Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Kızlar bana yardım edebilecek kimse var mı? 100 tane biri alsa ben daha 25 okudum tatildeyim burda da tam konsantre olacak zamanım olmuyor :KK43:

kızlar deryanın duası ıcın alıntıladım cok sayfa ılerledı cok yazıldı kafanız karısmadı dımı derya denızın nıyetı ıcın okuyoruz 222 ser adet

not :nara sureklı aktıflemezsen ınsanlar gorup donemez unutan olur her sayfaya bakamayan olur uzar sayfalarda hızlı ılerlıyor anladıgım her an bılgısayar ımkanın yok o yuzden ben bıraz yazdım yanlıs anlasılma olmasın lutfen bundan sonra sen devam edersın :KK16:

canim Alllah razi olsun

kizlar son kez listeni paylasiyorum. listedeki arkadaslarin demek olarki hepsinden haber var. tek kirmizi ile olanlardan yok. yarina kader bekliyorum onlardan da haber gelmese listeden cikaracam ve yarin deryanin duasi ile sayilari yazacam.

ben de senle aynı durumdayım canım bastan beri vardım bayramda olmayacağımı da söyledim döndüm listede göremiyorum kendimi..

7 numarada ben vardım:KK43:

Arkadaşlar herkese merhabalar.......
ben düzenli giremedim kulübe bazı nedenlerden dolayı......

umarım iyisinizdir.....

uzun bir süredir sizlerle duayı okudum keyifle.....

ama bugün konuya baktığımda listeden çıkarıldığımı gördüm........ki bugüne kadar hiç kimseye okumamazlık etmedim ve genelde zamanında okumuşumdur..

hiç dönüş almadan listeden çıkarılmış olmak beni inciltti doğrusu......bu dua bir ekip işidir ve ekipte birlikte hareket eder.......

herkes kafasına göre hareket ederse bu iş yolundan sapar......

ben neden listeden çıkarıldım onuda anlamadım.......

benim fikrim sorulmadan......:26::26::26:

üstelik uzun süredir birlikte okuyoruz....benden dönüş almadan listeden silmek......:KK50::KK50::KK50::KK50:

hoşcakalın........:KK43::KK43::KK43:

1)Nara87 ---------listede

2)deryadeniz28--------listede

3)Kelebekcim--------listede

4)berirem-----listede

5) cesmi_naz---listede

6) vazgecilmez------listede

7)cerenkar--------- 4-u donecek haber bekleyelim ????

8)ysmn ----------listede

9)denizxxx.
..-listede

10)mavigece07...-listede

11)Lilruba --> ???

12)Ceylinimdeceylinim ---listede

13)fndkfndk -->listede

14)rapisa -->-listede

15)tolin -->???

16)capoeira---listede

17)özgem81 -->-listede

18)Nehirsu85 --> -listede

19)perican55 --listede

20)bigaripyalnizzzz...-listede

21)cameliie -listede

22)tiramisu - listede

23) ply- katilmak istiyordu ????

kizlar bakin ben sizin her ikinizi once istede yazmisdim. sizlerden haber bekledim amma haber cikamyinca deryanin listesinde cikardim. bu tam listeden ciktiniz anlamina gelmiyor.bunun ucun lutfen kusura bakmayin.deryanin listesi bitenden sonra insallah her kes listedi kendi yerini tekrar alir.

Ben kendim için okuyup bitirdim. Kizlar, yalnış hatirlamiyorumsa denizxxx 74 tane çekmiş.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaslar Deryanin listesinin son durumunu bir daha pasliyorum. kim kimden once ve sonra bilmiyorum. ben bunu kendi listemden kop etdim. benim listemi de listeden cikan ve bu konuyu acan mavigece duzenlemisdi. simdi bence siranin onemi yok. cunku derya hec kimin sirasina girmedi. Deryanin okumasi bitsin sonra kim kimden sonra liste duzenlenir.

Sizden ricam kim konulden okumak istiyor okusun kim okumak istemiyorsa desin onun yerine okumak isteyen okur yahud derya ozu okur. Ay derya bana okumusdu ben de ona okuyacam deye dusunenler varsa okumasin.

neden listeni nara duzenliyor deyenlere de indiden cvp listeni duzenlememi Derya kendi istemisdi. okuyup bitiren bazi arkadaslari yine alintilama sebeb onlarin surekli listenin duzenlenmesinde ve okunmasinda bize yardim etmesidi.

Dilrubanin kalbindekilerin hayata kecmesi niyyetiyyle okuya bilirsiniz.

Neler oluyor arkadaslar hepimize okuyuphelallesmeden nereye...kac kisi kaldiki bitirelim listeyi...hepimizin niyetidua b
öyle olmasinhanimlar...

ben de okuyacagım canım:KK34:

bende okuyacağımcnm.

Nara bitti Tatilden döndünyarın başlıyorum okumaya kim var sırada

Derya benide yaz.
Bitirelim bari listeyi canim cikmak olmaz:)

kızlar yeni listeyepazartesi mi başlıyoruz :26:

tolin için bugün başlıyoruz niyetin nedirtolinciğim ??? Ramazanınız şimdiden mübarek olsun...İlk sahurumuza kalkıcazbugün

Arkadaşlar adım Selin , duam ise hakkimda hayirlisiolan hem gönlüme hem gözüme hitap eden benimle ayni acilari yasamis bu yüzdenbeni anlayabilen gerektiğinde dost gerektiğinde es olabilen hayirli kismetimlebi an önce tanisabilmek ve evlenebilmek nıyetım budur kızlarbuyrunuz:KK16:

Benıde eklersınız

Derya beni de sayama alıntılama yapmıyorsun hiç, gözden kaçıran çok olur böyle.

1)Nara87 ---------222 okunacak

2)deryadeniz28--------226 OKUDU

3)Kelebekcim------- 222 OKUDU

4)berirem----222 okunacak

5) cesmi_naz---222 okunacak

6) vazgecilmez----- 222 OKUDU

7)ysmn --------- 222 OKUDU

8)denizxxx...222 okunacak

9)mavigece07...100 vazgecilmez okundu 122 tane bosta

10)Ceylinimdeceylinim ---222 okunacak

11)fndkfndk 222 OKUDU

12)rapisa 222 okunacak

13)tolin 222 okunacak

14)capoeira-- 222 OKUDU

15)özgem81 - 222 OKUDU

16)Nehirsu85- 222 okunacak ( vazgecilmez yardim ediyor)

7)perican55 - 222 OKUDU

18)bigaripyalnizzzz 222 OKUDU

19)cameliie 222 OKUDU

20)tiramisu
222 OKUDU

baslangic tarihi 05.08.2014- bitis tarihi 08.08.2014

canim Alllah razi olsun

Mavigecenin yerine okuyummu? Ya paylasmisiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben mavigeceden kalan 122 adet tefrıcıyeyı okudum bıttı onada okundu yazabılırsınız Allah kabul etsın bu arada tolın dun banlıydı okundu okunmadı dıye gerı donemeyebılır suan hatırlamıyorum ama bır arkadas onunla telefonda yada maılle ıletısım kuruyordu yazın ıstrsenız ulasıp bır sorsunlar ban kaç gun suruyor bılmıyorum acıkcası

Deryanin listesinin son durumunu bir daha pasliyorum. kim kimden once ve sonra bilmiyorum. ben bunu kendi listemden kop etdim. benim listemi de listeden cikan ve bu konuyu acan mavigece duzenlemisdi. simdi bence siranin onemi yok. cunku derya hec kimin sirasina girmedi. Deryanin okumasi bitsin sonra kim kimden sonra liste duzenlenir.

Sizden ricam kim konulden okumak istiyor okusun kim okumak istemiyorsa desin onun yerine okumak isteyen okur yahud derya ozu okur. Ay derya bana okumusdu ben de ona okuyacam deye dusunenler varsa okumasin.

neden listeni nara duzenliyor deyenlere de indiden cvp listeni duzenlememi Derya kendi istemisdi. okuyup bitiren bazi arkadaslari yine alintilama sebeb onlarin surekli listenin duzenlenmesinde ve okunmasinda bize yardim etmesidi.

9)mavigece07...100 vazgecilmez okundu+122 Ozgem okundu

10)Ceylinimdeceylinim--222 OKUDU

11)fndkfndk 222 OKUDU

12)rapisa 222 okunacak

13)tolin 222 okunacak

14)capoeira-- 222 OKUDU

15)özgem81 - 222 OKUDU

7)perican55 - 222 OKUDU

19)cameliie 222 OKUDU

20)tiramisu
222 OKUDU

Son düzenleme:
ben mavigeceden kalan 122 adet tefrıcıyeyı okudum bıttı onada okundu yazabılırsınız Allah kabul etsın bu arada tolın dun banlıydı okundu okunmadı dıye gerı donemeyebılır suan hatırlamıyorum ama bır arkadas onunla telefonda yada maılle ıletısım kuruyordu yazın ıstrsenız ulasıp bır sorsunlar ban kaç gun suruyor bılmıyorum acıkcası

kim iletisim kuruyordu?

Deryanin listesinin son durumunu bir daha pasliyorum. kim kimden once ve sonra bilmiyorum. ben bunu kendi listemden kop etdim. benim listemi de listeden cikan ve bu konuyu acan mavigece duzenlemisdi. simdi bence siranin onemi yok. cunku derya hec kimin sirasina girmedi. Deryanin okumasi bitsin sonra kim kimden sonra liste duzenlenir.

11)fndkfndk 222 OKUDU

12)rapisa 222 okunacak

13)tolin 222 okunacak

14)capoeira-- 222 OKUDU

15)özgem81 - 222 OKUDU

7)perican55 - 222 OKUDU

19)cameliie 222 OKUDU

20)tiramisu
222 OKUDU

222 tane okudum allah kabul etsın...

11)fndkfndk 222 OKUDU

12)rapisa 222 okunacak

13)tolin 222 okunacak

14)capoeira-- 222 OKUDU

15)özgem81 - 222 OKUDU

7)perican55 - 222 OKUDU

19)cameliie 222 OKUDU

20)tiramisu
222 OKUDU

nehirsu kaç tane okumuş yardım edebilirim.

Canlar ben 122 okudum, vazgeçilmez de 100ü bitirmiştir, beni bitti sayabilirsiniz yani.

herşey çok karışmış, arada idare etmeyen arkadaşlar da var ama nasıl düzene girer bu tam olarak bilemedim. çıkıp çıkmama konusunda da bu sebepten kararsız kaldım kızlar :44:

listenin bitmesine az insan kalmışken bu şekilde dagılmak yakışmadı sanki bize, halbuki aynı şekilde devam edip tüm arkadaşlarımızı bitirip helalleşip ondan sonra başka topikler açsaydık daha iyi olacaktı. ama gördüm ki mavigece arkadaşımız bile kendi açtıgı topiği bırakmış, bür süre sonra da başka topik açaacakmış, keşke bu listeyi tamamlayıp öyle yeni topik açılsaydı :KK50:

neyse deryadeniz in duası için son gün ne zaman söyler misiniz ? ona göre yetiştiemeye çalışayım..

X