Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

anladım canım Allah kabul etsin bende yarın başlarım inşallah ama 1 hafta çok uzun bence herkes 3 günde tamamlamaya çalışsın zaten 340 tane çekiliyor ben evvelsi gün çalıştığım halde 300 küsür tane çekmiştim bence kısa sürede tamamlamamız daha iyi hemde sıra çabuk gelir uzamamış olur.

canım güzel düşünüyorsun....
sana katılıyorum ama....
herkese uymadı malesef.....
1 hafta sürede 4444 taneye tamamlayamadık.....
mavigece arkadaşımız için kalan sayıdan alabilir misin?

Kızmayın lütfen ama herkes uzun da sürse kendininkini okusa. Olur ya biri 1 eksik okusa olmaz. Bu dua için anahtar kilit uyumu var denir, 4444 çok önemli bir sayı kabul olması için gereken sayı. Tabi benden isteyen olursa seve seve okurum ama ne bileyim ben biraz takıntılıyımdır, ya biri eksik okuduysa ya olmazsa diye düşünür dururum. :KK9: Başak olmanın zararları:KK17:

canım güzel düşünüyorsun....
sana katılıyorum ama....
herkese uymadı malesef.....
1 hafta sürede 4444 taneye tamamlayamadık.....
mavigece arkadaşımız için kalan sayıdan alabilir misin?

Lilruba senide sürekli çekenler listesine ekliyorum tatlım :KK34:

anladım canım Allah kabul etsin bende yarın başlarım inşallah ama 1 hafta çok uzun bence herkes 3 günde tamamlamaya çalışsın zaten 340 tane çekiliyor ben evvelsi gün çalıştığım halde 300 küsür tane çekmiştim bence kısa sürede tamamlamamız daha iyi hemde sıra çabuk gelir uzamamış olur.

canım listede 340 + 70= 410 tefriciye boşta 410 tane tefriciyeden ne kadarını okuyabilirsin ?

Kızmayın lütfen ama herkes uzun da sürse kendininkini okusa. Olur ya biri 1 eksik okusa olmaz. Bu dua için anahtar kilit uyumu var denir, 4444 çok önemli bir sayı kabul olması için gereken sayı. Tabi benden isteyen olursa seve seve okurum ama ne bileyim ben biraz takıntılıyımdır, ya biri eksik okuduysa ya olmazsa diye düşünür dururum. :KK9: Başak olmanın zararları:KK17:

canım bende böyle düşünüp kendim için başlamıştım ama 1000 tanesini anca çekebildim ve bu başlığı açmaya karar verdim...Birlikten kuvvet doğar adediyle ilgili aklımıza vesvese getirmeyelim bence :KK34: ... sayıyı itinayla takip edince sorun olmaz diye düşünüyorum...ben hatta tesbihle çekmiyorum sayaç var bitane küçük onunla çekiyorum...iş yerinde evde vs... nerde boş kaldıysam çekiyorum ...adetli olmakta önemli değil...sonuçta Allah tarafından olan bir şey bu regl... bu listedeki herkes için çekerken mutlaka birileri regl olucak :KK15:....O yüzden niyetler önemli...hepimiz hayırlı bir eş sevgilisi olanlar o kişiyle hayırlı yuva kurmak istiyo ...dualarda bir sebeptir :KK16:

410 tefriciyeden kaç tanesini alabilirsin ???

ESKİ LİSTE

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi--70 çekildi-kalan 100
2)Sevila34-- 340 çekildi - 100 çekildi
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
5)lilruba--340 çekildi 140 çekildi
6)MissCherryBlossom--340 çekildi
7)Ceylinimdeceylinim--- 200 çekildi
8)fndkfndk----340 çekildi
9)BOŞTA KALAN TEFRİCİYE---410

KIZLAR TOPLAMDA 510 TEFRİCİYE KALDI 100 TANEYİ BEN ÇEKİCEM ZATEN... KALAN 410 TANEDEN KAÇ TANESİNİ ÇEKEBİLİRSİNİZ YARDIM EDERSENİZ BİTİCEK :KK34:

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- tefriciyeleri bitmek üzere :KK34:
2)Sevila34----4444 çekilicek
3)Enfl---4444 çekilicek
4)lilruba---4444 çekilicek
5)MissCherryBloosom---4444 çekilicek
6)Ceylinimdeceylinim---4444 çekilicek
7)fndkfndk---4444 çekilicek
8)rapisa---4444 çekilicek
9).....
10).....

2 kişi eksik ....Miyora katılıcakmısın ?.... haydi katılımlarınızı bekliyoruz

Bu hafta Sevila34 çekicez kızlar ... 2. sıradayız

Son düzenleme:

canım listede 340 + 70= 410 tefriciye boşta 410 tane tefriciyeden ne kadarını okuyabilirsin ?

canım bende böyle düşünüp kendim için başlamıştım ama 1000 tanesini anca çekebildim ve bu başlığı açmaya karar verdim...Birlikten kuvvet doğar adediyle ilgili aklımıza vesvese getirmeyelim bence :KK34: ... sayıyı itinayla takip edince sorun olmaz diye düşünüyorum...ben hatta tesbihle çekmiyorum sayaç var bitane küçük onunla çekiyorum...iş yerinde evde vs... nerde boş kaldıysam çekiyorum ...adetli olmakta önemli değil...sonuçta Allah tarafından olan bir şey bu regl... bu listedeki herkes için çekerken mutlaka birileri regl olucak :KK15:....O yüzden niyetler önemli...hepimiz hayırlı bir eş sevgilisi olanlar o kişiyle hayırlı yuva kurmak istiyo ...dualarda bir sebeptir :KK16:

Canım birazdan dus alacagim, sımdılık 100 dıyeyım de fazla okursam soylerım :) allahım hepımıze hayırlı esler nasıp etsın inşallah :KK16:

Canım o zaman lütfen bana hakkını helal et... Hayırlı bir eşle güzel bir yola girersem senide haberdar edicem :KK54::KK16:
Helal olsun canım ne demek, inşallah dualarımız kabul olur da gönlüne göre hayırlı birisiyle hayırlı bir evlilik yaparsın. :KK16:

[SUB]ESKİ LİSTE [/SUB]

3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
9)Miyora --kalan 100
10)BOŞTA KALAN TEFRİCİYE---310

haydi son 310 tefriciye kızlarrrr :KK55:

listeye sonradan gırme durumu oluyosa bende katılabılırmıyım?

O dediğim gün bitirdim hepsini canim benim eksik okudugumdan varsa bitireyim .
Yoksa yenisine baslayayim ?

tamam şekerim zaten çektiğini düşünerek çekmiş olarak değiştirdim sağolasın :KK1:

bu arada sana geçenlerde özel mesaj atamadım mesaj kutun dolmuş sanırım :26:

310 tefriciye boşta canım ...ne kadar almak istersen 310 dan yaz ben ona göre değiştireyim...:KK34:

[SUB]ESKİ LİSTE [/SUB]

3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
9)Miyora --kalan 100
10)BOŞTA KALAN TEFRİCİYE---310

haydi son 310 tefriciye kızlarrrr :KK55:

sadece 100 tane mi okuyayım ben şimdi? fazla da olur mu?

tamam şekerim zaten çektiğini düşünerek çekmiş olarak değiştirdim sağolasın :KK1:

bu arada sana geçenlerde özel mesaj atamadım mesaj kutun dolmuş sanırım :26:

310 tefriciye boşta canım ...ne kadar almak istersen 310 dan yaz ben ona göre değiştireyim...:KK34:

Ne zamana kadar canim ?

130 tane çektim.:nazar: Listede 10 kişi var ya ilk senin için için çekiyoruz değil mi sonra sıra sıra herkes için 4444 çekilecek. Doğru anladım umarım.:KK1: Ve ben listedeyim şu an sanırım? :21:

X