Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

kahveleriniz hazır kızlar.......isteyene yeşil çay........

Eklentiler

• $msj.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Çok sanatsal bir çalışma :)))

yaw yapmayın arkadaşlar birşeyi beyindeçok imgeleyince oluyor gerçekten hikmeti nedir bilmem ama sürekli bir ortam hayal edin yada bir konuşma yada bir karşılaşma bırebır aynısı olmasada yuzde 80 benzerini yasıosunuz bana cok olur memleket odun kaynıo zatı imgelemeye gerek yok

şöle bişe dururken at nedir yawww

İste bilemiyorum ki kizlar bende öyle oluyor nazi arkadaşları çok kolay bazilarini çok zor okuyorum hatta içimden gelmiyo:26:

mutlaka bir hikmeti vardır tolinim......ama etkileyici dimi.....ya varya bazen bende dua etmek istiyorum....ama nedense Allah nasip etmiyor......

sonrada düşünüyorum acaba bir hatamdan dolayımı Rabbim huzuruna istemiyor......

hmmmm ewt canım bende öyle düşünüyorum bir yerde okumuştum olmasını istediğin bir şeyin fotoğrafına bakmalıymışsın bende yine geçen sene internette gazete okurken bir kızın göbeğini çok beğenmiştim 16-19 yaşlarımdaykende göbeğimi çok beğenirdim evde kardeşlerime açıp açıp göbeğimi gösterirdim neyse sonra o kızın fotosunu masaüstü resmine koydum kısa bir süre içinde ben uğraşmadan istemeden zayıfladım göbeğimde o kızınki gibi oldu.
demem o ki hepimiz hayalimizdeki şeyin fotosunu paylaşalım mı aaaa bunun ben konusunu açayım

kız benım masaüstü fotom at resmi anaaammmmm prensi atıp kendimi gelicek bu durumda kişneye kişneye

ya benim masaüstü rresmimde gelinli bir kız var atlı bi yakışıklı mı koysam niye olmuyo acaba 3-4 tane foto mu koysak acaba bir bebek bir yakışıklı çocuk başka ne olsun aklıma gelmedi

kız benım masaüstü fotom at resmi anaaammmmm prensi atıp kendimi gelicek bu durumda kişneye kişneye

ya benim masaüstü rresmimde gelinli bir kız var atlı bi yakışıklı mı koysam niye olmuyo acaba 3-4 tane foto mu koysak acaba bir bebek bir yakışıklı çocuk başka ne olsun aklıma gelmedi

valla bebek yakısıklı cocuk gelınlık bide kalp uygundur rapisam :)))
denemek lazım

Eki Görüntüle 1157463 Eki Görüntüle 1157469

kahveleriniz hazır kızlar.......isteyene yeşil çay........

hu hu hatunlar kimse içmiyor herhalde elimde kaldı.......

daha fal bakacaktık......

bebişko ben kahvemi içtim ama yeşilçaya hayır demem eline sağlık bu arada madem fal bakacaktık http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=656118&page=64&p=35745076&posted=1#post35745076 benimki burada canım bekliyorum

Bu olmadı işte hanımlar. Fetva vermek bana düşmez fakat fal bakmanın ve baktırmanın günah olduğunu bilmeyeniniz yoktur. İnançla alakalı bir konu olduğu için müdahale etme hakkım da yok bana göre ama burası bir dua topiği ve hepinizin inançlı insanlar olduğunu düşündüğüm için söylüyorum bunu. İnanmadan, eğlencesine fal baktıran insanın 40 gün boyunca ettiği ibadet kabul olmaz. Düşünsenize o kadar uğraşıp çırpınıyorsunuz burada dua etmek, salavatları tamamlamak için ama aslında kabul olmayacağını bile bile boşuna yapıyorsunuz.

Üstelik insanın psikolojisini olumsuz etkiliyor bence. Bu yukarıda yazdıklarımı bilmiyorken benim de fal merakım vardı ama tövbe ettim. Çünkü inanmıyorum deseniz de ciddi manada kafanızı meşgul ediyor.

haklısın canım

Yeni Liste

1)mavigece07 -- 220 Adet Okundu
2)Sevila34 --- 220 Adet Okundu
3)Enfl ---220 Adet Okundu
4)Lilruba---220 Adet Okundu
5)MissCherryBloosom---- 220 Adet Okundu
6)Ceylinimdeceylinim--220 Adet Okundu
7)fndkfndk--220 Adet Okundu
8)rapisa---- 220 Adet Okundu
9)tolin ----220 Adet Okundu
10)Sottile----220 Adet Okundu
11)capoeira ---220 Adet Okundu
12)özgem81 --220 Adet Okundu
13)Nehirsu85 --220 Adet Okundu
14)buujuu---- MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
15)perican55---- 220 Adet Okundu
16)Nara87 -----220 Adet Okundu
17)hellokittykitty----220 Adet Okundu
18)deryadeniz28---220 Adet Okundu
19)Kelebekcim---220 Adet Okundu
20)berirem----220 Adet Okundu

tolinnnn seni bitirmiş gösterim bitmişmiydi :44::44::44:

Allah razı olsun canım ya çok sağolun... Gururmu hiçe saydım kızlar ne yapayım...beni biraz tanısın hoşlansın....Dediğiniz gibi çok üstüne düşmeyeceğim

uzun olduğu için inceleyemdim kuzu ... inan ki meşguliyetler var evdeki işleri halletmeye çalışıyom bi yandan dolabımda ne giyerim diye bakıyom...yoksa tabikide bilgi paylaşımın süper

biliyorum canım aynen dediğin gibi boşluktan sarıyorum fallara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…