Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

gerçekten bu son yazışım sana Allah benim içimi biliyor. ben istemeye istemeye listeden ayrılıcam dedim yeni kişiler eklenirse istemeye istemeye okucam değil bir daha oku ithamlarda bulunmadan önce. o kişi sayısını şu amaçla söyledim hazirandan beri burada okuma yapıyoruz. burayı takip ediyorum sürekli ve ya okuyamazsam diye sorumluluk duyuyorum. artık okumalar güzelce bitsin ayrılalım istiyorum. uzadıkça listeden ayrılan çok oluyor. senin gönül koyma hakkın yok çünkü ben benden bağımsız fikrim alınmadan listeye alınan hem de liste zaten bitmeye yaklaşmışken alınan birine dua etmek zorunda değilim. okursam zaten hayrına okumuş olurum. her ben listeye eklendim ben de dua istiyorum diyenin gönül koyma hakkı mı var şimdi? ayrıca birine yardım amaçlı okuyacaksa o gönül işidir. bu bir liste ve burada gönül dışında sorumluluk da var.

bu yazdıklarımdan sonra hala kendini haklı görüyorsan benim günahımı alıyorsundur artık zaten bir şey diyemiyorum. sana bile yazmadığım şeyi orada sadece fikrimi yazdım hayatımda bazı yoğunluklar var diye alıntılayıp gönül işi falan yazman zaten hoş değildi. neyse daha fazla tartışmıcam Allah hepimize hayırlı iş nasip etsin.

Umarım yazdıklarınızı baştan sona okumuşsunuzdur. Umarım... Daha size hiç bir şey demiyceğim çünkü. Daha doğrusu diyemeyeceğim. Cevap bulamadım.

Bu listeler bittikten sonra yeni liste oluşturulacağı zaman birgün belirlenilsin o gün girdin girdin sonradan listeye kimse alınmasın daha sonraki listeleri beklesinler görüyorum ki küçük kırgınlıklar olabilir herkes kendine göre de haklı bir de dua edilirken gerçekten de isteyerek edilmeli zamanında 2-3 sene önce ben 4444 kere okudum birkaç kişi de yardımcı oldu salavat-ı tefriceyi bitirdik ama gönülsüz okuduklarından ben çok istediğim için okuduklarından dolayı gerçekten de ben olabilecek işlere bile yerleşemedim kendim yavaş yavaş okusaydım da kendim tamamlasaydım hepsini dediğim oldu onun için ben de listeye gireceğim zaman herkes gönüllü olmalı ki dua kabul olsun.. yine de kırgınlıklar olmaz inşallah hepimiz ekonomik özgürlüğümüzü almanın derdindeyiz inşallah da olur amin...

Kızlar ben çıkmak istediğimi söyledim ama son bir kişi kalmış zaten. Gerekirse son bir kez daha okuyabilirim. Çok yoğundum bu hafta ve o yüzden çıkmak istedim. Ama şimdi nispeten daha rahatım. Aklınızda bulunsun bana da verebilirsiniz.

Umarım yazdıklarınızı baştan sona okumuşsunuzdur. Umarım... Daha size hiç bir şey demiyceğim çünkü. Daha doğrusu diyemeyeceğim. Cevap bulamadım.

okudum kesinlikle asıl siz okudunuz mu?

bu yazdığımı mı yanlış anladınız acaba bir daha okuyun?

bana sorumluluk geldiği için de yeni kişi alınsın istemiyorum. bana okumadılar nasılsa ben çıkar giderim demek de doğru gelmiyor ama böyle yeni kişiler eklenirse maalesef istemeye istemeye onu yapmak zorunda kalıcam.

ben bunu yazmışım.

en son şunu da yazıcam benim size yazdığım bir şey yoktu ben durumumu anlattım. ben yoğun da olsam kimseye bu hafta sana okumayayım demedim. böyle olunca da yoğunluğum olucak okuyamıcam diye korkuyorum ve çok kişiye okumaktan da ister istemez yorgunluk oldu. siz tanımadan etmeden size bile yazmamış olduğum şeyden gönüllü olmak lazım diye resmen laf sokmuşsunuz. sanal alemde tanımadan etmeden ne kolay di mi böyle? ama ben sanalda da olsa böyle şeyleri affedemiyorum hoş göremiyorum. zaten daha da yazmayın.

Umarım yazdıklarınızı okumuşsunuzdur. Umarım... Daha size hiç bir şey demiyceğim çünkü.

Canım araya giriyor gibi oldu ama durumunu söylemişsin, başkaları okursa daha iyi olur diye düşündüm demişsin. Ben de sana farklı bir tavsiyede bulunacağım. Sen yine kendin oku, buradakilerden sembolik rakamlarda rica et. Misal; herkes senin için 5er tane hatta belki daha az okusun. Ne kadar çok okunursa o kadar iyidir diye bir şey yok, ne kadar çok insan okursa o kadar iyidir.

Yardım da edebilirim dilersen. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bir de Vakıa suresi okumanı tavsiye ederim sana bol bol.

Kızlar; aranızda 6. Cüzü okumak isteyen var mı? Duası kutsal topraklarda yapılacak .. Annem almış 30 tane 6. Cüz okunacak .. Duâsı Perşembe günü Arafat'ta yapılacakmış ..

Selam ve dua ile ..

Günaydın kızlar. iyi hafta sonları olsun :) Debusi ben okumamı bitirdim canım. Duanı da eklersen amin derim inşallah.

Eklentiler

• 20140927_103341.jpg
    20140927_103341.jpg
    354,2 KB · Görüntüleme: 73
Ayrıca nacizane fikrimi söylemek istiyorum ve lütfen yanlış anlaşılma olmasın özellikle yeni katılmak isteyen arkadaşlar. ben listenin tamamen bitirilmesi taraftarıyım. yeniden okumak isteyenler yeni bir başlık altında ya da buradan yeni liste oluşturarak devam edebilirler.. sizler ne düşünüyorsunuz acaba?

Ayrıca nacizane fikrimi söylemek istiyorum ve lütfen yanlış anlaşılma olmasın özellikle yeni katılmak isteyen arkadaşlar. ben listenin tamamen bitirilmesi taraftarıyım. yeniden okumak isteyenler yeni bir başlık altında ya da buradan yeni liste oluşturarak devam edebilirler.. sizler ne düşünüyorsunuz acaba?

Canım nasılsın keyfin nasıl? Herhangi bir gelişme var mı işle alakalı?

:KK19:1) Lilruba............................. 370 Okunacak,
2) Monarkkk.........................370 Okunacak,
3) Cesmi_naZ...................... 370 Okunacak,
4) Nara87........................... 370 Okunacak,
5) perican55........................ 370 Okunacak,

6) Limonlu_Cheescake........ 370 Okunacak,
7) buradilmen...................... 370 Okunacak,
8) berirem........................... 370 Okunacak
9) Kelebekcim...................... 370 OKunacak,
10) Dior34 ............................. 370 Okunacak
11) Debusi............................... 374 Okunacak,
12) yedinoktabes……………. 370 Okunacak,
fnkfnk ve havvayunus olmadığı için 4444 sayısını 12 bölüyorum bilginize...
başlangıç 27 eylül Bitiş 2 ekim
Hepinize şimdiden teşekkürler...

370 tane okudum bitti. Allah kabul etsin inşallah.

duanı yazmamışsın sanırım yazınca beni de alıntılarsan sevinirim canım gözümden kaçmasın.

:KK68::KK68:
2) Monarkkk.........................370 Okunacak, Okundu

6) Limonlu_Cheescake........ 370 Okunacak,Okundu
11) Debusi............................... 374 Okunacak,
başlangıç 24 eylül Bitiş 2 ekim
DUAM hayırlısı ile sevebileceğim bir işimin olması ve ailemin sağlıklı olmasıdır.AMİNNN....

Canım nasılsın keyfin nasıl? Herhangi bir gelişme var mı işle alakalı?

günaydın kuzum. malesef görüşmeler netleşmedi hala. haber bekliyoruz bakalım. muhtemelen olumlu olumsuz bayramdan sonraya kaldı... :KK51: keyifler de idare eder işte canım yaa. seni sormalı? sen naptın?

Son düzenleme:
bugünden beri bu duayı okuyorum 500 kadar okudum inşallah rabbim hayırlsıyla kpss de atanmayı nasip eder :KK43:

OTE="Debusi, post: 37128475, member: 452485"]canım son gün perşembe akşamı demiştim...bitiremezsen mesaj atarsın yardımcı olurum...[/QUOTE]
Taman cnm pericanada söyledim bu gece 70 okurum yetismedigi yerde yardim isterm.

2) Monarkkk.........................370 Okunacak,okundu

6) Limonlu_Cheescake........ 370 Okunacak,okundu
11) Debusi............................... 374 Okunacak,okundu
başlangıç 27 eylül Bitiş 2 ekim

X