Hayıt ve Aslan pençesi adeti geciktirir mi

canım çok tebrik ederim hamilesin yarın bir git kontrolünü yap darısınıda bizim için dile tam olarak nasıl uyguladın bu kürü
Çok teşekkürler cnm senin gebelik olabilir lafın benim için bi umuttu, ben bir ay boyunca her sabah aç karnına hayıt suyu içtim bir bardağın 1/4 üne hayıt üstüne su ekledim , kahvaltıdan ve akşam yemeklerinden iki saat sonra Aslan pençesi suyu hazırlayıp içtim , her gün yürüyüş yaptım en az yarım saat ve sağlıklı şeyler yemeye çalıştım , 3 günde bir ilişki oldu yarın doktora gideceğim ☺️

Çok teşekkürler cnm senin gebelik olabilir lafın benim için bi umuttu, ben bir ay boyunca her sabah aç karnına hayıt suyu içtim bir bardağın 1/4 üne hayıt üstüne su ekledim , kahvaltıdan ve akşam yemeklerinden iki saat sonra Aslan pençesi suyu hazırlayıp içtim , her gün yürüyüş yaptım en az yarım saat ve sağlıklı şeyler yemeye çalıştım , 3 günde bir ilişki oldu yarın doktora gideceğim ☺️
ben kendim içinde bu ay çok umutluyum gebelik olabilir diye net konuşmamın sebebi gerçekten ilk aydan gebelik elde eden çok var bu ay bende yumurtlama günene kadar aynı senin gibi kullandım hayırlısı olsun :)) yarında yine yaz bana özelden okudukça umut doluyorum :))))

ben kendim içinde bu ay çok umutluyum gebelik olabilir diye net konuşmamın sebebi gerçekten ilk aydan gebelik elde eden çok var bu ay bende yumurtlama günene kadar aynı senin gibi kullandım hayırlısı olsun :)) yarında yine yaz bana özelden okudukça umut doluyorum :))))
İnşallah en kısa sürede senin de olur canım o psikolojiyi çok iyi biliyorum bir de bu ay çok rahattım komik videolar izledim hiç kafama takmadım , bir de 888 319 914 718 bu sayıları aklıma geldikçe okudum yumurtahücresi normalleştirme sayısı diye bir arkadaşım atmıştı her yolu denedim kısaca ☺️

İnşallah en kısa sürede senin de olur canım o psikolojiyi çok iyi biliyorum bir de bu ay çok rahattım komik videolar izledim hiç kafama takmadım , bir de 888 319 914 718 bu sayıları aklıma geldikçe okudum yumurtahücresi normalleştirme sayısı diye bir arkadaşım atmıştı her yolu denedim kısaca ☺️
belirtin var mıydı yoksa sadece gecikmeden mi anladın

Bende gecen ay 10 gun aslan pencesı ıctım ve adet oldum şok oldum gercekten ilacsız asla adet olamam cunku 🤭 bugunde hayıt baslıcam da yumurtlama olunca bırakılıyomu kac gun ıcmem gerek bılgın varmı
merhabalar aslan pençesi otunu sade mi içtiniz bazıları adaçayı falanda koyuyor ondan soruyorum bende normalde ilaç içiyorum öyle adet oluyorum bende denerim :)

ne kadar güzel gerçekten allahın mucizesi allahım sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inş ne kadar güzel :) darısı bizim başımıza
Amin canım darısı isteyen herkesin başına bu otlar düzene koyar deniyordu ama böyle bi mucize beklemiyordum gerçekten evde diğer karışımlar bekliyor hatta bu ay da onlara başlayacaktım mucizelere inanmak lazımmış 😍

merhabalar aslan pençesi otunu sade mi içtiniz bazıları adaçayı falanda koyuyor ondan soruyorum bende normalde ilaç içiyorum öyle adet oluyorum bende denerim :)
Merhaba evet sade ıctım ve toplasan 10 gun duzenlı bıle ıcmedım aradan bı 10 gun falan gecınce adet oldum ☺️ Bende hayıt almıstım ama bugun doktora gıttım ılac verdı oyuzden ıcmıcem hayıt

Adetin kaç gün geçtikten sonra test yaptınız ? belkide ikiz gebeliktir ondanda yüksek çıkmış olabilir doktorunuza gösterdiniz mi sonucunuzu
Adetim düzensiz canım son adetim 16 kasım da bitmişti adetim gelmeyince dün test yaptım pozitif di ama az önce doktora gittik kese yoktu kan verin dedi sonuç böyle

Canım senınde adetlerım duzensız sanrıım pko varmı sendede

Merhaba herkese , benim adetlerim 15 günde bir şeklinde çok sık oluyordu doktorlar buna normal dediler , fakat fsh değerim 13 olduğu için araştırmalarım sonucu Aslan pençesi ve hayıt suyu içmeye başladım her gün , yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve 15 günde olan adetim şu an 24. Gündeyim hala başlamadı normal döngü 28 olduğu için otlar sayesinde normale mi döndüm ya da bırakmalı mıyım içmeyi bilemedim var mı tecrübesi olan
Merhabalar canım hayıtı ben kullanıyorum düzenli olarak yüksek olanı düşürür düşük olanı yükseltir Rabbim kadınlara özel yaratmış mübarek 🌿 🌿 bu yüzden düzene girmiş olabilirsin

aynen canım pcos var ama adetlerim çok düzenli 28 günde bir olur hiç şaşmaz prolaktinim yüksek ama çok değil 30-40 arası bir düşüyor bir yükseliyor durum bu
Bende adet olunca doktora gttım hormon tahlılı ıcın prolaktınıme bakmamıs ama dıgerlerı normal cıkmıs bana dedıkı sende pko yok goruntusu var 🤭 yıllardır doktorlar pko dıyo dedım hormonların pko degerınde cıkmamıs dedı duphaston verdı adet olup bıtınce gel bakıcam dedı 🤨 bende ılacsız adet olmam 18 yasımdan berı kullanıyodum ama artık cocuk ıstedıgım ıcın 1 bucuk seneye yakındır bıraktım dogum kontrolu bılmıyorum ınsallah en kısa surede bızımde hayırlı evlatlarımız olur

aynen canım pcos var ama adetlerim çok düzenli 28 günde bir olur hiç şaşmaz prolaktinim yüksek ama çok değil 30-40 arası bir düşüyor bir yükseliyor durum bu
Bu arada şunuda soylıyım gecen sene prolaktınım 28 cıkmıstı doktor bana dedıkı peynir süt ürünlerini cok sık tüketme bıde sıkı südyen takma dedı yaptım bende hergun peynır yemedım haftada 3 gun yedım sonra baktrdım prolaktınım 9 a dusmustu

Bende adet olunca doktora gttım hormon tahlılı ıcın prolaktınıme bakmamıs ama dıgerlerı normal cıkmıs bana dedıkı sende pko yok goruntusu var 🤭 yıllardır doktorlar pko dıyo dedım hormonların pko degerınde cıkmamıs dedı duphaston verdı adet olup bıtınce gel bakıcam dedı 🤨 bende ılacsız adet olmam 18 yasımdan berı kullanıyodum ama artık cocuk ıstedıgım ıcın 1 bucuk seneye yakındır bıraktım dogum kontrolu bılmıyorum ınsallah en kısa surede bızımde hayırlı evlatlarımız olur
inşallah canım ama prolaktine baktır mutlaka benim prolatinim doğum kontrol hapını bıraktıkdan sonra yükseldi oda yumurtlamayı engelliyor

X