Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Canım dileğim şu; karşıma en kısa zamanda çok büyük bir aşk yaşayacağım,hayırlı ve hayallerimdeki adamın çıkması ve eski sevgilimi unutup iyiki onla olmamış diyebilmek..eski sevgilimden buz gibi soğumak..

Canım sana bir kodlama yazayım...bunu sürekli söylersende çok işe yarıyor..geçen sene benimde unutmak istediğim biri vardı ve 1 ay içinde ona karşı içimde hiç birşey kalmadı...

Bir kağıda şöyle yaz...... " X" seni seviyorum senden özür diliyorum içimde seni unutamamamı sağlayan her ne varsa lütfen beni affet teşekkür ediyorum

"kendim" kendimi seviyorum kendimden özür diliyorum içimde "X" i unutamamamı sağlayan her ne varsa kendim beni affet teşekkür ediyorum"

X yerine o kişinin ismini yazıyosun canım.... İnanki 1 ay içinde hiç bişey kalmıyo.... Bende hayatında başka birisi olan bir adamdan hoşlanıyodum...Çok şükür kurtuldum o saplantılı duygulardan..internette naıyo diye sürekli kontrol ediyodum aklımdan çıkmıyodu...şimdi kendi isteğimle arkadaşlıktan çıkardım ..resmen nötrleştim....Bu metodun adı ho'ponopono metodu .... Dualarında gücü çok büyük ama bununla bilinç altını temizlemiş olursun :KK34:

Canım sana bir kodlama yazayım...bunu sürekli söylersende çok işe yarıyor..geçen sene benimde unutmak istediğim biri vardı ve 1 ay içinde ona karşı içimde hiç birşey kalmadı...

Bir kağıda şöyle yaz...... " X" seni seviyorum senden özür diliyorum içimde seni unutamamamı sağlayan her ne varsa lütfen beni affet teşekkür ediyorum

"kendim" kendimi seviyorum kendimden özür diliyorum içimde "X" i unutamamamı sağlayan her ne varsa kendim beni affet teşekkür ediyorum"

X yerine o kişinin ismini yazıyosun canım.... İnanki 1 ay içinde hiç bişey kalmıyo.... Bende hayatında başka birisi olan bir adamdan hoşlanıyodum...Çok şükür kurtuldum o saplantılı duygulardan..internette naıyo diye sürekli kontrol ediyodum aklımdan çıkmıyodu...şimdi kendi isteğimle arkadaşlıktan çıkardım ..resmen nötrleştim....Bu metodun adı ho'ponopono metodu .... Dualarında gücü çok büyük ama bununla bilinç altını temizlemiş olursun :KK34:

Bir nevi mantra bu..onun bende kalan ve unutamamamı sağlayan o enerjilerini atmış oluyorum sanırımmçok teşekkür ederim denicem..
Hergün kağıdamı yazıcam yoksq söylicekmiyim?

Bir nevi mantra bu..onun bende kalan ve unutamamamı sağlayan o enerjilerini atmış oluyorum sanırımmçok teşekkür ederim denicem..
Hergün kağıdamı yazıcam yoksq söylicekmiyim?

kağıda bir kere yazıp her gün o kağıdı okuyosun... Evet gerçektende o bilinç altında aranızda yaşanan ya da sende bağımlılık oluşturan bütün duygulardan arındırıyosun kendini... çok işe yarıyo..

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 315 çekilecek Sevila34 için
2)Sevila34----315 çekilecek Sevila34 için
3)Enfl---315 çekilecek Sevila34 için
4)lilruba---195çekilecek Sevila34 için120 çekildi
5)MissCherryBloosom--315 çekilecek Sevila34 için
6)Ceylinimdeceylinim---315 çekilecek Sevila34 için
7)fndkfndk-- 265 çekilecek 50 çekildi
8)rapisa---214çekilecek Sevila34 için101 çekildi
9)Miyora--315 çekilecek Sevila34 için
10)tolin----315 çekilecek Sevila34 için
11)Sottile---315 çekilecek Sevila34 için
12)vazgecilmez---115 çekilecek Sevila34 için200 çekildi
13)capoeira ----315 çekildi
14)özgem81-----315 çekildi

Benim de aklımda sevila, perşembeye kadar bitiririm inşallah :KK34:

Canımmm hoşgeldin. :KK16: Allah dualarımızı makbul buyursun. Amin. :KK16:

Hoşbuldum fındıkımm.. :KK16:
Aminn, inşAllah hepimizin niyetleri hayırlısıyla kabul olur.. (Amin) :KK31:

Bu haftaki dua sahibi arkadaşım, yarın Miraç Gecesi, tefriciyelerimi yarın çekeceğim inşAllah.. (;

Bildirimde görüşürüz hanımlar..
Bu arada yarın dua etmeyi de unutmayın.. :KK17:

Hoşbuldum fındıkımm.. :KK16:
Aminn, inşAllah hepimizin niyetleri hayırlısıyla kabul olur.. (Amin) :KK31:

Bu haftaki dua sahibi arkadaşım, yarın Miraç Gecesi, tefriciyelerimi yarın çekeceğim inşAllah.. (;

Bildirimde görüşürüz hanımlar..
Bu arada yarın dua etmeyi de unutmayın.. :KK17:

Oruç tutucam kısmetse. İftarda hepinize bir güzellik yaparım inşallah :KK23:

Oruç tutucam kısmetse. İftarda hepinize bir güzellik yaparım inşallah :KK23:

ACİL benim içinde dua eder misiniz benimde duaya ihtiyacım v ar çocuğum olmuyo 2 yıldır 500 kişiye yasin okutuyorum ama kişi sayısını toplayamadım bana yardım eder misiniz msj bekliyorum yardım etmek isteyen arkadaslar benim adıma(adım hicran) çocuk olması dileğiyle her kişi sadece bi yasin dualarınızı bekliyorum rabbim çocuk isteyen her kese nasip eder işallah :) allah rızası için okuyan olursa cvp yazarsa çok sevinirim benimiçin dua eden arkadaslarında rabbim tüm dileklerini kabul eder işallah :)

BENDE ELİMDEN GELDİĞİNCE DUAYA İHTİYACI OLANLARA YARDIM EDECEĞİM İŞALLAH

ACİL benim içinde dua eder misiniz benimde duaya ihtiyacım v ar çocuğum olmuyo 2 yıldır 500 kişiye yasin okutuyorum ama kişi sayısını toplayamadım bana yardım eder misiniz msj bekliyorum yardım etmek isteyen arkadaslar benim adıma(adım hicran) çocuk olması dileğiyle her kişi sadece bi yasin dualarınızı bekliyorum rabbim çocuk isteyen her kese nasip eder işallah :) allah rızası için okuyan olursa cvp yazarsa çok sevinirim benimiçin dua eden arkadaslarında rabbim tüm dileklerini kabul eder işallah :)

Ayy ederim tabi arkadaşım ya söz iftar öncesi dua edicem sana da. Allah hayırlı bir evlat nasip etsin sana tez zamanda. Yasin için açıkçası söz diyemiyorum çünkü çok yavaş okuduğum için uzun sürüyor ve bu yüzden ne yazık ki tembellik edip pek okuyamam. :KK17: Ama okursam yazarım buraya. Bir süresi falan var mı?

Ayy ederim tabi arkadaşım ya söz iftar öncesi dua edicem sana da. Allah hayırlı bir evlat nasip etsin sana tez zamanda. Yasin için açıkçası söz diyemiyorum çünkü çok yavaş okuduğum için uzun sürüyor ve bu yüzden ne yazık ki tembellik edip pek okuyamam. :KK17: Ama okursam yazarım buraya. Bir süresi falan var mı?[

cuma gününe kadar toplayabilirsek duasını yapacağız işallah duan içinde tesekkür ederim allah razı olsun :) okuyamasanda canın sağolsun

tabiki ederiz yarın kandil hem çok güzel günlerdeyiz...

Sadece tıbbi yollarla çocuk olması için uğraşmayın...Yaşlı teyzeler oluyo bir de bilirsiniz kendi yöntemleriyle bayanların rahimlerini falan düzeltiyolar....Benim bir kursiyerim vardı çocuğu olmuyodu o teyzelerden birine gitmiş belini sıkıca bağlamışlar galiba rahimde eğrilik varmış çünkü..sonra hamile kaldı ama bir şekilde düşük yaptı bilmiyorum tabi neden.... Ama bulunduğunuz il de o şekilde yardımcı olan yaşlı kadınlardan ya da bilen birileri varsa gidin derim...Doktorlar bilmez o metotları...

tabiki ederiz yarın kandil hem çok güzel günlerdeyiz...

Sadece tıbbi yollarla çocuk olması için uğraşmayın...yaşlı teyzeler oluyo bir de bilirsiniz kendi yöntemleriyle bayanların rahimlerini falan düzeltiyolar....benim bir kursiyerim vardı çocuğu olmuyodu o teyzelerden birine gitmiş belini sıkıca bağlamışlar galiba rahimde eğrilik varmış çünkü..sonra hamile kaldı ama bir şekilde düşük yaptı bilmiyorum tabi neden.... Ama bulunduğunuz il de o şekilde yardımcı olan yaşlı kadınlardan ya da bilen birileri varsa gidin derim...doktorlar bilmez o metotları...

onu düşünüyarum aslında ama korkuyorum eger okursanız ve dağıtabileceğiniz birileri varsa okuyunca bana cvp atarmısınız ?

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 215 çekilecek Sevila34 için 100 çekildi
4)lilruba--315 çekildi
6)Ceylinimdeceylinim---105 çekilecek Sevila34 için210 çekildi
12)vazgecilmez---315 çekildi

YENİ LİSTE

4)lilruba--315 çekildi

200 oldu canım benim toplamda. Oruç biraz başıma vurdu akşam devam ederim inşallah.

200 oldu canım benim toplamda. Oruç biraz başıma vurdu akşam devam ederim inşallah.

YENİ LİSTE

4)lilruba--315 çekildi
7)fndkfndk-- 115 çekilecek 200çekildi

YENİ LİSTE

4)lilruba--315 çekildi
7)fndkfndk-- 115 çekilecek 200çekildi

canım merhaba, bu ekip iyi okuyor sanki değilmi En Büyük KK
maşallah böyle devam edersek senin için yeniden okuruz arkadaşım inş...üzüldün canım çabaladın......:KK19:

herkese hayırlı kandiller.........

dualarda unutmayalım birbirimizi.....

Son düzenleme:
canım merhaba, bu ekip iyi okuyor sanki değilmi En Büyük KK
maşallah böyle devam edersek senin için yeniden okuruz arkadaşım inş...üzüldün canım çabaladın......:KK19:

herkese hayırlı kandiller.........

dualarda unutmayalım birbirimizi.....

canım benim ne demek isteyerek burdayım :KK16::KK16::KK16::KK16: ...yeter ki hayırlı eş bulalım :KK54:

Evet gerçekten güzel okuyo bu grubu sevdim :KK16: ...inşallah bana gelinceye kadar biraz daha kalabalık olursak kişi başı 200 düşse daha çabuk biter ...

kızlar bende yasin yetiştirmeye çalışıyorum ... daha anca 16 tane okuyabildim...41 yasin yapayım dedim bugün eş için.... hayırlısı inşallah herkes gönlüne göre birini bulsun :KK34::KK16:

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

X