Hayirli olmadigini bildigin bir seyi cok istemek

tombilibaykus

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
1.393
1.160
38
Hanimlar ben gencken hayirsiz oldugunu bile bile bir seyi cok istemistim.ama.ne istemek...4 yil sonra oldu.4 yil her gun istedim.ve sonu kotu bitti.eger onlem almasaydim daha da kotu bitebilirdi.
Simdi yine her gun hayirsiz oldugunu bildigim bir seyi istiyorum.yine olursa kotu olursa diye de korkuyorum bi yandan.ben bunu nasil istemeliyim sizce?hayirlisiyla olsun diye iatwsem de cok uzun surer olmasi diye korkuyorum

Bi yandan da acaba hayirsiz diye bisiy yoktur ben oyle dusunup cektigim icin oyle oluyirdur diyorum.bu isin olumlu olacagina inan diyorum.

Birsey hakkinizda hayirsiz oldugunuz kanisina varmaniz bazi sebebler gerektirir..
Yada olmayacak seyleri fazla zorluyor olabilirsiniz..
Bende bahsettiginiz olayi 1 dönem yasadim ve cok direndim olmamasi icin( o zamanlar olmamasini istemesemde)..
Ama bu bir gercekti gorunen koy klavuz istemezdi
COK sükur ki olmadi.. kalbi ve mantik kanaatiniz önemli yanliz dogrumu karar veriyorsunuz yardim almalisiniz.Ben danistim aklima fikrine guvendigim kisilerle ailemle istisare yaptim ve yasadim ki artik olmamali noktasina geldim. Akisina birakin olmayacaksa olmayacak ama mantiginizi cok arka plana atmayin.hakkinizda guzel seyelr olsun insallah.

Birsey hakkinizda hayirsiz oldugunuz kanisina varmaniz bazi sebebler gerektirir..
Yada olmayacak seyleri fazla zorluyor olabilirsiniz..
Bende bahsettiginiz olayi 1 dönem yasadim ve cok direndim olmamasi icin( o zamanlar olmamasini istemesemde)..
Ama bu bir gercekti gorunen koy klavuz istemezdi
COK sükur ki olmadi.. kalbi ve mantik kanaatiniz önemli yanliz dogrumu karar veriyorsunuz yardim almalisiniz.Ben danistim aklima fikrine guvendigim kisilerle ailemle istisare yaptim ve yasadim ki artik olmamali noktasina geldim. Akisina birakin olmayacaksa olmayacak ama mantiginizi cok arka plana atmayin.hakkinizda guzel seyelr olsun insallah.
Ya olmamasi mantikli.mantiken olmamali.ama istiyorum iste.ben oldurabileyim istiyorum.cok istiyirum ya hu...dua edin olsun hayirlisiyla olsun bi an evvel

• Beğen
Reactions: H M
Bi konuda surekli istihare yaptirdim her seferinde hayirsiz cikti..hayirsiz olacak hic bir sey yokken hep hayirsiz cikti..okadar cok istedim ki aylarca aylarca her gun allahim hayirli kilsin diye dua ettim..ama istihare yine olumsuz cikti..dusunebiliyor musun her seferinde olumsuz cikti..en sonunda dedim ki demekki benim bilmedigim bi sey var allahin takdiri bu sabretmeliyim..cok seviyorum asiri seviyorum ama allahin dedigine de uyup bekliyorum bana huzur verecegi gunu..bir sey bizim icin hayirli gorunur ama serdir biz bilmeyiz allah bilir..

Bazen siizn hayir gordugunuz şer , şer gordugunuz hayirdir duamizi edip elimizden geleni yapip gerisini rabbime birakmak en dogrusu 🤲 bazi seyler evet aklimizi kullandgmz zaman dogru insan olmadgi yahut dogru davranmadgmizi goruruz mutlaka bz gorrmessek gorenlere kulak asmali o yuzden sana iyi gelecek olani iste rabbimden gonul isi ise

X