Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Selam hanımlar 2 gündür banlı olduğum için giremedim..burda yan inşaatta bakılan hatta baktığım ve bu ay sahiplendirmeyi düşündüğüm dünyalar tatlısı köpek kayboldu sürekli onun bulunması için dua ettiğimden çok okuyamadım henüz 100 tane okudum..sizde bulunması için dua ederseniz çok sevnrm henüz 1 yaşında ve sokağı bilmiyor umarım başına kötü birşey gelmemiştir :KK43:

Karşılıklı okuyoruz canım. Eğer sen de bu okumaya katılmak istiyorsan, ben de sizin gibi her hafta sıradaki arkadaşın dileği için kendime düşen sayıda tefriciye okuyabilirim diyorsan listeye adını yazdırırsın. Mavigece arkadaşımız ilgileniyor. Gördüğünde dönecektir sana.

Okurum Tabiki :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam hanımlar 2 gündür banlı olduğum için giremedim..burda yan inşaatta bakılan hatta baktığım ve bu ay sahiplendirmeyi düşündüğüm dünyalar tatlısı köpek kayboldu sürekli onun bulunması için dua ettiğimden çok okuyamadım henüz 100 tane okudum..sizde bulunması için dua ederseniz çok sevnrm henüz 1 yaşında ve sokağı bilmiyor umarım başına kötü birşey gelmemiştir :KK43:

ederiz canım ne demak....
banlı ne canım özür dilerim bilmiyorum merak ettim...

YENİ LİSTE

Niye vazgeçiyosun canım ya... :26::26: ...İnanki dilekler oluyo vazgeçme senin içinde okuyalım...Sen bize okudun hakkını helal et...Lütfen vazgeçme ...Dileğinin olacağına inan ... Haber bekliyorum senden :KK45:

helali hoş olsun:KK16: inanıyorum ama okuyamıyorum daha fazla canım ya. başka girmek isteyen arkadaşlar da var zaten onların yerini almıyım boşa. hepinize kolay gelsin:KK16:

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 260 çekilecek Enfl için
2)Sevila34- 260 çekilecek Enfl için
3)Enfl-- 260 ve 24 çekilecek Enfl için
4)lilruba--- 260 çekilecek Enfl için
5)MissCherryBloosom- 260 çekilecek Enfl için
6)Ceylinimdeceylinim-- 260 çekilecek Enfl için
7)fndkfndk 260 çekilecek Enfl için
8)rapisa- 260 çekilecek Enfl için
9)Miyora-- 260 çekilecek Enfl için
10)tolin--- 260 çekilecek Enfl için
11)Sottile--- 260 çekilecek Enfl için
12)vazgecilmez--- 260 çekilecek Enfl için
13)capoeira --- 260 çekilecek Enfl için
14)özgem81-- 260 çekilecek Enfl için
15)Nehirsu85-- 260 çekilecek Enfl için
16)buujuu-- 260 çekilecek Enfl için
17)kayalar0123 -- 260 çekilecek Enfl için

kızlar yeni liste buydu en son sonra neler olduuu ?

şekerim niyetini ayrıntılı dile inan ki Allah çıkarıyo karşına .... ben hala şoklardayım...umarım gerçekten sonu hayırlı olur diyorum...çocukla mesajlaşıyoruz..o biraz geri duruyo istekli olduğu halde ama bakalım hayırlısı artık...ama inanki saydığım özelliklerin nerdeyse hepsi var... ve şaka gibi bir durum daha var hıdırellezde de dilek dilemiştim Allah kabul etsin..hem gül ağacına hem de evimin camına bir resim asmıştım ...resimde istediğim gibi bir fiziğe sahip bir artistin gitarlı bir resmiydi karizmatik...çocukta hobi olarak gitar çalıyo olmasın mıııı :KK53::KK53: ... şaştım kaldım....aklına gelen özellik varsa dileğinde belirt sana tavsiyem :KK34::KK34:

Amin canım inşallah...Valla ilk defa bu kadar uyumlu olduğum biriyle tanıştım. Hayırlıysa nasip olsun...Ama kolay kolay içime sinmiyo kimse..yaşı , boyu ,fiziği ,ünv mezunu oluşu , oturduğu muhit bize yakın oluşu , ailesine düşkünlüğü ,tavırları yani nasıl diyeyim inanılmaz uyum sağladık.. Allahım kalbimizi biliyo...Dedim ne olursa olsun dualara devam..Sizlerin duasında sevaplardan nasiplenelimde tez evlenelim mutlu mesut olalım :KK16::KK16:

çooook haklısın...Gerçekten nazar deyiyo :nazar::nazar: ... O yüzden sır gibi saklamak lazımmış...tabi tecrübe olmayınca...senelerdir yalnızlıktan bıkınca insan bi sevincini paylaşası geliyo.. :KK37::KK37: ...Ama yok bundan sonra üstü kapalı var mı var..tanıyoruz daha bişey yok dicem geçicem...hiç ayrıntıya gimicem... :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

kesinlikle canım çoookk hak veriyorum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: ... Nasıl bir yol izlesem bir de...çocuk ben mesaj yazınca yazıyo..sadece buluştuğumuz akşam evlere dönünce mesaj yazmış "çok keyifli bir akşamdı teşekkürler " diye... sonra ki günlerde ben mesaj yazınca olumlu pozitif cevap yazıyo..daha 3 gün oldu gerçi...ama annemde o arasın sen bişey yazma diyo..dün hiç mesaj atmadım...bugünde mutlu pazarlar yazdım...sonra öyle mesajlaştık biraz... şimdiden sonra hiç mesaj ya da arayıp sormayayım ondan bekleyeyim diyorum artık...Erkek psikolojisini anlamakta zor.En tecrübesiz benim heralde bu konuda :18::18:

maşallah bitirdin demek :nazar::nazar::nazar: :KK45:

sizi önümüzdeki perşembe yeni listeye ekleyeyim çünkü bazı arkadaşlar 260 tamamladı sayı karışmasın ..perşembe bu başlığa girip lütfen hatırlatın kendinizi bende varım diye :KK34:

canımmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: ....çok haklısın... Dualara devam ...Ama sana şunu itiraf edeyim hani benim diğer sayfadaki ayrıntılı dua varya :KK1: hemen hemen bütün özelliklere sahip o duadaki... :KK52::KK52: .... Nasip neyse o olsun Allah herkese hayırlısını versin... :nazar::nazar:

Niye vazgeçiyosun canım ya... :26::26: ...İnanki dilekler oluyo vazgeçme senin içinde okuyalım...Sen bize okudun hakkını helal et...Lütfen vazgeçme ...Dileğinin olacağına inan ... Haber bekliyorum senden :KK45:

ya sormaaa ...valla face de en samimi arkadaşlarımı gördükçe yol alamadığıma üzülüyorum...seni çok iyi anlıyorum...olucak canım bu hafta sana bir hevesle okuyacağız ben birazdan başlayacağım senin tefriciyene...kalplerimiz önemli... Yüceler yücesi Allahım senin karşına istediğinden daha hayırlısını çıkarsın...iyiki evlenmişim diyeceğin güzel yüzlü güzel ahlaklı bir eş nasip etsin inşallah... Hepimiz bu hafta sana dua ediyoruz :KK45::KK45:

Maşallah :nazar::nazar: hemen listede düzeltiyorum :KK34:

sizi önümüzdeki perşembe yeni listeye ekleyeyim çünkü bazı arkadaşlar 260 tamamladı sayı karışmasın ..perşembe bu başlığa girip lütfen hatırlatın kendinizi bende varım diye :KK34:

tamam haftaya :nazar:

Mavigececimmm çok tatlısın :) yazdıklarını okudum şimdi de. Öncelikle hakkını helal et burda takip, paylaşım, liste işlerini ayarlıyosun çoook teşekkürler.
Bu hafta yaşadıkların için de çook sevindim, benim içim bile kıpır kıpır oldu. Maşallah -yaşadıklarını okuyunca- hadi hayırlısı :nazar:
Bana da özellikleri tek tek say demişsin ya öyle tek tek aklıma gelmiyo :KK1: Benim isteğimi, derdimi,içimi bilen Rabbim en uygun kişiyi yollar inşallah.
Çünkü özellik sayarken yanlış ya da eksik saymaktan çekiniyorum, herhalde karşıma çıkınca işte bu derim :KK34:

Ne demek rica ederim canım :KK54::21:

Hayırlısı olsun hakkımızda :KK9::KK9::KK9: ... :nazar::nazar::nazar:

YENİ LİSTE

8)rapisa- 127 çekilecek Enfl için 133 çekildi
9)Miyora-- 260 çekilecek Enfl için BOŞTA KALAN TEFRİCİYE = 260 ADET !!!
11)Sottile--- 100 çekildecek Enfl için 160 çekildi
13)capoeira --- 260 çekildi

Çok saol canım..estafrllh ceza aldım yani bir üyeyle tartışma yaptığımdan dolayı 2 gün siteye erişimim engellendi

Banlanınca sitedenmi uzaklaştırılıyorsun :0
Kimle kavga ettin kızzzzz :)) iyide herkez herkezle kavga ediyor?
Neyse,,,, hoş geldin.. Köpeğin inde bulunma haberini verirsin inşallah burdan

Banlanınca sitedenmi uzaklaştırılıyorsun :0
Kimle kavga ettin kızzzzz :)) iyide herkez herkezle kavga ediyor?
Neyse,,,, hoş geldin.. Köpeğin inde bulunma haberini verirsin inşallah burdan

Bir başlıkta biri mühendislikle işletme mezunu bir olamaz tarzı birşeyler yazmıştı bende (bilgisayar mühendisi olduğum halde) her mesleğin bambaşka alanlar olduğunu anlatmaya çalışırken kavga çıktı..

İnşallah haber veririm canım hergün kayıp dualarını okuyorum hala haber yok :KK43:

Arkadaşlar bu başlığı tesadüfen gördüm. Ama tesadüflere inanmam :KK1:

Ben eşimle tanışmadan önce saçma salak tipler çıkıyordu karşıma. Hiç bir yönden dengim olmayan insanlar. Ben de bu durumdan sıkıldım ve 4444 tefriciye okumaya karar verdim. Hani çok umudum yoktu ama okuyordum işte. Sonra eşim çıktı karşıma. Ama bu kadar olur yani, aradığım, kafamda ne varsa aynısı. Esmer sevmem renkli göz severim, kendisi sarışın yeşil gözlü. Kendim kısayım ama çok kısa istemem ki eşim orta boydan biraz uzun. İnançlı biriyim aynı zamanda da sosyal biriyim, aynı eşim. Pek titiz biri değilim yani temizim ama bir yer dağılınca saniyesinde toplamam, canım ne zaman isterse. Eşimin de umurunda olmaz yemek yapmamışım ortalığı toplamamışım hiç mesele yapmaz. Hayatta cimrilik yapmam. Eşim de çok eli açıktır. Gereksiz kıskançlığa tahammülüm yoktur, eşimin de gereksiz kıskançlığı. Kaç yaşında kadınsın ne giyeceğini bilirsin der. Sürekli olarak değer verildiğimi hissetmek isterim. Allah razı olsun, her fırsatta hissettirir. Mesela babam çok iyi bir aile reisidir, mükemmel bir babadır. Yahu bir insan huy olarak kayınpederine bu kadar mı benzer :KK52: Huyu suyu babamın kopyası...

Sonuçta tam da benim için yaratılmış diyebileceğim biriyle evliyim. İlk zamanlar maddi olarak sıkıntı çektik, herşeyi kendimiz yaptık. Ama dileğimin içinde zengin olmak yoktu, kimseye muhtaç olmamak vardı sadece. Bundan sonra da böyle olacak.

Yani kızlar, Allah celle celalühü herşeye kadirdir. Dualar da açılacak kapılar için anahtardır. Umudunuzu kaybetmeyin. :KK34:

Ben eşimle tanışmadan önce saçma salak tipler çıkıyordu karşıma. Hiç bir yönden dengim olmayan insanlar. Ben de bu durumdan sıkıldım ve 4444 tefriciye okumaya karar verdim. Hani çok umudum yoktu ama okuyordum işte. Sonra eşim çıktı karşıma. Ama bu kadar olur yani, aradığım, kafamda ne varsa aynısı. Esmer sevmem renkli göz severim, kendisi sarışın yeşil gözlü. Kendim kısayım ama çok kısa istemem ki eşim orta boydan biraz uzun. İnançlı biriyim aynı zamanda da sosyal biriyim, aynı eşim. Pek titiz biri değilim yani temizim ama bir yer dağılınca saniyesinde toplamam, canım ne zaman isterse. Eşimin de umurunda olmaz yemek yapmamışım ortalığı toplamamışım hiç mesele yapmaz. Hayatta cimrilik yapmam. Eşim de çok eli açıktır. Gereksiz kıskançlığa tahammülüm yoktur, eşimin de gereksiz kıskançlığı. Kaç yaşında kadınsın ne giyeceğini bilirsin der. Sürekli olarak değer verildiğimi hissetmek isterim. Allah razı olsun, her fırsatta hissettirir. Mesela babam çok iyi bir aile reisidir, mükemmel bir babadır. Yahu bir insan huy olarak kayınpederine bu kadar mı benzer :KK52: Huyu suyu babamın kopyası...

Sonuçta tam da benim için yaratılmış diyebileceğim biriyle evliyim. İlk zamanlar maddi olarak sıkıntı çektik, herşeyi kendimiz yaptık. Ama dileğimin içinde zengin olmak yoktu, kimseye muhtaç olmamak vardı sadece. Bundan sonra da böyle olacak.

Yani kızlar, Allah celle celalühü herşeye kadirdir. Dualar da açılacak kapılar için anahtardır. Umudunuzu kaybetmeyin. :KK34:

Gerçekten çok haklısınız... Dualar kapıları açmak için büyük bir anahtar gerçekten ... :KK76::13:

YENİ LİSTE

9)Miyora-- 260 çekilecek Enfl için BOŞTA KALAN TEFRİCİYE = 260 ADET !!!

Merhaba mavigece, ben 260+24 lük kısmı bitirdim. (Kendi payıma düşeni)
Boşta kalan kısma başlayayım - 260 taneye- :KK34:

YENİ LİSTE

3)Enfl-- 260 çekilecek Enfl için 260 ve 24 çekildi

canım ne güzel paylaşmışsın.......
Rabbim mutluluğunu daim etsin.....
:KK16:

X