Hayırlısıysa bende galiba hamileyim

SELAM ARKADAŞLARIM ADET TARİHİM 22 ARALIKTI VE BEN BU SABAH 6.30TEST YAPTIM 3 DAKİKA İÇİNDE DİGER ÇİZGİ SİLİK ÇIKTI :lepi:
GALİBA HAMİLEYİMMMMM :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
OKADAR HEYECANLIYIMKİ ANLATAMAM ÇOK GARİP BİR DUYGU SEVİNİP SEVİNMEMEK ARASINDA KALIYORsenağlama İNSAN SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BURDA HERKEZ YAZARKEN ACABA BENDE HAMİLEYİM DİYECEKMİYİM YAZACAKMIYIM DİYORDUM AMA ALLAHIM NASİP ETTİ SABIR VE HERZAMAN HAYIRLISIN İSTEDİM ARKADAŞLAR ALLAHIM HERKEZİN GÖNLÜNDEKİ MELEKLERİNİ GÖNDERSİN DARIS TÜM İSTEYENLER DUAM SİZLERDE SİZDE BANA DUA EDİN OLURMU:Saruboceq:

canım tebrik ederim bende gecen ay 22 sinde regl oldum buayda 20.sinde regl olmam gerekiyordu ama olmadım önce akıntıyla beraber hafif bir kahvelik geldi sonra kesildi ve yaklaşık 4 gündür kasıklarıma sancı geliyor bu sabah test yaptım 2. çizgi silik çıktı ama ben burdayım diyordu yani bende galiba hamileyimmm :Saruboceq: henüz kan testi yaptırmadım sen yaptırdınmı

inşallah ikimizinde testleri doğru sonuç vermiştir :1hug:

canım bak başka sayfalarda alıcam güzel haberini en kısa zamanda dedim
ancak incir ve keçiboynuzu kürü topiçimizde aldım haberini
beklediğim bir sonuç olduğu için öyle çok şaşırmadım
ama güldüm aldığım haber, içime doğmuş
çok ama çok tebrik ediyorum seni
sağlıklı hayırlı bir evlat, hamilelik ve doğum nasip etsin Mevlam
kucağına alıp ninniler söylemek nasip olsun inşallah a.s.

a.s Canim seni buradanda tebrik etmek istedim insallah saglikli bir hamilelik gecirip hayirlisiyla bebisine kavusursun ...:nazar:

merhaba arkadaşlar, ben de dün regl olmam gerekiyordu,olmadım, akşam test yaptım iki çizgi her ne kadar ilk çizgi kadar olmasa da gayet belliydi, tab, hamileyim diye havalara uçtuk,sabah doktorumu aradım, bana 1 hafta geçmeden yapılan test geçerli değil dedi, inanın yıkıldım o an,sizce bu ne demek, ne kadar üzüldüğümü anlatamam. çizginin ikisininde aynı renk olmaması hamile olmadığımımı gösteriyor.

Shekercim ben iki gün gecikincee yaptım testi sonra direk dr gittim bana bişey dememişti zaten ultrasonda çıkıyo neden öyle dedi anlmadım

canım tebrikler rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsinn inşallahhh darsısı bizlerin ve tüm bebiş isteyenlerin başınaa inşallahhh

arkadaşım öncelikle tebrikler allah analı babalı büyütsün benimde 23 ünde olmam lazımdı ama hala olmadım ben cekiniyorum test yapmaya daha cıkmaz diye bakalım hayırlısı allahım isteyen herkese yavrusunu versin

Tebriklerr ..a.s.
Rabbim sağlıcakla kucagınıza almayı nasip etsin

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

1444.jpg

X