Hayırlısıyla Hamile Kalmak Için 41 Yasin Suresine Varmisiniz Kızlar..

Canlar önemli birşey söyleyeceğim şimdi nasıl ki kendimiz için birşey isterken ellerimizi açıp samimiyet ile arzularımızı dile getiriyor, taleplerde bulunuyorsak baskası içinde aynı şekil dua etmemiz gerek. Mevlâ onun için istediğini ozaman sana da verir.

Niyet çok önemli bunu neden söylüyorum bazen niyetimizde kayma olabilir beşeriz sonuçta niyetlerimizi sürekli yoklamamız gerekir. Okumalarımız bittikten sonra
mutlaka kişi'nin ismi ile birlikte samimiyet ile dua etmek müstehaptır.

Allah zahmetleri zayi etmeyendir onun hazinelerinden hiçbirşey eksilmez. İnşaAllah kısa zamanda hepiniz murad ettiklerinize kavusursunuz.. Amin..

Canlar önemli birşey söyleyeceğim şimdi nasıl ki kendimiz için birşey isterken ellerimizi açıp samimiyet ile arzularımızı dile getiriyor, taleplerde bulunuyorsak baskası içinde aynı şekil dua etmemiz gerek. Mevlâ onun için istediğini ozaman sana da verir.

Niyet çok önemli bunu neden söylüyorum bazen niyetimizde kayma olabilir beşeriz sonuçta niyetlerimizi sürekli yoklamamız gerekir. Okumalarımız bittikten sonra
mutlaka kişi'nin ismi ile birlikte samimiyet ile dua etmek müstehaptır.

Allah zahmetleri zayi etmeyendir onun hazinelerinden hiçbirşey eksilmez. İnşaAllah kısa zamanda hepiniz murad ettiklerinize kavusursunuz.. Amin..
Amin Allah razı olsun Sultan kardeşim :) Cennetin sultanlarindan olasın inşallah :))

:KK200:LISTEMIZ:KK200:

sSultans sSultans :KK200: Ergün Kızı Sultan
Rakika Rakika :KK200: Hatice Kızı Hanife
@Madammor :KK200:
C cansu_tr :KK200: Ufuk Kızı Cansu
Umutvar123 Umutvar123 :KK200:
@glmserser :KK200: Seçil
C cibilicibilisaksak06 :KK200: Sait Kızı Gamze
miyaww__ miyaww__ :KK200:
@Hayalimdi gercek oldu :KK200: Necip Kızı Hatice
Reengarenk Reengarenk :KK200:
ftmclk ftmclk :KK200: Süleyman Kızı Fatma
Liste alımlara açıktır.:KK200:

Sıra Rakika Rakika Hanife Kızı Hatice'de
Kalan; 20
Hanife kardeşim için 2 tane alırım onun dışında devam edemeyeceğimi bildiriyorum hakkınızı helal edin

Hanife arkadaşım için bitane okudum şuan misafirlerim var çok okuyamıyorum hakkınızı helal edin kalan 17

Mucize açtı unuttu galiba söylemeyi o da artık ayrıldı ilgilenemeyecek olduğundan dolayı

Kızlar sanki burada her gün 5-er 10-ar tane alıyormuşsunuz gibi yada her gün 1 kişiye 41 tane okunuyormuş, bunaltılıyor muşsunuz gibi dağıldınız gittiniz valla kimse de durmak zorunda değilde, sayımız falan az ağırdan alarak okuyoruz, zaman sınırı da yok.. Ne bileyim benim vicdanım sızlardı yani.

Çıkartırım. Allah razı olsun inşAllah dualarınız kabul görür.

X