Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

”Bismillahirrahmanirrahim”
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......:KK12:
DUA LİSTEMİZ:​
LİLRUBA İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç :23Haz Ptesi akşamı.....Bitiş: 27Haz Cuma akşamına kadar.....​

1) Lilruba.............................260+24 okunacak (tamamı okundu) :KK12:
2) Mavigece07......................260 okunacak
3) Fndkfndk..........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
4) Monarkkk.........................260 okunacak
5) Cesmi_naZ......................130 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
6) Nara87...........................260 okunacak
7) MissCherryBlossom..........260 okunacak
8) perican55........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
9) özgem81.........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
10)nurhayal.........................260 okunacak
11) Limonlu_Cheescake........260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
12)buradilmen......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
13)berirem..........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
14)Sottile.............................260 okunacak
15)buujuu............................260 okunacak
16)yagmurlu_ist....................260 okunacak
17)Kelebekcim......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
18)Dior34 .............................130 okunacak (tamamı okundu) :nazar:

Hatunlar:KK12::KK12::KK12:
Son durum bu.....
LİLRUBANIN NİYETİ:
Şuan çalıştığım iş yerinde huzurumun olması,alacaklı olduğum geçmiş maaşlarımın ödenmesi,hayırlısıyla girecek olduğum kpss den yüksek puan alarak kendi mesleğimle ilgili bir pozisyona atanmak yada daha iyi bir iş bulup maddi manevi zenginliklerle dolu huzur içinde çalışmak ve güzel projeler üretip mesleğimde ilerlemek istiyorum……

LİLRUBANIN DUASI:

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım…Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı iş rızık için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin…Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM…Senin Sonsuz hazinenden istiyoruz…Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle,sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et…
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle…Lilruba için okuduğumuz tefriciyeler hürmetine çalıştığı iş yeriyle ilgili maddi manevi sıkıntılarını gider Allahım…eksik aldığı maaşlarının tamamına alabilmesini ve girecek olduğu kpss den yüksek puan alıp memur olarak atanmasını nasip eyle….eğer hakkında daha hayırlı huzur içinde olacağı maddi manevi zenginliklerle dolu daha güzel bir iş olacaksa onu tez zamanda nasip eyle Allahım…Sevdiği mesleğinde ilerleyebilmesini insanlara faydalı olacak işler yaparak hayallerine ulaşmasını nasip eyle Allahım….Gönlündeki istekleri hayırlarla kaderine yaz Allahım…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Lili bu başlık senindi dimi şekerim? O yüzden sana söyleyeyim. Ben bu hafta kpss'ye gireceğim için işim daha acil diye düşündüm. Mavişle anlaştık sıramızı değiştireceğiz. Kendisi de kabul etti ama tabi biz bir daha bir danışalım, belki fikir falan değiştirmiştir.

Bu arada istihare ile ilgilenen sen miydin başkası mıydı :26:

Lili bu başlık senindi dimi şekerim? O yüzden sana söyleyeyim. Ben bu hafta kpss'ye gireceğim için işim daha acil diye düşündüm. Mavişle anlaştık sıramızı değiştireceğiz. Kendisi de kabul etti ama tabi biz bir daha bir danışalım, belki fikir falan değiştirmiştir.

onu ben düşünüyordum canım, benden başka düşünen arkadaş var mıydı bilemedim :26:

onu ben düşünüyordum canım, benden başka düşünen arkadaş var mıydı bilemedim :26:

Kuzum yeni bi şey öğrendim, hatta dün denedim. İstihare gibi değil, namaz falan da kılınmıyor. Bir ayet var. Onu okuyorsun 21 kez. Ama cevabını, sonucunu merak ettiğin bir şey için dua edip yatıyorsun. Örneğin bilmemkim benim için hayırlı mı diye. (En azından ben okuduğum forumdaki cevaplardan öyle anladım ve öyle denedim.) Uyku sırasında bir sesin kulağına merak ettiğin şeyin cevabını verdiğini, ama asla korkutmadığını, zaten araştırmaları sonucu bu ayeti okuyarak kötü niyetli cin peri vs bir varlık çağırılamayacağını, kimilerinin de ses duymasa da istihare namazındaki gibi işaret gösterecek bir rüya gördüklerini okudum. Denedim, çok bariz bir rüya gördüm. Ama yine tekrarlayacağım. Bir de abdest falan alamıyorum, ve bu sebepten korkutulmaktan korktum çok veremedim ben kendimi açıkçası. Gördüğüm rüya öylesine olabilir.

Kuzum yeni bi şey öğrendim, hatta dün denedim. İstihare gibi değil, namaz falan da kılınmıyor. Bir ayet var. Onu okuyorsun 21 kez. Ama cevabını, sonucunu merak ettiğin bir şey için dua edip yatıyorsun. Örneğin bilmemkim benim için hayırlı mı diye. (En azından ben okuduğum forumdaki cevaplardan öyle anladım ve öyle denedim.) Uyku sırasında bir sesin kulağına merak ettiğin şeyin cevabını verdiğini, ama asla korkutmadığını, zaten araştırmaları sonucu bu ayeti okuyarak kötü niyetli cin peri vs bir varlık çağırılamayacağını, kimilerinin de ses duymasa da istihare namazındaki gibi işaret gösterecek bir rüya gördüklerini okudum. Denedim, çok bariz bir rüya gördüm. Ama yine tekrarlayacağım. Bir de abdest falan alamıyorum, ve bu sebepten korkutulmaktan korktum çok veremedim ben kendimi açıkçası. Gördüğüm rüya öylesine olabilir.

bende bu akşamdan niyetlenip istihare düşünüyordum canım ama önce bi senin dedigini deneyeyim o zaman :26: hangi ayeti okumamız gerekiyor peki :44:

fndğım söylediğin iyi oldu yarın bnmki biterse sana başlarız....mavişe sorayım tamam kuzum.....:13::13:

istihareyle ilgili ben değildim balım.....rapisaydı sanırım.......:26::26::26:

fndğım söylediğin iyi oldu yarın bnmki biterse sana başlarız....mavişe sorayım tamam kuzum.....:13::13:

istihareyle ilgili ben değildim balım.....rapisaydı sanırım.......:26::26::26:

Çeşminazmış canım. Rapisa da diyordu ama iyi hatırlattın. Bu arada yetiştiremeyen varsa alabilirim tefriciye ben.

canım Allah kabul etsin 260 tane okudum ben. Dua da ettim. :KK16:
Allah razı olsun canım benim.......:KK16::KK16::KK16:
kızlaarr yetiştiremeyecek olan varsa bana verebilir bir kısmını :KK34:
meleğim benim.....:KK16::KK16::KK16:
Canim.okudum bittiiii :KK66:
Allah kabul etsin dualarimizi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amin kuzum Allah razı olsun........:KK16::KK16:

cuma sondu dimi canım bu :26: cumaya kadar 130 taneyi ben okurum istersen, snaa da 130 kalmış olur :KK34:

ayy ezberledim ya artık rahata erdim sonunda yaa :KK53:

cuma akşamı son kuzum.......:21::21::21:

Lilruba cım, Sottlile nin 130 unu ve mavigece nin 100 tanesini ben okuyacagım :KK6:

Ay benim melek arkadaşım......bir sürü bonus sevabı aldın......oh mis.....:KK16::KK16::KK16:

[/QUOTE]

Enam suresi 103. ayetmiş canım. 21 kez okunuyor. Bir de tavsiyemdir, rüyanı kimseye anlatma. :KK34:

Lâ tudrikuhul... le başlayan ayet mi canım :26:

yaa işte o herkese anlatmama kısmı çok sıkıntılı oluyor bana, çenem çok düşük benim :KK30:

”Bismillahirrahmanirrahim”
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......:KK12:
DUA LİSTEMİZ:​
LİLRUBA İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç :23Haz Ptesi akşamı.....Bitiş: 27Haz Cuma akşamına kadar.....​

1) Lilruba.............................260+24 okunacak (tamamı okundu) :KK12:
2) Mavigece07......................260 okunacak
3) Fndkfndk..........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
4) Monarkkk.........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
5) Cesmi_naZ......................130 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
6) Nara87...........................260 okunacak
7) MissCherryBlossom..........260 okunacak
8) perican55........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
9) özgem81.........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
10)nurhayal.........................260 okunacak
11) Limonlu_Cheescake........260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
12)buradilmen......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
13)berirem..........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
14)Sottile.............................260 okunacak
15)buujuu............................260 okunacak
16)yagmurlu_ist....................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
17)Kelebekcim......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
18)Dior34 .............................130 okunacak (tamamı okundu) :nazar:

Hatunlar:KK12::KK12::KK12:
Son durum bu.....
LİLRUBANIN NİYETİ:
Şuan çalıştığım iş yerinde huzurumun olması,alacaklı olduğum geçmiş maaşlarımın ödenmesi,hayırlısıyla girecek olduğum kpss den yüksek puan alarak kendi mesleğimle ilgili bir pozisyona atanmak yada daha iyi bir iş bulup maddi manevi zenginliklerle dolu huzur içinde çalışmak ve güzel projeler üretip mesleğimde ilerlemek istiyorum……

LİLRUBANIN DUASI:

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım…Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı iş rızık için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin…Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM…Senin Sonsuz hazinenden istiyoruz…Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle,sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et…
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle…Lilruba için okuduğumuz tefriciyeler hürmetine çalıştığı iş yeriyle ilgili maddi manevi sıkıntılarını gider Allahım…eksik aldığı maaşlarının tamamına alabilmesini ve girecek olduğu kpss den yüksek puan alıp memur olarak atanmasını nasip eyle….eğer hakkında daha hayırlı huzur içinde olacağı maddi manevi zenginliklerle dolu daha güzel bir iş olacaksa onu tez zamanda nasip eyle Allahım…Sevdiği mesleğinde ilerleyebilmesini insanlara faydalı olacak işler yaparak hayallerine ulaşmasını nasip eyle Allahım….Gönlündeki istekleri hayırlarla kaderine yaz Allahım…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Ay benim melek arkadaşlarım.......:KK16:

iyiki varsınız.....:KK16:

Canımsın :KK16::KK16::KK16: Bitiremeyen, bitiremeyeceğini düşünen olursa bana dön canım okuyayım. Yarın cuma, cuma günü salavat getirmek iyidir zaten. Bu bahaneyle okumuş olurum. :KK53:

Lâ tudrikuhul... le başlayan ayet mi canım :26:

yaa işte o herkese anlatmama kısmı çok sıkıntılı oluyor bana, çenem çok düşük benim :KK30:

Evet canım ta kendisi.

Bak sana rüyalarla alakalı alıntı veriyorum. Anlatma kesinlikle.

Resûlullah (sav) buyuruyor:

Beni rüyada gören, gerçekten beni görmüştür, çünkü şeytan benim suretime giremez
Benden sonra, peygamberlikten sâdece müjdeciler kalacaktır Sâlih rüyadır
En doğru rüya seher vakitlerinde görülen rüyadır
Gündüz görülen rüyalar doğru çıkar
Mü'minin rüyası, nübüvvetin kırk cüzünden bir cüzdür Bu rüya, anlatılmadığı müddetçe bir kuşun ayağında durur Anlatılacak olursa hemen düşer
"Rüya Allah'tandır Sıkıntılı rüya şeytandandır Öyle ise, sizden biri, hoşuna gitmeyen kötü bir rüya görecek olursa sol tarafına tükürsün ve ondan Allaha sığınsın, kendisine asla zarar edemiyecektir
Salih rüya rahmani, karışık rüya şeytanidir
Sâlih rüyayı sâlih kişi görür
Sözü doğru olanın, sadık kimselerin rüyası da doğru çıkar
Zaman yaklaşınca, mü'minin rüyası, neredeyse yalan söylemeyecek
Esasen mü'minin rüyası, peygamberliğin kırk altı cüzünden bir cüzdür"
Peygamberlikten cüz olan şey yalan olamaz

meleğim benim.....:KK16::KK16::KK16:

cuma akşamı son kuzum.......:21::21::21:

Ay benim melek arkadaşım......bir sürü bonus sevabı aldın......oh mis.....:KK16::KK16::KK16:

Allah kabul etsin canım hepimizin dualarını :KK16: exberledim ya artık çok kolay oluyor bana o yuzden bolbol okuyorum :KK1: yarın öğlene kesin biter diye düşünüyorum, şimdiden 100 den fazlasını okudum bile :KK16:

Allah kabul etsin canım hepimizin dualarını :KK16: exberledim ya artık çok kolay oluyor bana o yuzden bolbol okuyorum :KK1: yarın öğlene kesin biter diye düşünüyorum, şimdiden 100 den fazlasını okudum bile :KK16:

Amin kuzum......Allah razı olsun......duanı bitirince istersen mavişe sottie bilgilendirirsin kuzum...sayılar karışmasın.....:KK16:

:KK19::KK19::KK19::KK19:

Evet canım ta kendisi.

Bak sana rüyalarla alakalı alıntı veriyorum. Anlatma kesinlikle.

Resûlullah (sav) buyuruyor:

Beni rüyada gören, gerçekten beni görmüştür, çünkü şeytan benim suretime giremez
Benden sonra, peygamberlikten sâdece müjdeciler kalacaktır Sâlih rüyadır
En doğru rüya seher vakitlerinde görülen rüyadır
Gündüz görülen rüyalar doğru çıkar
Mü'minin rüyası, nübüvvetin kırk cüzünden bir cüzdür Bu rüya, anlatılmadığı müddetçe bir kuşun ayağında durur Anlatılacak olursa hemen düşer
"Rüya Allah'tandır Sıkıntılı rüya şeytandandır Öyle ise, sizden biri, hoşuna gitmeyen kötü bir rüya görecek olursa sol tarafına tükürsün ve ondan Allaha sığınsın, kendisine asla zarar edemiyecektir
Salih rüya rahmani, karışık rüya şeytanidir
Sâlih rüyayı sâlih kişi görür
Sözü doğru olanın, sadık kimselerin rüyası da doğru çıkar
Zaman yaklaşınca, mü'minin rüyası, neredeyse yalan söylemeyecek
Esasen mü'minin rüyası, peygamberliğin kırk altı cüzünden bir cüzdür"
Peygamberlikten cüz olan şey yalan olamaz

ayy ben valla bilmiyordum canım yaa, o yuzden daha önce gördüğüm ruyayı anlatmıştım bundan sonra anlatmayayım bari :KK50: uyardıgın için teşekür ederim :KK16:

o zaman abdest alacaz bu ayeti 21 kere okuyacaz ve yatacaz doğru mudur :26: kıble tarafına yatma falan durumu varmı yoksa normal yatıp uyuyacaz mı :26:

Amin kuzum......Allah razı olsun......duanı bitirince istersen mavişe sottie bilgilendirirsin kuzum...sayılar karışmasın.....:KK16:

:KK19::KK19::KK19::KK19:

onları alıntılayıp da yazdım zaten canım sizden şu kadar sayı okuyacam diye ama bitirince de bilgilendirirm :KK34:

ayy ben valla bilmiyordum canım yaa, o yuzden daha önce gördüğüm ruyayı anlatmıştım bundan sonra anlatmayayım bari :KK50: uyardıgın için teşekür ederim :KK16:

o zaman abdest alacaz bu ayeti 21 kere okuyacaz ve yatacaz doğru mudur :26: kıble tarafına yatma falan durumu varmı yoksa normal yatıp uyuyacaz mı :26:

Aynen ben de çok anlatırdım. Özellikle rüyada devlet büyüğü görmek çok iyidir derler. Devletle bir işin olacak falan derler. Ne zaman bir sınava mülakata girsem kesin atanacaksın diye yorumlasınlar istiyorum ve hep anlatıyorum. Ama hep de tepedeki insanlar görüyorum. Başbakanı gördüm, Deniz Baykal'ı gördüm, milletvekili değilken Şafak Pavey'i gördüm vs...
En son Adalet bakanlığına bağlı bir kurumda mülakata girmiştim, rüyamda da Metin Feyzioğlu'nu gördüm. :KK53: Cuk oturdu yani. Saf gibi anlattım herkese. Şu sana gösterdiklerimi bilsem asla anlatmazdım.

Abdest falan bilmiyorum uygulamada bunu okuyun, merak ettiğiniz şey için dua edin ama çok net bir soru olmalı, sağa dönüp uyuyun yazıyor. Ama tabi abdest alman, hatta iki rekat namaz kılman daha iyi olur.

Aynen ben de çok anlatırdım. Özellikle rüyada devlet büyüğü görmek çok iyidir derler. Devletle bir işin olacak falan derler. Ne zaman bir sınava mülakata girsem kesin atanacaksın diye yorumlasınlar istiyorum ve hep anlatıyorum. Ama hep de tepedeki insanlar görüyorum. Başbakanı gördüm, Deniz Baykal'ı gördüm, milletvekili değilken Şafak Pavey'i gördüm vs...
En son Adalet bakanlığına bağlı bir kurumda mülakata girmiştim, rüyamda da Metin Feyzioğlu'nu gördüm. :KK53: Cuk oturdu yani. Saf gibi anlattım herkese. Şu sana gösterdiklerimi bilsem asla anlatmazdım.

Abdest falan bilmiyorum uygulamada bunu okuyun, merak ettiğiniz şey için dua edin ama çok net bir soru olmalı, sağa dönüp uyuyun yazıyor. Ama tabi abdest alman, hatta iki rekat namaz kılman daha iyi olur.

ben ruyalarıma hiç anlam yüklemem aslında, genelde hatırlamam da ne gördüğümü :KK53: bitek istihareyi ve hıdrellez de gördüğüm ruyayı çok net hatırlıyorum onları da herkese anlatınca büyüsü bozuldu tabi :KK14::KK14:

ben o zaman abdest alıp namaz kılayım da aklımda şüphe kalmasın canım :KK34: hayırlısını göstersin Rabbim inşallah :KK31:

X