Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

ay bende sinir oluyorum telefonla girme olayına bulamıyorum forumları falan çok sinir bozucu :KK19::KK19:

Ay yaz kuzum nasip olursa yapalım benimde hep aklımda :KK6::KK6::KK6:

Bu salata kırk gün devam edene Allâh-u Te’âlâ bütün günahlardan tevbe nasib eder. Her kim bu sîğayı perşembe veya cuma ya da pazartesi gecesi bin defa okursa Rasûlüllâh (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem) ile uyanık halde buluşur.
Ancak bu, dört rekat namazın ardından okunmalı, bu namazın birinci rekatında üç kere Kadr Sûresi, ikinci rekatında üç kere Zelzele Sûresi, Üçüncü rekatında üç kere Kâfirûn Sûresi, dördüncü rekatında da üçer kere mu’avvizeteyn (Felak ve Nâs sûreleri) kıraat edilmelidir ve bu salâtın tilâveti esnasında ûd yakılmalıdır. İsteyen bunu deneyebilir.

Şöyle kuzum açıklaması. Zelzele suresini bilmiyorum ben bi tek, ezberliycez artık. Bu dileklerimiz kabul olsun diye her gördüğümüzü ezberlemekten hafız olucaz zaten yakında. :KK53:

duymuştum hatta yanlış hatırlamıyorsam bir dua kitabında okumuştum ama sen tamamını öğrenince yaz yine gücümüz yeterse okuruz arkadaşım...

Önce yukarıda yazdığım namazı kılıp sonra o bahsettiğim esma ve salavat okumaya devam edilmeliymiş. Ama yapması çok zormuş. Hatta yorum olarak cennetlik olanlara nasip olur sadece falan deniyor. :44:

Yok estağfurullah niye damdan düşer gibi olsun arkadaşım bilmediklerimizi hepimiz soruyoruz
Ayatel kursi okunan dua cnm
Öncelıkle perşembe gecesı başlanıyor 2 rekat hacet namazı kılınıp Helal ve meşru isteğin için niyet ediyorsun (genellikle geceyarısı başlayın ve 7 gun de geceyarısı okuyun denıyor )
1 gün 50 defa
2 gün 170 defa
3 gün 220 defa
4 gün 313 defa
5 gün 50 defa
6 gün 170 defa
7 gün 313 defa okuyup tekrar 2 rekat namazını kılıp duanı yapıyorsun.

Yapanlar çok etkili olduğunu belirtmiş ancak bana daha nasip olmadı nasip olursa bende ramazanda niyetlıyım Allah dualarımızı kabul etsin.
Ancak her ne isteyeceksenız hakkınızda hayırlısıysa isteyin ben bazen forumda görüyorum (yanlış anlama olmasın asla burası için yazmıyorum )illa ayrıldıgım sevgilim geri dönsün illa görüştüğümle evleneyim olmaz illa x şirkette işe gireyım vs olmaz hakkımda hayırlı yazdıysan nasip eyle yazmadıysan hakkımda hayırlısını en tez zamanda nasip eyle demek en güzeli.Birde daha yaşı küçük aklı ermeyen üyede çok buralarda hoşlaştığı çocuk x den ayrılsın falan istiyor görüpte böle uygulamalara girmeye kalkanlar var onlara yazıyorum bunu sakın sizin işiniz gücünüz ters döner öyle iyi niyetli olmayan isteklerde size döner haberiniz ola :KK53::KK53:

Canım bazı yerlerde 6. gün 220 adet okunacağı yazıyor ama hangisi doğru acaba ? :44:

Bu salata kırk gün devam edene Allâh-u Te’âlâ bütün günahlardan tevbe nasib eder. Her kim bu sîğayı perşembe veya cuma ya da pazartesi gecesi bin defa okursa Rasûlüllâh (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem) ile uyanık halde buluşur.
Ancak bu, dört rekat namazın ardından okunmalı, bu namazın birinci rekatında üç kere Kadr Sûresi, ikinci rekatında üç kere Zelzele Sûresi, Üçüncü rekatında üç kere Kâfirûn Sûresi, dördüncü rekatında da üçer kere mu’avvizeteyn (Felak ve Nâs sûreleri) kıraat edilmelidir ve bu salâtın tilâveti esnasında ûd yakılmalıdır. İsteyen bunu deneyebilir.

Şöyle kuzum açıklaması. Zelzele suresini bilmiyorum ben bi tek, ezberliycez artık. Bu dileklerimiz kabul olsun diye her gördüğümüzü ezberlemekten hafız olucaz zaten yakında. :KK53:

deli ya:KK52::KK52: bır arkadasımla konusurken konu acıldı bırde zıkırmatıgı gordu ızah ettım netten grubum var hanı bır kac gruba katıldım ramazanda yakın hem salavatta getırmıs oluyoruz dıye ha kaçokuyosun falan fılan derken korkarım yakında ayakalrın yere değmeyecek yudum reklamı gibi olacan dedi manyak bana :KK35::KK35::KK35:

Canım bazı yerlerde 6. gün 220 adet okunacağı yazıyor ama hangisi doğru acaba ? :44:

İki şekilde de deneriz canım biz de. Bir değil iki hafta yapmış oluruz. Olmaz mı :KK34:

deli ya:KK52::KK52: bır arkadasımla konusurken konu acıldı bırde zıkırmatıgı gordu ızah ettım netten grubum var hanı bır kac gruba katıldım ramazanda yakın hem salavatta getırmıs oluyoruz dıye ha kaçokuyosun falan fılan derken korkarım yakında ayakalrın yere değmeyecek yudum reklamı gibi olacan dedi manyak bana :KK35::KK35::KK35:

Hahahaha hadi bakalım inşallah. Koca bulamasak bile sevap işliyoruz işte. :KK53:

Önce yukarıda yazdığım namazı kılıp sonra o bahsettiğim esma ve salavat okumaya devam edilmeliymiş. Ama yapması çok zormuş. Hatta yorum olarak cennetlik olanlara nasip olur sadece falan deniyor. :44:

hımmmm durum vahim kuzum o zaman zaten 40 gun cok zor da bır defada olsa yapmış olabılmek ne guzel yapabılsek keşke:KK30:

Bunu tavsiye eden hoca güzel bir insan, öyle diyeyim. Ama o da diyor ben hiç yapamadım bunu diye. O kadar vahim yani. :KK1:

lili gelince bizi odunla kovalayacak :KK53:uygulamalar falan derken yine sayfa ilerledi naptınızzzz diye cırlıycek :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Arkadaşlar tefriciyeye baslamadan namazmı kıliyoruz ben anlamadim cepten giriyorum o yüzden hepsini okuyamıyorum

Ben ona özet geçerim. :KK53: Hem o da ilgileniyo bu uygulamalarla falan. Bana kıyamaz. :KK33:

kimse değil be kuzum internetin yeni geyiği twetterın yeni hayali fenomeni gibi birşey herkes kendine göre uyarlıo capsler falan var bir tür hayali karakter

Arkadaşlar tefriciyeye baslamadan namazmı kıliyoruz ben anlamadim cepten giriyorum o yüzden hepsini okuyamıyorum

Ben başlamadan önce kılıyorum ama az önce bahsettiğimiz namaz tefriciyeyle alakalı değildi canım. Kusura bakma kafanı karıştırdıysak.

kimse değil be kuzum internetin yeni geyiği twetterın yeni hayali fenomeni gibi birşey herkes kendine göre uyarlıo capsler falan var bir tür hayali karakter

Şu an adını anmak istemediğim biri de çok geyiğini yapardı da ona sormaya ar ettiydim bir şeyi bilmeyip ondan öğrenmiş olmayı kabullenemediğim için. :KK53:

İki şekilde de deneriz canım biz de. Bir değil iki hafta yapmış oluruz. Olmaz mı :KK34:

Hahahaha hadi bakalım inşallah. Koca bulamasak bile sevap işliyoruz işte. :KK53:

Bir çok yerde 170 olarak geçiyor gerçi rabbim eksiğimizle fazlamızla doğrumuzla yanlışımızla kabul etsin inşallah :KK16:

X