Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

bende katılıyorum bu yoruma...

o şekilde düşünmezseniz iyi olur arkadaşlar.... o zaman duanın içine bencillik giriyo...

Yanlis anladin herhalde bencillikle bir ilgisi yok!! Diyorum ki benim okuyamadigim arkadaslarim bana okuyunca kotu hissederim diye dusundum. Bana okumayana ben okumuyorum deseydim bencillik olurdu. Ayrica benim okumadigim kisi bana okumaz demedim. Hak- hukuk islerinde titizim o kadar. Buna bencillik denmezz.!!

Ben buradayım nedir ne değildir anlamadım bugün yeni listeye başlanacaktı yazın benide listeye ama karışmış iyice ortalik

Son düzenleme:
kizlar son kez listeni paylasiyorum. listedeki arkadaslarin demek olarki hepsinden haber var. tek kirmizi ile olanlardan yok. yarina kader bekliyorum onlardan da haber gelmese listeden cikaracam ve yarin deryanin duasi ile sayilari yazacam.

1)Nara87 ---------listede

2)deryadeniz28--------listede

3)Kelebekcim--------listede

4)berirem-----listede

5) cesmi_naz---listede

6) vazgecilmez------listede

7)cerenkar--------- 4-u donecek haber bekleyelim ????

8)ysmn ----------listede

9)denizxxx.
..-listede

10)mavigece07...-listede

11)Lilruba --> ???

12)Ceylinimdeceylinim ---listede

13)fndkfndk -->listede

14)rapisa -->-listede

15)tolin -->???

16)capoeira---listede

17)özgem81 -->-listede

18)Nehirsu85 --> -listede

19)perican55 --listede

20)bigaripyalnizzzz...-listede

21)cameliie -listede

22)tiramisu - listede

23) ply- katilmak istiyordu ????

Evet canim. Katilmak istiyorum
.

Canım daha önce de yazdım tiramisu adlı arkadaşın listedeki yerini sanki yeni katılmış gibi yazmışsın ama o daha üst sıralarda arkadaşı geri sırada göstermeyelim haktır bu. Asıl yerini tam olarak bilemiyorum kendisi size kimden sonra geldiğini yazar.

Canım daha önce de yazdım tiramisu adlı arkadaşın listedeki yerini sanki yeni katılmış gibi yazmışsın ama o daha üst sıralarda arkadaşı geri sırada göstermeyelim haktır bu. Asıl yerini tam olarak bilemiyorum kendisi size kimden sonra geldiğini yazar.

caanim ben asil yerini bulamadimç kendi soylediyinde duzeltirim.

kizlar DERYA DENİZİN listesinin son hali bu. listede Tiramisunun daha on sirada olduqunu soylediler. Tiramusu sirasini soylediyinde onun yerini duzeltecem.

Canım ben ancak giremedim. Ben listedeki yerim sabir kalacak şekilde devam etmek istiyorum. Derya denizdenden sonra ben varım zaten. Bu sırayla devam edelim. O kadar sabırla okudum sıra bana gelmişken çıkar mıyım hiç

Neler oluyor arkadaslar hepimize okuyup helallesmeden nereye...kac kisi kaldiki bitirelim listeyi...hepimizin niyeti dua böyle olmasin hanimlar...

ben de okuyacagım canım :KK34:

bende okuyacağım cnm.

Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...

ben okuyacağım Allah izin verirse. listedeki yerim bellidir.

Nara bitti Tatilden döndün yarın başlıyorum okumaya kim var sırada

Nara bitti Tatilden döndün yarın başlıyorum okumaya kim var sırada

biz evleninceye kadar burdayız dünyada bırakmam seni :KK1::KK1::KK1:

Derya beni de yaz.
Bitirelim bari listeyi canim cikmak olmaz :)

Kızlar iki topikten de 1 haftalığına çıkmak niyetindeydim kendi hayatımdaki mühim olaylardan ötürü kendime bir haftada 4444 adet okuyacaktım ama hoş karşılanmadı diğer topikte. O yüzden kendime okuyan herkese okuyup öyle çıkacağım ara vermeden.
Kime okunacaksa bildirirseniz sevinirim.

kızlar yeni listeye pazartesi mi başlıyoruz :26:

tolin için bugün başlıyoruz niyetin nedir tolinciğim ??? Ramazanınız şimdiden mübarek olsun...İlk sahurumuza kalkıcaz bugün

Arkadaşlar adım Selin , duam ise hakkimda hayirlisi olan hem gönlüme hem gözüme hitap eden benimle ayni acilari yasamis bu yüzden beni anlayabilen gerektiğinde dost gerektiğinde es olabilen hayirli kismetimle bi an önce tanisabilmek ve evlenebilmek nıyetım budur kızlar buyrunuz:KK16:

Listede okunacak son 3 kişimi kaldı? Baştan sona herkezi alıntılarmısın ltfn, yeni listeden haberleri olsun, böylece kşmler var kimler yok payımıza be düşüyor bilelim.. Ben varım madem tekrar toparlıycaz.. Kolay gelsin

Benıde eklersınız

Derya beni de say ama alıntılama yapmıyorsun hiç, gözden kaçıran çok olur böyle.

Heeyy yeni listeden bahsediyorsak ben de varım :KK3::KK3:

Ben de okurum beni de ekleyin

evet beni de listeye dahil eder misiniz?
yalnız benim herkesten bir ricam olacak biz bu duayı okurken kesinlikle tv karşısında okumuyorduk.
ve benim bildiğim bu duanın 3 günde bitmesi gerekiyor..herkes kendisine okur gibi okuyordur inşallah.

Canim ben de tatil dolayisiyla bir kac arkadasa okuyamadim o yuzden de icime sinmiyor acikcasi. Bana okununca okumadigim arkadaslarin hakki uzerime gececekmis gibi hissediyorum...

1)Nara87 ---------222 okunacak

2)deryadeniz28--------226 okunacak

3)Kelebekcim-------222 okunacak

4)berirem----222 okunacak

5) cesmi_naz---222 okunacak

6) vazgecilmez------222 okunacak

7)ysmn ---------222 okunacak

8)denizxxx...222 okunacak

9)mavigece07...222 okunacak

10)Ceylinimdeceylinim ---222 okunacak

11)fndkfndk -->222 okunacak

12)rapisa -->222 okunacak

13)tolin -->222 okunacak

14)capoeira---222 okunacak

15)özgem81 -->222 okunacak

16)Nehirsu85 --> 222 okunacak

17)perican55 --222 okunacak

18)bigaripyalnizzzz...222 okunacak

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okunacak

baslangic tarihi 05.08.2014- bitis tarihi 08.08.2014

kizlar DERYA DENİZİN listesinin son hali bu. listede Tiramisunun daha on sirada olduqunu soylediler. Tiramusu sirasini soylediyinde onun yerini duzeltecem.

1)Nara87 ---------222 okunacak

2)deryadeniz28--------226 okunacak

3)Kelebekcim-------222 okunacak

4)berirem----222 okunacak

5) cesmi_naz---222 okunacak

6) vazgecilmez------222 okunacak

7)ysmn ---------222 okunacak

8)denizxxx...222 okunacak

9)mavigece07...222 okunacak

10)Ceylinimdeceylinim ---222 okunacak

11)fndkfndk -->222 okunacak

12)rapisa -->222 okunacak

13)tolin -->222 okunacak

14)capoeira---222 okunacak

15)özgem81 -->222 okunacak

16)Nehirsu85 --> 222 okunacak

17)perican55 --222 okunacak

18)bigaripyalnizzzz...222 okunacak

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okunacak

baslangic tarihi 05.08.2014- bitis tarihi 08.08.2014

Ben Başlıyorum Derya Denizinin okumasına Allahım sen kabul eyle dualarımızı

Yanlis anladin herhalde bencillikle bir ilgisi yok!! Diyorum ki benim okuyamadigim arkadaslarim bana okuyunca kotu hissederim diye dusundum. Bana okumayana ben okumuyorum deseydim bencillik olurdu. Ayrica benim okumadigim kisi bana okumaz demedim. Hak- hukuk islerinde titizim o kadar. Buna bencillik denmezz.!!

Bence bunu mevzu haline getirmek çok yersiz....

Merhaba Arkadaşlar....Liste işi gerçekten çok karıştı.... Admine rica edicem başlık kapansın yeniden başlık açıcam....

LİSTE

1)deryadeniz28--------

2)Kelebekcim------

3)berirem----

4) cesmi_naz--

5) vazgecilmez-----

6)ysmn -----

7)denizxxx...

itirazı olan var mı ? ya da öneriniz....

Sıra işi önemli çünkü...7. sıradan sonra herkes kendini ekler yeni başlıkta....sıra değişicek 7. den sonra....

merhaba canım harika olmuş konu,çok sağol...
beni de ekler misin...:KK16:
yalnız benim önümüzde ki hafta biriyle görüşeceğim,hayırlı olacaksa benim için görüşmek istiyorum onun için dua isteyecektim.
ama dua da bana sıra gelene kadar sanırım görüşmüş olacağım :KK5:

Beni de ekler misin sekerim? Ben de karsima duzgun biri cikmasi icin dua etmek istiyorum.
tamam sen beni ekle gece gelmesem de ben okurum. saat kaçtan itibaren başlıyor.
Bende Varim kizlar :KK3:
Adetken okunabilir mi ama adet oldum bugün :26:
Yuppiiiii bedava wi fi buldummmmm :)) nasılsınuz bacılar ? Ben çok iyiyim şükür.. Tatil çok güzel geçiyor .. Fındıkıma yazacaktım ama wi fi bulmuşken bir göz atayım sizlere dedim :) ben tesbihi pazara diye biraz ağırdan aldım kusura bakmayın..rapısamın tesbihini bitirdim allah kabul etsin..tolinciğimin tesbihi içinde fındığımdan haber beklicem. Öpüyorum hepiniziiii :KK54:
Canım bitti benimkisi.
r

ama ben arada gelir muhakkak hepiniz için dua ederim.:KK1::KK34:

peki canım o zaman ama unutma bizi dualarında :KK14:

Anaaa yaprak dökümü olmuş resmen. Üzüldüm aslında. :26:
sağol canım duyarlılığın için keşke herkes senin gibi olsa. bende senin gibi düşündüm kendim için tekrar istikrarlı okuyup okuyamazsa da haber verebilecek fazla kalabalık olmayan bir listeyle okumak isterdim.şöyle ama ben üzülmedim Salavat okumak güzel birşey sevap kazanıyoruz böylece.hayırlısı olsun Allah razı olsun okuyan herkesten:KK16:
sen beni face ten ekle bence ben arada dürterim seni ordan :KK23::KK23:
tamam canım sen nasıl istersen :KK31:

okudum cnm ALLAH kabul etsin

haber var.okudum ve bitirdim :) Allah kabul etsin

Tamamdır.. Rabbim gönlüne göre versin...

Arkadaşlar adım Selin , duam ise hakkimda hayirlisi olan hem gönlüme hem gözüme hitap eden benimle ayni acilari yasamis bu yüzden beni anlayabilen gerektiğinde dost gerektiğinde es olabilen hayirli kismetimle bi an önce tanisabilmek ve evlenebilmek nıyetım budur kızlar buyrunuz:KK16:

Selincim salavatları okudum. Duanı ettim. Allah inşallah gönlüne göre verir. İyi geceler.
yupyyy çok sevindim ne zaman başlıycam nasıl olucak şimdi anlatırmısınız

Tolin için 185 tane okudum. Allah kabul etsin
İwet ben didim kumbarayı :KK53: Dua kumbarasını bir çok insan bilmez burda da anlatmış olayım. Gün içinde niyetsiz ve sayısız ne kadar okursanız okuyun arkadaşlar ve bunu not edin bir yerlere. Sonra kimin ihtiyacı varsa şu kişinin şu niyetine kumbaramdan şu kadar okumamı veriyorum diyerek o kişiye verebilirsiniz. Bunu sadece tefriciye değil her duada yapabilirsiniz. Özellikle dua sitelerinde çokça uygulanan bir yöntemdir bu herkese tavsiye ederim
sevilacım duanı okudum Allah karşına istediğin gibi birisini çıkarır inşallah. Enfl canım niyetini yazmışsın şimdi gördüm inşallah bu gece bende başlıyıcam. İnşallah senin de dediğin gibi mübarek hayırlı bir kısmet çalar kapını...
bende katılabılrım
Kizlar ben de katilmak istiyorum

Merhaba Arkadaşlar....Liste işi gerçekten çok karıştı.... Admine rica edicem başlık kapansın yeniden başlık açıcam....

LİSTE

1)deryadeniz28--------

2)Kelebekcim------

3)berirem----

4) cesmi_naz--

5) vazgecilmez-----

6)ysmn -----

7)denizxxx...

Sıra işi önemli çünkü...7. sıradan sonra herkes kendini ekler yeni başlıkta....sıra değişicek 7. den
sonra....

Kızlar ben tüm liste bittiği zaman yani herkese okudugum zaman cıkmayı düşünüyordum. Ancak şimdi sıralar bayağı değişti.

LİSTE

1)deryadeniz28--------

2)Kelebekcim------

3)berirem----

4) cesmi_naz--

5) vazgecilmez-----

6)ysmn -----

7)denizxxx...

Sıra işi önemli çünkü...7. sıradan sonra herkes kendini ekler yeni başlıkta....sıra değişicek 7. den sonra....

Tamam. olur. daha önce de belirttim ben eylülde çıkmak durumunda kalabilirim. şimdi ailemin yanındayım 7/24 internet var. eylülde okul başlayınca kendi evime gideceğim, evimde internetim yok. hafta sonları ailemin yanına geliyorum sadece. o yüzden sıkıntı olabilir. devam ettirmeye çalışırım. ama sıkıntı olursa bırakırım.o zaman gelince tekrar konuşuruz.

Tamam. olur. daha önce de belirttim ben eylülde çıkmak durumunda kalabilirim. şimdi ailemin yanındayım 7/24 internet var. eylülde okul başlayınca kendi evime gideceğim, evimde internetim yok. hafta sonları ailemin yanına geliyorum sadece. o yüzden sıkıntı olabilir. devam ettirmeye çalışırım. ama sıkıntı olursa bırakırım.o zaman gelince tekrar konuşuruz.

Tatlım tek sorun net ise birimizin numarasını alır o şekilde iletişime geçersin olmaz mı?
Bir de okulda net yok mu, ordan bağlansan?

tamam sorun olmaz :KK34:

Tatlım tek sorun net ise birimizin numarasını alır o şekilde iletişime geçersin olmaz mı?
Bir de okulda net yok mu, ordan bağlansan?

ben de telefon veya maille iletişim kurarız diye düşündüm. okulda bu siteye giremem rahat rahat. o zaman olsun yine konuşuruz.

Son düzenleme:
Ysmn den sonra olmayacagım bana okuyan ark okuyup cıkıcam ben.ayrıca kız lıstesını sayısını yayınlamıs herkes haberdarken okunup duası bıtsın sımdı yenı lıste yenı baslık vs karıatırmayalım duasını duası okununca ne yapıcaksanız yaparsınız

X