Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

tesadüfen gördüm cidden sinirimi bozdun burada bir kişi çıksın bana haksızsın desin o konuda cidden Allah a havale ediyorum.

kendime dua edicem diye sana dua edemicem dedin bana ya yoğunluk değil önemli bir iş değil. yapma Allah aşkına. hala kendini haklı görüyorsun. orada da bir daha bak hayırlı iş başlığına herkes bana hak verdi. kimse sana hak vermedi. yoğun bile değildin kendine dua edicektin. nasıl bir düşünce tarzı kendine dua edicem diye listede sıradakine etmemek. bana bencilce geliyor. hem de 1 haftadan uzun süre varken. okunmaz diye bir şey yoktu.

cidden Allah a havale ediyorum artık.:KK50: ben de zorluklar yaşıyorum. duada sıra gelsin diye bekliyorsun biri yüzünden sorun çıkıyor. insanın sinirleri bozuluyor. ama ne desem boş. anlatamıyorum.:KK50:

Canim, sinirlenme. Allah her kesin kalbini biliyor. Bu ablamiz sinirli. Bana ve Derya ayni kisi olduqumuzu bile soyledi bilmem daha neler...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Burası dua topiği olmaktan çıktı, tartışma alanına döndü.. Hanımlar farkındamısınız sizin bu bitmeyen tartışmanız yüzünden millet çıkıyor bu listeden.. Yani takır takır okuyan hiç duasını aksatmayankara bile illalllah dedirttiniz.. Yeter allah aşkına!!! Dua yeri burası okuyan yazsın okuyamayan bildirsin bu kadar

Kızlar, rica ediyorum yapmayın boyle. Vallah cok geriliyorum. Sanki benim yuzumdenmis her sey. Kendim için duami okuyamiyorum. Noulursunuz movzuyu kapatalim boyle gerginlikde benim için dua okumanıza çok rahatsız oluyorum.

Hepimizin insaniz ge hepimizin sinirlerinin gerildiyi anlar olur kafana takma. Simdi bence her sey yolunda. Dualarimiza dvm edelim bence😃

Canim ben listeni once paylasanda da senin siranin bilmediyimi ve kendin bildirdiyinde duzenleyeceyimi soylwmisdim. Yani ben bilmeden seni sona koymusdum.amma insallah deryanin okumasi bitdiyinde sirani duzenleriz

Canim hakkimda bu hayirlidir belki sonda olmamda bir sakinca yok. Bana okunmasada rabbim okuduklarimin hurmetine verir belki belli mi olur? :) benim icin sorun degil artik sonda olmam. Ben 10 gun tatile gitti diye insanlarin sona atilmasina karsiyim sadece o kadar....

Kızlar, rica ediyorum yapmayın boyle. Vallah cok geriliyorum. Sanki benim yuzumdenmis her sey. Kendim için duami okuyamiyorum. Noulursunuz movzuyu kapatalim boyle gerginlikde benim için dua okumanıza çok rahatsız oluyorum.

Keainlikle haklısın.. Ortamda gerildi bizde.. Ne okuduğumdan anlıyorum ne okunulandan .. Yazık :/

Canim hakkimda bu hayirlidir belki sonda olmamda bir sakinca yok. Bana okunmasada rabbim okuduklarimin hurmetine verir belki belli mi olur? :) benim icin sorun degil artik sonda olmam. Ben 10 gun tatile gitti diye insanlarin sona atilmasina karsiyim sadece o kadar....

Insallah hayir olur.Amin

Arkadaşlar herkese merhabalar.......
ben düzenli giremedim kulübe bazı nedenlerden dolayı......

umarım iyisinizdir.....

uzun bir süredir sizlerle duayı okudum keyifle.....

ama bugün konuya baktığımda listeden çıkarıldığımı gördüm........ki bugüne kadar hiç kimseye okumamazlık etmedim ve genelde zamanında okumuşumdur..

hiç dönüş almadan listeden çıkarılmış olmak beni inciltti doğrusu......bu dua bir ekip işidir ve ekipte birlikte hareket eder.......

herkes kafasına göre hareket ederse bu iş yolundan sapar......

ben neden listeden çıkarıldım onuda anlamadım.......

benim fikrim sorulmadan......:26::26::26:

üstelik uzun süredir birlikte okuyoruz....benden dönüş almadan listeden silmek......:KK50::KK50::KK50::KK50:

hoşcakalın........:KK43::KK43::KK43:

Burası dua topiği olmaktan çıktı, tartışma alanına döndü.. Hanımlar farkındamısınız sizin bu bitmeyen tartışmanız yüzünden millet çıkıyor bu listeden.. Yani takır takır okuyan hiç duasını aksatmayankara bile illalllah dedirttiniz.. Yeter allah aşkına!!! Dua yeri burası okuyan yazsın okuyamayan bildirsin bu kadar

Kızlar kendi adıma çok özür dilerim ama olayın üstünden zaman geçmesine rağmen tekrar konuyu kendi haklıymış gibi açmasına çok sinirlendiğimden cevap yazmadan duramadım. benim listeden çıkma nedenim de bu olaydan dolayı hevesim kaçmasıdır ki yoksa ben herkese zamanında okuyordum.:KK50:

tekrar özür dilerim arkadaşlar ne olursa olsun bir daha yazmıcam buraya zaten Allah sizin dualarınızı kabul etsin.

Çıkmayacağına çok sevindim canım. Ben dahil olmak üzere bakıyorum sanki herkes bi imtihanın içinde. Hiç bir zaman umudunu kesme hayattan. Rabbim bir kapı kaptırsa bin kapı açar. Rabbim bizi bu umutsuzluğun içinden çıkarıp en kısa zamanda gönlümüzü feraha eriştirsin. Amin.

Canim kac kez niyetlendim cikmaya musade etmedi arkadaslar. Simdi de sen birakmadin herseyde vardir bir hayir belki birinizin hurmetine duam kabul olacak tesekkur ederim sana da. Haklisin canim. Insaniz umutsuzluga sevk edecek hadiseler yasaniyor hayatimizda sabredip dua etmekten daha guzel bir sey var mi? Rabbim seninde, benim de, herkesinde gonlunde olan muradi versin hayirlisiyla. Daha fazla bekletmesin insallah....

Kızlar kendi adıma çok özür dilerim ama olayın üstünden zaman geçmesine rağmen tekrar konuyu kendi haklıymış gibi açmasına çok sinirlendiğimden cevap yazmadan duramadım. benim listeden çıkma nedenim de bu olaydan dolayı hevesim kaçmasıdır ki yoksa ben herkese zamanında okuyordum.:KK50:

tekrar özür dilerim arkadaşlar ne olursa olsun bir daha yazmıcam buraya zaten Allah sizin dualarınızı kabul etsin.

Canim sen de mi ciktin listeden? Tatlim bak hepimizin moralini bozacak hevesini kaciracak olaylar meydana geldi ama birlikte ciktik bu yola. Herkes bir imtihan yasadi bak. Naranin okumasi bayrama denk gelsi bitene kadar neler cekti kiz. Deryadenizin okunmasinda bu olaylar, karisikliklar oldu. Ozgem sorunlar yasadi. Ben daha bana sira gelmeden bir dunya sorun cikti. Cikmak istedim ben de ama bir yandanda cikmakla hem kendime hem baskasina haksizlik etmek istemedim. Herkes gerildi, sıkıldı. Gitme sen de. Devam edelim yolumuza. Hadi canim kirma bizi...

umarım iyisinizdir.....

ama bugün konuya baktığımda listeden çıkarıldığımı gördüm........ki bugüne kadar hiç kimseye okumamazlık etmedim ve genelde zamanında okumuşumdur..

hiç dönüş almadan listeden çıkarılmış olmak beni inciltti doğrusu......bu dua bir ekip işidir ve ekipte birlikte hareket eder.......

üstelik uzun süredir birlikte okuyoruz....benden dönüş almadan listeden silmek......:KK50::KK50::KK50::KK50:

Lilruba, kusurumuza bakma guzelum biz seninle iltifata kecemediyimiz için listeden çıkardık kaç kes soylenildi kimler var kimler yok diye yine de katıla bilirsin canim bekle sonda say duzelmese yardımcı olardim ve ya sonraki kişi için düzenleyeceğimiz listede okursun. Kumsenin kalbinin kırılmasını istemiyorum biz dua okuyoruz kimise kırmak Allaha hoş olmaz. Biz Allahın en çok sevdiyi varliklariyiz 1-1imizi kirarsak okuduğumuz duanin da faydası olmaz. Kırılma güzelim veda da etme. :*

tesadüfen gördüm cidden sinirimi bozdun burada bir kişi çıksın bana haksızsın desin o konuda cidden Allah a havale ediyorum.

kendime dua edicem diye sana dua edemicem dedin bana ya yoğunluk değil önemli bir iş değil. yapma Allah aşkına. hala kendini haklı görüyorsun. orada da bir daha bak hayırlı iş başlığına herkes bana hak verdi. kimse sana hak vermedi. yoğun bile değildin kendine dua edicektin. nasıl bir düşünce tarzı kendine dua edicem diye listede sıradakine etmemek. bana bencilce geliyor. hem de 1 haftadan uzun süre varken. okunmaz diye bir şey yoktu.

cidden Allah a havale ediyorum artık.:KK50: ben de zorluklar yaşıyorum. duada sıra gelsin diye bekliyorsun biri yüzünden sorun çıkıyor. insanın sinirleri bozuluyor. ama ne desem boş. anlatamıyorum.:KK50:

Kendime dua edicem diye sana edemicem demedim. İnsanlar tatile gidiyorum yahut bayram arası okunmuyor diyor, sorun çıkmıyor. Öyle diyenlere kimse bir şey demiyor, beni sessiz buldunuz üstüme çullandınız. Ara verme niyetinde olduğum halde sana okumak istiyorum tam sayı okuyamasam dahi sırf sana okumuş olmak için dedim. Bunu da inkar et göreyim hadi? Herkes hak vermişmiş.. Bi ikinizdiniz işte başka kimse yorum dahi yapmadı, bana özelden dönüş yapanlar oldu haklısın üslupları çok yanlış diye.

Canim, sinirlenme. Allah her kesin kalbini biliyor. Bu ablamiz sinirli. Bana ve Derya ayni kisi olduqumuzu bile soyledi bilmem daha neler...

İkinizin aynı kişi olduğunuzu söylemedim, öyle misiniz diye sordum. Çünkü yazış üslubunuz tamamen aynı ve sen onun listesiyle ilgileniyorsun. Öyle olduğunu düşünsem direkt admine ulaşırdım, sana neden sataşayım burada?
Suizanda bulunma. Bu yaptığın dosdoğru iftira atmak oluyor.

umarım iyisinizdir.....

Canim neler olmadiki.?? Cooook karisti_hersey. Hepimizin sinirleri altust oldu valla. Cikma ama sen de listeden.

Son düzenleme:
Kendime dua edicem diye sana edemicem demedim. İnsanlar tatile gidiyorum yahut bayram arası okunmuyor diyor, sorun çıkmıyor. Öyle diyenlere kimse bir şey demiyor, beni sessiz buldunuz üstüme çullandınız. Ara verme niyetinde olduğum halde sana okumak istiyorum tam sayı okuyamasam dahi sırf sana okumuş olmak için dedim. Bunu da inkar et göreyim hadi? Herkes hak vermişmiş.. Bi ikinizdiniz işte başka kimse yorum dahi yapmadı, bana özelden dönüş yapanlar oldu haklısın üslupları çok yanlış diye.

İkinizin aynı kişi olduğunuzu söylemedim, öyle misiniz diye sordum. Çünkü yazış üslubunuz tamamen aynı ve sen onun listesiyle ilgileniyorsun. Öyle olduğunu düşünsem direkt admine ulaşırdım, sana neden sataşayım burada?

Fndk ablam senden ablan olarak rica ediyorum, ne olursa olsun bir daha cvp vermiyorsun sende tmm mı? Lütfen abam tek yazacağın olufum bitti olsun... Uzamasın artık ltfn

bana tam olarak öyle dedin kendime başlayacaktım neyse şeklinde dedin. seni de sana hak verenleri de Allah a havale ediyorum. bana diyenler sen haklısın dedi. hem bu kadar iş konusunda üzülürken duada da beni üzüp kalbimi kırdığınız için hem de haklıyken haksız duruma düşürdüğünüz için Allah a havale ediyorum. o başlıkta yazılanları da bir daha oku. sana özelden yazanlar taraf tutuyordur hepinizi Allah a havale ettim. daha da benimle uğraşmayın.:KK50::KK14::KK14:

Fndk ablam senden ablan olarak rica ediyorum, ne olursa olsun bir daha cvp vermiyorsun sende tmm mı? Lütfen abam tek yazacağın olufum bitti olsun... Uzamasın artık ltfn

Zaten okudum bitirdim ben ablam. Canımsın sen daha bu lafının üstüne bir şey demem ben...

Kızlar, diyorlar insan susdukca melekler konuşur. Lutfen her kes sakinlessin. Rica ediyorum.

Zaten okudum bitirdim ben ablam. Canımsın sen daha bu lafının üstüne bir şey demem ben...

merhaba sizleri çok özledim......listeden çıkarılmışım......:KK14::KK14::KK14:

ne oldu bu güzel topiğimize......:26::26::26:

merhaba sizleri çok özledim......listeden çıkarılmışım......:KK14::KK14::KK14:

ne oldu bu güzel topiğimize......:26::26::26:

Ben de seni özledim kuzum. Keşke beni de çıkarsalardı valla. Kendim çıkmak istedim infial oldu. :KK1:

Olay hakkında konuşmak istemiyorum, karşı tarafa cevap hakkı doğacak yoksa.

X