Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Bide dikkatimi çekti bir ses kulağına merak ettiğin şeyi söylüyormuş falan diye anlattım ama ayy korkarım ben demedin. İlk sensin hatta korkmayan. Valla tebrik ederim canım.

Bide dikkatimi çekti bir ses kulağına merak ettiğin şeyi söylüyormuş falan diye anlattım ama ayy korkarım ben demedin. İlk sensin hatta korkmayan. Valla tebrik ederim canım.

Allahtan gelenden niye korkayım canım

ben elimde olsa gelecekten bikaç saniye göreyim diye bilim kurgu olaylarına karışacam artık, herşeyim sürüncemede ben de tez canlıyım, kafaları yiyorum resmen

ben de takipteyim

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tamam şimdi oldu hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum

Kizlarr bende katilmak isterim

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım!

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı.

keşke başlarda olabilseydim yine en sona kaldım kızlar bende ALLAH nasip ederse kpssye gircem ama bana sıra gelene kadar sınav biter neyse kısmet 15de ben olayım RABBİM rızkımızı artırsın inşallah

Allah nasip ederse bende varım

Ben de varimmmmmmm

ben de katila bilirmiyim yoksa gecikdim???

Ne demek rica ederim canım

Hayırlısı olsun hakkımızda ...

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

hatunlar......ballarım.......
Allahın izniyle cuma akşamına kadar benimkini bitirebilirsek sıradaki arkadaşa başlayacağız......
okumakta yetiştirmekte zorluk yaşayanlar olmuş olabilir....başka topiclerdede okuduğunuzu biliyorum......
eğer bildirimde bulunursanız müsait olan arkadaşlarla paylaşır okuruz....
Allaha emanet olun......

”Bismillahirrahmanirrahim”
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......
DUA LİSTEMİZ:​
LİLRUBA İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç :23Haz Ptesi akşamı.....Bitiş: 27Haz Cuma akşamına kadar.....​

1) Lilruba.............................260+24 okunacak (tamamı okundu)
2) Mavigece07......................260 okunacak
3) Fndkfndk..........................260 okunacak (tamamı okundu)
4) Monarkkk.........................260 okunacak (tamamı okundu)
5) Cesmi_naZ......................130 okunacak (tamamı okundu)
6) Nara87...........................260 okunacak
7) MissCherryBlossom..........260 okunacak
8) perican55........................260 okunacak (tamamı okundu)
9) özgem81.........................260 okunacak (tamamı okundu)
10)nurhayal.........................260 okunacak
11) Limonlu_Cheescake........260 okunacak (tamamı okundu)
12)buradilmen......................260 okunacak (tamamı okundu)
13)berirem..........................260 okunacak (tamamı okundu)
14)Sottile.............................260 okunacak
15)buujuu............................260 okunacak (tamamı okundu)
16)yagmurlu_ist....................260 okunacak (tamamı okundu)
17)Kelebekcim......................260 okunacak (tamamı okundu)
18)Dior34 .............................130 okunacak (tamamı okundu)

Hatunlar
Son durum bu.....
LİLRUBANIN NİYETİ:
Şuan çalıştığım iş yerinde huzurumun olması,alacaklı olduğum geçmiş maaşlarımın ödenmesi,hayırlısıyla girecek olduğum kpss den yüksek puan alarak kendi mesleğimle ilgili bir pozisyona atanmak yada daha iyi bir iş bulup maddi manevi zenginliklerle dolu huzur içinde çalışmak ve güzel projeler üretip mesleğimde ilerlemek istiyorum……

LİLRUBANIN DUASI:

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım…Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı iş rızık için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin…Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM…Senin Sonsuz hazinenden istiyoruz…Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle,sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et…
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle…Lilruba için okuduğumuz tefriciyeler hürmetine çalıştığı iş yeriyle ilgili maddi manevi sıkıntılarını gider Allahım…eksik aldığı maaşlarının tamamına alabilmesini ve girecek olduğu kpss den yüksek puan alıp memur olarak atanmasını nasip eyle….eğer hakkında daha hayırlı huzur içinde olacağı maddi manevi zenginliklerle dolu daha güzel bir iş olacaksa onu tez zamanda nasip eyle Allahım…Sevdiği mesleğinde ilerleyebilmesini insanlara faydalı olacak işler yaparak hayallerine ulaşmasını nasip eyle Allahım….Gönlündeki istekleri hayırlarla kaderine yaz Allahım…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

canım sen bu tarz şeyleri iyi biliyorsun. şöyle bir şey duydun mu?

Mülk süresinin 14. ayetini 9 kere okuyunca bir de ya Latif ya Habir diyerek uyuyunca rüyanda merak ettiğin şeyi görüyormuşsun.

gelecekle alakalı da olabilir.

Canim bunu da duydum ama denemedim. Ela yalemu diye basliyor hatta bu ayet degil mi?
Gelecekten haber alma oyle falcilik gibi olmaz da Allah ruyalar yoluyla uyarir belki olacak olaylarla alakali. Acikcasi arastirmadim ama inanca itikata aykiri bir sey gibi durmuyor.

evet canım öyle başlıyor. ben de gördüm denemeyi de çok istiyorum ama korkuyorum açıkçası.

başka bir takım varlıklar geliyor diyenler olmuş. denersem de gündüz uyursam denerim diyorum gece korkarım çünkü.

tabi falcılık gibi geleceği haber verme gibi bir şey olamaz ama Allah göstermek isterse bir şeyler gösterir diye düşünüyorum.

cuma sondu dimi canım bu :26: cumaya kadar 130 taneyi ben okurum istersen, snaa da 130 kalmış olur

ayy ezberledim ya artık rahata erdim sonunda yaa

Allah razı olsun canım yaa..
3o tanesini okudum ben de, kalan 1oo tanesini öğlen okur bidiririm inşAllah...

ben okudum canım sana söyledigim gibi 130 taneyi Allah kabul etsin inşallah

Amin canım, Allah razı olsun, çok teşekkür ederimm..

Canım bendeki 26o adet de cesmi_naz desteği ile tamamlandı, Allah niyetini kabul etsin..

”Bismillahirrahmanirrahim”
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......
DUA LİSTEMİZ:​
LİLRUBA İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç :23Haz Ptesi akşamı.....Bitiş: 27Haz Cuma akşamına kadar.....​

1) Lilruba.............................260+24 okunacak (tamamı okundu)
2) Mavigece07......................260 okunacakbitmek üzere...
3) Fndkfndk..........................260 okunacak (tamamı okundu)
4) Monarkkk.........................260 okunacak (tamamı okundu)
5) Cesmi_naZ......................130 okunacak (tamamı okundu)
6) Nara87...........................260 okunacakbitmek üzere...
7) MissCherryBlossom..........260 okunacak
8) perican55........................260 okunacak (tamamı okundu)
9) özgem81.........................260 okunacak (tamamı okundu)
10)nurhayal.........................260 okunacak
11) Limonlu_Cheescake........260 okunacak (tamamı okundu)
12)buradilmen......................260 okunacak (tamamı okundu)
13)berirem..........................260 okunacak (tamamı okundu)
14)Sottile.............................260 okunacak (tamamı okundu)
15)buujuu............................260 okunacak (tamamı okundu)
16)yagmurlu_ist....................260 okunacak (tamamı okundu)
17)Kelebekcim......................260 okunacak (tamamı okundu)
18)Dior34 .............................130 okunacak (tamamı okundu)

Hatunlar
Son durum bu.....
LİLRUBANIN NİYETİ:
Şuan çalıştığım iş yerinde huzurumun olması,alacaklı olduğum geçmiş maaşlarımın ödenmesi,hayırlısıyla girecek olduğum kpss den yüksek puan alarak kendi mesleğimle ilgili bir pozisyona atanmak yada daha iyi bir iş bulup maddi manevi zenginliklerle dolu huzur içinde çalışmak ve güzel projeler üretip mesleğimde ilerlemek istiyorum……

LİLRUBANIN DUASI:

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım…Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı iş rızık için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin…Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM…Senin Sonsuz hazinenden istiyoruz…Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle,sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et…
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle…Lilruba için okuduğumuz tefriciyeler hürmetine çalıştığı iş yeriyle ilgili maddi manevi sıkıntılarını gider Allahım…eksik aldığı maaşlarının tamamına alabilmesini ve girecek olduğu kpss den yüksek puan alıp memur olarak atanmasını nasip eyle….eğer hakkında daha hayırlı huzur içinde olacağı maddi manevi zenginliklerle dolu daha güzel bir iş olacaksa onu tez zamanda nasip eyle Allahım…Sevdiği mesleğinde ilerleyebilmesini insanlara faydalı olacak işler yaparak hayallerine ulaşmasını nasip eyle Allahım….Gönlündeki istekleri hayırlarla kaderine yaz Allahım…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Son düzenleme:
ben de takipteyim

tamam şimdi oldu hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Afff! Çok geç kalmışım!

keşke başlarda olabilseydim yine en sona kaldım kızlar bende ALLAH nasip ederse kpssye gircem ama bana sıra gelene kadar sınav biter neyse kısmet 15de ben olayım RABBİM rızkımızı artırsın inşallah

Ben de varimmmmmmm

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

Arkadaşlar merhaba.....
Ramazanımız hoşgeldi.....
Hepimiz için hayırlar getirsin,bugüne kadar etmiş olduğumuz dualar hayırlarla kaderimize yazılsın inşaAllah......
Biliyorsunuz bugün benim okumalarımın son günü.....
Okuyan herkesden Allah razı olsun....
Bazı arkadaşlarımız ptesi gününden beri hiç bildirimde bulunmadı.....
O nedenle bu gece bitirebilecekmiyiz düşünceliyim....
Eğer güzel bir sürpriz yapıp bitirirdiklerine dair dönüş olursa FNDKFNDK için başlayacağız.....
Yeni liste ve son durum......gecenin ilerleyen saatlerinde.....

Canım benim hepimizin ramazan-ı şerifi hayırlı olsun dualarımız gani gani kabul olsun inşallah

ben de takipteyim

Afff! Çok geç kalmışım!

Ben de varimmmmmmm

Arkadaşlar...kimseden ses çıkmadı.....iyi geceler.....iyi sahurlar....:26:

yarın devam ederiz......

Canım iyi geceler. Ben bitirmiştim. İnşallah diğer arkadaşlarda bitirir. İnşallah allah gönlüne göre verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…