hayırlı , sağlıklı bebiş isteyenler için 16641 adet ya latif çekicez.<3

kızlar okunmayan 6.400 ya latif var paylaşalım mı aramızda sayı alırken dikkatli alalım lütfen hani bi bakalım başka arkadaşımız almışmı bu günden itibaren de onu okuyabilecek kim varsa alabilir mi 1280 kendinin kini ve 1280 belinanın aldığını okuyacak isterseniz de herkese eşit paylaştırırım nasıl isterseniz ama önce bi geçmiş okunmayanı okuyalım

KIZLAR BEN TATİLDEN DÖNDÜM. maşallah sizlere hep okumuşunuz.üzücü bi haber tatilde hasta oldum. pazar abdestimi aldım. bakalım inş rabbim kucağımı boş bırakmaz.

@belinayesila seni çok bekledik özelden bir sürü mesajda attık ama dönüş olmadı artık okuduysanda hakkını helal et listeden çıkartıyorum seni ama duamıza eklyeceğim

kızlarrr anlatıyorum herkes burayı okusun lütfen ......
her gün herkes hacet namazını kılacak niyet ettim allahım toplu duamızın hacet namazını kılmaya diye
iki rekat namazı kıldıktan sonra allahım niyet ettik 21 gün boyunca senn en güzel isimlerinden olan Ya latif celle celalühü yü 16.641 defa okumaya sen filanca kuluna şunu nasip eyle diye listedeki herkesin dileğini söyleyecek (aşağıda listede var)
arkasından da günlük okuması gereken sayıyı okuyacak

11 kez allahuekber
11 kez hamd edip ( Elhamdulilllah demek ya da sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim gibi )
11 kez estağfrullah çekip
11 kez la ilahe illallah
11 kez salavat
okuyarak aldığımız ya latif ismi celilini okuyabiliriz

DİLEK İÇİN 16641 “Ya Latif celle celalühü” LİSTESİ
1.kalemero 1.281 - özge kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
2.tuuba84 1.280-tuuba kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
3.babamın kızıyım 1.280- sibel kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
4.gulucukgs 1.280-betül şule kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
5.umutsuzcuk 1.280 -mehtap kuluna hayırlı bir eş ver huzurlu mutlu bir yuva birbirini çok seven çok güzel eş olsunlar
6.yasemin5846 1.280-yasemin kuluna hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar ver
7.eymen4545 1.280-emine kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
8.hoppacuppa 1.280-damla kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
9.trksng 1.280-özlem kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
10.mutlu-umutlu 1.280-ayşegül kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver ve tüm sağlık problemlerinden kurtulması için ona şifa ver
11.ersu 1.280-suzan kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
12.okulum 1.280-ebru kuluna hayırlı sağlıklı evlatlar ver
13.esma73 1280-esma kuluna hayırlı sağlıklı bir evlat ve güzel içinde huzurla yaşayacağı bir ev nasip et
14.belinayesila kulunada hayırlı sağlıklı evlatlar ver

LİSTE KAPANMIŞTIR-11.12.2014 te başlanacak okunmaya son okuma günü 31 aralık (o günde okunacak)

kızlarr liste tamm belinanın yerine gulucuk eklendi listeyi 11-12-13-14-15 aralıklar okunmadı eksikleri tammlayalım

YARABBİ;
yok mu benden birşey isteyen kulum vereyim diye bizi müjdelendirdiğin sözünle cüret edip gizli saklı açık beyan senden istediğimiz dileklerimiz için kapına huzuruna geldik,bizleri boş çevirme geri çevirme ya rab.
bizim senden başka hiç kimsemiz yok gidecek ne bir kapı nede bir avuntu varımız sonramız evvellimiz herşeyimiz sensin ya rab. sen bizlerri görüyorsun ve bizleri unutmuyorsun her türlü canlıya cansıza yavrusunu verip sevindiriyorsun.bir meyvayı bile çekirdeğiyle çoğaltıyorusun
ya rab sana yalvarıyor ve derdimizi sana açıyoruz hayırlı katından hayırlı bir nesil istiyoruz bizleri boş geri çevirme.
elbet sen bilirsin zamanını herşey senin ol demenle değil mi biliyoruz allahım inanıyoruz ama yinede senden ümidimizi kesmiyoruz.
allahım sen eşlerimizin boynunuda bükük bırakma soylarının devamını bizesenin yolunda yetiştireceğimiz hayırlı evlatlarla sağla.ya rab canıım cananım kocamın da yüzünü güldür başkalarının çocuklarına hasretle baktırma ya rab.
isimlerinin nuruna gücüne inandık ve okumuş olduğumuz yüce isimlerinden olan ya latif zikriin hürmetine peygamber efendimizin hürmetine gelmiş geçmiş bütün kıymetli zatlarının hürmetine hz zekeriyanın ettiği senden istediği dilek hürmetine bütün evlat kokusu çeken annelerin didinip çabalayan bu uğurda zulum gören kadınlarımıza için sırada bu forumda senin vesilenle tanışma fırstaı elde ettiğimiz arkadaşlarıma ve bana eşime hayırlı bir evlat nasip eyle AMİN
çok etkilendim zaten duygusalım bittim resmen. başkalarının cocuklarına bakma konusu cok haklısın.benim eşimde yeğenleriyle avunuyo şuan

Rabbim sen görünenide gizli olanı da bilirsin içimden geçeni sen bilirsin ol de Rabbim olsun.

Rabbim derdi verende sensin dermanınıda derdin içinde verimişsin. Sen bize
şah damarımız kadar yakınsın hiç yanlız değilim heran heryerde bizimlesin işte bunu düşünmek çok güzel. Senin verdiğinde vermediğinde imtihanındandır. Ben bunu bilerek ümidimi kesmeden dua ediyorum sen bizim için en hayırlı olanını biliyorsun bize hayırlı olanını nasip et.

Rabbim sizinde gönlünüzden ne geçiyorsa hayırlısıyla nasip etsin inşallah Allah razı olsun inşallah

Bu rüya alemi dünyada ne yaparsan o gelir seninle gerisi boş

Ne çekiyorsakta bilelimki sabırla ümidimizi kesmeden duayla beklediğimizde mükafatı belki bu rüya aleminde belkide gerçek alemde en güzeli nasip edilmiştir.
rabbim herşeyin en güzelini verir ama biz özellikle ben çok sabırsızım .hemen olsun istiyom. olmayınca içime kapanıyom.dualarımızı hakkımızda hayırlı eyle.

estağfirullah. estağfirullah. estağfirullah.
el açtık kapına geldik ne olur yarabbim bizi boş çevirme.amin
Âlemlerin Rabbi olan Allah’a hamd olsun.
Peygamberimiz Hz. Muhammed (a.s)’e, onun bütün ehl-i beytine ve ashâbına salât ve selâm olsun.
Ey Rabbimiz! Bizden ibadetlerimizi kabul buyur.amin

Şüphesiz ki sen her şeyi işiten ve her şeyi bilensin.
Bizim tövbelerimizi kabul eyle.amin
günahkar ağzımla yaptığım dualarımı, el açıp amin diyen kardeşlerimin dualarını kabul buyur.
amin
allahım dünyada ahireete hep iyilik ver. amin
efendimizin elleriyle kevser havuzundan içenlerden eyle. amin
allahım efendimiz birgün arkadaşları sahabe efendilerimizle oturuken kardeşlerimi görmek çok isterdim demişti. sahabe efendilerimizde biz senin kardeşlerin değilmiyiz dediklerinde sizler benim arkadaşlarımsınız buyurmuştu. ben ahir zamanda ben öldükten sonra bana itaat edenleri görmek isterdim demişti. allahım efendimizin kardeşlerim dediği insanlardan eyle. amin.
hayırlı evlatlar ver. @hoppacuppa kardeşiminde gönlünden geçenleri kabul buyur.
ölmüşlerimize merhamet eyle. bizleride kabir azabından koru. amin.

"bekarlarımıza hayırlı kısmetler ver, doğuracağımız kuzularımızada başarı, huzur, bereket ve sağlık içinde bir ömür lütfeyle! her türlü kötülüklerden ve zararlı alışkanlıklardan muhafaza eyle Allah’ım! amin.
amin
el fatiha.
allah kabul etsin.

Allah'ım, senden yalvararak diliyorum; Ey gizliyi bilen! Ey göğü kudreti ile bina eden! Ey yeri izzeti ile döşemiş olan! Ey celalinin nuru ile güneşi ışık merkezi, ayı yol gösterici kılan! Ey her temiz nefse yönelen! Ey korkanların, gönlü temiz olanların korkusunu gideren! Ey yaratıkların ihtiyaçlarını ve dileklerini yerine getiren! Ey Yusuf'u kölelik boyunduruğundan kurtaran! Ey kulların ihtiyaçlarını zatına iletmek için aracı koymayan! Her dilek sahibinin müracaatını doğrudan doğruya kendisi dinleyen, karşılığını veren ve hiçbir yardımcıya muhtaç olmayan Rabbim! Sana gelenleri engelleyecek kimse yok kapında. Sen öyle bir Rab'sin ki; sana müracaat edip isteyenlere verdikçe hazinen azalmaz, dileyenlerin çokluğu cömertliğini azaltmaz, bilakis yağmur gibi yağar, yağdırırsın. Ya Rabbi! Peygamberin Hz. Muhammed'e (s.a.v.), O'nun ali ve ashabına sonsuz selam olsun. Duamı kabul et, istediğimi lutfet. Çünkü sen herşeye gücü yetensin amin
amin.allah kabul etsin

Allah'ım, senden yalvararak diliyorum; Ey gizliyi bilen! Ey göğü kudreti ile bina eden! Ey yeri izzeti ile döşemiş olan! Ey celalinin nuru ile güneşi ışık merkezi, ayı yol gösterici kılan! Ey her temiz nefse yönelen! Ey korkanların, gönlü temiz olanların korkusunu gideren! Ey yaratıkların ihtiyaçlarını ve dileklerini yerine getiren! Ey Yusuf'u kölelik boyunduruğundan kurtaran! Ey kulların ihtiyaçlarını zatına iletmek için aracı koymayan! Her dilek sahibinin müracaatını doğrudan doğruya kendisi dinleyen, karşılığını veren ve hiçbir yardımcıya muhtaç olmayan Rabbim! Sana gelenleri engelleyecek kimse yok kapında. Sen öyle bir Rab'sin ki; sana müracaat edip isteyenlere verdikçe hazinen azalmaz, dileyenlerin çokluğu cömertliğini azaltmaz, bilakis yağmur gibi yağar, yağdırırsın. Ya Rabbi! Peygamberin Hz. Muhammed'e (s.a.v.), O'nun ali ve ashabına sonsuz selam olsun. Duamı kabul et, istediğimi lutfet. Çünkü sen herşeye gücü yetensin amin ......
amin

evet canım 1500 okumuştuum..
...kızlar ben kayseriden yeni geldim sabah 5.30 akşam 5 mesai yaptık hastane mesaisii..haşatım çıktıı vallaa..biraz dinleneyim 1000 tane okuyacaaamm..görüşmek üzeree...doktor sperm tahlilini beğenmedii kruger kriterine göre yapılacak dedii benden de genetik test istediii...hafta içi de onlarla uğraşacaz....muayene ederken adetime 2 ila 3 gün var..dedii hamilemolabilirsin rahim kalın duruyorrr sonra biraz daha muayene ettii ama kirlenme başlamış dedii gene de kan testi yaptıralım bakalım dedii..kan verdim sonuçu almaya gittim gebeliğin yanında tsh ve prl testi de istemiş doktor hiçbiri çıkmamış birisini makina okumamış tekrar kan aldılar kolumdan fazla kan gelmedi aldığı da yetersiz miş diğer kolumdan tekrar aldıı ..tutamadım kendime ağladım ordaa..bu nee şans sabahın 6.30 unda hastanedeydik 4 çıktık taaaa..neler çekiyoruzz sonuca ulaştır dedim hepimiz için dua ettim....sonuçlar da pazartesiye çıkacakmışşş..
rabbim seninde bizimde kuçaklarımıza sağlıklı, hayırlı evlatlar versin amin.

Allah'ım, senden yalvararak diliyorum; Ey gizliyi bilen! Ey göğü kudreti ile bina eden! Ey yeri izzeti ile döşemiş olan! Ey celalinin nuru ile güneşi ışık merkezi, ayı yol gösterici kılan! Ey her temiz nefse yönelen! Ey korkanların, gönlü temiz olanların korkusunu gideren! Ey yaratıkların ihtiyaçlarını ve dileklerini yerine getiren! Ey Yusuf'u kölelik boyunduruğundan kurtaran! Ey kulların ihtiyaçlarını zatına iletmek için aracı koymayan! Her dilek sahibinin müracaatını doğrudan doğruya kendisi dinleyen, karşılığını veren ve hiçbir yardımcıya muhtaç olmayan Rabbim! Sana gelenleri engelleyecek kimse yok kapında. Sen öyle bir Rab'sin ki; sana müracaat edip isteyenlere verdikçe hazinen azalmaz, dileyenlerin çokluğu cömertliğini azaltmaz, bilakis yağmur gibi yağar, yağdırırsın. Ya Rabbi! Peygamberin Hz. Muhammed'e (s.a.v.), O'nun ali ve ashabına sonsuz selam olsun. Duamı kabul et, istediğimi lutfet. Çünkü sen herşeye gücü yetensin amin
amin.

amin.

X