Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Deniz söyledi, 105 tane okuyup ardını okuyacak. Rapisa ile cesmi_naz kalmis.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet canım aslında çok iyi olur. Ben de tüm liste tamamlanınca cıkmak istiyordum. Yani herkesin okuması tamamlanınca.
Cnm sıra sende deryanın duası bir kac saate bıter işallah son üç arkadas okudukları bılgısını donmus
Senın lıstene baslayalım hayırlısıyla ama ysmn cıktı lılruba kesın bırsey soylemedı aurılıyorum ben falan yazdı ama netmi bilmiyorum lıste karısıklıgından alınmıstı bıraz en son bujudanda hala hbr yok sen ıkısıne bır sor o arada listedelermı ayrıldılarmı ona gore dagıtırsın okuruz

1)mavigece07 AYRILDI
2)Lilruba SORALIM AYRILMAK İSTIYORDU
3)MissCherryBloosom TATILDE-
4)Ceylinimdeceylinim
5)fndkfndk------
6)rapisa---------------
7)tolin---------
8)Sottile----AYRILDI
9)capoeira-----
10)özgem81-------
11)Nehirsu85------
12)buujuu----------HABER YOK HALA
13)perican55------
14)Nara87 ---------
15)deryadeniz28--------
16)Kelebekcim--------
17)berirem-----
18) cesmi_naz---------
19) vazgecilmez------
20)cerenkar---------
21)Limonlu_Cheescake------AYRILDI
22)_tiramisu_--------
23)mariposa22(3 hafta yok!!)--------nAYRILDIMI BILMIYORUM EPEYDIR YOK
24)ysmn ----------
25)bigaripyalnizzzz
26)cameliie

KIZLAR BIZIM ESKI LISTEMIZ BU SEKILDEYDI KARISMADAN ONCE SIMDIDE AYRILANLAR VS OLUNCA YANINA YAZDIĞIM GIBI AŞŞAĞIDAKI SEKILDE OLDU BEN DERIMKI DERYANIN DUASI YARIN BITINCE KELEBEKLE DEVAM EDICEZ O ALTTAKI LISTEYE GORE DAGITIM YAPSIN HA BIRDE TATIL OLAYI KONUSU VAR ODA GERGINLIK MEVZUSUYDU 1 HAFTA 10 GUN COK ABARTILACAK BIR SURE DEGIL BENCE BOSA SIRA SONUNA ATMAYALIM EKARTE EDILEBILECEK BIR SURE AMA 3 HAFTALAR UZUN SURELER 2HAFTAYI GECIRENLERI LISTE SONUNA ALALIM SIZIN ICINDE UYGUNSA BU LISTEDEN DEVAM EDIP LISTEYI TAMAMLAYIP DAGILANLAR DAGILIR KALIP DEVAM ETMEK ISTEYENLERDE YENI LISTE OLUSTURUR MARIPOSA DUADAN CIKTIMI BILMIORUM BIDE ORTALARDA YOK DIYE KOYMADIM LISTEYE DONERSE ONUDA EKLERIZ

1)Lilruba SORUCAZ
2)Ceylinimdeceylinim
3)fndkfndk------
4)rapisa---------------
5)tolin---------
6)capoeira-----
7)özgem81-------
8)Nehirsu85------
9)buujuu----------HABER YOK HALA AMA ARTIK KATILIR SANIRIM
10)perican55------
11)Nara87 ---------
12)deryadeniz28--------
13)Kelebekcim--------
14)berirem-----
15) cesmi_naz---------
16) vazgecilmez------
17)cerenkar---------
18)_tiramisu_--------
19)ysmn ----------
20)bigaripyalnizzzz
21)cameliie

sırada kelebekcim var okumak isterim.....ayrılmayacağım........

Arkadaşlar daha kımse cıkmasın nolur okunacak 8 arkadas kaldı duzenlı okursak 24 gunde bıtıyor herkesın duası okunsun oyle dagılırız ötekı turlu sayı cogalınca hepten corba olucak sıradakı arkadasların cogu duzenlı okuyan arkadaslarımız dı zaten heme heme hepımıze okudular bizde onları okuyup dağılırız

pericanım iyi geceler. canım ben deryadeniz için okuyorum bitirmeme az kaldı yarın akşama bitirmiş olurum inşallah. yalnız evde internette sorun oluyor bazen girebiliyrum bazen giremiyorum siteye girip haber veremezsem yarın akşama bitmiş sayabilirsiniz. :KK19:

Deryanin listesinin son durumunu bir daha pasliyorum. kim kimden once ve sonra bilmiyorum. ben bunu kendi listemden kop etdim. benim listemi de listeden cikan ve bu konuyu acan mavigece duzenlemisdi. simdi bence siranin onemi yok. cunku derya hec kimin sirasina girmedi. Deryanin okumasi bitsin sonra kim kimden sonra liste duzenlenir.

Sizden ricam kim konulden okumak istiyor okusun kim okumak istemiyorsa desin onun yerine okumak isteyen okur yahud derya ozu okur. Ay derya bana okumusdu ben de ona okuyacam deye dusunenler varsa okumasin.

neden listeni nara duzenliyor deyenlere de indiden cvp listeni duzenlememi Derya kendi istemisdi. okuyup bitiren bazi arkadaslari yine alintilama sebeb onlarin surekli listenin duzenlenmesinde ve okunmasinda bize yardim etmesidi.

Dilrubanin kalbindekilerin hayata kecmesi niyyetiyyle okuya bilirsiniz.

1)Nara87 --------- 222 OKUDU

2)deryadeniz28--------226 OKUDU

3)Kelebekcim------- 222 OKUDU

4)berirem---- 222 OKUDU

5) cesmi_naz---222 okunacak

6) vazgecilmez----- 222 OKUDU

7)ysmn --------- 222 OKUDU

8)denizxxx...222 OKUDU

9)mavigece07...100 vazgecilmez okundu+122 Ozgem okundu

10)Ceylinimdeceylinim--222 OKUDU

11)fndkfndk 222 OKUDU

12)rapisa 222 OKUDU

13)tolin 222 OKUDU

14)capoeira-- 222 OKUDU

15)özgem81 - 222 OKUDU

16)Nehirsu85- 222 OKUDU

7)perican55 - 222 OKUDU

18)bigaripyalnizzzz 222 OKUDU

19)cameliie 222 OKUDU

20)tiramisu
222 OKUDU

baslangic tarihi 05.08.2014- bitis tarihi 08.08.2014

nara rapısanında yazısına ıstınaden okundu aldım çesmıde hbr verınce bu duada tamamlanmıs oluyor

Evet inşallah sıra bana yaklaştı bayağı. Deryadenizde cıkmasın. Zaten başladık okumaya.

cnm sana lılrubayla bujuyu sor dedım ama lılruba dondu bujuda 22/07 tarıhınden berı yok sanırım donmedı o yuzden eklemedım donerse eklerız ysmn cıktı buna gore ben sana kolaylık olsun dıye lısteyı verıyorum aşşağıda sen sayıları bolustürüp duanıda eklersen başlarız

1)Lilruba
2)Ceylinimdeceylinim
3)fndkfndk------
4)rapisa---------------
5)tolin---------
6)capoeira-----
7)özgem81-------
8)Nehirsu85------
9)perican55------
10)Nara87 ---------
11)deryadeniz28--------
12)Kelebekcim--------
13)berirem-----
14) cesmi_naz---------
15) vazgecilmez------
16)cerenkar---------
17)_tiramisu_--------
18)bigaripyalnizzzz
19)cameliie

nara rapısanında yazısına ıstınaden okundu aldım çesmıde hbr verınce bu duada tamamlanmıs oluyor

kuzum bu hafta misafirlerden sebep aksadı biraz benimki, yarısı bitti yarısı da yarın sabah biter sanırım, siz bitti sayıp yeni listeye başlayın olur mu :KK17: benden sıkıntı çıkmaz biliyorsunuz beni az çok :KK30:

kuzum bu hafta misafirlerden sebep aksadı biraz benimki, yarısı bitti yarısı da yarın sabah biter sanırım, siz bitti sayıp yeni listeye başlayın olur mu :KK17: benden sıkıntı çıkmaz biliyorsunuz beni az çok :KK30:

Tamam cnm kelebek yok ztn daha sen bıtırene kdr oda anca gelır başlarız yarına işallah :KK16:

canım okudum ben Allah kabul etsin :KK16:

pericanım iyi geceler. canım ben deryadeniz için okuyorum bitirmeme az kaldı yarın akşama bitirmiş olurum inşallah. yalnız evde internette sorun oluyor bazen girebiliyrum bazen giremiyorum siteye girip haber veremezsem yarın akşama bitmiş sayabilirsiniz. :KK19:

X