hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

tamm o zaman canm bu günden itibarende okumaya başlarsın değil mi ? 11 inde başladık bu gün harivinde 6.400 eksik var
öğle namazını kılıp hacet namazınıda kılıp başlarım .11.12.13.14.15 5 günlük 6400
bide bugün içinde 1280 toplam 7680 okurum. işten çıkmadan bildirim en geç 6 ya kadar biter. allahın izniyle

öğle namazını kılıp hacet namazınıda kılıp başlarım .11.12.13.14.15 5 günlük 6400
bide bugün içinde 1280 toplam 7680 okurum. işten çıkmadan bildirim en geç 6 ya kadar biter. allahın izniyle
tamm canm inşallah eğer zorlanırsan söyle yardımcı oluruz birde anladın değil mi dua şeklimizi herkese ayrı ayrı değil hep beraber okuyoruz

tamm canm inşallah eğer zorlanırsan söyle yardımcı oluruz birde anladın değil mi dua şeklimizi herkese ayrı ayrı değil hep beraber okuyoruz
anladım tatlım. hergün namaz kılıp kişilerin dilekleri için isim isim dua edip 1280 tane okuyorum. hergün okucaz . özel günümde namazı kılamacağım ama 1280 tane ya latif çekicem. ilk sayfayıda düzenledim tatlım.

anladım tatlım. hergün namaz kılıp kişilerin dilekleri için isim isim dua edip 1280 tane okuyorum. hergün okucaz . özel günümde namazı kılamacağım ama 1280 tane ya latif çekicem. ilk sayfayıda düzenledim tatlım.
tamm canım evet aynen o şekilde eline sağlık düzenleme için 21 günü bitirelim inşallah salatı tefriciyeyi başlatalım diyorum grup güzel oturdu gelmeyen bilgi vermeyen yok :nazar:

ALLahım hepimizin dileklerini kabul etsin inş...
ben çok istiyom bebiş. bide 6 ay önce kürtaş oldum. korkuyom tekrar hamile kalıp tekrar kaybetmeye.
bide bu ay doktora gitsemmi diyom. doktora gitmeyede utanıyom . ne dicem .

X