Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

Arkadaşlar merhaba.....
Ramazanımız hoşgeldi.....:KK16::KK16::KK16:
Hepimiz için hayırlar getirsin,bugüne kadar etmiş olduğumuz dualar hayırlarla kaderimize yazılsın inşaAllah......:KK14::KK14::KK14:
Biliyorsunuz bugün benim okumalarımın son günü.....:KK12::KK12::KK12:
Okuyan herkesden Allah razı olsun....
Bazı arkadaşlarımız ptesi gününden beri hiç bildirimde bulunmadı.....
O nedenle bu gece bitirebilecekmiyiz düşünceliyim....:KK5::KK5::KK5:
Eğer güzel bir sürpriz yapıp bitirirdiklerine dair dönüş olursa FNDKFNDK için başlayacağız.....
Yeni liste ve son durum......gecenin ilerleyen saatlerinde.....:KK34::KK34::KK34::KK34:

canım inşallah yarına kadar haber gelir herkes de yarın fındıkcım için de başlarız :KK16:

herkese hayırlı ramazanlar :KK42::KK16:

Bende katılmak istiyorum nasıl yapıyorsunuz
Bana da. Öğretin
Bide şimdi adeti sayılırım bitince adet başlarım

Arkadaşlar merhaba.....
Ramazanımız hoşgeldi.....:KK16::KK16::KK16:
Hepimiz için hayırlar getirsin,bugüne kadar etmiş olduğumuz dualar hayırlarla kaderimize yazılsın inşaAllah......:KK14::KK14::KK14:
Biliyorsunuz bugün benim okumalarımın son günü.....:KK12::KK12::KK12:
Okuyan herkesden Allah razı olsun....
Bazı arkadaşlarımız ptesi gününden beri hiç bildirimde bulunmadı.....
O nedenle bu gece bitirebilecekmiyiz düşünceliyim....:KK5::KK5::KK5:
Eğer güzel bir sürpriz yapıp bitirirdiklerine dair dönüş olursa FNDKFNDK için başlayacağız.....
Yeni liste ve son durum......gecenin ilerleyen saatlerinde.....:KK34::KK34::KK34::KK34:

Amin. rabbim dualarimizi kabul etsin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bitti kuzu sen içini ferah tut.... Sen o iş yerinden ayrıl hiç bekleme diyesim var ama şu kpss ye gir çık ta başka hayırlı yer bulup öyle buradan ayrıl acele etme... :KK34:

”Bismillahirrahmanirrahim”
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......:KK12:
DUA LİSTEMİZ:​
LİLRUBA İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç :23Haz Ptesi akşamı.....Bitiş: 27Haz Cuma akşamına kadar.....​

1) Lilruba.............................260+24 okunacak (tamamı okundu) :KK12:
2) Mavigece07......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
3) Fndkfndk..........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
4) Monarkkk.........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
5) Cesmi_naZ......................130 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
6) Nara87...........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
7) MissCherryBlossom..........260 okunacak
8) perican55........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
9) özgem81.........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
10)nurhayal.........................260 okunacak
11) Limonlu_Cheescake........260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
12)buradilmen......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
13)berirem..........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
14)Sottile.............................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
15)buujuu............................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
16)yagmurlu_ist....................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
17)Kelebekcim......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
18)Dior34 .............................130 okunacak (tamamı okundu) :nazar:

Hatunlar:KK12::KK12::KK12:
Son durum bu.....
LİLRUBANIN NİYETİ:
Şuan çalıştığım iş yerinde huzurumun olması,alacaklı olduğum geçmiş maaşlarımın ödenmesi,hayırlısıyla girecek olduğum kpss den yüksek puan alarak kendi mesleğimle ilgili bir pozisyona atanmak yada daha iyi bir iş bulup maddi manevi zenginliklerle dolu huzur içinde çalışmak ve güzel projeler üretip mesleğimde ilerlemek istiyorum……

LİLRUBANIN DUASI:

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım…Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı iş rızık için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin…Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM…Senin Sonsuz hazinenden istiyoruz…Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle,sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et…
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle…Lilruba için okuduğumuz tefriciyeler hürmetine çalıştığı iş yeriyle ilgili maddi manevi sıkıntılarını gider Allahım…eksik aldığı maaşlarının tamamına alabilmesini ve girecek olduğu kpss den yüksek puan alıp memur olarak atanmasını nasip eyle….eğer hakkında daha hayırlı huzur içinde olacağı maddi manevi zenginliklerle dolu daha güzel bir iş olacaksa onu tez zamanda nasip eyle Allahım…Sevdiği mesleğinde ilerleyebilmesini insanlara faydalı olacak işler yaparak hayallerine ulaşmasını nasip eyle Allahım….Gönlündeki istekleri hayırlarla kaderine yaz Allahım…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

[/QUOTE]

ben de okuyup bitirdim.Allah kabul etsin

Allah razı olsun naracım......

Bana da. Öğretin

canım senin de yeni listemize ekliyorum....hoşgeldin aramıza......:KK16: kuzum 4444 tefriciyeyi liste sırasına göre sırası gelen arkadaş için okuyoruz....mesela 20 kişiysek herkese 220 adet düşüyor kalan kısmı kim için okuyorsak o tamamlıyor.....kafana takılan bişey varsa sorabilirsin....
adetliykende okunuyor Havvacım ama tabi adet bitince daha içine siniyor olabilir.....:26:

bitti kuzu sen içini ferah tut.... Sen o iş yerinden ayrıl hiç bekleme diyesim var ama şu kpss ye gir çık ta başka hayırlı yer bulup öyle buradan ayrıl acele etme... :KK34:
Allah razı olsun mavişim.....aynen bende öyle düşünüyorum....sağol balımmmmmm.........:KK16::KK16::KK16::KK54:

Ben de varimmmmmmm:emir_bebek:

Cherrycim nerelerdesin......:KK52::KK52::KK52::KK52:ses yok mu.....:KK9::KK9::KK9:
Allah nasip ederse bende varım

nurhayal ne durumdasın canım bir sen kaldın.....daha öncede bazı topiclerde bazı arkadaşlar böyle katılıp hiç bildirimde bulunmadığı için listeden silmek zorunda kaldık......:KK5::KK5:

en azından ne kadar okuduğuna dair msj atarsan (sayı önemli olduğu için)ona göre devam edelim.......:KK14::KK14:

Bana da. Öğretin

canım listenin sonundayım bana sıra gelene kadar düşünme......

her kim için okuyorsak aslında onun için yapılan duada bizede dua edilmiş oluyor........

”Bismillahirrahmanirrahim”
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......:KK12:
DUA LİSTEMİZ:​
LİLRUBA İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç :23Haz Ptesi akşamı.....Bitiş: 27Haz Cuma akşamına kadar.....​

1) Lilruba.............................260+24 okunacak (tamamı okundu) :KK12:
2) Mavigece07......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
3) Fndkfndk..........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
4) Monarkkk.........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
5) Cesmi_naZ......................130 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
6) Nara87...........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
7) MissCherryBlossom..........260 okunacak
8) perican55........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
9) özgem81.........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
10)nurhayal.........................260 okunacak
11) Limonlu_Cheescake........260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
12)buradilmen......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
13)berirem..........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
14)Sottile.............................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
15)buujuu............................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
16)yagmurlu_ist....................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
17)Kelebekcim......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
18)Dior34 .............................130 okunacak (tamamı okundu) :nazar:

Hatunlar:KK12::KK12::KK12:
Son durum bu.....
LİLRUBANIN NİYETİ:
Şuan çalıştığım iş yerinde huzurumun olması,alacaklı olduğum geçmiş maaşlarımın ödenmesi,hayırlısıyla girecek olduğum kpss den yüksek puan alarak kendi mesleğimle ilgili bir pozisyona atanmak yada daha iyi bir iş bulup maddi manevi zenginliklerle dolu huzur içinde çalışmak ve güzel projeler üretip mesleğimde ilerlemek istiyorum……

LİLRUBANIN DUASI:

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım…Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı iş rızık için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin…Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM…Senin Sonsuz hazinenden istiyoruz…Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle,sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et…
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle…Lilruba için okuduğumuz tefriciyeler hürmetine çalıştığı iş yeriyle ilgili maddi manevi sıkıntılarını gider Allahım…eksik aldığı maaşlarının tamamına alabilmesini ve girecek olduğu kpss den yüksek puan alıp memur olarak atanmasını nasip eyle….eğer hakkında daha hayırlı huzur içinde olacağı maddi manevi zenginliklerle dolu daha güzel bir iş olacaksa onu tez zamanda nasip eyle Allahım…Sevdiği mesleğinde ilerleyebilmesini insanlara faydalı olacak işler yaparak hayallerine ulaşmasını nasip eyle Allahım….Gönlündeki istekleri hayırlarla kaderine yaz Allahım…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

canım senin de yeni listemize ekliyorum....hoşgeldin aramıza......:KK16: kuzum 4444 tefriciyeyi liste sırasına göre sırası gelen arkadaş için okuyoruz....mesela 20 kişiysek herkese 220 adet düşüyor kalan kısmı kim için okuyorsak o tamamlıyor.....kafana takılan bişey varsa sorabilirsin....
adetliykende okunuyor Havvacım ama tabi adet bitince daha içine siniyor olabilir.....:26:

Allah razı olsun mavişim.....aynen bende öyle düşünüyorum....sağol balımmmmmm.........:KK16::KK16::KK16::KK54:[/QUOTE]
Bi hafta müsaade edin bana bende yeni düşük
Yaptım kendimi toparlıyınca okumaya başlarım inşallah

Selam Dua Hatunlarım......:KK12:

Yıllar önce bir kitapta okuduğum ve hala aklıma geldikçe düşündüğümde tüylerimi ürperten (belki de birçoğunuzun bildiği) ve beni duygulandıran birşeyi paylaşmak geldi içimden....

Hepimiz bu tefriciye duasını sırrına inanarak bir araya geldik....Malum listemiz de uzun....Birlikte yapılan duanın daha makbul olduğunu sanırım hepimiz bildiğimizden daha önemle sarılıyoruz duaya.....

Liste uzun bana sıra gelene kadar diye düşünenler oluyor ve size bir müjdem var.....:KK16::KK16::KK16:

Allahımız o kadar merhametli ki.....Şuan yazarken bile duygulanıyorum.....:KK43::KK43:

Biz bir başkası için dua ederken duamıza Amin denmesi için melekleri görevlendirirmiş...ve meleklerde bir başkası için dua ettiğimizi görünce "Allahım bu kulun kendisi için değil,bir başkası için senden istiyor...Sende onun gönlünün isteklerini ona ver...ve bir başkası için ne istiyorsa bu kuluna da bir başkası için istediğinin kat ve katını ver Allahım.....diye melekler dua ediyorlarmış......düşünebiliyor musunuz Rabbimizin merhametini o melekleri görevlendiren ve o temiz günahsız melekler aracılığıyla bize dua ettiren.....ve üstelik bir başkası için dua ettiğimizi zannederken meleklerin bizim için dua etmesi.....:KK43::KK43::KK43:
Bir günahsız meleğin edeceği dua ile biz kulların edeceği dua aynı olurmu.....:26::26:

Listenin başında sonunda yada ortasında olmak değil listede olmak ve dua halkasına girmek önemli olan.....Allahın merhameti hepimizin üzerine olsun....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ben de takipteyim:21::21::KK55::KK55:

umarım en kısa sürede başlarız.

Amin insallah canim. Dualara sigindim. Insallah gecek bu gunler :)
Takipteyim :)

tamam şimdi oldu :KK16: hem çabuk biter hem de dua da kısa zaten. Allahın izniyle bitiririz. yarın giremeyebilirim ben nete. başlarsanız yazı alıntısı yapıp bana da bildirir misiniz? :26:

Canımcım bide 3 gün kuralımı olsa..3 gün içinde okusak harika olur..

bildigim kadarıyla sıkıntı olmuyormuş canım :KK31:

20 kişiye tamamlanırsak bugun başlarız sanırım okumaya :KK34:

Ay ben senin ağzını yerim o ne güzel bir duadır binlerce kez amin diyorum :KK16:

Kizlarr bende katilmak isterim

Bende katilmak isterim evime bereket versin diye

Afff! Çok geç kalmışım! :KK43:

Hiğğğh! Ben nasıl akıl edemedim seni de yazdırmayı. :KK50:

keşke başlarda olabilseydim yine en sona kaldım kızlar bende ALLAH nasip ederse kpssye gircem ama bana sıra gelene kadar sınav biter:KK70: neyse kısmet 15de ben olayım RABBİM rızkımızı artırsın inşallah

Allah nasip ederse bende varım

Ben de varimmmmmmm:emir_bebek:

ben de katila bilirmiyim yoksa gecikdim???

Ne demek rica ederim canım :KK54::21:

Hayırlısı olsun hakkımızda :KK9::KK9::KK9: ... :nazar::nazar::nazar:

Kızlar sayılarıda bölmüşsünüz ama benide ekler misiniz? Bende erkek kardeşim için dualarınızda bulunmak istiyorum ..

Son düzenleme:

Allah razı olsun mavişim.....aynen bende öyle düşünüyorum....sağol balımmmmmm.........:KK16::KK16::KK16::KK54:
Bi hafta müsaade edin bana bende yeni düşük
Yaptım kendimi toparlıyınca okumaya başlarım inşallah[/QUOTE]

Tamam canım çok üzüldüm......:KK5::KK5:
Kendine dikkat et....yine biz burdayız eklerim seni olurmu....uygun olduğunda haber verirsin......:KK16:

kızlar herkese hayırlı ramazanlar, ettigimiz dualar, tuttugumuz oruçlar kabul olsun inşallah :KK16:

Yıllar önce bir kitapta okuduğum ve hala aklıma geldikçe düşündüğümde tüylerimi ürperten (belki de birçoğunuzun bildiği) ve beni duygulandıran birşeyi paylaşmak geldi içimden....

Hepimiz bu tefriciye duasını sırrına inanarak bir araya geldik....Malum listemiz de uzun....Birlikte yapılan duanın daha makbul olduğunu sanırım hepimiz bildiğimizden daha önemle sarılıyoruz duaya.....

Liste uzun bana sıra gelene kadar diye düşünenler oluyor ve size bir müjdem var.....:KK16::KK16::KK16:

Allahımız o kadar merhametli ki.....Şuan yazarken bile duygulanıyorum.....:KK43::KK43:

Biz bir başkası için dua ederken duamıza Amin denmesi için melekleri görevlendirirmiş...ve meleklerde bir başkası için dua ettiğimizi görünce "Allahım bu kulun kendisi için değil,bir başkası için senden istiyor...Sende onun gönlünün isteklerini ona ver...ve bir başkası için ne istiyorsa bu kuluna da bir başkası için istediğinin kat ve katını ver Allahım.....diye melekler dua ediyorlarmış......düşünebiliyor musunuz Rabbimizin merhametini o melekleri görevlendiren ve o temiz günahsız melekler aracılığıyla bize dua ettiren.....ve üstelik bir başkası için dua ettiğimizi zannederken meleklerin bizim için dua etmesi.....:KK43::KK43::KK43:
Bir günahsız meleğin edeceği dua ile biz kulların edeceği dua aynı olurmu.....:26::26:

Listenin başında sonunda yada ortasında olmak değil listede olmak ve dua halkasına girmek önemli olan.....Allahın merhameti hepimizin üzerine olsun....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kuzucum yazına ilaveten yaşanmış bir şey eklemek isterim ben de , bir arkadaşım kendisi için bir konuda sürekli dualar okurdu ve böyle aylar birbirini kovaladı sonra yavaş yavaş umutsuzluğa düşerek gücü tükendi ve kendi için dua etmeyi bıraktı. Ama dua isteyen kim varsa onların duasına koştu ve hep başkaları için dua etti. Ne mi oldu ? Arkadaşın pes ettiği konudaki duaları hayal edemeyeceği şekilde kabul oldu ..

Harika, çok tatlı bir paylaşım olmuş canım. Teşekkürler.

Cherrycim nerelerdesin......:KK52::KK52::KK52::KK52:ses yok mu.....:KK9::KK9::KK9:

nurhayal ne durumdasın canım bir sen kaldın.....daha öncede bazı topiclerde bazı arkadaşlar böyle katılıp hiç bildirimde bulunmadığı için listeden silmek zorunda kaldık......:KK5::KK5:

en azından ne kadar okuduğuna dair msj atarsan (sayı önemli olduğu için)ona göre devam edelim.......:KK14::KK14:

Kiz ben yarin tatile cikiyorum alisveris isini su dakikaya biraktim:KK50: Ben listeden cizer misiniz aslanlar?

kızlar nurhayal hiç dönüş yapmadı.......:KK5::KK5::KK5:
bu kul hakkı değilmi.......:26::26:

MissCherryBlossom de tatile gidecekmiş msj yazmış ama okudu mu okumadı mı belli değil....:KK43::KK43:

diyecek bişey bulamıyorum.....Şu Ramazan gününde......:KK14::KK14:

X