Hayıt ve Aslan pençesi adeti geciktirir mi

Bu arada şunuda soylıyım gecen sene prolaktınım 28 cıkmıstı doktor bana dedıkı peynir süt ürünlerini cok sık tüketme bıde sıkı südyen takma dedı yaptım bende hergun peynır yemedım haftada 3 gun yedım sonra baktrdım prolaktınım 9 a dusmustu
stresin tetiklediği birşey yeme içmeyle alakası yok hipofiz bezinden kaynaklı beyinde salgılanan hormon prolaktini yükseltiyor stres anında 2-3 günde düşen hormonun fırlıyor bu ay bakıyorum 10 adet öncesi kızıp sinirleniyorum adetin 3. günü bakıyorum diğer ay 39 olmuş

Kızlar inanamıyorum çünkü doktorlar bana umutsuz vaka demişlerdi amh 0,08 ve geçen ay tüp bebek denememde hiç yumurta toplanmadı yani gerçekten mucize benim için o kadar şaşkınım ki
Ayy ne kadar güzel bı mucize yaşamışsin. Banada umut oldun. Benimde 0.03 tü en son amh fshda yüksek 4. Tüp bebekte olumsuz olarak sonuçlandı.
Zamanında bende çok kullanmıştım aslan pençesi hayıt falan belki faydası olmuştur ama hamile kalmadım. İnşallah bı gün bende seninki gibi bir mucize yaşarım. Allahimdan umudu hiç kesmiyorum.

İnşallah sağlıklı bir gebeliginiz olur sağlıkla kucağınıza alırsınız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ayy ne kadar güzel bı mucize yaşamışsin. Banada umut oldun. Benimde 0.03 tü en son amh fshda yüksek 4. Tüp bebekte olumsuz olarak sonuçlandı.
Zamanında bende çok kullanmıştım aslan pençesi hayıt falan belki faydası olmuştur ama hamile kalmadım. İnşallah bı gün bende seninki gibi bir mucize yaşarım. Allahimdan umudu hiç kesmiyorum.

İnşallah sağlıklı bir gebeliginiz olur sağlıkla kucağınıza alırsınız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Çok teşekkür ederim darısı isteyen herkese olur inş 🙏 benim de değerlerim aşırı kötüydü dediğim gibi tüp bebek bile yapamadık yumurta çıkmadığı için o yüzden umudunuzu kaybetmeyin ama kafanızı da boşaltın pozitif şeyler izleyin ben bir ay kullandım otları ve daha yumurta gelişimi için incir ve bal kürlerini yapacaktım ama gerek bile kalmadı allah ol derse oluyor içinizi ferah tutun ☺️

Iki günde bi artışını takip et canım inşallah hayırla sonuçlar güzel haberler alırsın
Bugün gittiğim doktor normal dedi canım takip etmene gerek yok dedi ona değerim normal mi yüksek mi dediğimde sen kaç olmasını istersin dedi pek de muhatap olmak istemedim kısacası pazartesi özele kese için gideceğim bakalım hayırlısı

Bugün gittiğim doktor normal dedi canım takip etmene gerek yok dedi ona değerim normal mi yüksek mi dediğimde sen kaç olmasını istersin dedi pek de muhatap olmak istemedim kısacası pazartesi özele kese için gideceğim bakalım hayırlısı
Böyle doktorlarada gıcık oluyorum hakkında hayırlısı olsun canım sağlıkla büyüsün inşallah

Kızlar inanamıyorum çünkü doktorlar bana umutsuz vaka demişlerdi amh 0,08 ve geçen ay tüp bebek denememde hiç yumurta toplanmadı yani gerçekten mucize benim için o kadar şaşkınım ki
Selam tatlım sendeki benzer durum bendede var amh im 0.55 idi ilk denememde kur filan denemeden hamile kaldım fakat kalbi durdu. sonra tip fakultesinde de amh a baktilar 0.16 cikti moralim cok bozuldu. simdi saracoglundan kur aldim sabah aksam hayit ac karnina aksamda alsan pencesi tok karnina iciyorum. sen tam olarak nasil uyguladin ne zaman basladin?

Selam tatlım sendeki benzer durum bendede var amh im 0.55 idi ilk denememde kur filan denemeden hamile kaldım fakat kalbi durdu. sonra tip fakultesinde de amh a baktilar 0.16 cikti moralim cok bozuldu. simdi saracoglundan kur aldim sabah aksam hayit ac karnina aksamda alsan pencesi tok karnina iciyorum. sen tam olarak nasil uyguladin ne zaman basladin?
benimde amh 0,75 çıktı. Fsh ilk yaptırdığımda 11,67 çıktı geçenlerde adet zamanı yaptırdım 6 çıktı. Bu ay sabah aç karnına hayıt suyu içtim akşamda aslan penesi çayı içtim. birde 10 gündür arı sütü bal polen yutuyorum sabah adetime 9 gün var bakalım ne olacak.

benimde amh 0,75 çıktı. Fsh ilk yaptırdığımda 11,67 çıktı geçenlerde adet zamanı yaptırdım 6 çıktı. Bu ay sabah aç karnına hayıt suyu içtim akşamda aslan penesi çayı içtim. birde 10 gündür arı sütü bal polen yutuyorum sabah adetime 9 gün var bakalım ne olacak.
saracoglunun kurunde bal arisutu propolis kullanmayiniz yaziyor bende o yüzden hic kullanmadim bilmiyorum kismet onemli olan gebelik degil saglikli gebelik olmasi isteyen herkese nasip olur insallah

Çok teşekkürler cnm senin gebelik olabilir lafın benim için bi umuttu, ben bir ay boyunca her sabah aç karnına hayıt suyu içtim bir bardağın 1/4 üne hayıt üstüne su ekledim , kahvaltıdan ve akşam yemeklerinden iki saat sonra Aslan pençesi suyu hazırlayıp içtim , her gün yürüyüş yaptım en az yarım saat ve sağlıklı şeyler yemeye çalıştım , 3 günde bir ilişki oldu yarın doktora gideceğim ☺️
Aslan pencesine ne zaman başladınız

X