Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

okuduğum herkseı alıntılıyorum....

okuduğum herkesi alıntılıyorum...

okuduğum herksei alıntılıyorum....

Yarın kime başlıyoruz canlar ?? Liste sabaha hazır olurmu , çokta beklemeyelim bulunmak isteyenlerle bitiririz allah nasip ederse

okuduğum herkesı alıntılıyorum....

Nıye bu kadar karısıyor anlamadım mısschery tatıle gıdıcekmıs lımonluchescake cıktı buju ile cerenkardan haber yok bu 4 arkadası muaf tutup kalanı bolup okuyalım buju ıle cerankar donduklerını hbr verınce yenı lısteye eklerız o arada ben okuyamam dıye donen olursada paylasırız ztn cogu kısı burda okıycam diye dondu son bızıde ekleyın dıyen arkadaslardan okıycam dıye donen bır kişi dıger ıkı arkadas donmezse onlarıda muaf tutarız hbr verdıklerı lısteye eklenırler bıraz daha uzarsa ınsanlar sıkılıp dagılıcak artık okuyan kımse kalmayacak

okuduğum herkesi alıntılıyorum....

okuduğum herkesi alıntılıyorum...

Kızlar, kusuruma bakmayın ben yatim ilgilene bilirim İnşallah. Ben de ozgeme katılıyorum 4arkadasi muaf tutup kalanı bölüm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Katiliyorum.
Bende cikacaktim karisti diye ama olmaz yakisik almaz dedim.
Ben baslayayim okumaya
.

arkadaşlar ben bu güne kadar 11 kışıye okumuşum okuduğum herkesınde bana okumasını istiyorum...sırası gecen kaybolmasın ...listeye devam edelım kalan arkadaşlarda madur olmasın ..lütfennnnn

kizlar son kez listeni paylasiyorum. listedeki arkadaslarin demek olarki hepsinden haber var. tek kirmizi ile olanlardan yok. yarina kader bekliyorum onlardan da haber gelmese listeden cikaracam ve yarin deryanin duasi ile sayilari yazacam.

Neler oluyor arkadaslar hepimize okuyup helallesmeden nereye...kac kisi kaldiki bitirelim listeyi...hepimizin niyeti dua böyle olmasin hanimlar...

ben de okuyacagım canım

bende okuyacağım cnm.

Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...

ben okuyacağım Allah izin verirse. listedeki yerim bellidir.

Nara bitti Tatilden döndün yarın başlıyorum okumaya kim var sırada

Nara bitti Tatilden döndün yarın başlıyorum okumaya kim var sırada

biz evleninceye kadar burdayız dünyada bırakmam seni

Derya beni de yaz.
Bitirelim bari listeyi canim cikmak olmaz :)

kızlar yeni listeye pazartesi mi başlıyoruz :26:

Benıde eklersınız

Derya beni de say ama alıntılama yapmıyorsun hiç, gözden kaçıran çok olur böyle.

Heeyy yeni listeden bahsediyorsak ben de varım

Ben de okurum beni de ekleyin

Canim ben de tatil dolayisiyla bir kac arkadasa okuyamadim o yuzden de icime sinmiyor acikcasi. Bana okununca okumadigim arkadaslarin hakki uzerime gececekmis gibi hissediyorum...

Arkadaşlar tam takip edemiyorum kim için okuyorsunuz ben de katılmak istiyorum da.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1)Nara87 ---------listede

2)deryadeniz28--------listede

3)Kelebekcim--------listede

4)berirem-----listede

5) cesmi_naz---listede

6) vazgecilmez------listede

7)cerenkar--------- 4-u donecek haber bekleyelim ????

8)ysmn ----------listede

9)denizxxx.
..-listede

10)mavigece07...-listede

11)Lilruba --> ???

12)Ceylinimdeceylinim ---listede

13)fndkfndk -->listede

14)rapisa -->-listede

15)tolin -->???

16)capoeira---listede

17)özgem81 -->-listede

18)Nehirsu85 --> -listede

19)perican55 --listede

20)bigaripyalnizzzz...-listede

21)cameliie -listede

22)tiramisu - listede

23) ply- katilmak istiyordu ????

tolin sitede nasıl haber alamıyorsunuz:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…