Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Kızlar son durum nedir artık bitirelim benim sıram ne zaman gelicek?
Eşimin işi olmadı şimdi evde işsiz dualarını eksik etmeyin lütfen:KK43:(

Arkadaslar sira bende diye biliyorum o yuzden listeyi hazırlayacağım bugun diger listeyi bitiren bnmkine baslayabilir.daha fazla vakit kaybetmeyelim.

Pardon sira havvayunustaymis kendisi bu listede olmadigi icin sira bende sandim doğal olarak..kendisi listesini hazirlasin bugun baslayalim.epey uzadi diger liste bayram biteli kac gun oluyor..

Havvaayunus .!.:
Kızlar son durum nedir artık bitirelim benim sıram ne zaman gelicek?
Eşimin işi olmadı şimdi evde işsiz dualarını eksik etmeyin lütfen:KK43:(
Arkadasim sen listede yoktun okumalarimda isim vardi zorlandim ama sonucta kendi cabamla tamamladim burdanda kac kere yardim istedigimi yazdim cabuk bitsin diye madem cok acelen var bir el ataydin ya bacim..bir allahin kuluda yardim etmedi.allah izin verdi bitirdim.lutfen daha duyarli olalim..

Mesele bir nokta daha varki burda dikkatimi ceken havva hanim sira kendine geldi diye persembe gunu forma söyle bir bakmis,lafini soylemis 13:36da sonra bir daha girmemis koskoca iki gun gecmis...madem cok onemli,acele ediyosnz, liste sirasida sizde takip edip durumu listenizi hazirlasaniza, bu kadar insan sizin keyfinizi mi bekleyecek???lutfen birseyi istiyosaniz azcik caba sarfedin gerisi takdir ilahi zaten..

Arkadasim sen listede yoktun okumalarimda isim vardi zorlandim ama sonucta kendi cabamla tamamladim burdanda kac kere yardim istedigimi yazdim cabuk bitsin diye madem cok acelen var bir el ataydin ya bacim..bir allahin kuluda yardim etmedi.allah izin verdi bitirdim.lutfen daha duyarli olalim..

bu yazdığına katılmıyorum canım kusura bakma. herkes kendininkini düzgün okusa zaten sorun olmayacak. senin hakkını düzgün okumak senin görevin zaten kendi çabanla tamamlamalısın herkes gibi. herkesin hayatında yoğunluklar var. uygun olan olsa illa yardım eden çıkardı. ben şehir dışındaydım yoğundum da ona rağmen arabada yolda giderken okudum yine bitirdim. bence de duyarlı olalım ama sorumluluğu başkasına atmadan yardım istemeden önce bir sınırlarımızı zorlayalım. 370 tane 2 saatte okunur. zaten yoğunluğun çoksa anlatırsın durumunu illaki bir yol bulunur. ama yardım etmek zorunda da değil kimse.

sıra havvayunusta ancak daha debusinin okuması bitmedi ki. daha okumayan 2 kişi var sanırım ondan dolayı hazırlamak istememiştir diye düşünüyorum.

bu yazdığına katılmıyorum canım kusura bakma. herkes kendininkini düzgün okusa zaten sorun olmayacak. senin hakkını düzgün okumak senin görevin zaten kendi çabanla tamamlamalısın herkes gibi. herkesin hayatında yoğunluklar var. uygun olan olsa illa yardım eden çıkardı. ben şehir dışındaydım yoğundum da ona rağmen arabada yolda giderken okudum yine bitirdim. bence de duyarlı olalım ama sorumluluğu başkasına atmadan yardım istemeden önce bir sınırlarımızı zorlayalım. 370 tane 2 saatte okunur. zaten yoğunluğun çoksa anlatırsın durumunu illaki bir yol bulunur. ama yardım etmek zorunda da değil kimse.

sıra havvayunusta ancak daha debusinin okuması bitmedi ki. daha okumayan 2 kişi var sanırım ondan dolayı hazırlamak istememiştir diye düşünüyorum.
Bnm demek istedigimi sen cok farkli algilamissin benm hic bir zmn derdim sorumlulugumu baskasina atmak olmadi.ben baska topiktede duzenli olarak okudum bilen bilir.neden bitmiyor demek yerine yardim lazimmi diyen olmadi..herkesin isi gucu yogunlugu olabilir ve boyle bir durumdada bizlere hbr verdigi surece sorun yok.neyse su durumda beklemekten baska yapacak bise yok zaten.

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim evimde internet yok şimdi bu bir.
Ve çok yoğundum amcam hapisten cıkmışdı bi hafta şehir dışındaydım ve eşimde sehir dışında çalışıyordu geldi üstüne bide kurban bayramıydı Üstüne üstün ben kvdemlere altlı üstlü oturuyorum
Ve benim acelem Şunun için evim de artık.
Artık diyorum çünkü iptal ettik interneti
Olmadığı için listenin en sonunda ben Olduğum için bitirmek istiyorum çünkü sık sık giremiyorum kimsenin günahı boynumda kalmasın ben bi ÇOĞU için okudum bi şimdiki arkadaş için okumadım
Ve su an 15aylık oğlum hasta
Hastenede serum takmış durumdayız
Lütfen biraz Anlayışlı olun zaten ben herkes için eksiksiz okudum artık listede olamicagım için benide okuyup bitirelim dedim
Ve şimdi kendi listemi düZenlemeye bile
Fırsatım yok inanın

Bnm demek istedigimi sen cok farkli algilamissin benm hic bir zmn derdim sorumlulugumu baskasina atmak olmadi.ben baska topiktede duzenli olarak okudum bilen bilir.neden bitmiyor demek yerine yardim lazimmi diyen olmadi..herkesin isi gucu yogunlugu olabilir ve boyle bir durumdada bizlere hbr verdigi surece sorun yok.neyse su durumda beklemekten baska yapacak bise yok zaten.

canım ben sana başkasına atıyorsun demedim ama burada kimse kimseye yardım etmek zorunda değil. herkes kendi okumasını düzgün yapsa yeter. arkadaşa yardım etseydin duyarlı olalım falan yazmışsın ya kimse kimseye yardım etseydin diyemez bence. başka topikte düzenli okuman değil ki mesele. sorun burada zaten herkes ben şu kadar okudum bu seferlik yoğunum diyor halbuki konu sahibi için senin diğer okuduklarının önemi yok ki. herkes kendini konu sahibinin yerine koysa sorun çözülecek. bak kendini zorlayınca okumuş bitirmişsin. böyle olmalı insan maksimum sınırlarını zorlamalı olmazsa burada yardım istemeli. hayatta her şey olur önemli sorunu olana kimse oku demez zaten. Debusi arkadaş herkese düzgün okudu birine geciktirdiğini hatırlamıyorum böyle olmasına ben üzülüyorum. bu arada bunları sana yazmıyorum haber vermeyen kişiler oluyor bunlara yazıyorum dediğin gibi haber verseler en azından iyi olur.

neyse uzatmalıyım ben bir başladı mı çok yazıyorum eylülde bitmesi gereken liste kasım olacak bitmeyecek bu gidişle ondan bu konuda doluyum. hepimizin isteği bir an evvel listenin okunup bitmesi.

canım ben sana başkasına atıyorsun demedim ama burada kimse kimseye yardım etmek zorunda değil. herkes kendi okumasını düzgün yapsa yeter. arkadaşa yardım etseydin duyarlı olalım falan yazmışsın ya kimse kimseye yardım etseydin diyemez bence. başka topikte düzenli okuman değil ki mesele. sorun burada zaten herkes begear okudum bu seferlik yoğunum diyor halbuki konu sahibi için senin diğer okuduklarının önemi yok ki. herkes kendini konu sahibinin yerine koysa sorun çözülecek. bak kendini zorlayınca okumuş bitirmişsin. böyle olmalı insan maksimum sınırlarını zorlamalı olmazsa burada yardım istemeli. hayatta her şey olur önemli sorunu olana kimse oku demez zaten. Debusi arkadaş herkese düzgün okudu birine geciktirdiğini hatırlamıyorum böyle olmasına ben üzülüyorum. bu arada bunları sana yazmıyorum haber vermeyen kişiler oluyor bunlara yazıyorum dediğin gibi haber verseler en azından iyi olur.

neyse uzatmalıyım ben bir başladı mı çok yazıyorum eylülde bitmesi gereken liste kasım olacak bitmeyecek bu gidişle ondan bu konuda doluyum. hepimizin isteği bir an evvel listenin okunup bitmesi.
Bende sinirimi zorlamistim ve son okuma tarihine yetistiremem korkusuyla yazmistim..ama ben bosuna bitmez diye panik olmusum.son okuma tarihinin ustunden kac gun gecti hala bitmedi.insanlar durumunu burdan gerektigi vakit belirtmezse bizde muneccim degilz,dogal olarak beyin yargilamaya ve senaryo yazmaya kalkar.madem su noktada durum belli oldu siradaki arkadasin okumasina gecilsin.diger listede iki kisinin kalmasi sorun degil.onlarda okuyunca gecerler yeni listeye.

Havvayunus icin okuma listesi;
1) Lilruba............................. 315 Okunacak,
2) Fndkfndk.......................... 31 5 Okunacak,
3) Monarkkk......................... 315 Okunacak,
4) Cesmi_naZ...................... 315 Okunacak,
5) Nara87........................... 315 Okunacak,
6) perican55........................ 315 Okunacak,
7) Limonlu_Cheescake........ 315 Okunacak,
8) buradilmen...................... 315 Okunacak,
9) berirem.......................... 315 okunacak,
10) Kelebekcim...................... 315 OKunacak,
11) Dior34 ............................. 315Okunacak
12) Debusi............................... 315 Okunacak,
13) Havvaayunus.................... 349 Okunacak,
14) yedinoktabes……………. 315 Okunacak,

Fndkfndk arkadasimiz bir onceki listede yoktu.eger bu listede de olmayacaksa onun 315adedini aramizda paylasiriz.simdilik var gibi listeye ekledim.

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim evimde internet yok şimdi bu bir.
Ve çok yoğundum amcam hapisten cıkmışihafta şehir dışındaydım ve eşimde sehir dışında çalışıyordu geldi üstüne bide kurban bayramıydı Üstüne üstün ben kvdemlere altlı üstlü oturuyorum
Ve benim acelem Şunun için evim de artık.
Artık diyorum çünkü iptal ettik interneti
Olmadığı için listenin en sonunda ben Olduğum için bitirmek istiyorum çünkü sık sık giremiyorum kimsenin günahı boynumda kalmasın ben bi ÇOĞU için okudum bi şimdiki arkadaş için okumadım
Ve su an 15aylık oğlum hasta
Hastenede serum takmış durumdayız
Lütfen biraz Anlayışlı olun zaten ben herkes için eksiksiz okudum artık listede olamicagım için benide okuyup bitirelim dedim
Ve şimdi kendi listemi düZenlemeye bile
Fırsatım yok inanın
Ben listeni hazirladim cnm gecmis olsun..madem senin imkanin yok biz ilgileniriz.senden sonrada bnm siram var hak verirsinki aksilikler olunca insan geriliyor:/okumani yapmak isteyene liste hazir sende duani eklersen bosta olup okumak isteyenler okur.listede olmayacak varsa onlarda belirtirse paylasiriz onuda.

Havvayunus icin okuma listesi;
1) Lilruba............................. 315 Okunacak,
2) Fndkfndk.......................... 31 5 Okunacak,
3) Monarkkk......................... 315 Okunacak,
4) Cesmi_naZ...................... 315 Okunacak,
5) Nara87........................... 315 Okunacak,
6) perican55........................ 315 Okunacak,
7) Limonlu_Cheescake........ 315 Okunacak,
8) buradilmen...................... 315 Okunacak,
9) berirem.......................... 315 okunacak,
10) Kelebekcim...................... 315 OKunacak,
11) Dior34 ............................. 315Okunacak
12) Debusi............................... 315 Okunacak,
13) Havvaayunus.................... 349 Okunacak,
14) yedinoktabes……………. 315 Okunacak,

Fndkfndk arkadasimiz bir onceki listede yoktu.eger bu listede de olmayacaksa onun 315adedini aramizda paylasiriz.simdilik var gibi listeye ekledim.
Fndkfındk
Arkadaş listede olmıcak hazır online iken bu liste işini bitirelim
Benim için hazırladın içinde teşekkür ederim
Yedinoktabeş
Senin içinde okuyup çıkacam
Artık listeden

Ben listeni hazirladim cnm gecmis olsun..madem senin imkanin yok biz ilgileniriz.senden sonrada bnm siram var hak verirsinki aksilikler olunca insan geriliyor:/okumani yapmak isteyene liste hazir sende duani eklersen bosta olup okumak isteyenler okur.listede olmayacak varsa onlarda belirtirse paylasiriz onuda.
Teşekkür ederim umarım okuduğum kişiler de benim için okurlar
Dua yoga yazıp yayınlamaya çalışıcam
Tekrar teşekkür ederim zaten imkanım olsaydı çıkmazdım ben bana düşün bütün okumalarımı yaptım
Sadece bi kişi için bıraktım o da şehir Dışına çıktım diye
Zaten eşim de işten çıktı oğlum hasta tam diplerdeyim su an duaya çok ihtiyacım var

X