Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

:44:
340 tefriciye 1 haftada çekilebilir aslında... Arkadaşlar zorlandılarmı anlamadım ki

ben de biteceğini düşünüyorum, 340 çok sayılmaz. Kızlar günü mü şaşırdı acaba, size özelden dönmüyolar mı mazeret bildirmek için

Son düzenleme:
:44:

ben de biteceğini düşünüyorum, 340 çok sayılmaz. Kızlar günü mü şaşırdı acaba, size özelden dönmüyolar mı mazeret bildirmek için

yok vallahi kimse geri dönüş yapmadı....çok şükür sen,lilruba,sevila hariç ... artık ne diyeyim ...misscharyboomse ile bugün konuşmuştuk bitiricem bu gece diyordu...

Keşke çekemeyecek olanlar mazeret bildirselerdi en azından bende çekebilecek arkadaşlara dağıtırdım tefriciyeleri

Kızlar Nerdesiniz ??

canım kusura bakma akşam bitirince yazarım dedim bu saat oldu dönemedim......
işten erken çıktık bugün malum yas var.....
2 gündür üzüntüden başım ağrıyor....
eve gidince güzelce duanı yaptım okudum canım.....
hatta oruç olan tanıdığıma bile okuttum.......
ama baktım moralim çok fena bişeylerle kafa dağıtmaya çalıştım...
sonra yemek hazırla,çay faslı derken çaya misafirim geldi........çat kapı.......
anca döndüm sana........
ama forumu okuyunca baktım pek dönen olmamış.....üzüldüm doğrusu.....
bundan sonra istersen belli kişilerle devam edelim ve kural olarak herkes hergün yada gün aşırı dönüş yapsın......
hem sayfaya yazsın herkes haberdar olsun hemde kime okuduysa ona......
tabi bu benim fikrim herkes ne düşünür bilemiyorum......
eksikleri okuruz canım üzme kendini Allah biliyor sonuçta neden böyle olduğunu.....

Keşke çekemeyecek olanlar mazeret bildirselerdi en azından bende çekebilecek arkadaşlara dağıtırdım tefriciyeleri

Canım ben 100 taneyide bitirdim allah kabul etsin..ama bence çekmişlerdir kimse bu sorumluluğu alıp seni ortada bırakmaz diye düşünüyorum..

Eğer öyle bişey varsa gerçekten çok büyük terbiyesizlik bu..bu topic in amacı belli her hafta 440 tefriciye çekenler katılır zaten buraya..üstelik dua bu yani nasıl sorumluluk alıp umursamazsın..ben burdan kimsenin böyle bişey yapıcağına inanmıyorum inanmak istemiyorum!!!

Eğer gerçekten çekilmediyse ve geri dönüş olmazsa biz sürekli aktif olanlarla devam edelim ve seninkini 10 günde tamamlamış olalım..

Bak lilruba arkadasımız yorgunluk ve ciddi moral bozukluguyla yataga gömülmek varken oturmuş fazla fazla çekmiş allah ondan razı olsun..

Bence herkes bitirdi sadece bazılarımızın nete girmeye haber vermeye zamanı olmadı görürsün yakında söylerler..

Son düzenleyen: Moderatör:

Canım çookkk teşekkür ederim .... Çok mutlu oldum ....Allahım razı olsun sizden...Peygamber efendimiz yüzü suyu hürmetine inşallah hepimizin dilekleri kabul olur...Tamam her hafta tefriciye çekip haber verecek olanlarla devam edelim o zaman...Sonuçta bu zorla olacak birşey değil isteyerek çekmek lazım...Zaten başlayınca bitiyo...

Canım çok teşekkür ederim... ...Benim üzüldüğüm herkes perşembe akşamına kadar tamamlayıp haber vericez deyip haber vermemesi ...Çekememeleri değil de verilen söz önemli...Sonuçta bende onlara güvenip sayı tamamlanır diye bekliyorum... Herkesin canı sağolsun çekende çekmeyende herkese teşekkür ederim

Herkese hayırlı Cumalar diliyorum ...Bu olumlamaları tekrar edersek hayatımızda güzel değişmeler olucak iinşallah...Negatif düşüncelerden kurtulalım :13:

OLUMLU DEĞİŞİM İÇİN

” Hayatımın tamamen olumlu bir şekilde değişmesini ve bu değişime kolaylıkla uyum sağlayabilmeyi seçiyorum.
Bu değişimin benim, ailemin ve bütünün hayrına olmasını kabul ediyorum.
Hayatımın iyi ve güzel bir şekilde hızlı olarak değişmesine bütün kalbimle niyet ediyorum.
Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum.”

EVLİLİK İÇİN

“Mutlu bir evlilik yapmayı, eşimle uyum ve denge içinde yaşamayı seçiyorum.
Eşimi mutlu ettiğim gibi, kendimi ve sevdiklerimi de mutlu etmeyi kabul ediyorum. Bütün kalbimle ve beynimle evet diyeceğim, evleneceğim kişinin hayatıma girmesi için şimdi güçlü bir şekilde niyet ediyorum.

” Eşimle evliliğimizin mutlu ve uyumlu olmasını seçiyorum.
Eşimi sevmeyi ve onu desteklemeyi kabul ediyorum.
Eşimin bana sevgi, saygı ve anlayış göstermesini tüm kalbimle istiyorum ve bu isteğimi elde etmeye kesin olarak niyet ediyorum.

Son düzenleme:
KATILIM LİSTESİ

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi---kalan 100
2)Sevila34-- 340 çekildi - 100 çekildi
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--kalan 340
5)lilruba--340 çekildi 140 çekildi
6)MissCherryBlossom--kalan 340
7)Ceylinimdeceylinim---kalan 340
8)fndkfndk----kalan 340
9)therewasanAngel---kalan 340

çekilmeyen son 1800 tane kalmış

Son düzenleme:
KATILIM LİSTESİ

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi---kalan 100
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--kalan 340
6)MissCherryBlossom--kalan 340
7)Ceylinimdeceylinim---kalan 200 -- 140 BOŞTA
8)fndkfndk----kalan 340

kızlar Ceylinimdeceylinimle mesajlaştık .... 200 çekebilecekmiş bugün... 140 tanesi boşta ...aramıza yeni katılacak tefriciye çekmek isteyen arkadaşlar lazım duyrulur

Ben 300 tanemi cektim, bugun 40 tane cekicem, isteyen yoksa Ceylinimin 140 tanesine baslayabilirim, ama garanti veremem

Ben 300 tanemi cektim, bugun 40 tane cekicem, isteyen yoksa Ceylinimin 140 tanesine baslayabilirim, ama garanti veremem

KATILIM LİSTESİ

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi---kalan 100--kalan 70
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--kalan 340
6)MissCherryBlossom--300 çekildi-- kalan 40
7)Ceylinimdeceylinim---kalan 200 -- 70 BOŞTA
8)fndkfndk----kalan 340

misscharry sağol canım ya içim rahatladı oh be yaw .... 140 çekmek isteyen arkadaşlar aramızda paylaşalım.... bende çekmem gereken 100 tefriciyeden 30 unu çektim 70 kaldı .... 140 tan 70 ini alırım...geriye 70 kalıyo...

70 tefriciye almak isteyen ??? :44:

Son düzenleme:

Canım ben 40 çektiğimi söylemiştim geçen mesajlarda. üzerine 10 daha ekledim. Bugün akşama doğru yolculuğa çıkacağız. Yolda bitiririm ben kalan 290 taneyi. Bu gece bitmiş olur yani. Buraya yazamazsam dahi okudum diye yazabilirsiniz gece.Asla okumazlık etmem yani.

Hayırlı cumalar bu arada hepimize. Dualarımızı esirgemeyelim birbirimizden.

canım hayırlı yolculuklar .... Tamam okunmuş olarak Allahında izniyle değiştiriyorum listeyi...

KATILIM LİSTESİ

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi---kalan 100--kalan 70
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--kalan 340
6)MissCherryBlossom--300 çekildi-- kalan 40
7)Ceylinimdeceylinim---kalan 200 -- 70 BOŞTA
8)fndkfndk----340 çekildi

Canım ben de tamamladım 340 tanemi ama internete giremedim, kusura bakma Ama canlar ben bu hafta 340 taneyi okumakta zorlandım, dolayısıyla devam edemiycem diğer kişilere okumaya, söz verip de okuyamazsam kendimi kötü hissederim, onun için de ben müsadenizle çıkıyorum listeden, Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah hepinizin duaları hayırlısıyla kabul olur tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…