Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Canım 370 adet tefriciyeyi okudum. Allah sana kısa zamanda maddı manevı mutlu olabılecegın bır iş nasip etsin. Sana ve ailene sağlık, mutluluk versin. Amin...

kızlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrr müjdemi isterriimmmmmmmmmmmmm :))))))))))))))) nişanlım bayramdan sonra işe başlayacak inşallah. bugün son görüşme ile kabul edilmiş. Rabbime sonsuz şükürler olsun. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah razı olsun. Allah gönlünüze göre en hayırlısını versin inşallah. Artık daha umutluyum..

Ay canım çok sevindim. Darısı diğer dualarımıza. Ben de bayramdan sonra nişanlanıyorum inşallah.

Tatlimm hayirli olsun

çok sevindim canım nişanlının adına darısı bizim başımıza artık.

düğün haberlerinizi de bekliyoruz.

Cok sevindim canım :)))
İnş sizin için iyi ve hayırlı bi iş olur.

Kızlar geldim sağolun anlayışınız için bu hafta bayram isterseniz sıradakı arkadaşımız için bitirme süresi ik hafta olsun çünkü evde kurban kesicez yoğun olıruz hepimiz iki hafta olsun bitirme süresi.

Merhaba arkadaslar bayram oncesi diye bizim isler cok yogun bnm 200ad okumam kaldi yardim edebilecek varmi??sira bana geciyor ve araya bayram giriyor malum sureyi uzatabiliriz herkes yogun olacak cunku.

arkadaşlar isterseniz süreyi bayram sonrasına erteyelim....böylece herkes rahatça okusun...Benden yana sıkıntı yok...

Cok sevindim canım :)))
İnş sizin için iyi ve hayırlı bi iş olur.
çok sevindim canım nişanlının adına darısı bizim başımıza artık.

düğün haberlerinizi de bekliyoruz.

günaydın canlar :) iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bugün Bismillah dedik başladık bakalım hayat ne gösterecek. Rabbim inşallah size de hayırlı kazançlar elde edeceğiniz güzel işler versin...

çeşminaz-perican55-berirem-yedinoktabeş arkadaşları bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…