Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

canım ben 315 i tamamladım inşallah hayırlısıyla olur istediğin

canım demin yanlış alıntıladımda senin niyetine okudum ben 315 i tamamladım inşallah hayırlısıyla olur istediğin

Bir nevi mantra bu..onun bende kalan ve unutamamamı sağlayan o enerjilerini atmış oluyorum sanırımmçok teşekkür ederim denicem..
Hergün kağıdamı yazıcam yoksq söylicekmiyim?

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 215 çekilecek Sevila34 için 100 çekildi
2)Sevila34----315 çekilecek Sevila34 için
3)Enfl---315 çekilecek Sevila34 için
4)lilruba--315 çekildi
5)MissCherryBloosom--315 çekilecek Sevila34 için
6)Ceylinimdeceylinim---105 çekilecek Sevila34 için210 çekildi
7)fndkfndk-- 115 çekilecek 200çekildi
8)rapisa---315 çekildi
9)Miyora--315 çekilecek Sevila34 için
10)tolin----315 çekilecek Sevila34 için
11)Sottile---315 çekilecek Sevila34 için
12)vazgecilmez---315 çekildi
13)capoeira ----315 çekildi
14)özgem81-----315 çekildi

Canım bende okuyorum sürekli ...Allahın izniyle en geç yarın akşama bitmiş olur Sevilamm

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 215 çekilecek Sevila34 için 100 çekildi
4)lilruba--315 çekildi
6)Ceylinimdeceylinim--315 çekildi
8)rapisa---315 çekildi

kızlar size nacizane bir şey sormak istiyorum...Hiç internetten tanışan ve evlenen birileri varmı çevrenizde ve öneriyomusunuz...Ben şimdiye kadar hiç cesaret edemedim..Güvenemedim açıkçası...Fakat bir tane ilkokul arkadaşım o şekilde evlendi... ne düşünüyosunuz bu konuda ???

ben gerçek hayatta tanışmayla arasında bir fark göremiyorum sonuçta dışarda tanıştığın birini de tanımıyorsun evlenmeden her türlü ne çıkacağı bilinmiyor canım şans

Ben çok gördüm tanışıp evlenen ama hiç evli kalan görmedim.. Bunlar benim gördüklerim.. İlla vardır yürütebilen ama etrafımda çoook sayıda internetgen tanışıp evlenip boşanan var..herşey nasip işi ama ben net e karşıyım.. Pc başında herkez 4/4 lük.. Bu şekil tanıştığın insan genellikle bşka şehirden olur, görüştüğünüzdede herşey hayal gibi olur.. Gerçek ortamını evlenince görürsün.. Öbür türlü illa bir tanıyan bilen olur ve eğer varya kötü huyu vs vs evlenmeden öğrenirsin.. Bu benim fikrim..

evet evet... katılıyorum...

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 100 çekilecek Sevila34 için 215 çekildi
4)lilruba--315 çekildi
6)Ceylinimdeceylinim--315 çekildi
8)rapisa---315 çekildi

Kızlar naptınız...Son durum nedir..Benim son 100 kaldı...Karambole gelsin istemiyorum o yüzden biraz yavaştan aldım...hızlı hızlı bitireceğime daha düşüne düşüne çekeyim dedim ..nasıl olsa bugün salı 2 gün var daha...

Kimler ne durumdaaaaaaaaaaa ?????????????????

mesaj alınmıştır, tamam
sayımız da baya artmış

Canım 8. Sıradasın bak mavigece paylaşmış..

Şu an regl im Sevila muhtemelen pzt gibi biter ben bir günde okurum. Ama senin için sorun değilse şu anda okuyabilirim?

Arkadaşlar merhaba..

Ben de dua grubunuza katılmak isterim müsaade olursa.
Benim duam eş için değil farklı şeyler için olacak ama bir problem olmaz zannediyorum.
Müsaade var mıdır??

kızlar tamamladım 150 yi

Çektim şekerim yazmayı unuttum

Durumunuz nedirrrrr ?????

Arkadaşım sana söylemek geldi içimden, o gün şükür oruç tutabildim ve iftar öncesi duaların en kıymetli olduğu anlardan olduğu için sana dua ettim. İsmini bilmiyordum ama içimden geçirdim, hayırlısıyla evlat sahibi olman için dua ettim. İnşallah kabul olmuştur. Bu arada özel durumlardan ötürü senin Yasin'i okuyamayacağım ama müsait olan birine vermeye çalışacağım.

caniko her perşembe akşamı yenisine başlıyoruz

Canım dün konunu okudum senin. Aklıma hemen çok yakın bir arkadaşım geldi. Aşık olduğu biri vardı, o kadar çok dua etti ki... Ama olmadı ve bize göre iyi ki de olmadı.
Senin gibi onun da işi falan vardı ama öyle rahatsızdı ki. Çok güzel bir kız maşallah, ağzı burnu fındık gibidir. 31 yaşındaydı bu bahsettiğim konular olduğunda ama ben 24 yaşındayım, ya aynı yaştayızdır ya benden küçüktür demiştim ilk gördüğümde. O kadar çıtır yani. Bir sürü isteyen falan vardı ama onun da rahatsız olduğu konu; işi için istemeleriydi. Birkaç kez görüşüyoruz, maaşımı falan soruyorlar soğuyorum derdi.

Çok uzattım ama kendimden pay biçtim, uzunca yazılan yazılar ayrıntılar falan hoşuma gider. Belki sen de severek okursun diye yazdım. :)

Her neyse işte. Sonra bir arkadaşları bunu biriyle tanıştırdı. Aynı kurumda çalışıyorlarmış. Fiziki olarak diğer çocuğa çok benziyordu, hatta şok olmuştum ilk gördüğümde. Onu da ilk başta bu benzerlik çekmiş. 1 ay görüşünce tamam demiş, bu adam doğru adam benim için. Aileler tanıştı yüzük takıldı. Birkaç ay sonra da evlendiler. Geçenlerde ilk evlilik yıldönümleriydi ve yeğenimi taşıyor karnında şu an. (Dua et olur mu onun için de? İlk bebeğini kaybetti çünkü. Nazar olmasından falan çok korkarım.)

Yani demem o ki; asla umutsuzluğa falan kapılma. Anladığım kadarıyla hayli inançlısın. Dua et sen. Sadece dua et.

Bak aklıma bir ayrıntı daha geldi onlara dair. O kadar özenmiştim ki gördüğümde... Çocuğun doğum gününde arkadaşım bir pasta yaptırıp üzerine de "ben seni hak edecek ne yaptım" yazdırmış. Allah sana da bana da isteyen herkese de böyle dedirtecek birini nasip etsin. Amin.

Benim bikaçgündür çok fena migren ataklarım tuttu o sebeple bitiremedim 200 deyim ama yarına tamamlarım bu gecede okumaya devam edicem çünkü..

Aynıyız canım seninle. Ben de 200de kaldım ama benimki tembellikten ve kendi özel hayatımdaki gelgitlerden. Kusuruma bakma gecikti biraz ama bitiririm inşallah bugün.

amin canım...hayırlısı olucak inşallah dualarımıza devam

Ben tamamladım,
sevila için 315 tefriciye bitmiştir. Beni de ekleyebilirsin canım bitirenlere

Günlerdir çok yorgundum hanımlar, eve gelince erkenden uyudum vs..
Tefriciyelerimi bitirdim fakat fırsat bulamadığım için girip yazamadım..
Kusuruma bakmayın olur mu..

Sonuç olarak 315 bitti.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…