Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Eki Görüntüle 424430

Kızlar bugun hayıt tohumum bittiği için aktara gittim ve hayıt tohumu alırken satıcı kız bana bu fotosunu eklediğim macunu önerdi..Belki önceden görmüş ya da duymuşsunuzdur..Hayıttan çok daha etkili dedi..yanımda para olmadığı için alamadım..39 TL imiş..Henüz araştırma fırsatımda olmadı ama belki denemek istersiniz..

kızlar bn 1 aydr hyt cyı demleyıp ıcıyorum ayın 26sı regl gunum dıgerlerınde frklı olan da su onceden cok az kanamam olurdu ve 4 gun surerdı ve parca parca bıseyler duserdı bu sefer 5 gun oldum ve olması grektıgı gbıydı ve topklanma olmadı hıc bunu hyta bglıyorum ve genelde bı kac gun gcıkırdım hep oncesındede cok streslı olurdum bu sefer oyle bırsey olmadı

kızlar meraba. bende pco var. 10 aylık evliyim. 4 aydır bebek düşünüyoruz. henüz olmadı. ilaç kullanarak adet oluyorum. bu ay doktor 35 gün bekleyelim bakalım ilaçsız gelecekmi dedi. hem de biraz dinlensin vücudun dedi. bende bu sürede soğan kürüne başlayım dedim ve dün başladım. adetimin 8. günüydü dün. bir de bu hayıt tohumunu denemek istiyorum. ama şimdi gebelik istediğim için her hangi bir gebelik oluşumunda bebeğe zarar vermez demi?? bir de hemen bugün başlayabilir miyim?? teşekkürler. Rabbim herpimize şifa versin inş

merhabalar ben 18 yaşındayim son 3 yıldır çokk düzensiz adet oluyorum hatta olmuyorum kaç kere doktora gittim herşey yolunda normal dediler tüylenme problemim var hayıtı kulllnalı iki gün oldu bugun yardımcı olursanız sevirimm

merhaba ben 5 aydır evliyim çocuk istiyorum yumurtam küçük kalmış bu ay ben bu hayıtı okudum ama ben hapına başladım agnecaus diye bilen kullanan varmı

özel mesaj için 100 mesajı doldurmam gerekiyor boş mesaj tekrarı olacak .şimdiden özür dilerim ben bu arada hayıt tohumu acı oldugu için agnucaston kullanıyorum hayıtın hapı sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…