Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

ben suyunu aldım canım 10 tl bişey.daha yeni kullanıyorum ama kadınlara iyi gelen bi bitkiymiş kullan zararını görmezsin bence bi de çörek otu bal tarçını öneriyorlar yumurtlama için

canım suyu nasıl bşey?şişesi nekadr ml lt veya?gunde kaç kez ve ne kadar alysn.aç karna mı?

ay sendeki sorunları yaşıyorm.adet düzenszlği yumurlama sorunu ve kaşıntm da olşmş bi aydr:KK50:ya ben ilçedeym merkeze gdr gtmez alcm kesin.civanperçemi nasıl bşey onu nasıl kullnym ne kadr.ay seni çok seviyoırum arkadşm çok sağul bütün yanıtlarn içn:KK19:

potipoto'cum hayıt suyunu almanızı tavsiye etmem pek işe yaramıyor bende kullandım onu onun yerine kesinlikle toğumunu kullanın ve benle aynı sorunları yaşıyorsan kesinlikle civan perçeminide ekle içine ve sabah akşam iç en güzeli öyle ekte resimleri ekledim $IMG_20130416_153252.jpg $IMG_20130416_153358.jpg $IMG_20130416_153228.jpg buket gibi olan civan perçemi küçük top top olan hayıt toğumu

potipoto'cum hayıt suyunu almanızı tavsiye etmem pek işe yaramıyor bende kullandım onu onun yerine kesinlikle toğumunu kullanın ve benle aynı sorunları yaşıyorsan kesinlikle civan perçeminide ekle içine ve sabah akşam iç en güzeli öyle ekte resimleri ekledimEki Görüntüle 687209 Eki Görüntüle 687211 Eki Görüntüle 687208 buket gibi olan civan perçemi küçük top top olan hayıt toğumu

ayyyy canım kız ben seni gerçekten çoook sevdim ya:KK19::KK19::KK19:çok tşk ederim:KK19:ben zaten tohum alcm sen öylke demştn diye.ya eşimin şark görevinden dolayı çok kötü bi ilçedyz.cuma ya da cumartsi ile gdcm doktra adet söktrcü versn de adet olaym ve tedavime devam eym dye.gttğmzde alcm ikisini de alcm..

ayyy canım benim çok tşk tekrardan:KK19:

ayyyy canım kız ben seni gerçekten çoook sevdim ya:KK19::KK19::KK19:çok tşk ederim:KK19:ben zaten tohum alcm sen öylke demştn diye.ya eşimin şark görevinden dolayı çok kötü bi ilçedyz.cuma ya da cumartsi ile gdcm doktra adet söktrcü versn de adet olaym ve tedavime devam eym dye.gttğmzde alcm ikisini de alcm..

ayyy canım benim çok tşk tekrardan:KK19:

bir şey değil canım emin ol dertlinin halini dertli anlıyor umarım kısa zamanda bu yaptıklarımız işe yararda göbişlerimiz bebiş dolar :)

bir şey değil canım emin ol dertlinin halini dertli anlıyor umarım kısa zamanda bu yaptıklarımız işe yararda göbişlerimiz bebiş dolar :)
ay inş. amiiin...
bu ay çatlatma innesi yaptrmayı düşnyrm.bıktım her ay yumurtanın çatlamsnı beklmktn ya:KK14:

ozgrdrk ya canım hani havanda dövüp demle demştn ya.havanım da yok ve ile indiğimde onu da alcm hayıt tohumunu da alcm.tahta havanla ezilr mi hayıt?yoksa demir olanla mı?
ya biz lojmanlardayız da demir havan çok gum gum ses yapar alttaki gıcıklar söylenyolr:KK37:

ozgrdrk ya canım hani havanda dövüp demle demştn ya.havanım da yok ve ile indiğimde onu da alcm hayıt tohumunu da alcm.tahta havanla ezilr mi hayıt?yoksa demir olanla mı?
ya biz lojmanlardayız da demir havan çok gum gum ses yapar alttaki gıcıklar söylenyolr:KK37:

bence tahta havan daha güzel zaten demiri tavsiye etmem sağlıklı değil en güzeli doğal olan bende tahta havan bulsam alacağım yok plastik olanla eziyorum :) demir olanı kullanmıyorum bile en sağlıklısını kullanıcaksın yani :)))

bence tahta havan daha güzel zaten demiri tavsiye etmem sağlıklı değil en güzeli doğal olan bende tahta havan bulsam alacağım yok plastik olanla eziyorum :) demir olanı kullanmıyorum bile en sağlıklısını kullanıcaksın yani :)))

ay canım benim çok tşk.tahta havanla eziliyosa kırılıyosa sorun yok tamamdr.yarn alcm.koyden indim şehre misali yarın her işimi yapcm:)))

ben ezmeden içiyorum hayıt tohumunu .ama ezmek isteyenler aktarlarda da hayıt tohumunu toz haline getirebilirler.

inşşş şifamız olur. fsh düşer hayıtla

hayıt fsh yi mi düşüryoooo???????????????:KK53::KK53::KK53:

popitocum canım bir sitede okumuştum hayıt toğumu düşük olanda arttırıyor yüksek olanda azaltıyor yani aradaki dengeyi sağlıyor adette dayi az olanın çoğaltıp normale geldiği çok aşırı olanlarıda azaltıp normale getirdiği yazıyordu bir çok sitede umarım sağlığımıza kavuşuruz canım :)

arkadaşlar 21 martta hayıt içmeye başladım 25-26 mart gibi başlayan 10-11 gün süreli mide bulantım oldu o geçti şimdi ise 6-7 gündür kasığımın sol kısmına ağrı saplanıyor o sorun değilde göğüs uçlarım acayip acımaya ve sancılanmaya başladı ve çoğunlukla uçları dikleşmeye başladı hiç böyle olmazdım adet olacağım zaman sadece göğüslerim az ağrır beli sızlar arada kasıklarım ağrırdı şimdi ise daha kötü oldu anlayamadım ve birde sol göğsüm hafiften şişmeye başladı bir fikri olan var mı????? :KK53: :KK53:

arkadaşlar 21 martta hayıt içmeye başladım 25-26 mart gibi başlayan 10-11 gün süreli mide bulantım oldu o geçti şimdi ise 6-7 gündür kasığımın sol kısmına ağrı saplanıyor o sorun değilde göğüs uçlarım acayip acımaya ve sancılanmaya başladı ve çoğunlukla uçları dikleşmeye başladı hiç böyle olmazdım adet olacağım zaman sadece göğüslerim az ağrır beli sızlar arada kasıklarım ağrırdı şimdi ise daha kötü oldu anlayamadım ve birde sol göğsüm hafiften şişmeye başladı bir fikri olan var mı????? :KK53: :KK53:

canım bugün köyden indim şehre:KK1:sabah 6 da uyandım 7 de yola çktm ve yarım saat önce içeri grdm.hayıtımı aldm bugün başlyrm.ve doktra da gttim.adet söktürücü verdi adet olunca tedaviye devam...
canım hayıt ne süper şeymiş ya:nazar:benim fsh yüksekti diye sormuştm.
bu arada sen hamiş olmayasın:emir_bebek:bi test yaptr negatif çkarsa adet söktrücü al benm gbi:KK5:

canım bugün köyden indim şehre:KK1:sabah 6 da uyandım 7 de yola çktm ve yarım saat önce içeri grdm.hayıtımı aldm bugün başlyrm.ve doktra da gttim.adet söktürücü verdi adet olunca tedaviye devam...
canım hayıt ne süper şeymiş ya:nazar:benim fsh yüksekti diye sormuştm.
bu arada sen hamiş olmayasın:emir_bebek:bi test yaptr negatif çkarsa adet söktrücü al benm gbi:KK5:

netten randevu aldım doktora haftaya cumaya burasıda izmir'in bir ilçesi tek hastane var anca sıra geliyor hadi hayırlıslı canım inşallah sonuçlarını çabuk alırız :nazar: Zaten köyde yada ilçede yaşıyorsan şehre inmek için sabah erkenden kalkıyorsun akşama anca dönüyorsun sen erken bile gelmişsin :KK1:

netten randevu aldım doktora haftaya cumaya burasıda izmir'in bir ilçesi tek hastane var anca sıra geliyor hadi hayırlıslı canım inşallah sonuçlarını çabuk alırız :nazar: Zaten köyde yada ilçede yaşıyorsan şehre inmek için sabah erkenden kalkıyorsun akşama anca dönüyorsun sen erken bile gelmişsin :KK1:
diyarbakırın ilçesindeyiz:KK14:eşim şar tayini dolayısıyla.ilçede imkanlar kısıtlı olyo malesef.inş sen de geçici ilçedesndr.bu ara tahta havan aldm ama tohumları kıramadm.eşim de çok çabaladı ama o da kıramadı:KK47:bese koyup taşla dövcem artksen plastikle nasıl kırıyon şaştm valla:KK37:

X