Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt gerçekten işe yarıyor mu?

Ozge19o3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2011
662
13
Merhaba.. hayıt ile sonuç alanlar olmuş gördüğüm kadarıyla kullananlar yazabilirler mi gerçkten işe yaradı mı vucuda ne gbi etkileri oluyor yan etksi fln olmaz dimi bitki sonuçta.. paylaşırsanız süper olur =)):KK1:

benım kullanalı 3 haftayı geçtı ve goguslerımde dolgunlaşma oldu.sac dokulmesı yada ıstah acması yapmadı sımdıye kadar. ama bıraz once forumdakı yazıları okudumda kımısınde kıllanma yapmış-kımısınde cok da etkılı olmamış. olumlu yazanlarda var .ben sımdılık devam edıyorum ama aşırıya kaçmadan.bakalım 3.ayın sonunda ne olcak. desteklı kullanmama ragmen ıclerını dolduramazken şimdi doldurmaya başladım.

evet aktara gidip hayıt tohumu istiyorum diceksin:nazar: ben bugün aldım100 gr ını 1 tl ye aldım hemde gayette ucuz umarım hepimizde güzel sonuçlar verir:KK31:

canım bende işe yaramadı ama sebebi benim düzensiz içmem başlarda dikkat ediyordum ama bir süre sonra ya unutuyorsun yada na bilim üşengeçmiyim ne:KK9: aktarda var pahalı birşey de değil bir çay fincanı kaynamış suya 1 tatlı kaşığı atıp 15 dk demledikten sonra içiyordum ben. tadına alışırsın bir süre sonra başta mideni bulandırır ama söz konusu göğüsler olunca herşeye katlanıyor insan. benimkiler yarım şeftali kadar vallahi.:KK25::26:

Hayıt Tohumunun Kadınlar Üzerindeki Etkileri :

* Hayıt otu hipofiz bezini tetikleyerek kadınlık hormonlarının dengeler. Kadınlık hormonlarını doğal yöntemlerle dengelediği için,yan etkisi yoktur. Sentetik hormon tedavisi gören kadınlarda ise yan etkiler görülebiliyor.
* Hayıt tohumu, adet stresi ve adet gerginliğine iyi geliyor. Hayıt tohumu , bu tür sorunu olan kadınlarda 2 hafta içinde etkisini gösteriyor. Daha iyi sonuç alabilmek için 3 ay kullanmak gerekiyor.
* Hayıt tohumu adet düzensizliklerini giderir. Kanamanın az veya çok olması, kanamanın ağır veya sancılı geçmesini düzelterek , düzene koyar.
* Hayıt tohumu, aynı zamanda hem kadınlarda cinsel istek arttırıcı, hem de cinsel istek azaltıcı özelliğe sahiptir. Yani, cinselliğiniz çok fazla ise azaltır, az ise isteği çoğaltır.
* Hayıt tohumu, yumurtlama periyodunu düzenler, hamile kalma şansının artırır.
* Hayıt tohumu, doğum kontrol hapı kullanımına son verildikten sonra vücudun tekrar doğal dengesine kavuşmasına yardımcı olur.
* Hayıt tohumu, hem erkeklerde hem de kadınlardaki hormon dengesizliğinden kaynaklanan kıllanma (tüylenme) ve sivilceler için de tedavi edici özelliğe sahiptir.
* Doğumdan sonraki ilk 2 hafta içinde, hayıt meyvesi alındığında, anne sütü belirgin derece de artar.

kadınlar için oldukça faydalı bir bitki forumda göğüs büyütmek ve adet düzensizliği için kullanılıyor genel olarak. bazı arkadaşlar tüylenme yaptı diyorlar. ama ben öyle birşeyle karşılaşmadım. aksine ağda yaparken daha az acıyordu.

Bana aktar yolu göründü bi deneyelim bakalım :KK1: iyi kötü etkisi olmuş diyolar bakalım bizdede olcak mı =)

penugam ın yazdıklarından sonra fark ettım ki son ağdam da gerçekten acıyı daha az hıssettım.bu arada tam 4 hafta oldu ve dolgunlaşmaya devam edıyo.bıraz enıne genısledı yanı yayvanlaştı dıyebılırım. bakalım ılerledıkçe toparlar umarım. o kadar ıcılmıyecek kadar kotu degıl.dıger konu baslıklarında hayıt ın ıstah actıgını ve sac doktugunu yazmıslar benım tam aksıne bogazımda hafıf acı bır tat bırakıyo ve sanırım bu yuzden bırsey yemek ıstemıyorum.1 ay oldu hala sukur sacım dokulmedı.ama 2 bardagı gecmeyın derım.butun bıtkı cayları ıcın gecerlıdır bu .herseyın fazlası zarar. bu arada ben aksamları duzenlı olarak ıcmıyorum hatta su 1 ay ıcerısınde 5 ı gecmemıstır.sabahları ıse ne olursa olsun ıse gec kalsam bıle ac karnına ıcmeden cıkmıyorum. bazısında etkı etmıyo sanırım cunku hormonlarla alakalı.erkeklık hormonu fazla olan kısılerde sanırım gecerlı.(forumlara yapılan yorumlardan okuduklarım bu.doktordan fılan ogrenedım) .birde cınsel anlamda bende azaldı :KK43: belkı normale donmustur ama bana gore azaldı :KK43:( yaklaşık olarak 3 ay daha kullanıp bırakacam.aslında bu kadar dolgunluga bıle sukur. neyse sonra normale donerım heralde :)

Kızlar bende 10 gündür yaprağını demleyip içiyorum hala bir gelişme yok nezaman sonra belli olyor.

ya kızlar yazılanları tam okumuyomusunuz. ılk sayfada da 2.sayfada da sabhları ac karnına ıcıtgım yazıyo...dıger arkadasa cevap verecek olursam tam olarak zaman veremem ama yaklaşık 2-3.haftada fark ettım.neyse benden bukadar. umarım sızlerde de ıse yarar ...

kızlar ya bu hayıt tohumunu eziyomuyuz yoksa nasıl aldıysam öyle mesela 1 tatlı kaşıgı 1 fincan suyla kaynatılcak deniyor hangisini yapıpta içecez =) ayrıca kimisi demiş kaynar suyun içine atılcak kimiside beraber akaynatılcak dogru kullanımı hangisi..:26:

evet herkes farklı bişey söylyüor
benimde bugüün 4. günüm akşamları yatmadan önce yani tok karına 1 fincana 1 çay kaşıgı demleyip içiyorum

işe yarayacak mı bakalım

X