Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt gerçekten işe yarıyor mu?

valla bende henuz bilmiyorum çünkü daha 4. günüm :)))

ama farketez herhalde yaa.forumda okuduguma göre illa aç veya tok yazan yoktuu

farketmiyosa bnde tok içerdim yani o yüzden sormuştum =)) peki eziyomuyuz yoksa aldığımız gbi de koysak içsek oluyomu ben bugün 1 fincan kaynamış suya 1 çay kaşıgı koydum demlemeye bıraktım öle içmiştim uygulama dogru mu acep :KK1:

farketmiyosa bnde tok içerdim yani o yüzden sormuştum =)) peki eziyomuyuz yoksa aldığımız gbi de koysak içsek oluyomu ben bugün 1 fincan kaynamış suya 1 çay kaşıgı koydum demlemeye bıraktım öle içmiştim uygulama dogru mu acep :KK1:

yoo ezmene gerek yok cnm ben cezvede biraz kaynatıyorum suyu sonra hayıt atyorum 1 çay kaşığı sonra kapatıyorum demleniyo içiyorum

bnde öyle yaptım işte önce kaynattım suyu snra 1 çay kaşıgı attım kapattım altını demlenmeye bıraktım 5-10 dk snra içtim bakalım inş yararını görürüz =) :KK62:

inş benim 5 gün oldu ama daha etkisini göstermedi.
adetimde 5-6 gün gecikti ona da etki etse çok iyi olacak :KK43:

kızlar bu hayt tohumunun böbrke yetmezliğinde etkisi var mıdır acaba hergün içtiğimde benim bi değerimi falan yükseltmesin üre potasyum fosfor parathormon gibi bilgisi olan varsa cevap verebilir mi lütfennnn....

kızlar bu hayt tohumunun böbrekyetmezliğinde etkisi var mıdır acaba hergün içtiğimde benim bi değerimi falan yükseltmesin üre potasyum fosfor parathormon gibi bilgisi olan varsa cevap verebilir mi lütfennnn....

kızlar bu hayt tohumunun böbrekyetmezliğinde etkisi var mıdır acaba hergün içtiğimde benim bi değerimi falan yükseltmesin üre potasyum fosfor parathormon gibi bilgisi olan varsa cevap verebilir mi lütfennnn....

bence doktora danışmalısınız burda kimsenin kesin bilgi verebileceini sanmıyorum

X