Hayırlısıyla Hamile Kalmak Için 41 Yasin Suresine Varmisiniz Kızlar..

Konu sahibi olmak zor canım hep yanlış anlaşılan kişi olursun

Öyle deme sultan eğer başka okuyacakları çok şeyleri varsa ve yetistiremeyip mesul kalmaktan korktularsa o arkadaşlar da haklılar, Allahu Teala onlara da bizlere de hayırlı evlatlar nasip etsin. Bu güzel kardeşliğe ve birliktelige halel getirmekten hep birlikte imtina edelim, şeytana fırsat vermeyelim

Kardeşim ben haksızlar demedim eğer bir insan mesul almaktan korkuyosa boyunu asmayacak şekilde hareket etmelidir diye düşünüyorum ya hiç girmemeli yada giriyorsa en azından 1 kişi için 1 tane okusa yine olur. Busefer gir çık yapınca buradan da mesul olmuş oluyor o açıdan bakılırsa. Başlanan bir iş yarım kalmamalı

Rakika Hatice Kızı Hanife için okuyoruz canım listenin sonundada yazıyor şuan Kalan 17

Canım çok isterim ama şu an başka okumalarım var gündüz çalışıyorum zaten akşamları yetiştiremem hepsini...
Onları bitirdikten sonra katılırım inşallah :)

Canım çok isterim ama şu an başka okumalarım var gündüz çalışıyorum zaten akşamları yetiştiremem hepsini...
Onları bitirdikten sonra katılırım inşallah :)

Tamam kuzum inşaAllah Rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…