Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

canım yazdıklarından mutsuzsun gibi algıladım....doğru mu anladım bilemiyorum....sen severek isteyerek mi evlendin....şuan bize böyle yazmana sebep neydi.....Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almanı nasip etsin.......:KK14:

Severek evlendim ama bi cok kiz gibi aman yasimda gecmesin de diye dusunmustum.
Fakat yanilmisim. Cok pismanim.
Tek mutlulugum icimde buyuyen oglum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Brad Pitt değilde...Kızların beğeneceği bi tip Lilrubam...Fazla seçicilikten evde kalmış galiba ...Benim gib :KK1::KK1::KK1::KK1:

Yaaaa ne zormuş canım valla...Eve gelince oh kafam rahatladı demekki böyleymiş diyemiyorum...ilk buluşmada konuştukça konuştuk bu buluşmada araya böyle boşluklar girdi sanki...konuştuk durgunlaştık...ara ara...

Haydi iyi geceler herkesin hakkında hayırlısı olsun sizlerinde canlarım öptttümmm kocaman :KK52::KK52::KK52:

canım herşey Allahın ol demesiyle olur......sen hayırlısı için dua et......ve akışına bırak....iyi geceler.....
:KK16::KK16::KK16::KK16:

ah bacım ah.....benmi fesatım bilemiyorum.....akılları başları başka şeylere çalışıyor sanki.....:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

neyse dua topiğnde bişey yazmayayım.....:2::2::2::2::2::2:

herşey görüntümü yani........:26::26::26::26::26::26:

bilmiyorum ama bana fiziğe çok takılan erkeklerin ergenliğini tamamlamamış tipler gibi geliyor....:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

eşin olacak insandan da çekinmesin insan demi ay kilo alırsam beni beğenmez terkeder:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

hep bunu düşünerek mi yaşayacağız.....ben istemiyorum böyle adam....:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

zaten ahmet zayıf seviyo kilo ver , mehmet balık etli seviyo kilo al yaparsak vücut muşambaya döner artık .. fiziğim sana uygun değilse başka kapıya git abicim bana hiç bulaşma sonuçta baştan görerek geliyon bana ! üstelik benim tersim de pistir bana şunu yap diyenin inadına giderim tabii bu üslubuna bağlı , emri vakiye hiiiiç gelemem fıtratıma ters arkidiş :KK9:

üfff kızlar çok sevinçliyim benim ex odunum vardı ya hani demiştim ya whatsupp durumuna " hakkını helal et sen yokken de bir kaç kez sevdim seni" yazmış diye bu benim e odun bunu bugün içinde değişti sonra şöyle yazdı" karo maça falan semboller varya onları yaptı" bende kendi durumumu değiştim" odun" yazdım. sonra şimdi baktım durumunu yine değişti" bebeğum" yazmış. biz birbirimize bebeğum derdikte . bende benimkini değiştim " pisliğum" yaptım nasıl :KK1::KK17:

ay canım hiç sorma sanki kendileri kusursuz yada güzel kadın onların hayalindeki gibi olmalı angelina yı getirsen ona da bacakları çarpık diye kusur bulur bunlar anacım :KK53:

birde toplum baskısı varya hani.....eğer kadın kendine bakmazsa erkek aldatır.....hangi dinde hangi mantıkda yeri var.....sanki kendileri gül suyuyla yıkanıp,

harika vücutlarıyla geziyorlar.....tabi dış görünüş de bir yerde önemli ama ben karşına gelmişsem beni bu halimla kabul et değilmi.......yok spor yapmayı

düşünüyomusunuz......:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: yok valla yağlı göbeğime gıdığıma bayılıyorum....mazallah spor yaparsam gider diyeceğim.....:KK9::KK9::KK9::KK9:

üfff kızlar çok sevinçliyim benim ex odunum vardı ya hani demiştim ya whatsupp durumuna " hakkını helal et sen yokken de bir kaç kez sevdim seni" yazmış diye bu benim e odun bunu bugün içinde değişti sonra şöyle yazdı" karo maça falan semboller varya onları yaptı" bende kendi durumumu değiştim" odun" yazdım. sonra şimdi baktım durumunu yine değişti" bebeğum" yazmış. biz birbirimize bebeğum derdikte . bende benimkini değiştim " pisliğum" yaptım nasıl :KK1::KK17:

Eee siz masallah birbirinizi seviyosunuz. Ama sana abla tabsiyesi sakin daha iyi tanimadan evlenme. Burnunu surt iyice. Ne kadar sabrederse o kadar seviyor ve sana ileride o kadar cok el ustunde tutacaktir.

canım peki pişmanlık hissi yaşatan ne......

Ah kuzum hangi birini yazsam en son konu basligim 57. Sayfadaydi sanirim.
Ama ozetle ben fazla "bu adamla evlilik stresinden kavga ediyoruz" demisim.
Meger karakteri kendini biraz belli etmis.

ay hiç sorma canım beğenmiyorsanda insana daha ilk buluşmada böyle söylenmezki ayıp yani bir insandan hoşlandıysan bir kere onun gönlünü yapmaya çalışırsın yok oran bıngıl yol şuran sallanıyo olur mu dimi :KK56:

birde toplum baskısı varya hani.....eğer kadın kendine bakmazsa erkek aldatır.....hangi dinde hangi mantıkda yeri var.....sanki kendileri gül suyuyla yıkanıp,

harika vücutlarıyla geziyorlar.....tabi dış görünüş de bir yerde önemli ama ben karşına gelmişsem beni bu halimla kabul et değilmi.......yok spor yapmayı

düşünüyomusunuz......:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: yok valla yağlı göbeğime gıdığıma bayılıyorum....mazallah spor yaparsam gider diyeceğim.....:KK9::KK9::KK9::KK9:

ay ne alemsin kuzum ya......:KK9::KK9::KK9::KK9:

Allah sizi ayırmasın ne diyim....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ben onu seviyorumda ondan pek emin değilim 3 aydır ayrıyız ne aradı ne sordu hala bir mesaj atmış değil görüyosun işte whatsupp tan durum güncelledi diye neredeyse kalkıp oynayacağım delimiyim neyim ya:KK55:

Eee siz masallah birbirinizi seviyosunuz. Ama sana abla tabsiyesi sakin daha iyi tanimadan evlenme. Burnunu surt iyice. Ne kadar sabrederse o kadar seviyor ve sana ileride o kadar cok el ustunde tutacaktir.

Ah kuzum hangi birini yazsam en son konu basligim 57. Sayfadaydi sanirim.
Ama ozetle ben fazla "bu adamla evlilik stresinden kavga ediyoruz" demisim.
Meger karakteri kendini biraz belli etmis.

ay ewt ama seviyorum napıyım bu odunla 3 aydır ayrıyız insan bi arar bi mesaj atar hiç mi merak etmedin ben ne zamandır dua ediyorum hayırlısıyla gelsin diye şimd barışmak istese barışırım heralde ama hiç düzeldiğini de sanmıyorum :KK17:

ay ne alemsin kuzum ya......:KK9::KK9::KK9::KK9:

Allah sizi ayırmasın ne diyim....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ben onu seviyorumda ondan pek emin değilim 3 aydır ayrıyız ne aradı ne sordu hala bir mesaj atmış değil görüyosun işte whatsupp tan durum güncelledi diye neredeyse kalkıp oynayacağım delimiyim neyim ya:KK55:

Aaa canim arayip sormadiysa bence sen bi gule gule de ona. Aklindan cikarmazsan hayatindan da cikmaz yeni kisilere kendini kapatmis olursun bilmeden.
Ben yerinde olsam onu hic tinlamayan bi ileti yazar. Numarasini da siler. (Watsaptan da gitsin diye.)Yoluma devam ederdim. Inan cok bekar iyi cocuklar var. Her ne kadar hem kendi esimden hem burda yazilanlardan umitsizlige kapilsam da onlar varlar bi yerde.
Bi tanesi benim abimdi misal :)) Ama kapildi :p He su da var. Evlendigi kiz 29 yasinda. Bi cok kisi cok beklemis dedi. Ama hic umrumuzda olmadi. Hatta ben cok kizdim. Cunku dogru insanin yasi yoktur. Erken evlenip mutsuz bi cift olsaydi bu cok beklemis diyenler destek olacakmiydi. Tabi ki hayir.
O yuzden hayat senin hayatin. Dogru adam gelene kadar beklemek lazim.

Kızlaarrr... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bugün saat 16:00'da çok çok önemli ve zor bir mülakatım var. Dün gece capoeira ablamın da yardımıyla kendime belirlediğim sayıda Ayetel kürsi okudum ama girene kadar devam etmek ve başkalarından da yardım almak istiyorum.

Hedefim 313 Ayetel Kürsi. Kimler okuyabilir bana? :26::26:

Bugün saat 16:00'da çok çok önemli ve zor bir mülakatım var. Dün gece capoeira ablamın da yardımıyla kendime belirlediğim sayıda Ayetel kürsi okudum ama girene kadar devam etmek ve başkalarından da yardım almak istiyorum.

Bu defa arada kaynamasın yazım lütfenn dualarınızı esirgemeyin. :KK43::KK43::KK43:

Ben 10 tane alayım şeker, mülakatta başarılar...

Bu arada bugün Ceylin'e okuma başlayacak, bölmüş gibi olmayayım. Mani olmaz diye düşündüm çünkü zaten benimki saat 16'ya kadar.

Bu arada bugün Ceylin'e okuma başlayacak, bölmüş gibi olmayayım. Mani olmaz diye düşündüm çünkü zaten benimki saat 16'ya kadar.

Canım 5o tane alabilirim...
İşte olmasam daha fazla almayı düşünürdüm aslında.
İnşAllah hakkında en hayırlı ve seni en mutlu edecek şekilde neticelenir...

Hanımlar bu arada yeni okumamıza başladık mı??

Canım iş yerinde olduğum için bir 10 tane alabilirim ...Hakkında hayırlsı olsun inşallah...Sular seller gibi kolay geçsin mülakatın :KK34::KK54:

X