Hayıt tohumu ile hamile kalan varmı ?

Tavsiyem Önce sorun neyden kaynaklı onu bilerek çaylar içip kürler uygulanmalı.
Hayıt tohumu çayı içip gebeliğe vesile olan varmı
Misal yumurtlamaya yardımcı olması için bal çörekotu tarçın kullandım 3ay her defasında umutlanıp hüsrana uğradım. Hayıt tohumu çayını da kullandım. Öğrendim ki tüpler kapalı ve dermoid kistim var. Yani yanlış metot uygulamışım. Şimdi bu sorunları halletmekle uğraşıyorum. Hepimizin Allah yardımcısı olsun.

Tavsiyem Önce sorun neyden kaynaklı onu bilerek çaylar içip kürler uygulanmalı.

Misal yumurtlamaya yardımcı olması için bal çörekotu tarçın kullandım 3ay her defasında umutlanıp hüsrana uğradım. Hayıt tohumu çayını da kullandım. Öğrendim ki tüpler kapalı ve dermoid kistim var. Yani yanlış metot uygulamışım. Şimdi bu sorunları halletmekle uğraşıyorum. Hepimizin Allah yardımcısı olsun.
Çok şükür bende bir sorun yok ama rahim güçlensin daha sağlıklı olsun diye kullanmak istedim bizde eşimin değerleri biraz düşük bende kendimce bişey yapmak istedim 🙄

Pcos için bende hayıt tohumuna başlayacağım. Nasıl kullanılır bilgisi olan var mı ?

Ben günde 2 bardak içiyorum sabah aksam 1 su bardağına bir çay kaşıgı hayıt tohumu atıyorum üstüne kaynar su döküyorum demlenince içiyorum
Kaç gün kullanılıyor? 1 ay boyunca devamlı mi içilecek ? Yoksa adet gününden başlayıp yumurtlama görene kadar mı

Hayıt tohumu çayı içip gebeliğe vesile olan varmı
Kullandım. Hayıt tohumu bal mı macun mu ondan kullandım. Adetimin bitiminde her sabah Aç karnına kullandım ve gün içinde Bol su içtim. o ay hamile kaldım. Doktorlar kilodan dolayı çocuk olmadığını söylemişlerdi 3 aydır da diyetisyene gitmiştim. Zayıflamıştım belki zayıflamanında etkisi yüksektir diye düşünüyorum Allah gönlünüze göre versin.

Size özellikle tavsiyem Eğer hayıt tohumu macunu kullanırsanız gün içinde bol su tüketiniz etkisi bol suyla daha fazla oluyor kanaatimce.

Kullandım. Hayıt tohumu bal mı macun mu ondan kullandım. Adetimin bitiminde her sabah Aç karnına kullandım ve gün içinde Bol su içtim. o ay hamile kaldım. Doktorlar kilodan dolayı çocuk olmadığını söylemişlerdi 3 aydır da diyetisyene gitmiştim. Zayıflamıştım belki zayıflamanında etkisi yüksektir diye düşünüyorum Allah gönlünüze göre versin.

Size özellikle tavsiyem Eğer hayıt tohumu macunu kullanırsanız gün içinde bol su tüketiniz etkisi bol suyla daha fazla oluyor kanaatimce.
amin ben tohumunu çay olarak tüketiyorum inşAllah vesile olur bu ay bende gebe kalırım 🤰

X