Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Canim rica ediyorum cikma listeden. Lutfen.

Tamam herkese boyle yapiliyorsa diyecek hic bir seyim yok. Canim belki abarttim, ortalik gereksiz yere karisti ama inanin cok zor gunler geciriyorum. Buyuk umutsuzluk icindeyim. Dua olayi da boyle karisinca tamamen koptum. Hepinizden ozur dilerim.

Nara bırgarıp yıldızla fndıkta okudu onlarıda ekle ben denedım ama sıra bı degısık oldu sen ekle cnm

Son düzenleme:
Ozgem, tesekkur ederim, canim, baya ilgileniyorsunuz. Allah razı olsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bak canim isler boyle karisinca bir dua bile kismet olmuyor diye dusunuyor insan. Ben de sahsen oyle dusundum. Bu kadar zor durumdayken hele. Listeden cikarin cikarin dedim arkadaslarim musade etmedi vqrdir bir hayir cikmamaya karar vrrdim okuyacagim. Siram nerede olursa olsun. Bu da bir imtihan belki bilemeyecegim. Ama tek istegim liste dagilmasin bu dualar kimsenin icinde ukte kalmasin.

Fndkfndk canim, Nara laf sokmaj için soylememis. Olur da kimse konulsuz okur da. Tam kelble okuyun söylemiş. Bitanem.

Tamam herkese boyle yapiliyorsa diyecek hic bir seyim yok. Canim belki abarttim, ortalik gereksiz yere karisti ama inanin cok zor gunler geciriyorum. Buyuk umutsuzluk icindeyim. Dua olayi da boyle karisinca tamamen koptum. Hepinizden ozur dilerim.

Biliyorum ınsan cok uzuluyor o yuzden gonlum el vermıyor kımsenın duasının yarım kalmasına karısmasına naradada karısınca lıstesını kontrol etmıstım yazmıstım yoksa banane ama ınsan uzuluyor ıhtıyacında varmıs kal eskı lısteyı duzenler devam ederız tatıl olaylarıda ortaya cıkınca konusulur ortak bır karar alınır ben sahsım adına3 hafta gıbı cok uzun sureler harıc kısa yoklukları lıste sonuna atmaya karsıyım ama bunlar ortaya gelınce ortak alınacak kararlar sımdılık okumalara yogunlasalım

Fndkfndk canim, Nara laf sokmaj için soylememis. Olur da kimse konulsuz okur da. Tam kelble okuyun söylemiş. Bitanem.

Canım işle alakalı bir tefriciye grubunda daha varız. Ben bayram zamanı biraz zorlandım, bir de hayatımda yolunda gitmeyen durumlar var diye tek başıma bir haftada kendime okuyup bitirmek niyetindeydim. O yüzden 1 haftalığına izin istedim. Çünkü herkes istediği gibi çıkıyor listeden ve sorun edilmiyor. Bana da öyle olacağını sandım ama laf sokmayan eleştirmeyen kalmadı.

Ben bana zamanında kimler okuduysa hepsine okuyup öyle çıkacağım dedim. Nara buna resmen taktı kafayı. Kaç kez bununla alakalı laf duydum sayısını bilmiyorum artık. Sürekli sana okuyanlara okuyorsun sen demeler, bana okuyanlara okuyacağım diye imalarda bulunmalar. Sadece buna değil tüm söylediklerine ithafen yazdım onu. Burası dua topiği böyle muhabbetler çok yersiz. Koşulsuz olmasa neden okuyayım zaten bir şey mi vaad ediliyor sanki bana...

Bu arada deryadeniz ve nara87 aynı kişi misiniz? Yazış tarzınız aynı. Muhtemelen ikiniz de Azerisiniz.

..................................

Bu arada deryadeniz ve nara87 aynı kişi misiniz? Yazış tarzınız aynı. Muhtemelen ikiniz de Azerisiniz.

Evet,biz ikimiz de azeriyiz. O yuzdn yazilis tarzimiz ayni. Bak sen insani sinir edib o laflari dedirtiyorsan.ben ve derya ayri-ayri insanlariz ve arkadasik. Bizim burda olmamizda bir sakinca varmi???Sana laf tutmuyorum.diger topikde de burda da her kes sana yalnis dusunduyunu dedi. Amma sen tek bena takildin. Ben yine deyirum.kim konulden okumak istiyorsa okusun. Bu fikrim sana hos gelmiyorsa benim bir sucum yok.

Son düzenleme:

Hepimizin insaniz ge hepimizin sinirlerinin gerildiyi anlar olur kafana takma. Simdi bence her sey yolunda. Dualarimiza dvm edelim bence😃

Deryacim benim onu ne niyyetle siylediyimi Rebbim biliyor. Ben kimse laf sokmuyorum. Artik bu gerginlik bitsin istiyorum

Kalbimden kecenleri soyledin.Allah razi olsun

Çıkmayacağına çok sevindim canım. Ben dahil olmak üzere bakıyorum sanki herkes bi imtihanın içinde. Hiç bir zaman umudunu kesme hayattan. Rabbim bir kapı kaptırsa bin kapı açar. Rabbim bizi bu umutsuzluğun içinden çıkarıp en kısa zamanda gönlümüzü feraha eriştirsin. Amin.

Süphanallah ya cidden neresinden anlıyorsun acaba lafı? Ne alakası var burada olmanızda sakınca var mı falan diyorsun...

Bu topikte kimse yanlış düşündüğümü falan söylemedi. Diğer topikte kendi okuması yapılan kişi ve sen söyledin. Çünkü o topikte onun, bu topikte de senin okuman vardı ve işinize gelmezdi milletin çıkması. Başka da kimse bir suçum olduğunu falan söylemedi. Söyleyemez de zaten... Burdan kaç kişi ayrıldı onlara kimse bir şey demedi, bir tek bana diyen varsa çıksın desin yüzüme.

Canim ben listeni once paylasanda da senin siranin bilmediyimi ve kendin bildirdiyinde duzenleyeceyimi soylwmisdim. Yani ben bilmeden seni sona koymusdum.amma insallah deryanin okumasi bitdiyinde sirani duzenleriz

tesadüfen gördüm cidden sinirimi bozdun burada bir kişi çıksın bana haksızsın desin o konuda cidden Allah a havale ediyorum.

kendime dua edicem diye sana dua edemicem dedin bana ya yoğunluk değil önemli bir iş değil. yapma Allah aşkına. hala kendini haklı görüyorsun. orada da bir daha bak hayırlı iş başlığına herkes bana hak verdi. kimse sana hak vermedi. yoğun bile değildin kendine dua edicektin. nasıl bir düşünce tarzı kendine dua edicem diye listede sıradakine etmemek. bana bencilce geliyor. hem de 1 haftadan uzun süre varken. okunmaz diye bir şey yoktu.

cidden Allah a havale ediyorum artık. ben de zorluklar yaşıyorum. duada sıra gelsin diye bekliyorsun biri yüzünden sorun çıkıyor. insanın sinirleri bozuluyor. ama ne desem boş. anlatamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…