Hayırlısıysa bende galiba hamileyim

CANIM yani bu duruma göre geçen aydamı aynı günde oldun bunu anlamadımda ???? Niye soruyon dicen ben geçen ay 25 oldum bu ay 20 olamm gerkiyodu olmadımda benim genelde öne gelir 5 gün

canım gözün aydın..rabbim hayırlıca kucağına sağlıklı sıhhatli almayı nasip etsin..amiiinnn..

çok mutlu oldum arkadaşımmmm valla sizler bizlere ümit oluyorsunuz yaradanıma binlerce şükür dua eden ellerimizi geri çevirmiyor hiç bir kulunun evlatsız bırakmıyor.. dünyanın en güzel ve kutsal duygusu olsa gerek... sağlıklı bir hamilelik dilerimmm.. hayırlı bir evlat olur inş..

canım yani bu duruma göre geçen aydamı aynı günde oldun bunu anlamadımda ???? Niye soruyon dicen ben geçen ay 25 oldum bu ay 20 olamm gerkiyodu olmadımda benim genelde öne gelir 5 gün

evet canım ozaman test yap canım çıkar belki inşallah hamilesindir sende

canım gözün aydın..rabbim hayırlıca kucağına sağlıklı sıhhatli almayı nasip etsin..amiiinnn..

sagolcanım amin cümlemize

evet şükürler olsun o bizi geri çevirmiyor herşeyin vakti var garip birşeyler hissediyorum anlamıyorum valla

aayyy canım sabah sabah ne kadar güzel bir haber bu,çok sevindim...ALLAH sağlıkla kucağına aldığın günleride gösterir inşallah...

Gözünüz aydın olsun canım inan çok sevindim uzun zamandır topiklerde sizi okuyordum ve inanın siz ve sizin gibi bekleyen bütün arkadaşlarıma hep dua ediyordum Hamdolsun Rabbime kabul oluyor,,,,sende bizlere et olurmu canım,,,inşallah sorunsuz bir şekilde taşıyıp sağlıcakla kavuşursun cennet kokuluna,,,,

Tebrik ederim canım :1hug:
inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirip, kucağına alabilirsin meleğini:Saruboceq:
Allahım inşallah bu duyguyu bizede yaşatır...

Canım incir kürüne ne zaman başladın? adetinin 3. günü felan mı yoksa normal bi zamanda mı? bide küre ne kadar devam ettin?

Geçen ay 20 sinde oldum çizgi baya belirgin birincisi kadar kalın değil ama belli çok silik değil kan testide adetlerim düzenlidir hala olmadım kan testide yaptırmıcam zaten pazartesi doktora gidicem inşallah herşey yolunda gider o yüzden emin olana kadar kimseye söylemicem. Diğerinde çok üzüldüm çünkü sana tavsiyem kimsye söyleme sonra herkze düşük yaptım demek daha zor oluyo yıpranıyosun inşallah hepimiz için hayırlısı olur darısı tüm isteyenlerin başına birde gerçekten bu ay olcak mı diye kafanıza takmayın ben öyle yaptım zaten bayram telaşı falan düşünmeyin kendinizi oyalayın rahat olun

Tebrik ederim canım,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin,darısı başımıza.

CANIMINİÇİ BENİM TATLI ARKADAŞIM GÖZÜN AYDIN BİTANEM VALLAHİ O KADAR ÇOK MUTLU OLDUMKİ SENİ TEBRİK EDERİM CANIM. a.s. ALLAHIM YAA O KADAR ÇOK SEVİNÇLİYİMKİ İÇİM KIPIR KIPIR OLDU OKURKEN.CANIM ARKADAŞIM ALLAHIM ÖNCELİKLE SAGLIKLI MUTLU BİR HAMİLELİK GEÇİRTTİRSİN SANA SAGLIKLI HAYIRLI EVLAT NASİP ETSİN. SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM CANIIIIIIM. NAZLI BEBEGİNİN GELECEGİNİ BİLİYORDUM VE GELDİ BAK
SENİ KOCAMAAAAAAAAAAAAAAAN ÖPÜYORUM CANIMINİÇİ EŞİNİDE TEBRİK EDİYORUM ALLAHIM MUTLULUGUNUZU HEP DAİM ETSİN NAZARLARDAN KORUSUN Şeniz hihoyyyt :asigim:

canım tekrar tebrik ederim çok sevindim allah analı babalı büyütsün inşallah allah nazarlardan korusun

tebrik ederim canım ALlah tamamına erdirsin sağsalim bebişini kucağına almanı nasip etsin yazılarını hep takip ediyor ve ne kadar çok istediğini biliyordum ne mutluki sonunda muradına erdin Rabbim bizleride muradına erenlerden sizlerden eylesin inşallah çok sevindim çok bugün bu haber iyi geldi bana

canım benim, tebrikler, hepimizin derdiyle tasasıyla uraştın, dualarımız seninleydi canım, sağlıkla alırsın bebişini kucağına İnşallah.

inşallah hayırlısı olur canım.ama bence idrar testine güvenme ve heemen bir kan testi yaptır ki garanti olsun

aayyy canım sabah sabah ne kadar güzel bir haber bu,çok sevindim...ALLAH sağlıkla kucağına aldığın günleride gösterir inşallah...

canım adetin 4 günü başladım 21 kullandım ama aç tok oldugum bakarak içmedim nasıl denk geldiyse

Tebrik ederim canım,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin,darısı başımıza.

Ayyy çok sevindim arkadaşım ya en yakın zamanda allahım bizlerede nasip eder inş..

canım tekrar tebrik ederim çok sevindim allah analı babalı büyütsün inşallah allah nazarlardan korusun

bütün arkadaşlarım hepineze teşekkür ederim a.s. allahım en kısa zamanda sizlerde versin inşallah burda :enbuyukkk: herşeyi ögrendim herşeyimi paylaştım herzaman birbirimize destek olduk umarım böylede devam eder herşey iyiyki varsınız

canım benim, tebrikler, hepimizin derdiyle tasasıyla uraştın, dualarımız seninleydi canım, sağlıkla alırsın bebişini kucağına İnşallah.

inşallah hayırlısı olur canım.ama bence idrar testine güvenme ve heemen bir kan testi yaptır ki garanti olsun

canım hepinize güzel dilekleriniz için sagolun allahım sizede tattıracak bu duyguyu inşallah kan test yaptırdım şimdi geldim 416 çıktı doktorumu aradım gebelik yeni 2 gün tekrarlatmamı istedi...

arkadasım allah tamamına erdırsın:Saruboceq: senın adına cok sevındım.a.s darısı bizlerin başınasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…