Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Sevila'da tolin'de polemiğe girip, bunu uzatmaları halinde ceza alacaklarını bilen üyeler.
Tartışmayı tatlıya bağlamak yerine birbirlerine laf söylemeyi tercih etmek, cezaya razıyız demektir.

Baskın mı:KK14: yok yahu aslında epeyde gürültülü girdim siteye, topiğinizin kapısı açıktı o yüzden kapı vurmadan girdim ama ne yapayım, ille gel dediler tartışarak.

Daha fazla meşgul etmeden kaçayım, Allah niyetlerinizi ve dualarınızı kabul etsin inşaallah.

Topiğinizin kavgasız gürültüsüz olması dileğimle:KK34:

Teşekkürler...her zaman bekleriz tabi birlikte güzel dileklerde bulunmak ve dua etmek için.....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

maviş gelince inanamayacak.....

umarım akşamı güzel geçmiştir.....:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

gerçi olanları okuyunca çok iyi olacağını sanmıyorummmmmm :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Kızlar burada :KK53::KK53: neler oldu lütfen biri özet geçsin :26::26::26:

Benim güzel geçti kızlar :KK16::KK16: ... kek e 10 numara olmuş dedi :KK52::KK52::KK52::KK52: ...koyduğum kutuyu da çok beğendi :nazar: nazar boncuklu bir kutuydu :nazar::nazar: ... ben den çok annem beğenecek kutuyu diyo :KK1::KK1::KK1:
Açık açık sordum neden aramadın ya da mesaj atmadın diye yüzüme hiç bişey söylemeden bakıyo..kararsızmısın dedim..evet diyo ikilemde kaldım diyo..seni üzmek istemiyorum çok tatlısın dedi...ben de dedim benim bir beklentim yok..yani bir arkadaş olarak tanıyalım önce dedim...tamam öyleyse diyo... Ama kiminle görüşeceğini annene söyledinmi dedi bende söyledim o biliyo dedim...bilsin zaten doğrusu o gibi bişeyler söyledi...
bu çocuğun kararsızlığı bende iticilik oluşturdu :KK25:

Şimdi ne düşüneceğimi bilmiyorum mesela...ilk görüşmede ona karşı duygularım daha netti ... şimdi ben de de netlik kalmadı :KK14:

Benim güzel geçti kızlar :KK16::KK16: ... kek e 10 numara olmuş dedi :KK52::KK52::KK52::KK52: ...koyduğum kutuyu da çok beğendi :nazar: nazar boncuklu bir kutuydu :nazar::nazar: ... ben den çok annem beğenecek kutuyu diyo :KK1::KK1::KK1:
Açık açık sordum neden aramadın ya da mesaj atmadın diye yüzüme hiç bişey söylemeden bakıyo..kararsızmısın dedim..evet diyo ikilemde kaldım diyo..seni üzmek istemiyorum çok tatlısın dedi...ben de dedim benim bir beklentim yok..yani bir arkadaş olarak tanıyalım önce dedim...tamam öyleyse diyo... Ama kiminle görüşeceğini annene söyledinmi dedi bende söyledim o biliyo dedim...bilsin zaten doğrusu o gibi bişeyler söyledi...

Şimdi ne düşüneceğimi bilmiyorum mesela...ilk görüşmede ona karşı duygularım daha netti ... şimdi ben de de netlik kalmadı :KK14:

Zamanla asilir bence kuzum.
Olacagi varsa olur üzme kendini.

canım bence ikinizin de zamana ihtiyacı var.....konuşup birbirinizi tanımak önemli....zamanla taşlar yerine oturacak.....

olacaksa zaten ayağına dolanıyor demişti bir arkadaşım ve ben buna inanıyorum.....

Kizlar kendimden biliyorum 4444 salat degil 4 milyo salat cekin hayirli esiniz olsun.
Esiniz hayirsizsa tum hayatiniz size zindan oluyor.
Evlenmek icin evlenmeyin.
Ve olabildigince iyi gozlem yapin. En onemli sey de ailesi nasil. Ve daha da onemlisi ailesiyle iliskisi nasil..buna iyi bakin.
Rabbim hayirli esler hayirli omurler versin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar kendimden biliyorum 4444 salat degil 4 milyo salat cekin hayirli esiniz olsun.
Ve olabildigince iyi gozlem yapin. En onemli sey de ailesi nasil. Ve daha da onemlisi ailesiyle iliskisi nasil..buna iyi bakin.

Amin canim teşekkürler.
Sen memnun degilmisin eşinden ?
Birde hamilesin ? :26:

canım yazdıklarından mutsuzsun gibi algıladım....doğru mu anladım bilemiyorum....sen severek isteyerek mi evlendin....şuan bize böyle yazmana sebep neydi.....Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almanı nasip etsin.......:KK14:

Hala ne cürretle laf sokuyosun sen !!! Sen suçsuz değil yüzsüzsün..arsızsın bin kere tükürülse yarabbi şükür çekersin sana yazma dedikçe laf sokuyosun hala!!

Allah ben haksızsam bana sen haksızsan sana versin!! Nokta

benim çok haklı oldugum bi konuda bana akıl vermeye kalkmıştın tepkimden dolayı, bak insan demek ki sinirlenebiliyormuş değil mi?
Baskasına hadi canım kibledim byyyy diye geçmeden önce insanın kendine bakması lazımmış değil mi???
Üstelik benim tartışmam dua gıbı bır manevı bır konunun içinde de değildi, neyse seni de kiblemişler, bundan sonra bırıne akıl vermeden önce ıkı kere dusunursun artık :KK37::KK37:

hanımlar tum bu tartışmalardan sonra rabbım hepinizin dualarını kabul etsin, en hayırlısını versin bi de en gönlünüzden geçeni :KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
benim çok haklı oldugum bi konuda bana akıl vermeye kalkmıştın tepkimden dolayı, bak insan demek ki sinirlenebiliyormuş değil mi?
Baskasına hadi canım kibledim byyyy diye geçmeden önce insanın kendine bakması lazımmış değil mi???
Üstelik benim tartışmam dua gıbı bır manevı bır konunun içinde de değildi, neyse seni de kiblemişler, bundan sonra bırıne akıl vermeden önce ıkı kere dusunursun artık :KK37::KK37:

hanımlar tum bu tartışmalardan sonra rabbım hepinizin dualarını kabul etsin, en hayırlısını versin bi de en gönlünüzden geçeni :KK16::KK16::KK16:

ponyoo şuan sevila pasif durumda......yazacaklarına cevap veremeyeceğinin sanırım farkındasındır...ve bu şekilde yazarak neyi çözmeye çalıştığını

anlayamadım.....sadece bunları zikretmek için mi girdin dua

topiğimize..... oysa biz bu güne kadar böyle şeyler hiç yer vermedik.....:KK5:

ve arkadaşlarımız arasındaki problemi de çözecekler.....lütfen yeterince üzüldük bugün....içindekileri pek tabi özelden de yazabilirdin......:KK14:

farkında değilsin ama kendi öfkeni dindirmeye çalışırken bu kadar insanında hakkına giriyorsun........

güzel dileklerin için teşekkür ederim....umarım böyle şeylerde değil,dua ve dileklerde aramıza katılırsın......

Zamanla asilir bence kuzum.
Olacagi varsa olur üzme kendini.

kafam iyice çorba oldu şekerim.... ilk buluşmada nettim ona karşı...şimdi onun bu kararsızlığı beni de olumsuz etkiledi...

Tamam beni tatlı buluyo .. gayet neşeli güzel bi görüşmemiz oldu... ama bi yaşımı soruyo.ailemi soruyo... sonra niye aramadın ya da ararmısın dediğimdede yüzüme aval aval bakıyo....

Ben hala çözemedim bu çocuğu... :26:

canım bence ikinizin de zamana ihtiyacı var.....konuşup birbirinizi tanımak önemli....zamanla taşlar yerine oturacak.....

olacaksa zaten ayağına dolanıyor demişti bir arkadaşım ve ben buna inanıyorum.....

Haklısın canım... Şimdi nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum...Bu görüşmeden sonra bende de heves kalmadı...Güzel geçti , yakışıklı çocuk uyumluyuzda kafa yapılarımız fiziğimiz falan.... Ama ne istediğini bilmemesi beni çok sinirlendiriyo :KK47::KK47::KK47:

anneside beş vakit namazını kılan biriymiş...bizimkilerde bende kılıyoruz o yönden ailelerde de uyum olucak... Ama gel gelelim nasıl biz birbirimize alışıcaz sevgili olucaz bilmiyorum :26::26: ...ben ona hemen öyle bi beklentim yok deyince rahatladı bi sanki...Erkekler çok korkuyo evlilkten :KK53::KK53:

ponyoo şuan sevila pasif durumda......yazacaklarına cevap veremeyeceğinin sanırım farkındasındır...ve bu şekilde yazarak neyi çözmeye çalıştığını

anlayamadım.....sadece bunları zikretmek için mi girdin dua

topiğimize..... oysa biz bu güne kadar böyle şeyler hiç yer vermedik.....:KK5:

ve arkadaşlarımız arasındaki problemi de çözecekler.....lütfen yeterince üzüldük bugün....içindekileri pek tabi özelden de yazabilirdin......:KK14:

farkında değilsin ama kendi öfkeni dindirmeye çalışırken bu kadar insanında hakkına giriyorsun........

güzel dileklerin için teşekkür ederim....umarım böyle şeylerde değil,dua ve dileklerde aramıza katılırsın......

şu an pasif ama nasıl olsa engeli kalkacak canım, ona başkasına akıl vermeden önce kendi için kendi aklını kullanmasını tavsiye ettim.. pek ala gırdığınde bana cevap verebılır, mesaj da atabılır, pasif olmadan görseydim o zaman yazardım zaten...
kimsenin hakkına gırmek ıstemem gırmem de ama su an topik zaten karışık, yenıden duaya geçılseydı yazmazdım, siz yine de hakkınızı helal edin:KK16:
severek katılırım ama nasıl oluyor bılmıyorum :26:

Son düzenleme:
kafam iyice çorba oldu şekerim.... ilk buluşmada nettim ona karşı...şimdi onun bu kararsızlığı beni de olumsuz etkiledi...

Tamam beni tatlı buluyo .. gayet neşeli güzel bi görüşmemiz oldu... ama bi yaşımı soruyo.ailemi soruyo... sonra niye aramadın ya da ararmısın dediğimdede yüzüme aval aval bakıyo....

Sen sorman gerekeni sormussun.
Yazma birşey daha arama.
Ondan bekle
Yaşarsa ne ala yazmazsa kendi bilir

bence ne biliyormusun o ne aradığını ne istediğini bilmiyor yada biliyor sen onun istediklerine uymuyorsun ama seni kaybetmekte istemiyor. örn. evlenmeyi düşünmüyordur ama sen evlenmek niyetiyle başlıyorsundur ilişkiye o da bunu kafasında sorguluyordur .
canım bence sen ne yap biliyormusun henüz yolun başındayken Allah a "Allah ım biz birbirimiz için hayırlıysak bizi birbirimize yakınlaştır hayırlı değilsek bizi uzaklaştır " diye dua et daha ilk sevgilin zaten baştan böyle niyet edersen olacaksa zaten Allah kolaylaştırır yok hayırsızsa olmasın zaten.tabi bu benim fikrim yine senin bileceğin şey senin hayatın vsonradan üzülme diye yazmak istedim

Sevgili Bayanlar,

Problemin ne olduğunu bilmiyorum ! Sizden çok rica ediyorum ...Lütfen bu başlıkta kavga amaçlı mesaj ve paylaşım yapmayınız !

Umarım bu uyarım etkili olur.... 1. sayfaya gidip ilk mesajımı okumanızı rica ederim...Amacınız dua etmek değilse bunu bildirin listeden isminizi silelim !

Hayırlı Geceler !

Haklısın canım... Şimdi nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum...Bu görüşmeden sonra bende de heves kalmadı...Güzel geçti , yakışıklı çocuk uyumluyuzda kafa yapılarımız fiziğimiz falan.... Ama ne istediğini bilmemesi beni çok sinirlendiriyo :KK47::KK47::KK47:

anneside beş vakit namazını kılan biriymiş...bizimkilerde bende kılıyoruz o yönden ailelerde de uyum olucak... Ama gel gelelim nasıl biz birbirimize alışıcaz sevgili olucaz bilmiyorum :26::26: ...ben ona hemen öyle bi beklentim yok deyince rahatladı bi sanki...Erkekler çok korkuyo evlilkten :KK53::KK53:

şuan tanımadığın için anlayamıyorsun.......sen ne düşünürsen düşün onun aklından geçeni tam olarak bilemezsin öyle değilmi.....bence sen etkilendiğin için

sabırsızlanıyorsun...oda zamana bıraktığına göre boş değil....ama şu var evlilik için kendini hazır hissetmiyor olabilir.....ciddi düşünen bir bayanla karşı

karşıya......:KK31::KK31::KK31::KK31: birbirinizi tanıdıkça netleşecek.......şuan evliliğe değil....kişiye odaklan....ailelerin uyumu önemli tabi ama öncelikle sen onunla

aynı evi paylaşacaksın.....anlayışlımı, ilgili mi, çocuğuna baba olabilecek mi, sana hayat arkadaşı olabilecekmii.....insan mı onu anlamaya çalış.....hoş

yıllarca evli olanlar eşlerini tanıyamıyor ama......:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bence ne biliyormusun o ne aradığını ne istediğini bilmiyor yada biliyor sen onun istediklerine uymuyorsun ama seni kaybetmekte istemiyor. örn. evlenmeyi düşünmüyordur ama sen evlenmek niyetiyle başlıyorsundur ilişkiye o da bunu kafasında sorguluyordur .
canım bence sen ne yap biliyormusun henüz yolun başındayken Allah a "Allah ım biz birbirimiz için hayırlıysak bizi birbirimize yakınlaştır hayırlı değilsek bizi uzaklaştır " diye dua et daha ilk sevgilin zaten baştan böyle niyet edersen olacaksa zaten Allah kolaylaştırır yok hayırsızsa olmasın zaten.tabi bu benim fikrim yine senin bileceğin şey senin hayatın vsonradan üzülme diye yazmak istedim

canım çok sağol...haklısın bende öyle düşünüyorum...benim hafif kilolu oluşumu bile düşünmüş...şakayla karışık söyledi... kendisi tığ gibi değil uzun boylu yapılı ama erkeklerde manken istiyo ...ben de 172 li bir bayanım kilomda 72 lerde...65 kilo olsam daha zayıf gözükücem :KK25:

off...Ben onun kararsızlığını çekmek zorundamıyım ya :KK43::KK43: .... Dediğin gibi dua edip beklemekten başka çare yok... O sabah ki hevesle kek yapan kız gitti ... en başa döndüm sanki...sanki hala şuan birisi yok ve ben bekliyorum :KK50::KK50::KK50: ....

X