Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

amiinnn cnm sendede yumurtlama tembelliği varya çörekotu bal tarçın denedinmi hiç oda kaliteli ve düzenli yumurtlamak içinmiş ben bu 3. ayım deniyorum en azından adetim birazda olsa düzene girdi sende dene bence

evt bende sonradan dydum onu bidaki ay artıkk bu kürü denicem benim adetlerim çok düzensiz 8-9 ay kendiliğimden adet olamıyorum hep ilaçlarla cnm inş. bakalım 2 ay denicem bu kürleri olmassa tedaviye başlıcam ben yaşım küçük diye acele etmiyorum ama sonrada bekleyip geç kalmak istemiyorum bakalım hayırlısı

evt bende sonradan dydum onu bidaki ay artıkk bu kürü denicem benim adetlerim çok düzensiz 8-9 ay kendiliğimden adet olamıyorum hep ilaçlarla cnm inş. bakalım 2 ay denicem bu kürleri olmassa tedaviye başlıcam ben yaşım küçük diye acele etmiyorum ama sonrada bekleyip geç kalmak istemiyorum bakalım hayırlısı

anladım cnm bende evlendiğimde 21 yaşındaydım şimdi 31 e girdim ama hala çocuğum yok inş. ALLAH gönlüne göre verir cnm

cnm benim yumurtlamam az olduğu için adetim düzensizmiş ben şimdi adetliyim bugün başlasam olurmu bide kaç gün içecen ben hapını kullanmayı düşünüyorum eşime alırdım çünkü suyunun tadı kötü olur diye içecem ben hiç hamile kalamadım 9 yıl oluyo çocuk isteyeli belki banada vesile olur hayıt

ah canım ben okadar çok ot çöp içtimki onun tadı hiç kötü gelmemişti bana... en önemli noktayı atlamışım tabiki... adet dönemlerinde içilmeyecek ben adetim bitince başlayıp adet olunca bırakıyordum... hatta hamile kaldığım ay daha adet günüm gelmeden bırakmıştım... iiçime doğmuş heralde... bide bol bol kuru incir yiyin oda yumurtlamaya faydalıymış... Allah acil şifalar ve tatlı tatlı kuzucuklar versin cümlemize...
ben bu hayıt tohumunu buralardan öğrenmiştim 40 yaşında bi bayan ikinci bebeğine hayıt tohumu kullanarak hamile kalmış hemde düzensiz adet görüyoken 2. ayında hamile kalmış... çokumut oldu bana ve aynen 2. ayımda hamile kaldım... bu topiği görünce belki bende birilerine umut olurum diye yamak istedim... kendimle birlikte 3 kişi bunu kullandı ve hamile kaldı... denemeye değer heleki sonuç bu kadar güzelse :)
bide meditasyon drum şöle yaptırıyordu... ellerinizi birbirine iyice ısınana kadar sürtün ve ellerinizi hafif aralayın (içinde elektrik topu var gibi hissedeceksiniz) daha sonra ellerinizi kasıklarınıza ve rahim bölgenizde dolaştırın aynı anda aklınızda turuncu rengi düşünün... renkler çok önemli araştırın cinsel çakranızda turuncu renk var... ben kafamı boşaltmak için neler denedim neler.. ve gerçekmiş gibi bi çocuğunuzun olduğunu hayal edin... meditasyon dr um bi dr arkadaşının hem ilaç kullanarak hemde gün hesabına göre korunmasına rağmen sürekli hayal kurarak hamile kaldığını söylemişti ne kadar inandırıcı bilmiyorum ama bana bunlar hep umut olmuştu...

kızlaR dr ultrasonla baktı endometrismi ne ona 3mm dedi kalınlıgına kist falan yok dedi ben pc oluyum ve muaynelerde hep pco görünümlü derlerdi hayıtı 2 ay kullandım cuma günü baktı dr ultrasonla yok dedi kist ama lh hormonum halen fshdan yüksek
lh:8.36
fsh:7.01
kilo ver 55 kilo olursan daha düzenli regli olursun dedi bebegın olması bıraz zor tedavi gerektırır dedi ama ilaçla gebe kalabılırsın dedi

kızlaR dr ultrasonla baktı endometrismi ne ona 3mm dedi kalınlıgına kist falan yok dedi ben pc oluyum ve muaynelerde hep pco görünümlü derlerdi hayıtı 2 ay kullandım cuma günü baktı dr ultrasonla yok dedi kist ama lh hormonum halen fshdan yüksek
lh:8.36
fsh:7.01
kilo ver 55 kilo olursan daha düzenli regli olursun dedi bebegın olması bıraz zor tedavi gerektırır dedi ama ilaçla gebe kalabılırsın dedi

canım kistinin olmaması çok güzel....
Lh da baya düşmüş aslında.... bence de kilo verdiğin taktirde sorun olmayacak ben hayıta yine başlamıştım bu ay ancak ürtikerimi arttırdı yine başladı kaşıntılarım bırakmak zorunda kaldım ne yapacağımı bilemez oldum artık....:KK25: yumurtlamam olmadı ve bu gün 23. günüm yani gecikecek yine kanamam....
bebek de olması zor...
rahim filmi için gün alacağım adet gelsin de...

kujum canım bana da annem geldi geçenlerde bu ne içtiğin dedi bahsettim içme böyle şeyler dedi... glifor adetlerini düzenliyor dedi... buna gerek yok dedi hem nereden geldiği belli değil belki zehirlisi çıkar dedi... korkuttu beni ben içemiyorum artık baya korktum hak da verdim... adı sanı olmayan poşette satıyorlar sonuçta... aktara güveniyoruz ama o nerden alıyor ve neden bu kadar ucuz satıyor işte buna güvenmek zor....
kafam karıştı benimde....ama sana çok yaramıştı bu bitki de mi? of ya bunun hapı var ona güvenilir mi acaba?

Bicim yanlış anlama ama bişey sorcam annen doktor falan mı.Nasıl böyle glifor ilacı hakkında emin konuşur anlamadım.Gerçi doktor olsa da emin konuşur bunları insanlara veren de sonuçta bir iki cahil doktorlar umurlarındamı insanların sağlıkları.Önce prospektüsünü okuyun sonra bu ilaç hakında olumlu konuşun.Glifor sanırım Metformin grubuna giren bir ilaç.İlacın ismi ister glofor olsun ister glifor olsun ister gafor olsun hiç farketmez metformin grubuna giren bütün ilaçlar aynı etkiyi yapar.Açıkçası ben hç önermem adet düzensizliği olan hastalar için bu ilaçların kullanılmasını hadi diyabet hastası olsan belki ama adetlerini düzene sokacak okadar güzel doğal yollar varki.Hayıt tohumunun yan etkilerine bakın birde metformin ilaçlarının yan etkilerine bakın kararı siz verin.EEE bi zahmet dikkat edin sizde hayıt alırken.Arkadaşların dedği gibi açıkta olanı değil pakette olanı tercih edin eğer güvenmiyorsanız.Ayrıca ilaçlardan da son kulllanma tarihleri geçen tekrar piyasaya sürülenler var.Yani o ilaçlar size de denk gelebilir.Ki turkiyeye sokulan çoğu ilaçlar da böyle.

buradan adet düzensizliği olupta metformin grubu ialçlarını kullanan arkadaşlara tekrar söylüyorum kullamayın bu ilaçları sonuçta bunları bırakınca yine düzensizleşiyor adetiniz.Ama verdiği zarar kalıyorrr.Evet en önemli zararını açıklıyorum burda kaslarımızı eritiyor.Şuan bakıyorum da bir kaç cahil kadın sırf zayıflasınlar diye bu ilaçları alıp kullanıyorlarmış duydum şok oldum.Gerçi bunları yönlendirende bazı cahil doktorlarımız.Sonuçta araştırma yapamayan kadınlarımız da var tıp dünyasında olup biteni de bilmek zorunda değller iyi bilgili kültürlü insanlar tarafından yönlendirilmeleri gerekiyor.Dediğim gibi buu ilaçlar zayıflatmıyor kasları erittiği için insanlar zayıfladıklarını düşünüyorlar.Ama bir vücuttta kasların erimesi güçsüzleşmesi kadar kötü bişey olamaz heralde değilmi.Kasları güçsüzleştirdiği yan etkilerinde yazar fakat yan etki falan değil bu bence direkt etki yapıyo kaslara ve zayıflatıyor kasları.Herkeste yaptığı etki de bu.Ona göre bunları göz önünde bulundurarak kararını siz verin.Hayıt içerek bir çok arkadaş memnun kalmış deneyin işte

benim de adet düzensizliğim var.Ve bende kullancam hayıttan ama önce kullanan arkadaşların yorumlarına bakmak istedim.Umarım herşey güzel olur ben de güzel etkiler görüp sizlerle paylaşırım.Ama tarihi geçmemiş olanı bulmak umarım zor olmaz çünkü bitkilerin etki etmesinde en önemli hususu yani temel şartı kullanma tarihinin geçmemiş olmasıdır.Bende şöyle güvenilr bir marka bulsam tabletini alcam.Ömer çoşkununkini buldum fakat o da nekadar güvenilir tartışılır.İbrahim saraçoğlu olsa gözüm kapalı alırdım da.... adamın biçok vukuatları olunca çekimser yaklaşıyorsun haliyle

Bicim yanlış anlama ama bişey sorcam annen doktor falan mı.Nasıl böyle glifor ilacı hakkında emin konuşur anlamadım.Gerçi doktor olsa da emin konuşur bunları insanlara veren de sonuçta bir iki cahil doktorlar umurlarındamı insanların sağlıkları.Önce prospektüsünü okuyun sonra bu ilaç hakında olumlu konuşun.Glifor sanırım Metformin grubuna giren bir ilaç.İlacın ismi ister glofor olsun ister glifor olsun ister gafor olsun hiç farketmez metformin grubuna giren bütün ilaçlar aynı etkiyi yapar.Açıkçası ben hç önermem adet düzensizliği olan hastalar için bu ilaçların kullanılmasını hadi diyabet hastası olsan belki ama adetlerini düzene sokacak okadar güzel doğal yollar varki.Hayıt tohumunun yan etkilerine bakın birde metformin ilaçlarının yan etkilerine bakın kararı siz verin.EEE bi zahmet dikkat edin sizde hayıt alırken.Arkadaşların dedği gibi açıkta olanı değil pakette olanı tercih edin eğer güvenmiyorsanız.Ayrıca ilaçlardan da son kulllanma tarihleri geçen tekrar piyasaya sürülenler var.Yani o ilaçlar size de denk gelebilir.Ki turkiyeye sokulan çoğu ilaçlar da böyle.

annemin doktor olmasına gerek yok bunun için doktorum var zaten ve doktorum verdi bu ilacı bana... sonuçta ben polikistikover hastasıyım ve metforminin bu hastalığa iyi geldiği ve bu ilacın yumurtaları uyarıp yumurtlamayı başlattığı için doktorlar tarafından verildiği bir gerçek.... bu kadar sert yazmadan önce internetten araştırmış olsaydınız keşke....
hayıt iyi veya kötü bilmiyorum ama sonuçta doktorlar hayıtı vermiyorlar ama doktorlar gliforu(metformin) veriyorlar... yani bu bir doktor reçeteli ilaçtır....
üstelik hayıt tohumlarının toplandıktan sonraki hazırlanış şekillerini internetten okuduysanız eğer ne denli hassas bir bitki olduğunu ve alınacak yerin çok iyi seçilmesi gerektiğini de anlamışsınızdır.... örneğin bende ürtikere neden oldu.....
o sebepten içmeyi bıraktım... kendi düşüncenizi elbette belirtin ama böyle alıntılar yaparak başkaları için konuşmadan önce sizde gerekli araştırmayı yapın ve hayıtı alacağınız o çok güvenilir yeri bizimle siz paylaşın o zaman bulabildiyseniz....
metforminin vücuttan su ile atılır yani prokpektüsü okumadan içtiğim ilaç olmadı bu güne kadar başkalarına tenkitte bulunmadan önce biraz daha durup düşünün lütfen...

Son düzenleme:
bende kullanalı 3 gün oluyor bakalım neler değişecek yazarım size bir değişiklik olursa...

hanımlar bir haftadır göğüslerimde ağrı var sizdede böyle bişey oldumu bu arada hayıt tohumunu 14 gündür kullanıyorum adetimin 5. günü yani son günü kullanmaya başladım

hanımlar bir haftadır göğüslerimde ağrı var sizdede böyle bişey oldumu bu arada hayıt tohumunu 14 gündür kullanıyorum adetimin 5. günü yani son günü kullanmaya başladım

göğüslerinde ağrı varsa bu iyi bişey canım bence hormonlarının çalışmaya başladığını gösterir...
bende yumurta çatladıktan sonra göğüste ağrı başlar....

Son düzenleme:
annemin doktor olmasına gerek yok bunun için doktorum var zaten ve doktorum verdi bu ilacı bana... sonuçta ben polikistikover hastasıyım ve metforminin bu hastalığa iyi geldiği ve bu ilacın yumurtaları uyarıp yumurtlamayı başlattığı için doktorlar tarafından verildiği bir gerçek.... bu kadar sert yazmadan önce internetten araştırmış olsaydınız keşke....
hayıt iyi veya kötü bilmiyorum ama sonuçta doktorlar hayıtı vermiyorlar ama doktorlar gliforu(metformin) veriyorlar... yani bu bir doktor reçeteli ilaçtır....
üstelik hayıt tohumlarının toplandıktan sonraki hazırlanış şekillerini internetten okuduysanız eğer ne denli hassas bir bitki olduğunu ve alınacak yerin çok iyi seçilmesi gerektiğini de anlamışsınızdır.... örneğin bende ürtikere neden oldu.....
o sebepten içmeyi bıraktım... kendi düşüncenizi elbette belirtin ama böyle alıntılar yaparak başkaları için konuşmadan önce sizde gerekli araştırmayı yapın ve hayıtı alacağınız o çok güvenilir yeri bizimle siz paylaşın o zaman bulabildiyseniz....
metforminin vücuttan su ile atılır yani prokpektüsü okumadan içtiğim ilaç olmadı bu güne kadar başkalarına tenkitte bulunmadan önce biraz daha durup düşünün lütfen...

üritker dediğiniz şey nedir ? güvenilir hayıt markası var mı cidden acaba?:)

benim prolaktinim yüksek olduğu için keşfetmiştim bu tohumu bebeğimi düşürdükten sonra tekrar hamile kalamıyordum... 1 sene sonra hayıt tohumu kullandım 2 ay kullandıktan sonra hamile kaldım... arkadaşıma verdim oda 2 ay sonra hamile kaldı... pko hastası bi arkadaş yumurta büyütme tedavisi görürken tavsiye ettim oda kullandı ve hamile kaldı... ben bu yolla hamile kalan 3 kişiye şahidim önce Allah isteyecek tabiki... bu sayfayı görünce bu umutlu hikayeleri paylaşmak istedim... bi uzmanın dediğine göre bu bitki kadınlar için yaratılmış olmalı... hepinize acil şifalar 2011 bana uğur getirdi oğlumu kucağıma aldım... 2012 de sizlere uğur getirsin inşaallah Allah gönlünüze göre versin...

teşekkür ederim o zaman kullanmaya devam :) eşimde bende bir bebeğimiz olsun çok istiyoruz. biraz olsun içim rahatladı.

Aaaa yazdıklarımı okuyunca hakkaten sert olmuş biraz ama benim tepkim bu ilaca ve bu ilaçları pco gibi ağır olmayan hastalara veren doktorlara... Ve biliyosunuz değil mi bu ilaçlar bir ara sağlık bakanlığınca toplatılıcaktı.Sonuçta diyabet hastası değilsiniz ki gerek yok.O zaman doktor; doğum kontrol hapını da veriyor git kullan sonra bırak geriye dönüp baktığında bak vücudundaki hasarlara,doktorun her verdğini kullanmak zorunda değilsin
Ayrıca zaten hayıtın tek yan etkisi kaşıntı yapması ki bunu da sizde yapmış demek.Keşke yapmasaydı.Ama doktorunuza danışın bu hayıt olayını.Ama beni dinlerseniz içmeyin bu ilaçları pcolusunuz yazık vücudunuza gerek yok.
Ayrıca ben tıp öğrenciisyim bu sene yeni başladım ve ablamda tıp doktoru onunla beraber kullanıyoruz bu üyeliği ben tekrar yeni bir üyelik açmamak için onunkini kullanıyorum neyse yani söylemek istedğim gerçekten kullanmayın ve benim hastalarım olsaydı asla asla vermezdim ve doktora söyleseniz böyle bir şeyin olmadığını söyler belki fakat çevremde kullanan insanlar var ve ben çok güzel gözlemyebiliyorum bunları ve vücutlarında bıraktıkları hasarları.Şöyle bir yazıyı da sizinle paylaşayım daha iyi tatmin olursunuz hepiniz

Şeker ilaçları“Bu ilacı yutun kilo vermenize de yardımcı olur” cümlesi sihirli bir anahtar gibi her kapıyı açıyor. En ilaca karşı olanlar bile diyet yapmadan zayıflayacaklarını duyunca şekerleri düşük olsa bile ilaca başlamaya karar veriyorlar.
Dr. Murat Kınıkoğlu'nun yazısı:

İlaç firmaları kafaya koymuşlar; bize illa şeker ilacı yutturacaklar. Şekerinizin yüksek olup olmaması önemli değil, kilonuz biraz fazla ise ya “insülin direnci”, ya “hipoglisemi” ya da “gizli şeker” tanılarından birini alıyorsunuz. İşin komik tarafı şekeriniz düşse de çıksa da aynı ilaç veriliyor. “Bu ilacı yutun kilo vermenize de yardımcı olur” cümlesi sihirli bir anahtar gibi her kapıyı açıyor. En ilaca karşı olanlar bile diyet yapmadan zayıflayacaklarını duyunca şekerleri düşük olsa bile ilaca başlamaya karar veriyorlar.

Gerçek şeker hastalarının sayısının her yıl katlanarak arttığı bir gerçek. Bunun iki nedeni var. Birinci nedeni gittikçe şişmanlamamız. Biliyorsunuz şişman insan sayısında ABD ye yaklaştık. (Yakında geçeriz.) İkinci neden pazar paylarını büyültmek isteyen uluslararası firmalar arasındaki rekabet. İlaç firmaları bir yandan halkı ve doktorları şeker hastalığının zararları konusunda bilinçlendirmeye çalışırken bir yandan da ilaç kullanan hasta sayısını artırmak için tedaviye mümkün olduğu kadar erken başlanmasını ve kan şeker seviyesinin ilaçla mümkün olduğu kadar aşağı çekilmesini öneriyorlar. Bu yanlış bilgi bombardımanı insanların gereksiz yere erken yaşta şeker hastalığı tanısı almalarına ve erken yaşta boş yere ilaç yutmalarına neden oluyor.

Tekrar vurgulayalım; şeker hastalığı gerçekten de içten içe organlarımızı çürüten, kalp başta olmak üzere, böbrek, göz, damar hastalığı gibi hayatı organlarda kalıcı hasarlara neden olan önemli bir rahatsızlıktır. Ancak bu gerçek herkesin gerekmediği halde şeker ilacı kullanmasını gerektirmez. Şeker hastalığı ile mücadele etmek için erkenden ilaca başlamak yerine yaşam tarzımızı değiştirmemiz, spora başlamamız, diyetimize dikkat etmemiz gerekir.

Şeker ilacına ne zaman başlanmalı?
Şeker hastalığının zararları konusunda hepimiz hemfikiriz. Buna karşılık ilaç tedavisine ne zaman başlanacağı konusunda fikir ayrılıkları var. Bir kısım meslektaşlarım hemen ilaca başlanmasının iyi olacağını düşünüyorlar. Ben bu yaklaşımın hastaları tembelliğe ittiğini, diyeti ve sporu ikinci plana atmalarına neden olduğunu düşünüyorum. Diyet yapmak yerine şeker hapı almayı tercih eden hastaların kafasında şöyle yanlış bir düşünce oluyor: "Mademki önemli olan şekerin düşük olması ben de şeker hapı yutarak şekerimi düşürürüm. Böylece sıkı bir şeker rejimi yapmama gerek kalmaz. İstediğim şeyleri yeme imkânım olur." İlacın iştahsızlık oluşturma ve kilo verme etkisinin geçici olduğunu bilmeyen bu arada birkaç kilo da zayıflayan hastalar ilk aylarda memnun kalıyor, ilacı aldıkça kilo vermenin devam edeceğini düşünüyorlar ama maalesef öyle olmuyor, bir süre sonra kilo almaya başlıyorlar.
Şeker ilaçlarının oldukça ciddi yan tesirleri olduğunu unutmamak gerekir. İlaca ne kadar erken başlanırsa bu yan tesirlere o kadar çabuk maruz kalınır. Tip II diyabet tedavisinde kullanılan ilaçların çoğu uzun vadede kilo aldırır. Metformin grubu ilaçların kalsiyum metabolizmasını olumsuz yönde etkilediğini göstermiştir. Metformin alan hastaların %10-30 unda vitamin B12 absorbsiyonunda azalma görülmüştür.

(İkinci neden pazar paylarını büyültmek isteyen uluslararası firmalar arasındaki rekabet. İlaç firmaları bir yandan halkı ve doktorları şeker hastalığının zararları konusunda bilinçlendirmeye çalışırken bir yandan da ilaç kullanan hasta sayısını artırmak için tedaviye mümkün olduğu kadar erken başlanmasını ve kan şeker seviyesinin ilaçla mümkün olduğu kadar aşağı çekilmesini öneriyorlar)
Yukarıdaki yazıya dikkat ettiysen ilacın pazarlanış amacına bakarmısın.Adamların tek derdi ilaç kullanan hasta sayısını artırmak ve dr lerin tek amacı reçeteye ilaç yazıp üzerinizden para kazanmak fakat bütün dr ler için geçerli değil tabi ve de hastalık için verdikleri bütün ilaçlar için geçerli değil tabi.

(Tekrar vurgulayalım; şeker hastalığı gerçekten de içten içe organlarımızı çürüten, kalp başta olmak üzere, böbrek, göz, damar hastalığı gibi hayatı organlarda kalıcı hasarlara neden olan önemli bir rahatsızlıktır. Ancak bu gerçek herkesin gerekmediği halde şeker ilacı kullanmasını gerektirmez. Şeker hastalığı ile mücadele etmek için erkenden ilaca başlamak yerine yaşam tarzımızı değiştirmemiz, spora başlamamız, diyetimize dikkat etmemiz gerekir)
Dr murat beyin burdaki yazısına da dikkat lütfen.Murat bey bile şeker hastalığı gibi önemli bir hastalıkta yani vücuda bir çok hasarları olan bu önemli hastalıkta bile önermiyor bu ilaçları bunun yerine yaşam tarzımızı değiştirmemizi istiyor.Karar sizlerin bunda da tatmin olmamışsanız ne diyebilirim artık ben sizlere

ürtiker kurdeşen hasatalığı yani bir çeşit deri hastalığı.Hormonal dengesizlikten kaynaklanan.Kızarıklıklar kabartılar oluşur deride ve çok kaşınır bu kabartılar.
Lokman hekim markasını önerebilirm ankara da paketleniyor yani ablam kullanıyor bitkilerini çok taze olduğu fikrinde ve sürekli kullanır o markayı.Hatta ağrı kesici bir bitki kullanmıştı lokman hekim markasının hemen etkisini göstermişti sonra açıktan biyerde almış aynı bitkiyi ama aynı etkiyi görmemişti.
Ama bir marka daha önerebilirm o da antalyada ve konyada imalatı yapılıyor hatta organik marka olarak geçiyor yine onu da ablam öneriyor.Rasayana uzman kişilerin denetiminde toplanıp kurutulup ve paketleniyomuş ben bu markayı aldım ve bu markanın üzüm çekirdeğini de aldım.Kullanan arkadaşlar memnunlar ama yinede sizi bir marka üzerinde yoğunlaştırmak istemem fikrimi belirtmek istedim sadece....

hayıtın hapı da varmış canım eğerki güvenilir marka bulamazsan ki aylin59 arkadaşım önermiş 2 marka onları bulamazsan agnucaston hapıymış onu içebilirsin o belki daha garantidir...
vücudumda kaşınan bölgeler var dalıp da kaşıdığım zaman kızarıyor ve kabartılar geçmiyor kolay kolay canım böyle bişey ürtiker bana aynı şeyi progesteron hormonu da yapıyor...yan etkilerinde de yazıyor zaten ama mecburen hayıtı bıraktığımdan şimdi progestan içiyorum....

Aaaa yazdıklarımı okuyunca hakkaten sert olmuş biraz ama benim tepkim bu ilaca ve bu ilaçları pco gibi ağır olmayan hastalara veren doktorlara... Ve biliyosunuz değil mi bu ilaçlar bir ara sağlık bakanlığınca toplatılıcaktı.Sonuçta diyabet hastası değilsiniz ki gerek yok.O zaman doktor; doğum kontrol hapını da veriyor git kullan sonra bırak geriye dönüp baktığında bak vücudundaki hasarlara,doktorun her verdğini kullanmak zorunda değilsin
Ayrıca zaten hayıtın tek yan etkisi kaşıntı yapması ki bunu da sizde yapmış demek.Keşke yapmasaydı.Ama doktorunuza danışın bu hayıt olayını.Ama beni dinlerseniz içmeyin bu ilaçları pcolusunuz yazık vücudunuza gerek yok.
Ayrıca ben tıp öğrenciisyim bu sene yeni başladım ve ablamda tıp doktoru onunla beraber kullanıyoruz bu üyeliği ben tekrar yeni bir üyelik açmamak için onunkini kullanıyorum neyse yani söylemek istedğim gerçekten kullanmayın ve benim hastalarım olsaydı asla asla vermezdim ve doktora söyleseniz böyle bir şeyin olmadığını söyler belki fakat çevremde kullanan insanlar var ve ben çok güzel gözlemyebiliyorum bunları ve vücutlarında bıraktıkları hasarları.Şöyle bir yazıyı da sizinle paylaşayım daha iyi tatmin olursunuz hepiniz
tepkinizin ilaca olduğunu farkettim :) benim de ertesi gün doktor randövum vardı açıkçası ilk defa gideceğim bir yerdi ve ben baya tedirgindim ben de sert yazmış olabilirim siz de kusura bakmayın.....
ben de doğal olarak kendimi savundum çünkü kafama göre asla bir şey kullanmıyorum ben...hatta bu konularda çok hassasım netten araştırmadan içmem doktor vermiş olsa bile...
benim annem 5 yıldır şeker hastası baya yüksek şekerle başladı ilaçlarına sonra iğneler ilaçlar vs şimdi durumu iyi çok şükür.... ben de polikistikover olduğumdan bu riski taşıyorum ve açlık kan şekerim bazen sınırda bazen de biraz üstünde çıkıyordu.... kilo vermek için inanın çabaladım karbonhidratı kestim ve plates yaptım ama ne yazıkki etkili olamadı glifor içtiğimden beri ki günde sadece 850mg 1 adet içiyorum yumurtam gelişmeye başladı kendiliğinden ve kendimi daha iyi hissediyorum....
ben de sadece kilo vermek için içilmesine karşıyım sizin gibi, ve zaten bende kilo vermeyi sağlamadı ama kilo da almıyorum sınırdaydı kilom sabit kaldı.... bol su ile içiyorum zararı olmaz diye düşünüyorum....

ürtiker kurdeşen hasatalığı yani bir çeşit deri hastalığı.Hormonal dengesizlikten kaynaklanan.Kızarıklıklar kabartılar oluşur deride ve çok kaşınır bu kabartılar.
Lokman hekim markasını önerebilirm ankara da paketleniyor yani ablam kullanıyor bitkilerini çok taze olduğu fikrinde ve sürekli kullanır o markayı.Hatta ağrı kesici bir bitki kullanmıştı lokman hekim markasının hemen etkisini göstermişti sonra açıktan biyerde almış aynı bitkiyi ama aynı etkiyi görmemişti.
Ama bir marka daha önerebilirm o da antalyada ve konyada imalatı yapılıyor hatta organik marka olarak geçiyor yine onu da ablam öneriyor.Rasayana uzman kişilerin denetiminde toplanıp kurutulup ve paketleniyomuş ben bu markayı aldım ve bu markanın üzüm çekirdeğini de aldım.Kullanan arkadaşlar memnunlar ama yinede sizi bir marka üzerinde yoğunlaştırmak istemem fikrimi belirtmek istedim sadece....
paylaştığınız yazıları okudum bence de sadece kilo vermek için içilmemeli.... insülin direnci olan kişiler (benim gibi) ya da şeker hastaları kullanmalı...

Son düzenleme:
göğüslerinde ağrı varsa bu iyi bişey canım bence hormonlarının çalışmaya başladığını gösterir...
bende yumurta çatladıktan sonra göğüste ağrı başlar....

inş. cnm inş. bu ay hepimiz hamile kalırız ben daha önce böyle bi göğüs ağrısı çekmedim ara ara giren bi sızlama çok tuaf bu arada adet başlangıcımdan 14 gün sonrada incir yemeye başladım biraz geçç oldu ama etki edermi acaba

X