Hayırlısıysa bende galiba hamileyim

aabeyazmelek

YA HAY YA HALIK
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
5.316
5
SELAM ARKADAŞLARIM ADET TARİHİM 22 ARALIKTI VE BEN BU SABAH 6.30TEST YAPTIM 3 DAKİKA İÇİNDE DİGER ÇİZGİ SİLİK ÇIKTI :lepi:
GALİBA HAMİLEYİMMMMM :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
OKADAR HEYECANLIYIMKİ ANLATAMAM ÇOK GARİP BİR DUYGU SEVİNİP SEVİNMEMEK ARASINDA KALIYORsenağlama İNSAN SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BURDA HERKEZ YAZARKEN ACABA BENDE HAMİLEYİM DİYECEKMİYİM YAZACAKMIYIM DİYORDUM AMA ALLAHIM NASİP ETTİ SABIR VE HERZAMAN HAYIRLISIN İSTEDİM ARKADAŞLAR ALLAHIM HERKEZİN GÖNLÜNDEKİ MELEKLERİNİ GÖNDERSİN DARIS TÜM İSTEYENLER DUAM SİZLERDE SİZDE BANA DUA EDİN OLURMU:Saruboceq:

canım benimmm tebrikler seni görüyodum klomen tedavisi görüyodun sanırım o topicteydin çünkü.. Ne güzel bir duygudur herhalde. Ne kadar zamanda oldu? Bende bu ay ilk klomen tedavime başladım bugun 6.gün dr gidicem birazdan. O kadar duygusal oldumki tv izlerken bir anne bebek görsem gözlerim dolmaya başlıyor.Ama sizlerde bana umut oluyorsunuz... Tekrar tebrikler

....ne mutlu sana tatlım....:ecrin_bebek:
babayıda senide tebrik ederim.....sabrın sonu selamet....:CüvCüv:
RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....:Saruboceq:
darısı tüm isteyenlerin başına ...:Saruboceq:
RABBİM tüm isteyenlere bu duyuyu yaşatsın...:Saruboceq:

Okadar çok sevindim ki anlatamam Allah analı babalı büyütmek nasip etsin Sabah sabah Aldığım En güzel haber.. :sm_cool:
Bizler içinde çok dua et :Saruboceq:
Allah hayırlısını sağlıklısını ve akıllısını versin cümlemize a.s.

canım çok sevindim Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.isteyen herkese. benimde 22 aralıkda olmam gerekiyordu olmadı. ama test için çok erken sen nasıl öğrendin hemen 1 günde merak ettim aabeyazmelek.

gonaphene ve igne tedavisi gördüm valla sorma garip bir duygu 18 ayında geldi şuda var kanallarım tıkalıymış temmuzda açıldı öylede hesap yaparsak 4 ayındı inşallah allahım emeklerini boşa çıkarmaz

teşekkürler hürremcim ve sabır herşeyin ilacı

sagol canım arkadaşım benim allahım sanda nasip etsin

[sıze="3"]canım benim çok sevindim.ne güzel bir haber bu.tebrikler.[/sıze] :teytey:

teşekkürler canım allahım sizede yaşatsın

sagol canım demekki önceden hamiş kalmışım bir gün geçince çıktı gerçi silik çizgi daha belirli degil

Canım çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin.... :1hug:
Brişey sorcam geçen ay kaçında oldun sen reglini merak ettim bende bişey hesaplıyomda 22 sşnde olman gerekmiş hemen silik çıkmış ya???????? a.s.

canım yaa biliyorum nezamandır uğraşıyodun..bizim gruptan birilerinin listede hamiş olarak adı geçmesi çok güzel bi duygu...hele sana dahabi çok sevindim.darısı bumuyaniyle benim başıma hatta tüm isteyenlere...dikkat et çok hoplayıp zıplama zor bulduk zaten...
teyze oluyoruz oleyyy....benim 28 inde ama karnım ağrıyo belli bu ayda kaçırdım treni.

beyaz melek seni tebrik ederim canım ben çok sevindim bu habereee :teytey::hooray: Allahım kucağına aldığın günlerini göstersin tez zamanda inşallah darısı bizlerin başına inşallah :Saruboceq:

tebrikler canım bende seninle aynı duyguları paylaşıyorum benimde 19 du adet tarihim cumartesi test yaptım ve çıktı insan çok karmaşık duygular hissediyo ben hala kimseye söyledim daha önce bir düşük yaşadım çünkü doktora gidene kadarda kimseye söulemicem allah hepimizn çocuklarını sağ salim kucaklamayı nasip etsin omayanlara tez zamanda bu duyguyu yaşatsın

geçen ay sen kaçında oldum cnm :lepi: Allah kucağına almayı nasip etsin

tebrik ederim canım
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

SAGOL CANIM İNŞALLAH AMİN

SAGOL CANIM BENİM DURUMUM KARIŞIK BİRAZ BEN TEMMUZDA DOKTORA GİTTİM BÜTÜN TESTTEN GEÇTİM HSG ÇEKİLDİ VE KANLLARIM TIKALIYDI AÇILDI ONDAN SONRA ADETİM DÜZENE GİRDİ 29 GÜNDE ADET OLMAYA BAŞLADIM İLAÇ VE İGNE TEDAVİSİYLE BU AYDA İLAÇ KULLANMADIGIM İÇİN 31 GÜNDE GELİR DİYE TAHMİN ETTİM OYÜZDEN 22 DEDİM AMA 29 GÜNDE OLDUGUMU DEVAM EDERSEK 20 OLUYOR

SAGOL ARKADŞIM ALLAHIM İNŞALLAH SİZEDE VERECEK ÜMİDİNİ YİTİRME ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ :Saruboceq:

beyaz melek seni tebrik ederim canım ben çok sevindim bu habereee :teytey::hooray: Allahım kucağına aldığın günlerini göstersin tez zamanda inşallah darısı bizlerin başına inşallah :Saruboceq:

TEŞEKKÜRLER CANIM ALLAHIM İSTEYEN HERKEZE VERSİN

canım hayırlı uğurlu olsun.
Allahım tamamına erdirsin inşallah:Saruboceq:

AMİN CANIM SAGOL

tebrik ederim hayırlısıyla kucağına alırsın inşaallah meleğini..

SAGOL CANIM İNŞALLAH OGÜNLERİDE GÖSTERMEK NASİP EDER ALLAHIM...

canım tebrik ederim cok sevindim allah isteyen herkese nasip etsin

SAGOL CANIM AMİN CÜMLEMİZE NASİP ETSİN

CANIM BENDE SADECE ANNEME SÖYLEDİM TABİ EŞİMDE BİLİYOR BAŞKADA KİMSEYE SÖYLEMİYECEGİM SENİNKİ BELİRGİNMİYDİ ÇİZGİN GEÇMİŞ OLSUN ALLAHIM BEBEGİNİ SANA BAGIŞLASIN

canım gözün aydın allah tamamına erdirsin inşallah çok sevindim.....

TEŞEKKÜRLER CANIM ALLAHIM TEZ ZAMANDA SİZDE VERSİN....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…