Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

canım inşallah güzel geçer buluşmanız bence güzel geçecek ben önceden biriyle buluşacağım zaman dua ederdim benim için hayırlıysa bizi birbirimizi bize yakınlaştır diye hayırlı değilse olmasın diye öyle de oldu. canım ben buluşmaya giderken gözüne güzel gözükmek için uğraşsamda gece uyuyamasam da özendiğim belli olmasın diye abartmamaya çalışıyorum saçların nasıl bilmiyorum buna sen karar ver bence ama doğal görünecek bir şekil ver bence

o zaman kuaföre gitmiyim sadece güzel giyinmekle yetineyim doğru söylüyosun...çok düğüne gider havası olmamalı.... Hiç tecrübem yok bu konularda kızlar...eğer bu çocuk olursa benim ilk sevgilim olucak.... Allahım rahibe teresa gibiyim yaaa tövbe estagfrullah :KK37::KK1::KK1::KK1:

hmmmmmm dimek öyle merak ettim benimki nasıl olacak şimdi yavaş mı hızlı mı bence hızlı :KK55::KK39:

Kizlar herkes buradayken bisey sorucam bazu arkadaslarin okumalari bende çok
Hizli ilerlerken bazi arkadaslarinki asiri yavaş gidiyor sizdede oluyomu mesela lilrubanin sayisini nasil okudum anlamadim bile bir cirpida bitmisti

:KK1::KK1::KK1: perim ben yazacaktım fazla özenme bi tarafları kalkıyo diye yazmadım neyseki sen varsın kibarlaştırıp yazdın :KK1::KK1::KK1:

Ay kıyamam ya heyecana bak hele oşşş kurban oluruuuum .. çok üstüne düşme bence sonra narin yerleri havalanıyo bırak böyle akışına gitsin biz burdan dualarla destekliyoz seni zaten ve akşama mikemmel haberlerini alacağız çok yoğun hissettim bunu :KK16:

aaa canım benim ilk sevgilin mi olacak :KK16::KK16::KK16: ay ne güzel heyecanlar :emir_bebek: :nazar:

o zaman kuaföre gitmiyim sadece güzel giyinmekle yetineyim doğru söylüyosun...çok düğüne gider havası olmamalı.... Hiç tecrübem yok bu konularda kızlar...eğer bu çocuk olursa benim ilk sevgilim olucak.... Allahım rahibe teresa gibiyim yaaa tövbe estagfrullah :KK37::KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1: perim ben yazacaktım fazla özenme bi tarafları kalkıyo diye yazmadım neyseki sen varsın kibarlaştırıp yazdın :KK1::KK1::KK1:

Valla rapisacım hiç cici kız edası yapamicam böyle ipa sapa gelir birilerini bulabilmek için her cins erkek karşıma çıktı diyebilirim sağolsunlar sayelerinde tecrübe sahibi oldum ve hepsinin genel değerlendirmesi onlara değer verdiğini , bu işin olması için çabaladığını gösterdiğin an havalanıp o havayla gidiyorlar .. sonra onların havasını söndüren birine çattıklarında sudan çıkmış balık gibi geri geliyorlar. O yüzden kaybetme korkun olmadığını hissettirmemen çok önemli bunu hissederlerse kazanmak için yarış atı gibi onlar koşuyor :KK55::KK55:

canım bende çok anlamam ama kendimce doğru bulduğum yaptığım şeyleri aktarmak geldi içimden.
bence ne çok özenli nede paspal bir görüntü olmamalı .tabiyki karşı tarafında nasıl giyindiğiyle de alakalı mesela o takım elbise giyer sende spor takılırsan bu sefer o çok önemsemiş sanki sen ciddiye almamışsın gibi düşündürür.o yüzden buluşmadan önce nasıl giyineceğini sormak bence iyi olur iki taraf içinde.:KK56:

Bugün sorayım yükselen burcun ne diye :KK1::KK1::KK1:

Ne diyecek çok merak ediyorum çooookk güzel olmak istiyorum şekerim...valla beğensin artıkk annemler o kadar çok heves ediyo ki... seneye 30 olmadan dünya evine girsek ahhhh ahhhh :21::21::21:

Listemizdeki herkes tez vakitte inşallah :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ay..... canım benim ya....anlattıklarını hazırlıklarını duyunca çok hoşuma gitti......nasıl etkilenmesin bu çocuk.....

sorma bizimkilerde kimle görüşsem bir ümit.......:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

30 olmadan mutlu olsunlar kuzum.....kendimi değil onları düşünüyorum.......:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

at işte naparsın canım halbuki insani duygularla sevildikçe sevgileri artsa egoları yerine herşey çok daha güzel olur

Valla rapisacım hiç cici kız edası yapamicam böyle ipa sapa gelir birilerini bulabilmek için her cins erkek karşıma çıktı diyebilirim sağolsunlar sayelerinde tecrübe sahibi oldum ve hepsinin genel değerlendirmesi onlara değer verdiğini , bu işin olması için çabaladığını gösterdiğin an havalanıp o havayla gidiyorlar .. sonra onların havasını söndüren birine çattıklarında sudan çıkmış balık gibi geri geliyorlar. O yüzden kaybetme korkun olmadığını hissettirmemen çok önemli bunu hissederlerse kazanmak için yarış atı gibi onlar koşuyor :KK55::KK55:

valla ya daha 3 ay önce 29 olmuştum ne çabuk 30a yaklaştım aaaa hatta daha yeni 25 olduğumda şok olmuştum ne ara 29 oldum vaaay be o zaman yakında 30 u da geçerim bu gidişle :KK1:

ay..... canım benim ya....anlattıklarını hazırlıklarını duyunca çok hoşuma gitti......nasıl etkilenmesin bu çocuk.....

sorma bizimkilerde kimle görüşsem bir ümit.......:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

30 olmadan mutlu olsunlar kuzum.....kendimi değil onları düşünüyorum.......:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bu yoruma aynen katılıyorum.....bide erkeklerde sahiplenme duygusu çok fazla......ona ait olduğunu hissettkleri anda ilgileri azalıyor......çevremdeki

erkeklerden gözlemlediğim bu......cins yaratıklar işte.....anlamak güç oluyor......ama onlarsız da olmuyor.....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yeni Liste

1)mavigece07 -- 220 Adet Okundu
2)Sevila34 --- 220 Adet Okundu
3)Enfl ---220 Adet Okundu
4)Lilruba---220 Adet Okundu
5)MissCherryBloosom---- 220 Adet Okundu
6)Ceylinimdeceylinim--220 Adet Okundu
7)fndkfndk--220 Adet Okundu
8)rapisa---- 220 Adet Okundu
9)tolin ----MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
10)Sottile----220 Adet Okundu
11)capoeira ---220 Adet Okundu
12)özgem81 --220 Adet Okundu
13)Nehirsu85 --MissCherryBloosom için 54 tefriciye okunacak 166 okundu
14)buujuu---- MissCherryBloosom için 220 tefriciye okunacak
15)perican55---- 220 Adet Okundu
16)Nara87 -----220 Adet Okundu
17)hellokittykitty----220 Adet Okundu
18)deryadeniz28---220 Adet Okundu
19)Kelebekcim---220 Adet Okundu
20)berirem----220 Adet Okundu

eksik var mı kızlar :44::44::44:

sevila seni bitirmiş olarak ekledim...son 50 kaldı sanırım sende... Bitireceğini düşündüm :nazar:
Benim 54de bitti. Kızlar gözümd mi kaçtı bilmiyorum ama bunda tarih varilmedi sanırım. Tarih versek aslında iyi olur sanki. Ben böyle olunca çok sallıyorum.
Bu arada mavigece canım hayırlısı olsun inşallah senin için, duamdasın :KK9:

bu yoruma aynen katılıyorum.....bide erkeklerde sahiplenme duygusu çok fazla......ona ait olduğunu hissettkleri anda ilgileri azalıyor......çevremdeki

erkeklerden gözlemlediğim bu......cins yaratıklar işte.....anlamak güç oluyor......ama onlarsız da olmuyor.....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Aynen öyle bacım adamlara artık onlara ait olduğumuzu hissettirdiğimiz an bunlarda bir gevşeme bir rahatlama sorma gitsin. O yüzden bu sıpalara kuş gibi olacaksın kafesinde olan ama her an o delikten de uçup gidecek olan bak o zaman nasıl dört dönerler kuş yuvadan uçmasın diye :KK23:

ne güzel işte güzelim.....herşeyin özel olacak....değerini bilsin valla.......kuaföre gitme bencede abartılı olma......kendini iyi hissedeceğin şekilde hazırlan

bence.....umarım rüya gibi bir akşam olur......

Vallahi duygularıma tercüman oldun fındıkım.. (;

Bildirimde senin adını görünce içimden dedim ki ne varsa eski dostlarda var. :KK1: Halbuki çok güzel bir yazı paylaşmıştım canım az evvel, duaların kabul olmasıyla ilgili... Kimse ilgilenmedi. Daha önceki yazılarımda da böyle oluyor genelde. :KK50:

Kizlar herkes buradayken bisey sorucam bazu arkadaslarin okumalari bende çok
Hizli ilerlerken bazi arkadaslarinki asiri yavaş gidiyor sizdede oluyomu mesela lilrubanin sayisini nasil okudum anlamadim bile bir cirpida bitmisti

tolinim de tolinim.....:KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

evet canım bende de oldu.....özellikle kendimkini okuyana kadar öldüm.......:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ama şaka bi yana gerçekten şuana kadar okuduğum arkadaşlarda hep farklı farklı oldu.....

sen yazınca daha da farkında oldum......:13::13::13::13:

X