Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Deniz söyledi, 105 tane okuyup ardını okuyacak. Rapisa ile cesmi_naz kalmis.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet canım aslında çok iyi olur. Ben de tüm liste tamamlanınca cıkmak istiyordum. Yani herkesin okuması tamamlanınca.
Cnm sıra sende deryanın duası bir kac saate bıter işallah son üç arkadas okudukları bılgısını donmus
Senın lıstene baslayalım hayırlısıyla ama ysmn cıktı lılruba kesın bırsey soylemedı aurılıyorum ben falan yazdı ama netmi bilmiyorum lıste karısıklıgından alınmıstı bıraz en son bujudanda hala hbr yok sen ıkısıne bır sor o arada listedelermı ayrıldılarmı ona gore dagıtırsın okuruz

sırada kelebekcim var okumak isterim.....ayrılmayacağım........

Arkadaşlar daha kımse cıkmasın nolur okunacak 8 arkadas kaldı duzenlı okursak 24 gunde bıtıyor herkesın duası okunsun oyle dagılırız ötekı turlu sayı cogalınca hepten corba olucak sıradakı arkadasların cogu duzenlı okuyan arkadaslarımız dı zaten heme heme hepımıze okudular bizde onları okuyup dağılırız

Ay telden gırıyorum sevındırık ikonlarımda yokkı dızıyım sıraya yuppii yupppiiiii :)))))))))mucks (bunlarla idare et)

canım..........

dilerim bundan sonra güzelce okuruz ve dağılmaz grubumuz........Allahım kabul etsin dualarımızı.......

Evet inşallah sıra bana yaklaştı bayağı. Deryadenizde cıkmasın. Zaten başladık okumaya.

cnm sana lılrubayla bujuyu sor dedım ama lılruba dondu bujuda 22/07 tarıhınden berı yok sanırım donmedı o yuzden eklemedım donerse eklerız ysmn cıktı buna gore ben sana kolaylık olsun dıye lısteyı verıyorum aşşağıda sen sayıları bolustürüp duanıda eklersen başlarız

1)Lilruba
2)Ceylinimdeceylinim
3)fndkfndk------
4)rapisa---------------
5)tolin---------
6)capoeira-----
7)özgem81-------
8)Nehirsu85------
9)perican55------
10)Nara87 ---------
11)deryadeniz28--------
12)Kelebekcim--------
13)berirem-----
14) cesmi_naz---------
15) vazgecilmez------
16)cerenkar---------
17)_tiramisu_--------
18)bigaripyalnizzzz
19)cameliie

nara rapısanında yazısına ıstınaden okundu aldım çesmıde hbr verınce bu duada tamamlanmıs oluyor

kuzum bu hafta misafirlerden sebep aksadı biraz benimki, yarısı bitti yarısı da yarın sabah biter sanırım, siz bitti sayıp yeni listeye başlayın olur mu benden sıkıntı çıkmaz biliyorsunuz beni az çok

Tamam cnm kelebek yok ztn daha sen bıtırene kdr oda anca gelır başlarız yarına işallah

canım okudum ben Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…