Hayıt ve Aslan pençesi adeti geciktirir mi

portakalkeki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
191
308
Merhaba herkese , benim adetlerim 15 günde bir şeklinde çok sık oluyordu doktorlar buna normal dediler , fakat fsh değerim 13 olduğu için araştırmalarım sonucu Aslan pençesi ve hayıt suyu içmeye başladım her gün , yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve 15 günde olan adetim şu an 24. Gündeyim hala başlamadı normal döngü 28 olduğu için otlar sayesinde normale mi döndüm ya da bırakmalı mıyım içmeyi bilemedim var mı tecrübesi olan

Merhaba herkese , benim adetlerim 15 günde bir şeklinde çok sık oluyordu doktorlar buna normal dediler , fakat fsh değerim 13 olduğu için araştırmalarım sonucu Aslan pençesi ve hayıt suyu içmeye başladım her gün , yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve 15 günde olan adetim şu an 24. Gündeyim hala başlamadı normal döngü 28 olduğu için otlar sayesinde normale mi döndüm ya da bırakmalı mıyım içmeyi bilemedim var mı tecrübesi olan
bu otlar adt geciktirmez adetinizi normal döngüye sokar en geç 30 da regl olursunuz en erken 26

Bugün itibariyle 31 gün oldu ama bir kaç gün saha bekleyeyim en iyisi başka başlıklarda geciktirenler de olmuş
Bende gecen ay 10 gun aslan pencesı ıctım ve adet oldum şok oldum gercekten ilacsız asla adet olamam cunku 🤭 bugunde hayıt baslıcam da yumurtlama olunca bırakılıyomu kac gun ıcmem gerek bılgın varmı

Bende gecen ay 10 gun aslan pencesı ıctım ve adet oldum şok oldum gercekten ilacsız asla adet olamam cunku 🤭 bugunde hayıt baslıcam da yumurtlama olunca bırakılıyomu kac gun ıcmem gerek bılgı
Saraçoğlu bunu bir ay kullanın sonra 1 hafta ara verin bir ay daha kullanın diyor ben ona uydum adetliyken de içtim geçen ay ama siz gene bir araştırın

Kan testi yaptır aslan dişli testere ve hayıt adeti düzene sokar yumurta oluşumunda etkili olur. En önemlisi afrodizyak etkisi çoktur çoşturur 🤭

Bence bu otları kullanırken ya o ay korunun ya da yumurtlama gününe kadar kullanın çünkü olası bir döllenmede zarar verebilir.
korunmuyorsanız gebelikte olabilir. eğer hala olmazsanız k.doğuma gidin derim
Kızlar bugün adetimin üzerinden 32 gün geçmişti ben de test yaptım iki çizgi de koyu çıktı inanamıyorum kesin hamile miyim acaba bazen yanlış çıkabilir yaZıyor yarın kan vereceğim ama duramadım yazmak istedim ☺️

Kızlar bugün adetimin üzerinden 32 gün geçmişti ben de test yaptım iki çizgi de koyu çıktı inanamıyorum kesin hamile miyim acaba bazen yanlış çıkabilir yaZıyor yarın kan vereceğim ama duramadım yazmak istedim ☺️
bu arada ikiside koyu çıktıysa hamilesin ben söylemiştim gebelik olabilir ilk aydan olumlu sonuç alan çok var

Eklentiler

• 51208DCC-9CEA-4815-9334-0A78CF4FBFC5.jpeg
    51208DCC-9CEA-4815-9334-0A78CF4FBFC5.jpeg
    128,9 KB · Görüntüleme: 123
X