Hayırlısıyla Hamile Kalmak Için 41 Yasin Suresine Varmisiniz Kızlar..

Sürekli kalacak mi canim
Benim sıra gelince söylerim inşallah sonra silersin olmaz mı?

Tamam kuzum listede kalıp kalmaması muhim değil zaten sana okuyacağımız zaman söylersen isminle daha samimi edilmiş olur dua. Sonradan sileriz biiznillah

Canlar kitapta okuduklarımı sizinlede paylaşmak istedim insanın daha çok azmedesi geliyor ve içi huzur doluyor buyurun okuyun inşaAllah.

"Olmuş ve olacak şeyler hakkında kalem kurumuştur. Lakin Allâh-u Te'âla senin hakkında bir iş murad ederse, seni o işe DUA etmen için harekete geçirir... "

*Allah Resûlü (s.a.v) buyurdu:
"Allah'a kabul edileceğini kesinkes bilerek dua edin. Çünkü Allah gafil kalbin duasını kabul etmez." Tirmizî.

*Allah Resûlü (s.a.v) buyurdu:
"Birinizin duası, "Rabbime dua ettim de , kabul etmedi" diyerek acele etmediği sürece, mutlaka kabul olunur." Buhârî.

________________________________________________________________________________
Kullarım, beni senden sorarlarsa, (bilsinler ki), gerçekten ben (onlara çok) yakınım. Bana dua edince, dua edenin duasına cevap veririm. O halde, doğru yolu bulmaları için benim davetime uysunlar, bana iman etsinler. (Bakara Suresi), 186

@HemDeliHemAsik __Eva_ C cansu_tr @glmserser @Hayalimdi gercek oldu ftmclk Esseteacher @Lokumcukk

allahim.tum.dualarimizi kabul etsin... hic tanimadigim kisilere ettigim.duada daha huzurlu oluyorum...

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah kızlar hastalığım gecikti inşallah hamileymdir sizlerde hamile kalırsınız inşallah dualarınızı eksik etmeyin

eğer kabul ederseniz turkce mealini okurum

Kuzum bunun geçerli olup olmadığı hakkında fikrim yok. Senide şüpheli birşeye başlatmayalım amma seni listeye alacağım sen herbir arkadaşımız için abdestli şekilde 129 kere Ya Latif esmasını oku. Sonradan okunan kişinin isimi ile dua buyurursun arkadaşlarımıza. Bu ismi azam-ın tesiri çok kuvvetlidir hemde senin içinde kolay olur biiznillah

Son düzenleme:
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah kızlar hastalığım gecikti inşallah hamileymdir sizlerde hamile kalırsınız inşallah dualarınızı eksik etmeyin
Hadi inşaAllah canım Rabbim önce seni sonra bizi sevindirsin inşaAllah ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…