Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Liste ile ilgilenmeyi Naradan ben rica etdim. Sağolsun kırmadı. Teşekkür canim, her sey için. Duam yok kızlar, oyle karışıklık oldu ki, duani yazamadim. Dilrubanin kalbindekilerin hayata kecmesi niyyetiyyle okuya bilirsiniz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nasıl yani dilrubanın duasını senin içinmi okuyacağım anlamadım canım ya:KK43:

Naracığım sakin ol, Derryanınkileri konu tartışmaya dönmeden daha fazla karışmadan bitirelim lütfen. Konu sahibi bile gitti. Ozaman kim gidecek kim kalacak konu kapanacakmı kapanmayacakmı tekrar tartışırız..

tamam sakinim canim. bundan sonra hic bir sye sinirlenmem :KK50:

arkadaslar Deryanin listesinin son durumunu bir daha pasliyorum. kim kimden once ve sonra bilmiyorum. ben bunu kendi listemden kop etdim. benim listemi de listeden cikan ve bu konuyu acan mavigece duzenlemisdi. simdi bence siranin onemi yok. cunku derya hec kimin sirasina girmedi. Deryanin okumasi bitsin sonra kim kimden sonra liste duzenlenir.

Sizden ricam kim konulden okumak istiyor okusun kim okumak istemiyorsa desin onun yerine okumak isteyen okur yahud derya ozu okur. Ay derya bana okumusdu ben de ona okuyacam deye dusunenler varsa okumasin.

neden listeni nara duzenliyor deyenlere de indiden cvp listeni duzenlememi Derya kendi istemisdi.

Dilrubanin kalbindekilerin hayata kecmesi niyyetiyyle okuya bilirsiniz.

)Nara87
---------222 okunacak

2)deryadeniz28--------226 okunacak

3)Kelebekcim-------222 okudu

4)berirem----222 okunacak

5) cesmi_naz---222 okunacak

6) vazgecilmez------222 okunacak

7)ysmn ---------222 okudu

8)denizxxx...222 okunacak

9)mavigece07...(cikti 222 tane bosta)

10)Ceylinimdeceylinim ---222 okunacak

11)fndkfndk -->222 okunacak

12)rapisa -->222 okunacak

13)tolin -->222 okunacak

14)capoeira---222 okunacak

15)özgem81 -->222 okudu

16)Nehirsu85 --> 222 okunacak

17)perican55 --222 okunacak

18)bigaripyalnizzzz...222 okunacak

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okudu

nara gecmıs sayfalarda corperıa da okudugunu yazdı gozden kaçtı sanırım eklersın cnm

Konu sahibi kim pardon?
1 kişi ilgilense 2-3 profil öyle olsun böyle olsun yazıyor.
tek bir kişinin yönlendirmesi ile hareket edilse ..organizeyi tek kişi yapsa her kafadan bi ses çıkmasa kendisine dua okunan kişide konuyu açana takip ederek yardım etse.
arkadaşlar kusura bakmayın ben yeniyim konuda ve sitede ama bu dua zincirine başka yerlerde çok katılan biri olarak görüyorum ki çorba yapmışsınız.
ben şuan ne yaptığımı esas listenin ne olduğunu bilmiyorum mesela..
sıra deryadenizin maden o bitene kadar son listeyide yayınlayıp konuyu kilitleyin derim..herkes okuduğu adeti hem derya ya hem organizasyonu yapan arkadaşa pm atsın..karışmasın ortalık..deryanın sırası bittiğinde bi sonraki ark için yeni bi liste yayınlarsınız.

Canim kesinlikle sana katılıyorum listeye sonradan girdim bir tek naraya okudum hem de listenin ilk gününde deryaninkini de okuyup çıkmayı düşünüyorum yok bana okundu yok okunmadi muhabbeti yapilmamaliydi size tavsiyem Allah rızası ön planda olmaliydi bir de listenin sonradan giren bizlerden dolayi karıştığıni söyleyenler var benim umrumda degil okunmus okunmamis tek isteğim hayirli bir işte katkimizin olmasiydi amabu karışıklikta mümkün değil deryaninkini okuyup çıkacağım

kızlar lıstemız duzenlıydı ve 3 gunde okuyup bıtırıyorduk bayram yogunlugunda kımse gıremeyınce ve lıste takıbı yapılamayınca naranın duası uzadı ve cok okundu hbr alınamadı vs sınırler gerıldı dogal olarak arayada baska lıste yapalımlar falan gelınce ıyıce karıstı bu lıste bıtınce yenı lıstede sorunun devam edecegını sanmıyorum cunku sıradakı okuyacagımız arkadas en bastan berı var kım nerde bılıyor ve lıstesını takıp edebılıcek bırı duzene bınıp devam ederız ancak sızın dısınızda baska kımseyı alma taraftarı degılım ben cunku cok kısı kendı okumaında okunanları tamamlayıp cıkıcak malum okullar acılıcak yogunluklar baslıycak vs her yenı gelen acıkta kalır duası okunamaz cıkan arkadaslarda var o nedenle bu lısteyı tamamlar dagılırız dıyorum bır sonrakı lısteyı bekleyın derım baktınız karısıklık duzensızlık devam o zaman karar verırsınız şimdi kalın derım bır sorun cıkar duanız okunmaz vebal de kalırım üzülürüm şimdilik sonrakı arkadasın lıstesını bekleyın dıye nacızane bır tavsıyem var ama sız bılırsınız :KK16:

arkadaslar Deryanin listesinin son durumunu bir daha pasliyorum. kim kimden once ve sonra bilmiyorum. ben bunu kendi listemden kop etdim. benim listemi de listeden cikan ve bu konuyu acan mavigece duzenlemisdi. simdi bence siranin onemi yok. cunku derya hec kimin sirasina girmedi. Deryanin okumasi bitsin sonra kim kimden sonra liste duzenlenir.

Sizden ricam kim konulden okumak istiyor okusun kim okumak istemiyorsa desin onun yerine okumak isteyen okur yahud derya ozu okur. Ay derya bana okumusdu ben de ona okuyacam deye dusunenler varsa okumasin.

neden listeni nara duzenliyor deyenlere de indiden cvp listeni duzenlememi Derya kendi istemisdi.

)Nara87
---------222 okunacak

13)tolin -->222 okunacak

14)capoeira-- 222 okudu

15)özgem81 -->222 okudu

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okudu

Son düzenleme:
kızlar lıstemız duzenlıydı ve 3 gunde okuyup bıtırıyorduk bayram yogunlugunda kımse gıremeyınce ve lıste takıbı yapılamayınca naranın duası uzadı ve cok okundu hbr alınamadı vs sınırler gerıldı dogal olarak arayada baska lıste yapalımlar falan gelınce ıyıce karıstı bu lıste bıtınce yenı lıstede sorunun devam edecegını sanmıyorum cunku sıradakı okuyacagımız arkadas en bastan berı var kım nerde bılıyor ve lıstesını takıp edebılıcek bırı duzene bınıp devam ederız ancak sızın dısınızda baska kımseyı alma taraftarı degılım ben cunku cok kısı kendı okumaında okunanları tamamlayıp cıkıcak malum okullar acılıcak yogunluklar baslıycak vs her yenı gelen acıkta kalır duası okunamaz cıkan arkadaslarda var o nedenle bu lısteyı tamamlar dagılırız dıyorum bır sonrakı lısteyı bekleyın derım baktınız karısıklık duzensızlık devam o zaman karar verırsınız şimdi kalın derım bır sorun cıkar duanız okunmaz vebal de kalırım üzülürüm şimdilik sonrakı arkadasın lıstesını bekleyın dıye nacızane bır tavsıyem var ama sız bılırsınız :KK16:

DİLRUBA için benim akşam biter..şuan işteyim.
bir sonraki liste dediğiniz nedir onu anlamadım..dilrubadan sonra bırakıyor muyuz yani?

)Nara87
---------222 okunacak

13)tolin -->222 okunacak

14)capoeira-- 222 okudu

15)özgem81 -->222 okudu

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okudu

herkes bu listede hem fikir mi önce onu belirleyelim o zaman.
listede ismi geçenler kabul ediyor mu mutabık mı yazsınlar sorunsuz devam edelim.
benim ile birlikte bi 7-8 kişi henüz bitirmemiş sanırım.
herkes ok ise kelebekcim için hazır olacağız..dağılmadan inşallah :)

Mesele bana okundu, okunmadi degil arkadaslar. Dedigim gibi okurum
Bana okunmasada okurum. Allah rizasi herseyden onemlidir. Sirada ordan oraya atilinca sinirlerim bozuldu. Siz olsaniz sizinde sinirleriniz bozulurdu. Neden isin icine haksizlik girsin ve ben neden bu haksizligi kabul edeyim? Haftalarca tatile giden arkadaslar oldu kimse listenin sonuna atilmadi. Ben 12 gun yoktum 2 kisiye okuyamadim sadece.. ama hanimefendi tatile giden listenin sonuna atilir dedi. Ilk kez gordum ben. Daha once soylenmis mi tatilen giden listenin sonuna atilmis mi bilmiyorum, zannetmiyorum da. Neden bu haksizligi yapana ses cikarilmiyor, o oyle degil boyledir diyen suclu ilan ediliyor anlamadim. Neyse ortaligin karismasina sebep olduysam hepinizden ozur dilerim. Bundan sonra neye ve hangi listeye gore hareket edilir bilmiyorum ama icim sogudu benim hevesim kacti. Cikmami istemeyen arkadaslarim var ama ben bulunmak istemiyorum lutfen bu sefer listeden cikarin beni. Hepinizin duasinin en guzel sekilde kabul olmasi dilegiyle...

Arkadaşlar, ben listeden çıkıyorum. Bu duaya sonuna kadar devam etme konusunda çok kararlıydım. ancak sürekli bir serzeniş söz konusu. Yapılan ve de yapılacak olan duanın istekli,samimi, gönülden ve hiçbir olumsuzluk düşünülmeden okunması,edilmesi gerekir. öyle istekli okunmalı ki Allah katında da makbul olmalı diye düşünüyorum. içime sinmedi, epey huzursuz oldum. hakkınızı helal edin. Allah inşallah gönlünüzdeki dilekleri kabul etsin, yolunuz açık olsun.

listesinin son durumunu bir daha pasliyorum. kim kimden once ve sonra bilmiyorum. ben bunu kendi listemden kop etdim. benim listemi de listeden cikan ve bu konuyu acan mavigece duzenlemisdi. simdi bence siranin onemi yok. cunku derya hec kimin sirasina girmedi. Deryanin okumasi bitsin sonra kim kimden sonra liste duzenlenir.

)Nara87 [/COLOR][/I][/B]---------222 okunacak

3)Kelebekcim-------222 okundu

13)tolin -->222 okunacak

15)özgem81 -->222 okudu

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okudu

baslangic tarihi 05.08.2014- bitis tarihi 08.08.2014
[/QUOTE]

Cnm dün bitirdim ben tefriciyeleri.. Okundu yazabilirsin :)

Özgem haber vermiş sende yazmışsın naracım kusura bakma :))) sayfalar karıştı o yüzden tekrar düzenlediğini görmedim :)

Bana okunmasada okurum. Allah rizasi herseyden onemlidir. Sirada ordan oraya atilinca sinirlerim bozuldu. Siz olsaniz sizinde sinirleriniz bozulurdu. Neden isin icine haksizlik girsin ve ben neden bu haksizligi kabul edeyim? Haftalarca tatile giden arkadaslar oldu kimse listenin sonuna atilmadi. Ben 12 gun yoktum 2 kisiye okuyamadim sadece.. ama hanimefendi tatile giden listenin sonuna atilir dedi. Ilk kez gordum ben. Daha once soylenmis mi tatilen giden listenin sonuna atilmis mi bilmiyorum, zannetmiyorum da. Neden bu haksizligi yapana ses cikarilmiyor, o oyle degil boyledir diyen suclu ilan ediliyor anlamadim. Neyse ortaligin karismasina sebep olduysam hepinizden ozur dilerim. Bundan sonra neye ve hangi listeye gore hareket edilir bilmiyorum ama icim sogudu benim hevesim kacti. Cikmami istemeyen arkadaslarim var ama ben bulunmak istemiyorum lutfen bu sefer listeden cikarin beni. Hepinizin duasinin en guzel sekilde kabul olmasi dilegiyle...

cANIM BENİM TATİL MEVZUUNDA BİLMİYORUM GÖRDÜNMÜ BENDE İLK DUAYA BAŞLADIĞIMIZ SIRALARDA BİR HAFTA TATİLE ÇIKTIM SADECE BİR HAFTA. aMA LİSTEDEN ÇIKARILDIM DÖNDÜĞÜMDE LİSTENİN SONUNDAN DEVAM ETTİM. BU DOĞRU OLANDI TATİLE ÇIKAN TÜM ARKADAŞLARDADA BÖYLE OLMALI. sENİN ÇIKMANI İSTEMEM KARIŞIKLIKTAN DOLAYI ÇIKMAK İSTİYORSAN BENCE ÇIKMA DEVAM EDELİM İNŞALLAH DÜZELECEKTİR. yİNEDE KARAR SENİN KARARINA SAYGI DUYARIM. UMARIM SENİNDE TÜM DUALARIN DİLEKLERİN KABUL OLUR..

cANIM BENİM TATİL MEVZUUNDA BİLMİYORUM GÖRDÜNMÜ BENDE İLK DUAYA BAŞLADIĞIMIZ SIRALARDA BİR HAFTA TATİLE ÇIKTIM SADECE BİR HAFTA. aMA LİSTEDEN ÇIKARILDIM DÖNDÜĞÜMDE LİSTENİN SONUNDAN DEVAM ETTİM. BU DOĞRU OLANDI TATİLE ÇIKAN TÜM ARKADAŞLARDADA BÖYLE OLMALI. sENİN ÇIKMANI İSTEMEM KARIŞIKLIKTAN DOLAYI ÇIKMAK İSTİYORSAN BENCE ÇIKMA DEVAM EDELİM İNŞALLAH DÜZELECEKTİR. yİNEDE KARAR SENİN KARARINA SAYGI DUYARIM. UMARIM SENİNDE TÜM DUALARIN DİLEKLERİN KABUL OLUR..

Arkadaşlar, ben listeden çıkıyorum. Bu duaya sonuna kadar devam etme konusunda çok kararlıydım. ancak sürekli bir serzeniş söz konusu. Yapılan ve de yapılacak olan duanın istekli,samimi, gönülden ve hiçbir olumsuzluk düşünülmeden okunması,edilmesi gerekir. öyle istekli okunmalı ki Allah katında da makbul olmalı diye düşünüyorum. içime sinmedi, epey huzursuz oldum. hakkınızı helal edin. Allah inşallah gönlünüzdeki dilekleri kabul etsin, yolunuz açık olsun.

bu ilk konu olarak acıldıgında yorum yapmıstım 300 lü syfalarda yorumum var artık işi ticari anlaşmaya dokmeyın herkes her an okuyamaz dıye ama yok mevzu öyle bir yere geldiki sen bana okudun ben sana okumadım o tatıle gıtt sona gecsın bana okumadı ben bu sıradaydım beriki beri sıradaydı yenı kısıler gelsın dur yenı bır lıste yapayım ama onlara okunurmu okumazmı kımse bunun devamını dusunmedı nolucak yenı kısı alınıcak yasemın sonrası çil yavrusu gıbı dagılıcak herkes o ınsanlar heves ettıklerıyle kalıcak dua işi gonul işi burada sıksık tatıle gıden var haber vermeyen var baska forumdakı duaya ıcabet ederken burayı unutup okumayan var duası okunup gıden var burası sanal ortam cesıt cesıt ınsan var farkında değilmiyız sanıyorsunuz hepımız farkındayız allaha şükür kımse gerı zekalı degıl ama İYİ NİYETLİYİZ DUADIR OKU GEÇ KALPLERİ ALLAH BİLİR DİYORUZ bunu bilerek yapıosa soruyorum sıze bır kısı kendı duası okunduktan sonra gıdıyor buraya ugramıyor sorumlulgunu bılip okudum okumadım dıye haber vermıyorsa kafasına gore ben 3 gun yokum 5 gun yokum dıye karman corman bır takıp içersındeyse o dua okunsa nolur okunmasa ne olur kim kandırılıyor Allah mı haşa.....
Benim duamın ne kadar saçma bır sekılde tamamlanamadığını bılıyorsunuz çıkıcaktım kaldım cunku ınsanın hevesı kalmıyor olmıycak heralde dıye ıcıne ukde oluyor üzülüyorsun kı benım daha 3. gune dua bırakmıslıgım yok bu lıstede insanlara nıye bunu yapalım derya herkese zamanında okudu eksık kaldı tamamladı her yerı onlıne takıp ettı ama ıkı gundur karman corman duası herkes gıdıyor herkes kalıyor bır garıp olaylar kız ne kadar huzursuzdur dusunsenıze gunah degılmı
once deryanın duası tammalansın bence herkes sakın olsun bu yenı lıste olaylarındakı son okunan lıste uzerınden yenı lıstemızı belırlerız hepımız sıradakı arkadasa okıycaz allahın ıznıyle ben yasemıne okumayı cok ısterım burada nerde dua gorse kosuyor gonlu guzel bırı aldık duasını hepımız onada okunucak kımsede bır yere gıtmıyor vazgecılmezde yenı ıkı arkadas geldı onlarda okunur baskasını almadan tamamlanır bıter ha duam okundu nasılsa ben bı kaçıyım dıyen varsada buyursun kımseyı zorla tuttugumuz yok nasıl olsa yaradan yarattıgını bızden ıyı bılıyor KALPLERI KARARTMAYINNNN okuyun zaten en basta kendınıze okuyorsunuz

)Nara87
---------222 okunacak

13)tolin -->222 okunacak

15)özgem81 -->222 okudu

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okudu

güncel......................

)Nara87
---------222 okunacak

13)tolin -->222 okunacak

14)capoeira-- 222 okudu

15)özgem81 -->222 okudu

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okudu

Ben de okudum bitirdim deryanin duasini Rabbim gönlüne göre versin inşallah beni de okundu olarak yazabilirsin

DİLRUBA için benim akşam biter..şuan işteyim.
bir sonraki liste dediğiniz nedir onu anlamadım..dilrubadan sonra bırakıyor muyuz yani?

yok cnm bırakmıycaz Allah ızın verırse herkese okuma gayretındeyız ancak lıste olarak gorunen naranın lıstesınde bıraz karısıklık var mesela olmayan bır arkadası eklemedık o gerı geldı tıramısunun sırası degısmıs eskı yerıne alıcaz ama okıycaz işallah sen derya denızden sonra bekle senın sıran ve garıp yıldızın bır degısımı olmaz son ıkısınız cunku ust sıralarda yer değişen cıkan lar var onlar olucak sımdılık takıpte kal bır sonrakı lıstede duzenı bulacagımıza ınanıyorum

Son düzenleme:
listesinin son durumunu bir daha pasliyorum. kim kimden once ve sonra bilmiyorum. ben bunu kendi listemden kop etdim. benim listemi de listeden cikan ve bu konuyu acan mavigece duzenlemisdi. simdi bence siranin onemi yok. cunku derya hec kimin sirasina girmedi. Deryanin okumasi bitsin sonra kim kimden sonra liste duzenlenir.

)Nara87 [/COLOR][/I][/B]---------222 okunacak

3)Kelebekcim-------222 okundu

13)tolin -->222 okunacak

15)özgem81 -->222 okudu

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okudu

baslangic tarihi 05.08.2014- bitis tarihi 08.08.2014
[/QUOTE]

Derya bana okumuştu, ben de ona okumak istiyorum diyorum ben. Bir sıkıntı mı var? Ne demek öyle düşünen okumasın? Okudum bitti. Sıkmaya başladı senin bu laf sokmaların kusura bakma artık.

Bana okuyan herkese okuyup zor durumda bırakmadan çıkmak niyetinde olduğumu söyledim diye laf sokmayan kalmadı bu nedir ya cidden yeter..

X