Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye

bende 170 dıye almışım notumu ama müsait olunca tekrar bir bakarım cnm nete falanda :KK16:

Az önce baktım canım detaylı olarak bir çok yerde 170 olarak geçiyor , Allah arkadaşının en kısa zamanda hayırlı haberlerini almamızı nasip etsin inşallahhh :KK16:

Düşünsene mükafat olarak tüm dualarının karşılığını şipşak veriyor Allah :KK16:

duana başladım cnm bitince hbr vericem :KK23::KK23:

Canım bazı yerlerde 6. gün 220 adet okunacağı yazıyor ama hangisi doğru acaba ? :44:

Arkadaşlar tefriciyeye baslamadan namazmı kıliyoruz ben anlamadim cepten giriyorum o yüzden hepsini okuyamıyorum

Lili geldi hatunlar.....:KK55::KK55::KK55:.
Anemmmm......bu sayfalara neler olmuş.....:KK76::KK76::KK76::KK76:
uçmuş bizim kuzular......:111::111::111::111::111::111::111:

melek arkadaşlarım ne güzel paylaşımlar olmuş.......:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

ramazana bomba gibi giriyoruz.......:94::94::94::94::94::94:​

Bi ağlıyor bi gülüyorum valla ben de anlamadım ne yapmaya çalıştığımı. :KK53:

Ayetel kürsi ile ilgili bi şey okuyorum. İlerleyen günlerde sizlerle paylaşabilirim. Bekleyin beni :KK23:

balım üzülmek yok artık gül bakıyım.......:KK34::KK34:

geçicek bu günler.....

her yağmurun ardından güneş doğar....yağmur rahmet olur.....bu yaşadığın acılarda rahmettir inşaAllah.....:KK16::KK16::KK16:

Ağlama ağlıycak hiç birşey yok karıncanın sesini duyan bir yaradanımız var bizimkinide duyuyor ama hakkımızda hayırlısını istiyoruz hep hayırlısı neyse o olacak Allahın izniyle sen güzel bir insansın yaşadıklarında vardır bir hayır belkide çok büyük bir musibeti atlattın kim bilir belki yeniden olacak kim bilir sabır en güzel ibadetmiş birazdaha sabır fındık kurdum....

ya onda 1 haftalık bir dua var sayılı ama nasıp olmadı başlamak burada cok tefrıcıye grubundayım yetısemem belkı ramazanda daha kolay olur dedım sahura kadar beklıorum ben genelde cunku bende ona nıyetlıyım ama bakalım nasıp olur işallah

Oyyy :KK16::KK16::KK16: Nasıl rahatlatıyor şu ilk cümleni duymak.

Ayetel kürsi bambaşka sana anlatamam. Benim takıntım olmuştur hatta. Önemli bir iş olacağı zaman 70 tane okumazsam sanıyorum ki o iş asla iyi bitmeyecek. Hep korur beni. Bir de 313 tane okumayı öğrendim yakın zamanda da. Onun da çok güzelliğini gördüm. Tabi kolay olmuyor ama bazen şıp diye de bitiyor. Ama bir söyleyeyim; olmayacak bir isteğin varsa mümkün değil okumaya başlayamıyorsun. Tecrübemle sabit. Bak sınavımdan önce de mülakatımdan önce de bitirdim 313 tane ben. Dedim resmen mucizevi etkilerini gördüm, aralıksız devam edeyim okumaya. Ama eşşeklik ettim okumadım, sonuç olumsuz oldu.

bende de Ayatel kürsi ve Yasin in yeri ayrıdır ama ben şunada inanırım rabbım kabul etmeyeceği duayı nasip etmez o an nasip olmayıp sonra olmuşssa da vakti saati gelmiştir. Ben yıllardır hep 4444 Tefriciye isterim mesela ama cesaret edip başlayamadım bitiremem (yarısını bılırdım ezbere burada okuya okuya ezberledım mesela) gel gelelim bu yıl nasip oldu...
benim dediğim uygulama bir hafta uygulanıyor ve hergün belli sayıda gece okunuyor 2 rekat hacet namazı ve sonrasında başlıyorsun bir hafta her güne düşen adedi okuyup 2 rekat namazla duanı yapıosun kısmet olursa yapıcam rabbimde avuçlarımızı boş çevirmez işallah :KK16::KK16:

ha bak birde bunaldığımda okuduğum bir duam var Abdülkadir geylani hz lerinin besmele duası muhteşemdir huzuru buluyorsun ben daralmışsam bişeyden umutsuzsam abdest alır okurum 786 besmele 133 salavat getirip duayı okuyorsun bunu dilek içinde okuyan var yani dilek içinde okunuyor ama ben huzur için okudum hep hayata yeniden başlama isteği uyandırır bende

Yok estağfurullah niye damdan düşer gibi olsun arkadaşım bilmediklerimizi hepimiz soruyoruz
Ayatel kursi okunan dua cnm
Öncelıkle perşembe gecesı başlanıyor 2 rekat hacet namazı kılınıp Helal ve meşru isteğin için niyet ediyorsun (genellikle geceyarısı başlayın ve 7 gun de geceyarısı okuyun denıyor )
1 gün 50 defa
2 gün 170 defa
3 gün 220 defa
4 gün 313 defa
5 gün 50 defa
6 gün 170 defa
7 gün 313 defa okuyup tekrar 2 rekat namazını kılıp duanı yapıyorsun.

Yapanlar çok etkili olduğunu belirtmiş ancak bana daha nasip olmadı nasip olursa bende ramazanda niyetlıyım Allah dualarımızı kabul etsin.
Ancak her ne isteyeceksenız hakkınızda hayırlısıysa isteyin ben bazen forumda görüyorum (yanlış anlama olmasın asla burası için yazmıyorum )illa ayrıldıgım sevgilim geri dönsün illa görüştüğümle evleneyim olmaz illa x şirkette işe gireyım vs olmaz hakkımda hayırlı yazdıysan nasip eyle yazmadıysan hakkımda hayırlısını en tez zamanda nasip eyle demek en güzeli.Birde daha yaşı küçük aklı ermeyen üyede çok buralarda hoşlaştığı çocuk x den ayrılsın falan istiyor görüpte böle uygulamalara girmeye kalkanlar var onlara yazıyorum bunu sakın sizin işiniz gücünüz ters döner öyle iyi niyetli olmayan isteklerde size döner haberiniz ola :KK53::KK53:

Bir de 100 tane Ya Latif esması okuyum arkasından şu salavatı okumak:
V-Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina muhammedinil fatihı lima uğlika vel hatimi li ma sebeka ven nasırıl hakkı bil hakkı vel hadi ila sıratıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala alihi ve ashabihi hakka kadrihi ve mikdarihil aziym.

Ve bu şekilde 1000 Ya Latif, 100 salavat olmuş oluyor. Buna tamamlamak iyiymiş. Bir de namaz falan kılınıyor sanırım. Onu şu an anlamaya çalışıyorum, öğrenince döneceğim buraya. Salavatı Fatih'miş bunun adı.

Anem.......kitap gibisiniz kızlar....bayıldım ya....:KK24::KK24::KK24::KK24:

ben şimdi bu duaları okur...fndkımla özgeme dua etmezmiyim......:KK76::KK76::KK76::KK16::KK16::KK16:

Allah razı olsun......benim gibi kimler nasiplenecek kim bilir.....

Canım salavatı ve duanı okudum. Allah kabul etsin inşallahhh 🌺🌺

Kuzumm okudum rabbim kabul etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

260 adet okudum ve duanıda okudum canım Allah kabul etsin :KK16::KK16:

Lilruba için 260 tane okudum allah kabul etsin

Allah razı olsun ballarım.....:nazar::nazar::nazar:

Rabbim okuduğunuz her bir harf için bir dileğinizi kabul etsin inşaAllah........:KK16::KK16::KK16::KK16:

”Bismillahirrahmanirrahim”
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Hayırlı İş Rızık Kapısı için 4444 Salat-ı Tefriciye......:KK12:
DUA LİSTEMİZ:​
LİLRUBA İÇİN OKUYORUZ.....

Başlangıç :23Haz Ptesi akşamı.....Bitiş: 27Haz Cuma akşamına kadar.....​

1) Lilruba.............................260+24 okunacak
2) Mavigece07......................260 okunacak
3) Fndkfndk..........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
4) Monarkkk.........................260 okunacak
5) Cesmi_naZ......................130 okunacak
6) Nara87...........................260 okunacak
7) MissCherryBlossom..........260 okunacak
8) perican55........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
9) özgem81.........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
10)nurhayal.........................260 okunacak
11) Limonlu_Cheescake........260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
12)buradilmen......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
13)berirem..........................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
14)Sottile.............................260 okunacak
15)buujuu............................260 okunacak
16)yagmurlu_ist....................260 okunacak
17)Kelebekcim......................260 okunacak (tamamı okundu) :nazar:
18)Dior34 .............................130 okunacak (tamamı okundu) :nazar:

Hatunlar:KK12::KK12::KK12:
Son durum bu.....
LİLRUBANIN NİYETİ:
Şuan çalıştığım iş yerinde huzurumun olması,alacaklı olduğum geçmiş maaşlarımın ödenmesi,hayırlısıyla girecek olduğum kpss den yüksek puan alarak kendi mesleğimle ilgili bir pozisyona atanmak yada daha iyi bir iş bulup maddi manevi zenginliklerle dolu huzur içinde çalışmak ve güzel projeler üretip mesleğimde ilerlemek istiyorum……

LİLRUBANIN DUASI:

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım…Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı iş rızık için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin…Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM…Senin Sonsuz hazinenden istiyoruz…Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle,sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et…
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle…Lilruba için okuduğumuz tefriciyeler hürmetine çalıştığı iş yeriyle ilgili maddi manevi sıkıntılarını gider Allahım…eksik aldığı maaşlarının tamamına alabilmesini ve girecek olduğu kpss den yüksek puan alıp memur olarak atanmasını nasip eyle….eğer hakkında daha hayırlı huzur içinde olacağı maddi manevi zenginliklerle dolu daha güzel bir iş olacaksa onu tez zamanda nasip eyle Allahım…Sevdiği mesleğinde ilerleyebilmesini insanlara faydalı olacak işler yaparak hayallerine ulaşmasını nasip eyle Allahım….Gönlündeki istekleri hayırlarla kaderine yaz Allahım…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

ben şimdi bu duaları okur...fndkımla özgeme dua etmezmiyim......:KK76::KK76::KK76::KK16::KK16::KK16:

Rabbim okuduğunuz her bir harf için bir dileğinizi kabul etsin inşaAllah........:KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben tahmin ediyordum zaten senin ilgileneceğini bu uygulamalarla falan. Ramazan gelsin iyice bunlara yoğunlaşalım bebeğim. :21:

Lilrubacım payıma düşen 130 taneyi okudum bitirdim duanı ettim :KK16: eger yetiştiremeyecek arkadaş varsa yardımcı olabilirim onlara :KK31:

Allah dualarını kabul etsin inşallah :KK16:

Allah sendende razı olsun cnm evet evet dualarında bizede yer ver bende herkese ediyorummm:KK3::KK3:

1) Lilruba.............................260+24 okunacak (tamamı okundu) :KK12:
5) Cesmi_naZ......................130 okunacak (tamamı okundu) :nazar:

Son durum bu.....
LİLRUBANIN NİYETİ:
Şuan çalıştığım iş yerinde huzurumun olması,alacaklı olduğum geçmiş maaşlarımın ödenmesi,hayırlısıyla girecek olduğum kpss den yüksek puan alarak kendi mesleğimle ilgili bir pozisyona atanmak yada daha iyi bir iş bulup maddi manevi zenginliklerle dolu huzur içinde çalışmak ve güzel projeler üretip mesleğimde ilerlemek istiyorum……

LİLRUBANIN DUASI:

Bismillahirrahmannirrahim… Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım…Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı iş rızık için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin…Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM…Senin Sonsuz hazinenden istiyoruz…Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle,sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et…
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle…Lilruba için okuduğumuz tefriciyeler hürmetine çalıştığı iş yeriyle ilgili maddi manevi sıkıntılarını gider Allahım…eksik aldığı maaşlarının tamamına alabilmesini ve girecek olduğu kpss den yüksek puan alıp memur olarak atanmasını nasip eyle….eğer hakkında daha hayırlı huzur içinde olacağı maddi manevi zenginliklerle dolu daha güzel bir iş olacaksa onu tez zamanda nasip eyle Allahım…Sevdiği mesleğinde ilerleyebilmesini insanlara faydalı olacak işler yaparak hayallerine ulaşmasını nasip eyle Allahım….Gönlündeki istekleri hayırlarla kaderine yaz Allahım…Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım…Amin…Amin…Amin…Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım… Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed…

Yok estağfurullah niye damdan düşer gibi olsun arkadaşım bilmediklerimizi hepimiz soruyoruz
Ayatel kursi okunan dua cnm
Öncelıkle perşembe gecesı başlanıyor 2 rekat hacet namazı kılınıp Helal ve meşru isteğin için niyet ediyorsun (genellikle geceyarısı başlayın ve 7 gun de geceyarısı okuyun denıyor )
1 gün 50 defa
2 gün 170 defa
3 gün 220 defa
4 gün 313 defa
5 gün 50 defa
6 gün 170 defa
7 gün 313 defa okuyup tekrar 2 rekat namazını kılıp duanı yapıyorsun.

Yapanlar çok etkili olduğunu belirtmiş ancak bana daha nasip olmadı nasip olursa bende ramazanda niyetlıyım Allah dualarımızı kabul etsin.
Ancak her ne isteyeceksenız hakkınızda hayırlısıysa isteyin ben bazen forumda görüyorum (yanlış anlama olmasın asla burası için yazmıyorum )illa ayrıldıgım sevgilim geri dönsün illa görüştüğümle evleneyim olmaz illa x şirkette işe gireyım vs olmaz hakkımda hayırlı yazdıysan nasip eyle yazmadıysan hakkımda hayırlısını en tez zamanda nasip eyle demek en güzeli.Birde daha yaşı küçük aklı ermeyen üyede çok buralarda hoşlaştığı çocuk x den ayrılsın falan istiyor görüpte böle uygulamalara girmeye kalkanlar var onlara yazıyorum bunu sakın sizin işiniz gücünüz ters döner öyle iyi niyetli olmayan isteklerde size döner haberiniz ola :KK53::KK53:

Tesekkur ederim :)
Allah kabul etsin insallah dualarinizi

Son durum bu.....
LİLRUBANIN NİYETİ:

LİLRUBANIN DUASI:

canım Allah kabul etsin 260 tane okudum ben. Dua da ettim. :KK16:

�Bismillahirrahmanirrahim�

Son durum bu.....
LİLRUBANIN NİYETİ:
Şuan çalıştığım iş yerinde huzurumun olması,alacaklı olduğum geçmiş maaşlarımın ödenmesi,hayırlısıyla girecek olduğum kpss den yüksek puan alarak kendi mesleğimle ilgili bir pozisyona atanmak yada daha iyi bir iş bulup maddi manevi zenginliklerle dolu huzur içinde çalışmak ve güzel projeler üretip mesleğimde ilerlemek istiyorum��

LİLRUBANIN DUASI:

Bismillahirrahmannirrahim� Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed�Ey Merhametlilerin En Merhametlisi Yüce Allahım�Biliriz ki benim Lilruba isimli arkadaşımın ve sana bu forumda hayırlı iş rızık için dua eden tüm arkadaşlarımın dualarını isteklerini bilen sadece Sensin�Senin kapından başka gidecek kapı ve gönlümüzün isteklerine cevap verecek başka bir sığınağımız yok ALLAHIM�Senin Sonsuz hazinenden istiyoruz�Lilruba rumuzlu arkadaşımın ve bu forumda birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın günahlarını affeyle,sıkıntılarını gider,maddi ve manevi ferahlık ihsan et�
Ya Mücib isminle dualarımızı kabul eyle�Lilruba için okuduğumuz tefriciyeler hürmetine çalıştığı iş yeriyle ilgili maddi manevi sıkıntılarını gider Allahım�eksik aldığı maaşlarının tamamına alabilmesini ve girecek olduğu kpss den yüksek puan alıp memur olarak atanmasını nasip eyle�.eğer hakkında daha hayırlı huzur içinde olacağı maddi manevi zenginliklerle dolu daha güzel bir iş olacaksa onu tez zamanda nasip eyle Allahım�Sevdiği mesleğinde ilerleyebilmesini insanlara faydalı olacak işler yaparak hayallerine ulaşmasını nasip eyle Allahım�.Gönlündeki istekleri hayırlarla kaderine yaz Allahım�Ve Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım�Amin�Amin�Amin�Dualarımızı günahsız gönüllerin duası gibi kabul eyle Allahım� Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed�

Canim.okudum bittiiii :KK66:
Allah kabul etsin dualarimizi

Canım bir kısmını bölüşebiliriz... :KK17:
Çok yoğunum bu hafta, normalde hiç huyum değil ama bu seferlik böyle oldu maalesef.
Ne kadarını okumak istersin?

cuma sondu dimi canım bu :26: cumaya kadar 130 taneyi ben okurum istersen, snaa da 130 kalmış olur :KK34:

ayy ezberledim ya artık rahata erdim sonunda yaa :KK53:

X