Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Benim hormonlarda sıkıntı yoktu zaten ama FSH biraz daha düşse iyiydi. Şimdi dr'dan geldim hormonlarda da herhangi bir değişiklik yok.
canım geçmiş olsun. Hic değişme yoksa demekki etkisi de yok. Umarım Rabbim yüzümüzü güldürür

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

FSH 5.97 idi en son. Bu sefer 6.15 çıktı ama farklı laboratuar ve referans aralıkları farklı. Yani aynı bi değişiklik yok eskisi ile karşılaştırınca.

Geçmiş olsun canım inşallah dùzelir rabim tez zamanda kucağını doldursun:)

Bence hayıt tohumu adet düzeni için hiç işe yaramıyor hamile kalmak isteyenler için bire bir :KK14:

merhaba hamile kalmak isteyenler nasıl kullanmalı?

Ben aktardan 3 tllik alıştım baya uzun süre gidiyor.Varsa evinizde karabiber değirmeni yada normal değirmen veya havanla 1 tatlı kaşığı hayıt tohumunu eziyoruz toz haline geliyor yada 2 ye ayrılıyor taneler sonra 1 bardak suyla demliyoruz ılıyınca içiyoruz sıcak yada soguk değil ve taze olmalı geceleri yatarken birde sabahları iyioluyor tatlandırıcı katmak iyi değilmiş tadı acı ama değer hamile kalmak istiyorsanız

Kızlar bendede pcos var ilaçsız adet olamıyom tüylenme var sükür sivilceden ilaçla kurtuldum . Hayıtı yapmaya karar verdim.nasıl yapıyorsunuz adacayıdamı katıyosunuz cuma alıcamda.yardım?

canım geç gördüm ama yine de cvp yazayım.ben aç karna bir çay kasığı öğütülmüş hayıt tohumunu sıcak suyla demledim.ılıyınca içtim.sabah öğle akşam yatım.çünkü pkom var ve ilaçsız adet olamıyorum.hormon dengeleyicidir zaten bakarsan solgar gibi bi markanın kadınlar için olan vitamininde bile hayır ekstesi var.şimdi onu da günlük vitamin takviyesi diye alıyorum.ben adetimin ilk günü de kullanıyorum.sancılarıma iyi geliyor.ondan sonra adetim bitinceye kadar ara verip tekrar kullanmaya başlıyorum.arkadaşım da pko hastasıydı ve o hayıt ile hamile kaldı.tabii bende teyze:KK66:

kızlar hayıt tohumunu nasıl ve ne kadar içiyorsunuz? bir de adet tarihine göre belirli bir başlama tarihi var mı?

2. Kez De Adetlendim Hayret Hemde Gecen Aydan 1 Hafta Once Yani Gecen Ay Degil Ondan Onceki Aydaki Gibi Adetlendim Hayit Tohumuyla Adeti Duzene Giren Vaermi Demistim Evet Var Benim :) Hic Adetlenemiyordum Ilacsiz Super Bisey Adet Duzensizligi Olan Arkadaslar Gunde 3 Kez Siddetle Oneriyorum
Merhaba hayiti kac gun ictin .adetin 17.gunune kadarmi yoksa hep mi?
Bnde ilacsiz olamiyorum:KK43:

Kızlar ben 3 4 hafta kadar günde bir bardak içtim adeti getirmedi diye moralim bozuldu kestim . Bu etkisi olanlar günde 3 kez içenler mi

haticenurrr .!.:
Çünkü ilk adetin kendi olanlar az bi uğraşmayla daha kolay adet olabiliyor lar
Ama 45 gunde oldum . Yani yumurtlamadim .
Adet 25-35 gun arasinda olursa yumurtlamis oluyorsun . Ama uzarsa sadece adet
anlatabildimmi acaba karisik:)
Prolaktinim yuksekmis bugun aslanpencesi alicam onh icmeyi denicem

arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba
kasığımdaki ağrıdan dolayı geçen ay doktora gittim. Doktor çikolata kisti olduğunu doğal yollarla 6 ay hamile kalmayı denemem gerektiğini eğer hamile kalamazsam tekrar görüşmemiz gerektiğini söyledi. Bilemiyorum onu mu kafama taktım bu ay adetim bir türlü gelmedi. ..yani yoğun bir kanamam yok. Ha geldi ha gelecek gibi kasıklarım falan ağrıyor ama bir türlü kanamam olmuyor. Koyu kahverengi akıntı şeklinde gerçekleşiyor. 1 haftadır durum bu şekilde. Soğan suyu içtim acaba ondan mı kaynaklanır dicem ama pek sanmıyorum Acaba bu hayıt tohumu alsam içsem adet kanamamı gerçekleştirir mi bilemedim. Benim gibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

X