Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Arkadaşlar nasılsınız.....
Nasıl geçiyor ramazan........
bu arada özelden iş buldum diye yazan arkadaşlar oluyor.......:KK34::KK34:
çok mutlu oluyorum......:KK16::KK16::KK16:
toplu duanın hikmeti işte.....:KK24::KK24::KK24:
Allahım hepimizin isteklerini tez zamanda hayırlarla kaderimize yazsın....dileğiyle.........:KK14::KK14::KK14::KK14::KK16::KK16::KK16:

Amin insallah canim ya.. sukurler olaun ramazanimiz cok guzel geciyor.. kuranimz var hayrlisiyla atlaticaz. Camiler namazlar derken cok guzell.. hayirlisiyla bayramlarida goruruz insallah.

Rabbim bizimde yüzümüzü güldürsün kuzum ya çok sevindim o arkadaşlar adına
ramazan gidiyor valla arada ben orucu tutuyorum aradada o beni tutuyor sanırım :KK17: kendimde olmuyorum :KK9: ama ruhu bambaşka tabi her zorluğa değer
sen napıosun pek aktif değilsin bu ara

Amin canım inşaAllah......Aktif olamıyorum özgem bu ara iş yeri çok yoğun.....şehirdışından gelenler oldu....aynı ortamda nete çok rahat giremiyorum....sürekli koşuşturma.....bi süre daha dayanıp istifa etmeyi düşünüyorum.....ama ramazan zor geçiyor bu maratonda......:KK5::KK5::KK5:

Amin canım inşaAllah......Aktif olamıyorum özgem bu ara iş yeri çok yoğun.....şehirdışından gelenler oldu....aynı ortamda nete çok rahat giremiyorum....sürekli koşuşturma.....bi süre daha dayanıp istifa etmeyi düşünüyorum.....ama ramazan zor geçiyor bu maratonda......:KK5::KK5::KK5:

oyyy Allah güç kuvvet versin hakkıyla tutmayı nasip etsin
İş bulmadan çıkma cnm piyasa fena valla evdede bi müddet sonra sarmaya başlıosun çünkü:KK16:

sıradaki arkadaş da benim :KK1::KK1:

merhaba canımm :KK3:

ben zorunlu bikaç gün aradan sonra tekrar başladım oruca bugun zor geçti biraz ama yarına alışırım sanırım :KK31: onun dışında bi sıkıntı yok şükür, sen nasılsın nasıl gidiyor :KK31:

iş bulan arkadaşlar adına da çok sevindim, Rabbim hayırlısını güzelini çıkarısn inşallah karşılarına :KK16: bir de bana da nasip etsin inşallah tez zamanda :KK14:
oy kuzummmmm....Amin hepimize hayırlı işler nasip etsin Allahım......:KK14::KK14:
bende aynen ara vermiş durumdayım oruca 1-2 güne başlarım sanırım.....:KK34::KK34:
iş yerinde çok yoruluyorum......netede pek rahat giremiyorum.....onun dışında pek bi değişiklik yok... bugün işten dönünce hep yattım,psikolojik galiba artık tepki veriyor vücudum....:KK5::KK5::KK5:

Oy ne güzel haberdir bu böyle , güzel haberler alınca insanın okuma isteği nasıl artıyor bir bilsen. Rabbim şu mübarek günde açılan elleri geri çevirmesin inşallah :KK16:

Amin pericim......gerçekten öyle....bunalım takılıyordum....yatakta yatıyordum....kulübe gireyim dedim......özelden msjlar gelmiş baktım güzel haberler.....:KK16: moral oldu......Allahım hepimiz güzel haberler paylaşırız inşaAllah......:KK16::KK16::KK16:

Amin pericim......gerçekten öyle....bunalım takılıyordum....yatakta yatıyordum....kulübe gireyim dedim......özelden msjlar gelmiş baktım güzel haberler.....:KK16: moral oldu......Allahım hepimiz güzel haberler paylaşırız inşaAllah......:KK16::KK16::KK16:

Amin inşallah canım benim bu mutluluğu benim topicte de yaşamıştık. Kanser hastası olan bir kardeşimiz için okuduk ve mucize gibi ama kanser belirtisi yok gibi bişe oldu yani şuan yazarken hala tüylerim diken diken oluyor. Doktoru kemoterapisini ileri tarihe atmış tekrar biopsi yapacaklarmış durumu netleştirmek için nasıl sevindik anlatamam.

kızlar sizlerden bir ricam var biliyorum okumalarınız yoğun ama yine bir kanser arkadaşımız için okuyoruz ve bir topic açtım rica etsem bir bakar mısınız ?

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=735053

çok sevindim o arkadaşlar için.:KK16:

ben bir türlü istediğim gibi bir iş bulamadım. :KK14::KK14:

Allah bana da gönlüme göre bir iş verir inşallah. :nazar::KK43:

hepimizin gönlümüzdeki gibi bir işi olsun inşallah.:KK3:

Ramazan ın da maneviyatı çok güzel de açlık beni biraz zorluyor ne yalan söyliyim.:KK1:

zorluk olmadan kolaylık olmuyor sanırım Limonlu_Cheescake im.....:KK34::KK34:adını gördükçe ağzım sulanıyor.......:KK9::KK9::KK9:oruçluyken çıkma karşıma kuzum yerim seni unutup.......:KK9::KK9::KK9:
zorlandıkça sevap bonusları artıyor.....:KK16::KK16::KK16:
Allahım bu mübarek ay hürmetine dualarımızı kabul etsin......maddi ve manevi zenginlikler ihsan etsin.......

oy kuzummmmm....Amin hepimize hayırlı işler nasip etsin Allahım......:KK14::KK14:
bende aynen ara vermiş durumdayım oruca 1-2 güne başlarım sanırım.....:KK34::KK34:
iş yerinde çok yoruluyorum......netede pek rahat giremiyorum.....onun dışında pek bi değişiklik yok... bugün işten dönünce hep yattım,psikolojik galiba artık tepki veriyor vücudum....:KK5::KK5::KK5:

Rabbim inşallah hepimize tez zamanda gönlümüze göre olan işler nasip eder inşallah canım :KK16: seni ş an çalıştıgın yerden kurtarsın beni de inşallah bir an önce güzel bir işe yerleştirsin :KK31:

Amin insallah canim ya.. sukurler olaun ramazanimiz cok guzel geciyor.. kuranimz var hayrlisiyla atlaticaz. Camiler namazlar derken cok guzell.. hayirlisiyla bayramlarida goruruz insallah.

inşaAllah......:KK16::KK16: maşallah ne güzel kuranlar okumalar.....Allahım duanızda bizleride unutturmasın.......bende şimdi bir program yapacağım kalan zamanı dolu dolu geçirmek isitiyorum.....büyük bir nimet bu ay......yıllar önce bir büyüğüm her ramazan geldiğinde kötü bir huyundan kurtulmak için dua ettiğini ve Allahın yardımıyla kurtulduğunu söylemişti.......çok etkilenmiştim o zaman.....:KK17::KK17:
Allahım bu kıymetli günleri hayırlarla geçirip bayrama bayram tadında ulaşmayı hepimize nasip etsin inşaAllah........:KK16::KK16:

oyyy Allah güç kuvvet versin hakkıyla tutmayı nasip etsin
İş bulmadan çıkma cnm piyasa fena valla evdede bi müddet sonra sarmaya başlıosun çünkü:KK16:

özgem sorma şimdiden sardım......:KK9::KK9::KK9:
bazen anlıyamıyorum kendimi hani öyle çok olmazsa olmazım yoktur hayatta......imtihan dünyası derim geçerim.....
ama bu iş konusu beni zorluyor.....alışınca yokluğu büyük bir boşluk gibi......
birde artık yaş ilerledi....arkadaşlarımın bir çoğu evlenip başka şehirlere gitti....iş hayatı beni oyalıyor.....öbür türlü iyice yalnız hissediyorum kendimi......
:KK36::KK36::KK36:

Rabbim inşallah hepimize tez zamanda gönlümüze göre olan işler nasip eder inşallah canım :KK16: seni ş an çalıştıgın yerden kurtarsın beni de inşallah bir an önce güzel bir işe yerleştirsin :KK31:

Amin canım.....ne güzel olur değilmi burada huzurlu bir işimizin olduğunu paylaşsak ve tabi ki evliliğimizide......:KK16::KK16::KK16:
duaların gücüne inanıyorum elbet olacak........:KK16::KK16::KK16:

Amin canım.....ne güzel olur değilmi burada huzurlu bir işimizin olduğunu paylaşsak ve tabi ki evliliğimizide......:KK16::KK16::KK16:
duaların gücüne inanıyorum elbet olacak........:KK16::KK16::KK16:

ben ilk defa bu forumda gördüm bu duayı, bu konularda eksigim de birazcık :KK17: ama sayenizde alıştı iyice dilim, Rabbim de kabul etsin de inşallah güzel haberlerimizi hep paylaşalım buralarda :KK16:

zorluk olmadan kolaylık olmuyor sanırım Limonlu_Cheescake im.....:KK34::KK34:adını gördükçe ağzım sulanıyor.......:KK9::KK9::KK9:oruçluyken çıkma karşıma kuzum yerim seni unutup.......:KK9::KK9::KK9:
zorlandıkça sevap bonusları artıyor.....:KK16::KK16::KK16:
Allahım bu mübarek ay hürmetine dualarımızı kabul etsin......maddi ve manevi zenginlikler ihsan etsin.......

ben de limonlu cheesecake i sevdiğim için adımı böyle koymuştum ama unutmuşum yiyecek adı olduğunu, o derece ismim olarak benimsedim:KK9::KK9: benim oruçluyken canım ne görsem çekiyor da neyse ki iftardan sonra geçiyor.:KK1:

zorlanmadan olmaz tabi.

amin canım inşallah Allah dualarımızı kabul eder.:nazar:

Son düzenleme:

amiiiinnnnnnn inşallah canım. günadın bu arada herkese :KK16:

inşaAllah......:KK16::KK16: maşallah ne güzel kuranlar okumalar.....Allahım duanızda bizleride unutturmasın.......bende şimdi bir program yapacağım kalan zamanı dolu dolu geçirmek isitiyorum.....büyük bir nimet bu ay......yıllar önce bir büyüğüm her ramazan geldiğinde kötü bir huyundan kurtulmak için dua ettiğini ve Allahın yardımıyla kurtulduğunu söylemişti.......çok etkilenmiştim o zaman.....:KK17::KK17:
Allahım bu kıymetli günleri hayırlarla geçirip bayrama bayram tadında ulaşmayı hepimize nasip etsin inşaAllah........:KK16::KK16:

aaa çok enteresan biz de yapabiliriz :KK16:

Aslında burada da yazsalar ne güzel hep beraber sevinsek ☺️

Aynen oyle bi ramazan ayimiz cok kiymetli.. Guzelce degerlendirmeye calisiyoruz sukur.. allah hepimizin duasini kabul etsin.. hayirli işler eşler nasip etsin yarabbimm..

kızlar monark ın dualarının bugun bitmesi gerekmiyor muydu :26: neden kimseler yok burada :44:

X