Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

beden olarak iyi olunca psikolojin de en yakın zaman da düzelir inşallah canım

ben aynıyım canım yaa hiç bi değişiklik yok malesef bir sürü işe başvuruyorum ama hiç biri için görüşmeye de çağırmıyorlar beklemedeyim

bende başvuruda bulunuyorum dediğin gibi dönüş olmuyor......bir de şu tecrübeli eleman istiyorlar ya.....
fitil oluyorum........
mutlaka bizi bekleyen nasibimiz vardır.......hem eş hem iş olarak......
şuan çalıştığım işten bu ay sonu itibari ile ayrılacağım inşaallah.......bir sorun çıkartmazlarsa......
dilerim güzel haberlerimiz olur tez zamanda.....huzurla,sağlıkla,sevgiyle paylaşacağımız......

Amin canım inşallah hayırlısı olur umarım hepimiz için her konuda

valla o deneyim konusunda ben de çok sinir oluyorum. bugune kadar 100 ilana başvurduysam ancak 2 3 tanesi yetiştirmek üzere diye aranan ilanlardır, diğerleri en az 3 sene deneyim istiyor evde yatma konusunda master yaptık artık onu düşünen yok hiç

Ay ilahi canımsın ya......
sorma öyle ilanlar var ki.....herhalde yeni üretilmiş piyasaya çıkacak bir robot arayışındalar diyorum......
Allah yardımcımız olsun......şöyle bir dayımız olsaydı.......evde değil işte masterın alaasını yapardık kuzum.......
neyse güzel güzel düşünelim.......

ben o dayı yegen olaylarına da karşıyım işte o sebepten daha çok sürtecek burnum

ama haklısın güzel düşünelim, güzel olmasını bekleyelim

günaydın kızlar. aynı dertten muzdaribiz biz de. benim yine tecrübem yok ama geri dönüş de yok :) lilruba neden ayrılıyorsun sen mutsuzdun ama başka sebepler de mi çıktı? nişanlım da geldi kızlar Ankara'ya. en önemlisi ona iş bulmak şimdi. ben mecburen bir süre daha idare edicem. Ahh çok dua edelim (((

Ben de okudum. Allah kabul etsin.

sağol canım. allah hepimizin dualarını kabul etsin.

canım istersen 100 tanesini ben okuyarak sana yardımcı olayım....sdnde üzülmemiş olursun...

Tatlim canin sagolsun sikma canini yetisiremezsen haber ver yardim ederim
Ben de okudum. Allah kabul etsin.
Canim Allah razi olsun

Aminn insaallah ya bi hayirli is bulsak

kızlaaarr kızlaaarrrrrr

dün daha işsizlikten burada yakınıyorken ben yarın iş görüşmesine gidiyorumm mucize gibi oldu resmen bugun, yarın sabah ankara yolcusuyum perşembe günü de beni deneme amaçlı bir sunuma götüreceklermiş, perşembe akşamı dönecegim eve, eğer olumlu olursa sonuç eşyalarımı toplamaya olumsuz olursa da tatile devam etmeye

bu güzel haberdi, bir de kötü haberim var ki sanırım benim tefriciyeler yetişmeyecek. yarın hem görüşme hem de sunum hazırlıgı olacak, perşembe günü de sunum ve dönüş yolculugu ( yolda okumayı çok isterdim fakat midem bulandıgı için yolculukları uyuyarak geçirebiliyorum ancak )

demem odur ki yardımlarınıza ihtiyacım var. listeyi hazırlayan arkadaşa zahmet olacak ama benim payıma düşen miktarı sadece bu seferlik musait olan arkadaşlara pay etseniz olur mu duanın gecikmesini de hiç istemem ama bütün yazın yogunlugu bu bikaç güne sıkışınca hiç okuma fırsatım olmadı malesef. yarın akşama ve perşembe gününe güveniyordum o da olmadı

eğer yardımcı olacak arkadaşlar okuduktan sonra yine de okunması gereken dua kalırsa ortada perşembe akşamı buraya kontrol ettigimde sabaha kadar okumaya çalışırım bu karmaşayı yarattıgım için özür dilerim hatunlar

Canim kendi okumami yarin bitiririm arkadaslardan da yardim eden olursa persembe gunune yetistiririz sen sıkma canini bu arada hadi hayirli olsun rabbim gonlundekini hayirlisiyla versin insaallah

Canim kendi okumami yarin bitiririm arkadaslardan da yardim eden olursa persembe gunune yetistiririz sen sıkma canini bu arada hadi hayirli olsun rabbim gonlundekini hayirlisiyla versin insaallah

canım benim Allah razı olsun senden çok teşekkür ederim Rabbim hepimize tez zamanda güzel bir iş versin, kalbimizdeki dualarımızı gerçekleştirsin inşallah

canım çok sevindim senin adına. böyle hemen sunum falan senin için baya heyecanlı olacak diye düşünüyorum en azından ben olsam baya stres olmuştum. zaten şu görüşmelerde stresi atamıyorum ki üstümden.

bekliyorum her gün biri arasın da çağırsın diye resmen telefonun başında çaresiz bekliyorum durumu. darısı benim başıma. inşallah bu listedeki herkes gönlüne göre güzel bir işe girer.

olumlu haberlerini bekliyoruz. merak ederim ben şimdi. gerçi bazı firmaların cevap vermesi baya zaman alıyor.

buradilmenin okuması bitiririz illa ki canım sen onu dert etme. insan her zaman görüşmeye çağrılmıyor iyi değerlendirmek lazım. ben ilk zamanlar salak gibi çok umursamaz gidiyordum. çok pişmanım. aman almazlarsa almasınlar falan diyordum böyle kaldım.

kuzum benimmm bu iş olursa eğer biliyorum ki sizlerle beraber ettigimiz dualar sayesinde olacak o yuzden umudunu kaybetme sen, mutlaka o 4 gözle bekledigin iş senin de kapını çalacak birgun

beni yaz başından beri görüşmeye bile çağırmadılar, baya baya kendimden şüpheye düşmüştüm, iş kabul olmasa bile hem görüşme hem sunum muthiş bir tecrübe olacak yani sonucu da sunumdan sonra hemen öğrenirim canım sanırım, yani adam tel de öyle konuştu benimle. sunumdan sonra eğer anlaşırsak bikaç gün sonra başlarsınız dedi iş sunumu halletmekte yani

dua konusunda yardımlarınız için de çok teşekkür ederim canım, gönlümü rahatlattınız. arkadaşa haksızlık gibi gelmişti bana ama anlayışlı davrandıgınız için çok teşekkür ederim gözüm hiç arkada kalmadı şimdi, inşallah mujdeli haberleri yazarız hepimiz tek tek buraya

inşallah canım hepimizin hayırlı bir işi olur. desene senin bu iş olursa bir anda çalışmaya başlayacaksın ne güzel. bazı yerlerin baya sürüyor alması başlatması.

tekrardan bol şanslar ve başarılar diliyorum canım kolay gelsin.

canım çok sevindim. inşallah hayırlısıyla olur. kaç tane eksiğin var senin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…