Hayırlısıyla Hamile Kalmak Için 41 Yasin Suresine Varmisiniz Kızlar..

Kızlar beni biraz idare edermisiniz.eşim görev gidiyor.kafam çok karisik.yine okurum . Bu gün olmazsa yarın.dualarinizi eksik etmeyin nolur. Rabbim surda okunan dualar hürmetine hepimize evlat
nasip eylesin.hayirlica.kimin ne isteği varsa hayirlica gerceklessin :dua:

Kalan ; 4 Hayırlı sabahlar kızlar
Ben alıyorum 4 taneyide birazdan okurum. Kafam bulanık kızlar.hakkınızı helal edin eğer bir yanlsim olursa elimden geldiğince okucam inalalah

Helal olsun canım ne yanlışı inşirah suresinide oku gönül ferahlığı için inşaAllah
Tam canim saolasin.guzel kaplı arkadaşlar.insan gormedende dost olabiliyormus.şükür

Kızlar beni biraz idare edermisiniz.eşim görev gidiyor.kafam çok karisik.yine okurum . Bu gün olmazsa yarın.dualarinizi eksik etmeyin nolur. Rabbim surda okunan dualar hürmetine hepimize evlat
nasip eylesin.hayirlica.kimin ne isteği varsa hayirlica gerceklessin :dua:
Allah sana da eşine de yardım etsin canın benim eşim de gidiyor arada seni anlıyorum dua et bol bol

Canim beni simdilik listeden silermisin bir.haftaya memlekete gidicem.nisana kadar internet sorunum.olur giremem.okuyamam hakka gecmiyom donunce devam ediyo olursaniz yazarim yine... allah kabul etsin

Hanife için bitane okudum kalan 4. Hanımlar biraz daha seri olalım bence .
Allah kabul eder insallah Hayırlısıyla evlat sahibi olmanı nasip eder canım benim

X