Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......

DUA LİSTEMİZ:​
MONARKKK İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi:Cuma gecesi başlıyoruz….Çarşamba akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 220 okunacak(tamamı okundu)
2) Fndkfndk.......................... 220 okunacak(tamamı okundu)
3) Monarkkk......................... 220+44 okunacak (tamamı okundu)
4) Cesmi_naZ...................... 220okunacak (tamamı okundu)
5) Nara87........................... 220 okunacak(tamamı okundu)
6) perican55........................ 220 okunacak(tamamı okundu)
7) özgem81......................... 220okunacak (tamamı okundu)
8) Limonlu_Cheescake........ 220 okunacak(tamamı okundu)
9) buradilmen...................... 220 okunacak(tamamı okundu)
10)berirem.......................... 220 okunacak(tamamı okundu)
11)Sottile............................. 220 okunacak(tamamı okundu)
12)yagmurlu_ist.................... 220 okunacak(50 adet okundu)(170 adet coksevdimonu tarafından okundu)(2 hafta duaya katılamayacak)
13)Kelebekcim...................... 220 okunacak (tamamı okundu)
14)Dior34 ............................. 220 okunacak(tamamı okundu)
15)coksevdimonu………….. 220 okunacak(tamamı okundu)
16)LunaDaisies...................... 220 okunacak(tamamı okundu)
17)Debusi............................... 220 okunacak(tamamı okundu)
18)sevenleraglarmis............... 220 okunacak OKUMAMIŞ.....
19)Havvaayunus.................... 220 okunacak(tamamı okundu)
20) umman123……………… 220 okunacak(tamamı okundu)

Arkadaşlar merhaba......bugün iş yerinde nette sorun olduğu için kulübe giremedim......lütfen hangi arkadaş için okuyorsak o arkadaş listeyi aktifleştirerek takibini yaparsa benimle birlikte daha seri ilerleriz.......dün monarkkk arkadaşın duasının bitmesi gerekiyordu.......sevenleraglarmis dan dönüş bekledim özelden yazmış hasta olduğu için okuyamamış.....1.mesajda belirtmiştim düzenli bildirimde bulunmayacak olan katılmasın diye......son gün haber vermek kul hakkıdır......Cesminaza başlayacaktık.......Ben düzenli bildirimde bulunmayanları üzülerek listeden sileceğim.....duanın iklimine yakışmıyor çünkü sorumsuzca davranış.......
sevenleraglarmis ın 220 adet paylaşalım.......sonrada cesminaza başlayalım inşaAllah......

hakkınızı helal edin......her seferinde ben uyarmaktan utanıyorum......umarım sorumsuzca davranışta bulunanlarda yaptığından utanır......

ben de takipteyim

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tamam şimdi oldu hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum

Kizlarr bende katilmak isterim

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım!

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı.

ben de katila bilirmiyim yoksa gecikdim???

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

Bende katılmak istiyorum nasıl yapıyorsunuz
Bana da. Öğretin
Bide şimdi adeti sayılırım bitince adet başlarım

Kps icin okuyorum canim gucunun yettigi kadariyla desem allahh razi olsun senden..kesinlikle atanmaliyim cok ama cok zor durumdayim inan..rabbim yardimcimiz olsun inş...

Bende okumak isterim...... kaç tane okunması gerekirse bildirin okurum...hayırlara vesile olur inşallah

Tamam sevinirim olur. Okur takip ederim

Son düzenleme:

En illet olduğum olaydır bu işte .. Arkadaşım hastaysan yoğunsan bilmem neysen son dk golü atmadan haber ver ki yardımcı olalım demi !!!
Gerçekten insanlara anlayışlı ve yardımcı olmaya gelmiyor illa ters davranacaksın ya da baskı kuracaksın ki sözün geçsin adam yerine konulasın !!!
Bu yazım sevenleraglarmıs kişisine özel değil ben dahil herkes için geçerli ..
50 adet alıyorum payından okuyunca bildiririm ..

gönlüm çok daha fazla yardımcı olmak ıstıyor ama dıger taraftada ben 4 kısıden haber alamadım bgn sondu halbukı donen olursa okumadım dıye ona beklıyorum kumbaramda 30 kalmıstı verdım canım
ve evet çok hak verıyorum okunmasada duzenlı bıldırımde bolusup hızlaılerlıyoruz ama hıc ses cıkmayınca el kol baglı kalıyor

Allah razı olsun canım......

sorma özgem ya bugün içim içimi yedi sana haber veremedim diye iftara davetliydim....inan eve geç dönmeme rağmen hemen yazdım sana......

Allah razı olsun.......

sorma özgem ya bugün içim içimi yedi sana haber veremedim diye iftara davetliydim....inan eve geç dönmeme rağmen hemen yazdım sana......

Allah razı olsun.......

kuzum senle alakalı degıl senı orda bulmasam burada bulurum biliosun onlarda okuyan arkadaslar ozellıkle 2 sı hep karsılastıgım nıck olarak hatırımda olan kısıler ama bırı hıc bır sekılde donmuyor aldıda sımdı ne okudu nerde kaldı gelde cık ısın ıcınden

monarkkk için son 220 adet paylaşıyoruz.......
perican:50
özgem:30
Lilruba:50

kalan:90

ben de takipteyim

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

tamam şimdi oldu hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum

Kizlarr bende katilmak isterim

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım!

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı.

ben de katila bilirmiyim yoksa gecikdim???

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

Bende katılmak istiyorum nasıl yapıyorsunuz
Bana da. Öğretin
Bide şimdi adeti sayılırım bitince adet başlarım

Kps icin okuyorum canim gucunun yettigi kadariyla desem allahh razi olsun senden..kesinlikle atanmaliyim cok ama cok zor durumdayim inan..rabbim yardimcimiz olsun inş...

Bende okumak isterim...... kaç tane okunması gerekirse bildirin okurum...hayırlara vesile olur inşallah

Tamam sevinirim olur. Okur takip ederim

O da benim olsun o zaman. Sahurdan sonra bitti sayın. :)

Allah razı olsun fndkcım........

yarın sabah cesminazın listesini paylaşırım artık.....

sabah işe gideceğim umarım uyuya kalmam......en geç 6 da kalkmam lazım.......

iyi geceler hepinizi öpüyorum.......

canım ben kimsenin işine karışıyor olmamak için listeye pek el atmıyordum ama evde boş boş otuyuroyum bütün gün, zaten şimdi sırada ben varım ama benden sonrakiler için de sana yardımcı olabilirim liste konusunda eger ukalalık gibi algılamazsan tabi bunu, en azından boşum bu günlerde işe yaramak çin dedim kuzum

anaa sıra bana geldi ben de o zaman duamı hazırlamya başlayım şimdiden

Amin kuzum hepimizden. Hayırlı sabahlar.

Rabbim kabul olacak duaya amin deme fırsatı verirmiş kullarına derler, yanılmayız umarım

İnşallah kuzum. Bir de o konu var değil mi? Allah kabul etmeyeceği şeyin duasını da ettirmez gibi bir cümleydi tam hatırlamıyorum ama anladın sen.

İnşallah kuzum. Bir de o konu var değil mi? Allah kabul etmeyeceği şeyin duasını da ettirmez gibi bir cümleydi tam hatırlamıyorum ama anladın sen.

şimdi burda da ezan okundu bolca dua ettim ben de burada dua okuyan tüm arkadaşlarım için, inşallah Rabbim kabul eder de mutlu mesut yaşarız hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…