Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Deryanin listesinin son durumunu bir daha pasliyorum. kim kimden once ve sonra bilmiyorum. ben bunu kendi listemden kop etdim. benim listemi de listeden cikan ve bu konuyu acan mavigece duzenlemisdi. simdi bence siranin onemi yok. cunku derya hec kimin sirasina girmedi. Deryanin okumasi bitsin sonra kim kimden sonra liste duzenlenir.

Sizden ricam kim konulden okumak istiyor okusun kim okumak istemiyorsa desin onun yerine okumak isteyen okur yahud derya ozu okur. Ay derya bana okumusdu ben de ona okuyacam deye dusunenler varsa okumasin.

neden listeni nara duzenliyor deyenlere de indiden cvp listeni duzenlememi Derya kendi istemisdi. okuyup bitiren bazi arkadaslari yine alintilama sebeb onlarin surekli listenin duzenlenmesinde ve okunmasinda bize yardim etmesidi.

Dilrubanin kalbindekilerin hayata kecmesi niyyetiyyle okuya bilirsiniz.

1)Nara87 --------- 222 OKUDU

2)deryadeniz28--------226 OKUDU

3)Kelebekcim------- 222 OKUDU

4)berirem---- 222 OKUDU

5) cesmi_naz---222 okunacak

6) vazgecilmez----- 222 OKUDU

7)ysmn --------- 222 OKUDU

8)denizxxx...222 okunacak

9)mavigece07...100 vazgecilmez okundu+122 Ozgem okundu

10)Ceylinimdeceylinim--222 OKUDU

11)fndkfndk 222 OKUDU

12)rapisa 222 okunacak

13)tolin 222 okunacak

14)capoeira-- 222 OKUDU

15)özgem81 - 222 OKUDU

16)Nehirsu85- 222 OKUDU

7)perican55 - 222 OKUDU

18)bigaripyalnizzzz 222 OKUDU

19)cameliie 222 OKUDU

20)tiramisu
222 OKUDU

baslangic tarihi 05.08.2014- bitis tarihi 08.08.2014

Son düzenleme:

Çeşminaz eskı lısteye donup yenı gelen ıkı arkadası ekleyıp o listeyı bıtırelım dedım yok olmaz dıyen cıkmadı kelebekle ole dvm ederız sırada bı suru ınsan var aksatmadan okuyup duasını bıtırip giderız oyle yada boyle bı sekılde okudular onlar sonra okumak dvm etmek ısteyenler eder lısteyı karıstırmak en basından yanlıstı bıse demedım uzamasın dıye var olan lıste bıtıp yenı lıste olusturup dvm etmek ısteyen ıster gıdenler içinde yapıcak bişe yok o onların kendı vıcdanı sorumlulukları benım duam tamamlanmadı bıle apar topar listeye eklenen tanımadıgımız agresıf bır ınsan yuzunden haksızlık karsısındada 3,4 kısı konustu gerısı kor sagırdı dilsizdi ama ben yınede bu karısıklıgı fırsat bılıp gıtmıyorum ilk cıkıyım dedım aaa yok okuduk sende bıze oku dedıler tamam dedım bıtsın dıye yardımcı olmaya calısıyorum Liste bıtsın gıderız cnm bende dvm etmıycem düşürme modunu zaten herkes Allah rızası için okuyor
Dua yrn son bu arada

ben de anlamadım ki canım var olan liste varken bi sürü karışıklık oldu. deryadeniz in listesi için demiyorum ben onun sebebini anladım da ondan öncesinde daha bi sürü karışıklık oldu. bi de şimdi aramızdan bazı arkadaşlar yeni topik açacakmış, ona katılacagız diyenler vs var ben kendi adıma üzüldüm böyle olmasına.. derdim kesinlikle ben onlara okudum onlar bana okumayacak degil, Rabbim yeter ki dualarımızı kabul etmek istesin, kimin okudugu kaç tane okudugu hiç önemli degil, ama bu huzursuzluk üzdü beni açıkçası.

neyse senin de dedigin gibi o zaman gitmek isteyen gider tabi ki, herkes gönlünden gelerek okusun önemli olan o..

bi kaza bela olmazsa yarın akşama kadar bitiririm ben, haber de veririm. Rabbim kabul etsin inşallah

1)mavigece07 AYRILDI
2)Lilruba SORALIM AYRILMAK İSTIYORDU
3)MissCherryBloosom TATILDE-
4)Ceylinimdeceylinim
5)fndkfndk------
6)rapisa---------------
7)tolin---------
8)Sottile----AYRILDI
9)capoeira-----
10)özgem81-------
11)Nehirsu85------
12)buujuu----------HABER YOK HALA
13)perican55------
14)Nara87 ---------
15)deryadeniz28--------
16)Kelebekcim--------
17)berirem-----
18) cesmi_naz---------
19) vazgecilmez------
20)cerenkar---------
21)Limonlu_Cheescake------AYRILDI
22)_tiramisu_--------
23)mariposa22(3 hafta yok!!)--------nAYRILDIMI BILMIYORUM EPEYDIR YOK
24)ysmn ----------
25)bigaripyalnizzzz
26)cameliie

KIZLAR BIZIM ESKI LISTEMIZ BU SEKILDEYDI KARISMADAN ONCE SIMDIDE AYRILANLAR VS OLUNCA YANINA YAZDIĞIM GIBI AŞŞAĞIDAKI SEKILDE OLDU BEN DERIMKI DERYANIN DUASI YARIN BITINCE KELEBEKLE DEVAM EDICEZ O ALTTAKI LISTEYE GORE DAGITIM YAPSIN HA BIRDE TATIL OLAYI KONUSU VAR ODA GERGINLIK MEVZUSUYDU 1 HAFTA 10 GUN COK ABARTILACAK BIR SURE DEGIL BENCE BOSA SIRA SONUNA ATMAYALIM EKARTE EDILEBILECEK BIR SURE AMA 3 HAFTALAR UZUN SURELER 2HAFTAYI GECIRENLERI LISTE SONUNA ALALIM SIZIN ICINDE UYGUNSA BU LISTEDEN DEVAM EDIP LISTEYI TAMAMLAYIP DAGILANLAR DAGILIR KALIP DEVAM ETMEK ISTEYENLERDE YENI LISTE OLUSTURUR MARIPOSA DUADAN CIKTIMI BILMIORUM BIDE ORTALARDA YOK DIYE KOYMADIM LISTEYE DONERSE ONUDA EKLERIZ

1)Lilruba SORUCAZ
2)Ceylinimdeceylinim
3)fndkfndk------
4)rapisa---------------
5)tolin---------
6)capoeira-----
7)özgem81-------
8)Nehirsu85------
9)buujuu----------HABER YOK HALA AMA ARTIK KATILIR SANIRIM
10)perican55------
11)Nara87 ---------
12)deryadeniz28--------
13)Kelebekcim--------
14)berirem-----
15) cesmi_naz---------
16) vazgecilmez------
17)cerenkar---------
18)_tiramisu_--------
19)ysmn ----------
20)bigaripyalnizzzz
21)cameliie

güncel.........................

Kızlar, Tolinle, Denize ulaşamadım 148 tane Denizden, 222 tane Tolinden bosta kalmış. Kim ne kadar goture bilir?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

ellerine saglık tatlım

Kızlar, Tolinle, Denize ulaşamadım 148 tane Denizden, 222 tane Tolinden bosta kalmış. Kim ne kadar goture bilir?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım Tolin banlandığı için kulübe giremiyor kendisine faceden ulaştım ve 222 okumuş haberiniz olsun

pericanım iyi geceler. canım ben deryadeniz için okuyorum bitirmeme az kaldı yarın akşama bitirmiş olurum inşallah. yalnız evde internette sorun oluyor bazen girebiliyrum bazen giremiyorum siteye girip haber veremezsem yarın akşama bitmiş sayabilirsiniz.

yahu yukarıdaki liste aşağıdaki liste nenin nesi ben anlamadım herşey çorba olmuş. Allah rızası için okuyorum Allah kabul etsin. ayrıca liste 26 kişi tabiyki karışır hangi birini takip edeceksinki .her kafadan bir ses çıkar çok normal karışması

Deryanin listesinin son durumunu bir daha pasliyorum. kim kimden once ve sonra bilmiyorum. ben bunu kendi listemden kop etdim. benim listemi de listeden cikan ve bu konuyu acan mavigece duzenlemisdi. simdi bence siranin onemi yok. cunku derya hec kimin sirasina girmedi. Deryanin okumasi bitsin sonra kim kimden sonra liste duzenlenir.

Sizden ricam kim konulden okumak istiyor okusun kim okumak istemiyorsa desin onun yerine okumak isteyen okur yahud derya ozu okur. Ay derya bana okumusdu ben de ona okuyacam deye dusunenler varsa okumasin.

neden listeni nara duzenliyor deyenlere de indiden cvp listeni duzenlememi Derya kendi istemisdi. okuyup bitiren bazi arkadaslari yine alintilama sebeb onlarin surekli listenin duzenlenmesinde ve okunmasinda bize yardim etmesidi.

Dilrubanin kalbindekilerin hayata kecmesi niyyetiyyle okuya bilirsiniz.

1)Nara87 --------- 222 OKUDU

2)deryadeniz28--------226 OKUDU

3)Kelebekcim------- 222 OKUDU

4)berirem---- 222 OKUDU

5) cesmi_naz---222 okunacak (bi kaza belolmazsa yarın akşama kadar bitiririm ben, haber de veririm. Rabbim kabul etsin inşallah )

6) vazgecilmez----- 222 OKUDU

7)ysmn --------- 222 OKUDU

8)denizxxx...222 okunacak (74 okudu demisdi)

9)mavigece07...100 vazgecilmez okundu+122 Ozgem okundu

10)Ceylinimdeceylinim--222 OKUDU

11)fndkfndk 222 OKUDU

12)rapisa 222 okunacak ( canım ben deryadeniz için okuyorum bitirmeme az kaldı yarın akşama bitirmiş olurum inşallah)

13)tolin 222 OKUDU

14)capoeira-- 222 OKUDU

15)özgem81 - 222 OKUDU

16)Nehirsu85- 222 OKUDU ( 122 Nehirsu+100 vazgecilmez)

7)perican55 - 222 OKUDU

18)bigaripyalnizzzz 222 OKUDU

19)cameliie 222 OKUDU

20)tiramisu
222 OKUDU

baslangic tarihi 05.08.2014- bitis tarihi 08.08.2014

kizlar son durum ne?

Ben 74 tane okudum 2 günde 222 yi tamamlayıp derya denize göndericem

Son düzenleme:
Cnm benım ılk lıste dıye koydugum bızım bu duaya baslarken okudugumuz lısteydı sevılla enfl falanda vardı ayrıldılar hatıtlarsan ılk lıste o lıste sonra mavı lıste dvm etsın dua bıterse dvm etmek ısteyenlerle yenı lıste olussun dıye okunmayanları en basa alıp alttan tekrar 1.2 sıradakılerı koyarak bır lıste okusturdu o bıraz kafa karıstırdı naradada donmeyen cok olunca sınırler gerildi ayrılanlar oldu lımonlu mavı falan o yuzden mavının lıstesınden degılde ılk lısteden ayrılanları cıkarıp dvm edıp duaları bıtırelım artık dedık yenı ıkı ark dısındada kımseyı almayalım bu dua sonrası dvm etmek ısteyenler yepyenı bı lıste olusturup devam eder dıye benımkı onerıydı istersenız o lıstedende dvm edılır yada daha ıyı bır onerısı olan varsa sunsun ondan dvm ederız lıste muhım degıl amac dua bekleyen ark bıtırıp dağılmak cok karısmadan gerılmeden

Deniz oncelıkle gecmıs olsun Allah şifa versın cnm...
Kızlar ysmn ozel msj atmıs artık lıstede olmayacakmıs dvm etmeme konusunda kararlı bır sonrakı liste için bılgınıze

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…