Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Meraba arkadaslar konunuza böyle dalmak istemem ama
Show tv deki hocayı dinliyorum ben sahur ve iftarda
Salatı tefriciye hakkında da konuşmuştu :)
Rakamda sakınca yokmuş ama rakama inanarak dua yapılmamalıymış
Yani rakamın duanın kabulunu sağlayacağına inanarak dua yapılmamalıymış
3 de olsa 5 de olsa rakamı farketmeden Allah isterse kabul eder şeklinde düşünmeliymişiz

Böyle araya bir gireyim dedim :)

Meraba arkadaslar konunuza böyle dalmak istemem ama
Show tv deki hocayı dinliyorum ben sahur ve iftarda
Salatı tefriciye hakkında da konuşmuştu :)
Rakamda sakınca yokmuş ama rakama inanarak dua yapılmamalıymış
Yani rakamın duanın kabulunu sağlayacağına inanarak dua yapılmamalıymış
3 de olsa 5 de olsa rakamı farketmeden Allah isterse kabul eder şeklinde düşünmeliymişiz

Böyle araya bir gireyim dedim :)

İyi yaptın bebeyim. Girmişken bize dua da et emi :KK16:

Dediğin doğru evet. Yani şu kadar okumazsam kabul olmaz diye düşünmemek lazım. Ama 4444 tane tavsiye edilmesinde de var bir sebep. Muhtemelen biri denemiş ve öylece adet olmuş. Benim daha evvel bitirmeden kabul olan dualarım da olmuştu mesela.

Ama bazı yerlerde de bir anahtarın kilidi gibidir, ne bir eksik ne bir fazla olmamalıdır diyor kafam karıştı. :26:

şimdi burda da ezan okundu bolca dua ettim ben de burada dua okuyan tüm arkadaşlarım için, inşallah Rabbim kabul eder de mutlu mesut yaşarız hep :KK16::KK16:

Aminn canım amin... Ne güzel dualar ediyorsun sen öyle. :KK1: Kaç tane senin tefriciyen bu arada? Başlasam şimdi.

Aminn canım amin... Ne güzel dualar ediyorsun sen öyle. :KK1: Kaç tane senin tefriciyen bu arada? Başlasam şimdi.

agzımda hep inşallah maşallah vardır benim, Rabbim kabul etsin yeter ki :KK34:

canım tam sayıyı bilmiyorum da şöyle bi hesap ettim kişi başı 230 gibi bişey olacak galiba, yani 230 dan az degil onu biliyorum da çokunu tam bilmiyorum işte :KK17:

İyi yaptın bebeyim. Girmişken bize dua da et emi :KK16:

Dediğin doğru evet. Yani şu kadar okumazsam kabul olmaz diye düşünmemek lazım. Ama 4444 tane tavsiye edilmesinde de var bir sebep. Muhtemelen biri denemiş ve öylece adet olmuş. Benim daha evvel bitirmeden kabul olan dualarım da olmuştu mesela.

Ama bazı yerlerde de bir anahtarın kilidi gibidir, ne bir eksik ne bir fazla olmamalıdır diyor kafam karıştı. :26:

Rabbim gönlünüzden geçenleri alnınıza kader eylesin hayırlısıyla canlar :116:
bu rakamlar hadisle gelmemiş
mesela 33 sübhanallah/elhamdülillah/allahuekber - 3 kere sübhane rabbiyel azim/ala hadisle gelmiş
ama bunlar hadisle değil dinde alim olanları tavsiyesi ve tecrübesi ile gelmiş
o nedenle sakınca yokmuş yani :)
ama kerameti rakamda bilmemeliymişiz keramet Rabbimizde yani
sen ne demek istediğimi anladın büyük ihtimal :)

agzımda hep inşallah maşallah vardır benim, Rabbim kabul etsin yeter ki :KK34:

canım tam sayıyı bilmiyorum da şöyle bi hesap ettim kişi başı 230 gibi bişey olacak galiba, yani 230 dan az degil onu biliyorum da çokunu tam bilmiyorum işte :KK17:

200 okuyayım gerisini yarın tamamlayım o vakit kuzum ben. :)

Rabbim gönlünüzden geçenleri alnınıza kader eylesin hayırlısıyla canlar :116:
bu rakamlar hadisle gelmemiş
mesela 33 sübhanallah/elhamdülillah/allahuekber - 3 kere sübhane rabbiyel azim/ala hadisle gelmiş
ama bunlar hadisle değil dinde alim olanları tavsiyesi ve tecrübesi ile gelmiş
o nedenle sakınca yokmuş yani :)
ama kerameti rakamda bilmemeliymişiz keramet Rabbimizde yani
sen ne demek istediğimi anladın büyük ihtimal :)

Oyyy :KK16: Aminn canım... Anladım tabi evet çok çok haklısın. Biz, daha doğrusu kendi adıma konuşacak olursam ben sayıya fazla takılmıyorum. Bir de şimdi dua grubu ya bu. Önümüzde bir hedef olması lazım. Herkes gönlünden koptuğu kadar okursa adaletsizlik olur, o yüzden böyle okumak bizim için şu durumda daha iyi.

Sen arada sırada bilgiler paylaş bizimle böyle. :KK16:

Rabbim kabul olacak duaya amin deme fırsatı verirmiş kullarına derler, yanılmayız umarım :KK1:

şimdi burda da ezan okundu bolca dua ettim ben de burada dua okuyan tüm arkadaşlarım için, inşallah Rabbim kabul eder de mutlu mesut yaşarız hep :KK16::KK16:

En illet olduğum olaydır bu işte .. Arkadaşım hastaysan yoğunsan bilmem neysen son dk golü atmadan haber ver ki yardımcı olalım demi !!!
Gerçekten insanlara anlayışlı ve yardımcı olmaya gelmiyor illa ters davranacaksın ya da baskı kuracaksın ki sözün geçsin adam yerine konulasın !!!
Bu yazım sevenleraglarmıs kişisine özel değil ben dahil herkes için geçerli ..
50 adet alıyorum payından okuyunca bildiririm ..

gönlüm çok daha fazla yardımcı olmak ıstıyor ama dıger taraftada ben 4 kısıden haber alamadım bgn sondu halbukı donen olursa okumadım dıye ona beklıyorum kumbaramda 30 kalmıstı verdım canım
ve evet çok hak verıyorum okunmasada duzenlı bıldırımde bolusup hızlaılerlıyoruz ama hıc ses cıkmayınca el kol baglı kalıyor :KK14:

monarkkk için son 220 adet paylaşıyoruz.......
perican:50
özgem:30
Lilruba:50

kalan:90

O da benim olsun o zaman. Sahurdan sonra bitti sayın. :)

Bitirdim bu arada 90 tane tefriciyesini Monark'ın. Allahım kabul etsin. :KK16:

Hanımlar 50 adet tamamdır çok şükür :KK16:

canlarımmmmm günaydınn :KK16: evet o arkadaş sorumsuzca davrandı ve çeşminazın hakkına girmiş olundu bir bakıma. Allah kabul etsin inşallah. Bu arada akşamları nete girmediğim için müdahil olamadım kızlar. ben de okurdum kalan 220 yi ama siz paylaşıp bitirmişsiniz bile Allah razı olsun. Çeşminaza başladık galiba Lilruba yeni liste hazırlamamış ama.:26: ben de okumaya başlarım. Rabbim gönlümüzden geçenleri hakkımızda hayırlı eylesin.. Bir konuya değinmek istiyorum izin verirseniz. Gazze için de dualarımızda yer açalım. Ben duamda belirtmemişim :KK14: Şu mübarek günlerde Allah yardımcıları olsun Kahhar ismi ile İsraili kahretsin..

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......:KK12:

DUA LİSTEMİZ:​
CESMİ_NAZ İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi:Cuma günü başlıyoruz….Çarşamba akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 260 okunacak
2) Fndkfndk.......................... 260 okunacak
3) Monarkkk......................... 260 okunacak
4) Cesmi_naZ...................... 260+24 okunacak
5) Nara87........................... 260 okunacak
6) perican55........................ 260 okunacak
7) özgem81......................... 260 okunacak
8) Limonlu_Cheescake........ 260 okunacak
9) buradilmen...................... 260 okunacak
10)berirem.......................... 260 okunacak
11)Sottile............................. 260 okunacak
12)yagmurlu_ist.................... (2 hafta duaya katılamayacak)
13)Kelebekcim...................... 260 okunacak
14)Dior34 ............................. 260 okunacak
15)coksevdimonu………….. 260 okunacak
16) Debusi............................... 260 okunacak
17) Havvaayunus.................... 260 okunacak
18) umman123……………… 260 okunacak

Monarkkk arkadaşımızın duasını bitirdik.....Allahım tez zamanda dualarını kabul etsin.......Cezminaza başlıyoruz......:KK16::KK16:
sevenlerağlarmışı çıkardım listeden.....yağmurluist arkadaşımızda yeni işe başlamış bir süre okuyamayacak.......Güzel gelişmeler olursa paylaşın kızlar lütfen.....hepimize moral olur.....birlikte hayırlı olması için dua ederiz......

ben de takipteyim:21::21::KK55::KK55:

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tamam şimdi oldu :KK16: hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım :KK31:

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya :KK34:

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum :KK16:

Kizlarr bende katilmak isterim

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım! :KK43:

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı. :KK50:

ben de katila bilirmiyim yoksa gecikdim???

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

Bende katılmak istiyorum nasıl yapıyorsunuz
Bana da. Öğretin
Bide şimdi adeti sayılırım bitince adet başlarım

Kps icin okuyorum canim gucunun yettigi kadariyla desem allahh razi olsun senden..kesinlikle atanmaliyim cok ama cok zor durumdayim inan..rabbim yardimcimiz olsun inş...

Bende okumak isterim......:KK17: kaç tane okunması gerekirse bildirin okurum...hayırlara vesile olur inşallah:KK3:

kızlar benide yazın listeye 8 yıllık bir ilişkim var 09.08.2014 te nişanlanacağız sevdiğimin işi yok iş olrsa hemen düğün yapıp yuvamızı kuracağız dua istiyorum sizlerden ben Salat-ı Tefriciye yi ezbere bilmiyorum bende okumaya çalışacağım allahım tüm dualarınızı ve dualarımızı kabul eylesin..

Tamam sevinirim olur. Okur takip ederim

MONARKKK İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç-Bitiş Süresi:Cuma gecesi başlıyoruz….Çarşamba akşamına kadar….

1) Lilruba............................. 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
2) Fndkfndk.......................... 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
3) Monarkkk......................... 220+44 okunacak (tamamı okundu):nazar:
4) Cesmi_naZ...................... 220okunacak (tamamı okundu):nazar:
5) Nara87........................... 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
6) perican55........................ 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
7) özgem81......................... 220okunacak (tamamı okundu):nazar:
8) Limonlu_Cheescake........ 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
9) buradilmen...................... 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
10)berirem.......................... 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
11)Sottile............................. 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
12)yagmurlu_ist.................... 220 okunacak(50 adet okundu)(170 adet coksevdimonu tarafından okundu)(2 hafta duaya katılamayacak):KK58:
13)Kelebekcim...................... 220 okunacak (tamamı okundu):nazar:
14)Dior34 ............................. 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
15)coksevdimonu………….. 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
16)LunaDaisies...................... 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
17)Debusi............................... 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
18)sevenleraglarmis............... 220 okunacak OKUMAMIŞ.....:KK5:
19)Havvaayunus.................... 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:
20) umman123……………… 220 okunacak(tamamı okundu):nazar:

Arkadaşlar merhaba......bugün iş yerinde nette sorun olduğu için kulübe giremedim......lütfen hangi arkadaş için okuyorsak o arkadaş listeyi aktifleştirerek takibini yaparsa benimle birlikte daha seri ilerleriz.......dün monarkkk arkadaşın duasının bitmesi gerekiyordu.......sevenleraglarmis dan dönüş bekledim özelden yazmış hasta olduğu için okuyamamış.....1.mesajda belirtmiştim düzenli bildirimde bulunmayacak olan katılmasın diye......son gün haber vermek kul hakkıdır......Cesminaza başlayacaktık.......Ben düzenli bildirimde bulunmayanları üzülerek listeden sileceğim.....duanın iklimine yakışmıyor çünkü sorumsuzca davranış.......
sevenleraglarmis ın 220 adet paylaşalım.......sonrada cesminaza başlayalım inşaAllah......

hakkınızı helal edin......her seferinde ben uyarmaktan utanıyorum......umarım sorumsuzca davranışta bulunanlarda yaptığından utanır......:KK43::KK43:

Önceliklee dua okunan arkadaştan çok çok çok özür dilerim haberim olmadan benden tamam okurum diye cevap alımadan bana okumam gereken bir dua verilmiş ve okumam beklenmiş fakat ben konu sahibi arkadaşaa şu an takipte kalıp ezberleyince bende duaya katılıcağımı söylemiştim eger burda bir sorumsuzluk varsa bu sorumsuzluk bana değil daha ezberlemeden takipte kalacağımı söylememe rağmen bana dua vermenizdedir listeden de silebilirsiniz ben buraya iyi niyetle bişey yazmışken böylesine kötü ve art niyetle karşılaşacağımı hele hele de kul hakkına girmekle suçlanacağımı bilseydim zaten yazıp hatta ezberlemek için çaba da harcamazdım şuan sadece hiç bir şuçum olmadığı halde mahçup olduğum dua okunan arkadaştan özür dilerim...

2) Fndkfndk.......................... 260 okunacak

Monarkkk arkadaşımızın duasını bitirdik.....Allahım tez zamanda dualarını kabul etsin.......Cezminaza başlıyoruz......:KK16::KK16:
sevenlerağlarmışı çıkardım listeden.....yağmurluist arkadaşımızda yeni işe başlamış bir süre okuyamayacak.......Güzel gelişmeler olursa paylaşın kızlar lütfen.....hepimize moral olur.....birlikte hayırlı olması için dua ederiz......

ellerine saglık canım liste için, bundan sonrasıyla ben ilgilenirim merak etme :KK16::KK16:

Önceliklee dua okunan arkadaştan çok çok çok özür dilerim haberim olmadan benden tamam okurum diye cevap alımadan bana okumam gereken bir dua verilmiş ve okumam beklenmiş fakat ben konu sahibi arkadaşaa şu an takipte kalıp ezberleyince bende duaya katılıcağımı söylemiştim eger burda bir sorumsuzluk varsa bu sorumsuzluk bana değil daha ezberlemeden takipte kalacağımı söylememe rağmen bana dua vermenizdedir listeden de silebilirsiniz ben buraya iyi niyetle bişey yazmışken böylesine kötü ve art niyetle karşılaşacağımı hele hele de kul hakkına girmekle suçlanacağımı bilseydim zaten yazıp hatta ezberlemek için çaba da harcamazdım şuan sadece hiç bir şuçum olmadığı halde mahçup olduğum dua okunan arkadaştan özür dilerim...

bana özeldende msj atıp son derece sorumsuz olduğumu,kötü niyetli olduğumu yazmışsınız.......:44::44:
pardon ama ben kimseyi zorla listeye eklemiyorum........ayrıca size 1.mesajı okumanız gerektiğini belirttim ve sonrasında listeyi incelemeniz gerektiğini....
ve ardından da listeye eklediğime dair bildirimde bulundum.......tamam dediniz.....ben müneccin değilim ki ezberleyip ezberlemediğinizi bileyim......bu yaptığım mı sorumsuzluk.......

ayrıca problem duayı okuyup okumamanız değil,bildirimde bulunmamanız......6 gün boyunca alıntıladığım msjlara özelden yazdığıma cevap vermeyen,son gün okuyamadım diye yazan sizsiniz....üstelik kulübe girdiğiniz halde cevap yazmadınız....daha önce okuyamayacağınızı bildirseydiniz ben okurdum.....burada sorumsuzluk benim ki mi sizin ki mi......ve bu kul hakkı değilmi.....

kul hakkına girdiğim yok demişsiniz......umarım girmemişsinizdir,arkadaşlar helal eder umarım hakkını......ben sadece uyardım......beni suçlamışsınız.....ben bu konu başlığı altında kimseyle tartışıp duanın iklimine aykırı davranmak istemiyorum......vicdan sizin......tercih sizin.....

ellerine saglık canım liste için, bundan sonrasıyla ben ilgilenirim merak etme :KK16::KK16:

canım benim ben seve seve listeyle ilgileniyorum.....hani olurda yoğunluktan takipte zorluk yaşarsam diye yazmıştım.....

bazıları insanın şevkini kırıyor.....birde beni suçluyor....Ne diyim Allah niyetimi biliyor.......:26:

Merhaba hatunlar.....:KK16::KK16::KK16:
öncelikle hepinizden Allah razı olsun düzenli okuduğunuz için......
malum yeni arkadaşımıza okumaya geç başladık......bir arkadaş geç haber verdiği için......uyardığım için beni de sorumsuz ve kötü niyetlisin diye suçlamış.......inanın kimseyi kırmak değil amacım.....ama listemiz uzun ve herkes bekleyişte düzenli okumazsak hep ertelemiş oluyoruz......o nedenle sabır gösteremiyorum sorumsuz davrananlara......

topicte istemeden moral bozucu kirlilik ifade eden paylaşımlarda bulunmak zorunda kaldığım için hepinizden helallik istiyorum......:KK16::KK16:
hayırlı iftarlar olsun......

dualarımız tez zamanda kabul olsun.......:KK16::KK16::KK16:

ben de takipteyim:21::21::KK55::KK55:

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

tamam şimdi oldu :KK16: hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım :KK31:

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya :KK34:

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum :KK16:

Kizlarr bende katilmak isterim

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım! :KK43:

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı. :KK50:

ben de katila bilirmiyim yoksa gecikdim???

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

Bende katılmak istiyorum nasıl yapıyorsunuz
Bana da. Öğretin
Bide şimdi adeti sayılırım bitince adet başlarım

Kps icin okuyorum canim gucunun yettigi kadariyla desem allahh razi olsun senden..kesinlikle atanmaliyim cok ama cok zor durumdayim inan..rabbim yardimcimiz olsun inş...

Bende okumak isterim......:KK17: kaç tane okunması gerekirse bildirin okurum...hayırlara vesile olur inşallah:KK3:

Tamam sevinirim olur. Okur takip ederim

bana özeldende msj atıp son derece sorumsuz olduğumu,kötü niyetli olduğumu yazmışsınız.......:44::44:
pardon ama ben kimseyi zorla listeye eklemiyorum........ayrıca size 1.mesajı okumanız gerektiğini belirttim ve sonrasında listeyi incelemeniz gerektiğini....
ve ardından da listeye eklediğime dair bildirimde bulundum.......tamam dediniz.....ben müneccin değilim ki ezberleyip ezberlemediğinizi bileyim......bu yaptığım mı sorumsuzluk.......

ayrıca problem duayı okuyup okumamanız değil,bildirimde bulunmamanız......6 gün boyunca alıntıladığım msjlara özelden yazdığıma cevap vermeyen,son gün okuyamadım diye yazan sizsiniz....üstelik kulübe girdiğiniz halde cevap yazmadınız....daha önce okuyamayacağınızı bildirseydiniz ben okurdum.....burada sorumsuzluk benim ki mi sizin ki mi......ve bu kul hakkı değilmi.....

kul hakkına girdiğim yok demişsiniz......umarım girmemişsinizdir,arkadaşlar helal eder umarım hakkını......ben sadece uyardım......beni suçlamışsınız.....ben bu konu başlığı altında kimseyle tartışıp duanın iklimine aykırı davranmak istemiyorum......vicdan sizin......tercih sizin.....

bakın sizden de tüm arkadaşlardan da özür dilerim sadece niyetimin gerçekten iyi olduğunu bilmenizi isterim tamam bildirmde bulundunuz haklısınız ama ben yemin ederim görmedim şu kadar dua okuyacaksınz yazınızı yoksa neden dönmeyim özelden yzdınız dönüş yapmadım mı hem görsem neden ezberleyemedim şuan okuyamam demeyim çok yanlış anlaşıldım bile bile okumayıp aksattımı düşündünüz ve rabbim şahit ki ben daha yeni örendim dua okumak için görevlendirildiğimi sadece yazım alıntlnıyor sandım ve ezberleyince katılacağım dediğim için vereceğinzi sanmadım düşünmedim ezberleyince bende şu kadar okuyayım diyip katılacaktım aranıza eğer ki sorumsuz vicdansız bir insan olmus olsaydım inanın bu kadar üzerine düşmezdim tartışmak asla değil amacım üstelik size teşekkür bile ederim bu duayı ezberlemeye çalışmama vesile olduğunuz için ama ne acıdır ki bende gerçekten bu dua acı olarak kalacak elbette müneccim değilsniz öyle olsanız yada olsak rabbimden yardım beklemeyiz beni listeden silin zira vicdansız ve sorumsuz kişilerin yeri değil burası dilerim rabbim sizlerin duasını kabul eder..

malum yeni arkadaşımıza okumaya geç başladık......bir arkadaş geç haber verdiği için......uyardığım için beni de sorumsuz ve kötü niyetlisin diye suçlamış.......inanın kimseyi kırmak değil amacım.....ama listemiz uzun ve herkes bekleyişte düzenli okumazsak hep ertelemiş oluyoruz......o nedenle sabır gösteremiyorum sorumsuz davrananlara......

topicte istemeden moral bozucu kirlilik ifade eden paylaşımlarda bulunmak zorunda kaldığım için hepinizden helallik istiyorum......:KK16::KK16:

merhaba lilruba. arkadaş özelden bana da yazıp özür diledi. ben de kendisine kızgın olduğumu, senin ve benim birçok kez alıntı yapıp bildirim gönderdiğimizi fakat sitede online olmasına rağmen bize dönüş yapmamasının affedilir bir yanı olmadığını söyledim kendisine. fakat ısrarla görmediğini söylüyor. neyse artık bu konu kapansın. Neyin ne olduğunu Allah daha iyi biliyor elbette. Allah razı olsun diğer arkadaşlar okudular ve duamı bitirdik inşallah kabulu de makbuldur. bundan sonra çeşminaza devam edelim konu uzadıkça tatsız yere gidiyor çünkü.

canım benim ben seve seve listeyle ilgileniyorum.....hani olurda yoğunluktan takipte zorluk yaşarsam diye yazmıştım.....

bazıları insanın şevkini kırıyor.....birde beni suçluyor....Ne diyim Allah niyetimi biliyor.......:26:

biliyorum canım senin seve seve ilgilendigini, ama bi yandan çalışıyorsun bi yandan burayla ilgilenmen zor olur, ben sürekli evdeyim pek bişey yaptıgım da yok o yuzden dedim ben ilgilenirim diye, senin üstündeki yükü azaltmak için dedim yani canımcım :KK16:

helallik ne demek canım benim, sanırım bi yanlış anlaşılma olmuş. önümüze bakalım biz, kaldıgımız yerden dualarımıza devam edelim, Rabbim de tez zamanda kabul etsin inşallah :KK16:

Yoldayiz okudum bitirdim cesminazim tefriciyelerini. Allahim kabul etsin.

Agzına yüreğine saglık canım benim, çok teşekkür ederim :KK16::KK16:

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......

DUA LİSTEMİZ:

2) Fndkfndk.......................... 260 okundu :nazar:

Son düzenleme:
X